Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
nemůžu spat už od 3hod.se převaluji a už jsem vstalaSmajlíkMožná ještě zalehnu.Teplotu asi nemám.
Regi mamce hodně zdravíčka a hokej jsme prohráliSmajlíkSmajlík.
Marci a Věrka cestuji za rodinkou,tak si to užijte.
Děvčátka všem krásné prožíti velikonočních svátku,ve zdraví a pohoděSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak se vyzdrav a dobře fandi, Dříve jsem na hokej i ráda koukala.
Toto počasí nepřeje ovocným stromům, škoda, že již byly meruňky nakvetlé.
Obrázek uživatelky
profil
Dopoledne jsem se vydala do města,bylo nutno doplnit munici, nakoupit, stavit se v lékárně pro magnezium. Moc mě v noci brněly prsty na ruchách. U Maxe se mění kartičky, tak tam bylo nějak dost živo. Dala jsem vařít brambůrky a udělala si omeletu se zbylým špenátkem, tudíž zelený čtvrtek respektuji. Mořské potvůrky jsem snad nikdy neochutnala. Dcera se dnes po noční probudila dost brzo, tudíž pravila, že se se mnou podívá k našim a babičce pogratuluje. Jely jsme se setřenicí autem, Petra se sice omluvila a odjela brzo zpět, že se potřebuje ještě dospat,ach ty noční. My se vrátily až v 7 večer. Opět chumelilo a nyní je venku bílovíce než vánocích.
Obrázek uživatelky
profil
děvčata.
Ten Skype mi pořádně nejde ani dnes.
Upekla jsem mazance, nádivku udělám zítra. Dělám na hluboký plech a rozdám našim a Pepíkovi a jeho dceři, budeto pryč raz dva.
A něco na mne leze, mám kašel a bolí mě v krku a mám teplotu.
Dnes jsem v novinách četla, že maminka mojí kamarádky z Plzně má narozeniny, 110 let, je nejstarší v ČR. Tak jsem jim volala. Ony dřív bydlely spolu ve vedlejším baráku a hodně jsme se stýkaly.Kamarádka je už taky letitá, ale nemůže stonat, protože se stará o maminku.
No a na Velikonoce se to semlelo, zítra má vnuk narozky, sedmnácté a v sobotu matka snachy svátek.
Maru, Aničko, Irčo a Kristi, odpočívejte, ať jste na svátky v pořádku.
Věruš a Marci, dobře se vypravte na cestu a dobře dojeďte.
Jani, máte smutnou povinnost zítra.
Děvčata, všem, co jste mi poslaly přáníčko, moc děkuju a těm, na které nemám e-mail, přeju krásné velikonoční svátky!SmajlíkSmajlíkSmajlík
A už přeju dobrou noc!!SmajlíkSmajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
pilňušky šikovné...SmajlíkSmajlík

Bohužel mě taky Aničko chytly záda...krční páteř...Smajlík
Jinak jsem upekla čtyři mazance,dva kynuté a dva z tvarohového těsta...Smajlík
Zítra upeču jidáše...Smajlík
Jani,taky musíme v sobotu na nákup...Smajlík
Kritínko, Irenko, Aničko...odpočívejte!!!!Smajlík
Věruško, máš těch příprav hodně,tak abyste ty i Marcelka měly dobré počasí na cestu...Smajlík
Děvčátka, přeji pěkný večer a hezky se vyspěte...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přejí krásnou noc.Mě dnes chytly záda,Spolknu prášek a zalehnu.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Všechny jste byly pilné.
Já mazance budu dělat zítra i nádivku.
V sobotu musíme jít na pohřeb.Umřela stará paní od sousedů, kde jsme bydleli s manželem u jeho rodičů.Na baráku bydlí nyní syn.
Kristínko, já ještě půjdu nakoupit v sobotu.SmajlíkSmajlík
Odpočívej ať si na hokej fit.
Jdu si nakrájet mandle.

Přeji dobrou noc.SmajlíkSmajlík

Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
MILÁ DĚVČÁTKA
přeji všem, na které nemám emailovou adresu, krásné prožití velikonočních svátků,pohodové jarní dny se sluníčkem - doufám, že se k nám zase brzo vrátí!Smajlík - hodně zdravíčka, žádné nemoci a žádné starosti!
Svátky si pěkně užijte!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Obrázek uživatelky
profil
děvčata už jsem doma,muž pro mě jel,zítra nikam nejdu,musí si nějak přeházet směny.Kristi budu tě následovat,prášek a zalehnu.Holky metelice je u nás také vítr neustál.Jaruško užila sis den s vnučkou,také chodíme s nimi na poutě už to začne.Loučím se a přeji dobrou nocku.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
počasí nás zaskočilo. Chtěla jsem se jít podívat na hřbitov, co udělala moje pondělní výzdoba, ale nakonec jsem to vzdala. Než jsem se stačila obléknout, nebylo vidět na krok. BÍLÁ MLHA, SNĚŽENÍ, KROUPY. Místo cesty na hřbitov jsem upekla další dva mazance, tentokrát tvarohové, umyla nádobí a pak mluvila telefonicky se snachou. Všechny jste pracovité. Maruško a Kristínko, díky! Už se těším, jen aby cesta byla v sobotu lepší než dnes.
Kristínko, také jsem chodila ráda na hokeje, ale to už je dávno.
Alenko, také jsem zvládla nějaké emailíky, ale fotky dnes ne.
Mějte všechny krásný večer a pohodovou noc!SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles