Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Dobré ránko, | Datum vložení: 03.04.2015 04:51 hod. | |||
|
nemůžu spat už od 3hod.se převaluji a už jsem vstala Možná ještě zalehnu.Teplotu asi nemám.Regi mamce hodně zdravíčka a hokej jsme prohráli ![]() .Marci a Věrka cestuji za rodinkou,tak si to užijte. Děvčátka všem krásné prožíti velikonočních svátku,ve zdraví a pohodě ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | BADÝSKU, | Datum vložení: 03.04.2015 00:09 hod. | |||
|
tak se vyzdrav a dobře fandi, Dříve jsem na hokej i ráda koukala. Toto počasí nepřeje ovocným stromům, škoda, že již byly meruňky nakvetlé. |
||||
| 2baculka | Jsem tu pozdě, | Datum vložení: 02.04.2015 22:53 hod. | |||
|
Dopoledne jsem se vydala do města,bylo nutno doplnit munici, nakoupit, stavit se v lékárně pro magnezium. Moc mě v noci brněly prsty na ruchách. U Maxe se mění kartičky, tak tam bylo nějak dost živo. Dala jsem vařít brambůrky a udělala si omeletu se zbylým špenátkem, tudíž zelený čtvrtek respektuji. Mořské potvůrky jsem snad nikdy neochutnala. Dcera se dnes po noční probudila dost brzo, tudíž pravila, že se se mnou podívá k našim a babičce pogratuluje. Jely jsme se setřenicí autem, Petra se sice omluvila a odjela brzo zpět, že se potřebuje ještě dospat,ach ty noční. My se vrátily až v 7 večer. Opět chumelilo a nyní je venku bílovíce než vánocích. | ||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 02.04.2015 21:08 hod. | |||
|
děvčata. Ten Skype mi pořádně nejde ani dnes. Upekla jsem mazance, nádivku udělám zítra. Dělám na hluboký plech a rozdám našim a Pepíkovi a jeho dceři, budeto pryč raz dva. A něco na mne leze, mám kašel a bolí mě v krku a mám teplotu. Dnes jsem v novinách četla, že maminka mojí kamarádky z Plzně má narozeniny, 110 let, je nejstarší v ČR. Tak jsem jim volala. Ony dřív bydlely spolu ve vedlejším baráku a hodně jsme se stýkaly.Kamarádka je už taky letitá, ale nemůže stonat, protože se stará o maminku. No a na Velikonoce se to semlelo, zítra má vnuk narozky, sedmnácté a v sobotu matka snachy svátek. Maru, Aničko, Irčo a Kristi, odpočívejte, ať jste na svátky v pořádku. Věruš a Marci, dobře se vypravte na cestu a dobře dojeďte. Jani, máte smutnou povinnost zítra. Děvčata, všem, co jste mi poslaly přáníčko, moc děkuju a těm, na které nemám e-mail, přeju krásné velikonoční svátky! ![]() ![]() ![]() A už přeju dobrou noc!! ![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 02.04.2015 20:36 hod. | |||
|
pilňušky šikovné...![]() ![]() Bohužel mě taky Aničko chytly záda...krční páteř... ![]() Jinak jsem upekla čtyři mazance,dva kynuté a dva z tvarohového těsta... ![]() Zítra upeču jidáše... ![]() Jani,taky musíme v sobotu na nákup... ![]() Kritínko, Irenko, Aničko...odpočívejte!!!! ![]() Věruško, máš těch příprav hodně,tak abyste ty i Marcelka měly dobré počasí na cestu... ![]() Děvčátka, přeji pěkný večer a hezky se vyspěte... ![]() |
||||
| filipi | Dobrou noc děvčata | Datum vložení: 02.04.2015 20:21 hod. | |||
|
Přejí krásnou noc.Mě dnes chytly záda,Spolknu prášek a zalehnu. | ||||
| vocjan | Přeji pěkný večer. | Datum vložení: 02.04.2015 20:17 hod. | |||
|
![]() Všechny jste byly pilné. Já mazance budu dělat zítra i nádivku. V sobotu musíme jít na pohřeb.Umřela stará paní od sousedů, kde jsme bydleli s manželem u jeho rodičů.Na baráku bydlí nyní syn. Kristínko, já ještě půjdu nakoupit v sobotu. ![]() ![]() Odpočívej ať si na hokej fit. Jdu si nakrájet mandle. Přeji dobrou noc. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Velikonočn přáníčko | Datum vložení: 02.04.2015 20:16 hod. | |||
|
MILÁ DĚVČÁTKA přeji všem, na které nemám emailovou adresu, krásné prožití velikonočních svátků,pohodové jarní dny se sluníčkem - doufám, že se k nám zase brzo vrátí! - hodně zdravíčka, žádné nemoci a žádné starosti!Svátky si pěkně užijte! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 02.04.2015 20:13 hod. | |||
|
děvčata už jsem doma,muž pro mě jel,zítra nikam nejdu,musí si nějak přeházet směny.Kristi budu tě následovat,prášek a zalehnu.Holky metelice je u nás také vítr neustál.Jaruško užila sis den s vnučkou,také chodíme s nimi na poutě už to začne.Loučím se a přeji dobrou nocku. |
||||
| Macizaj | Kuk, | Datum vložení: 02.04.2015 20:09 hod. | |||
|
počasí nás zaskočilo. Chtěla jsem se jít podívat na hřbitov, co udělala moje pondělní výzdoba, ale nakonec jsem to vzdala. Než jsem se stačila obléknout, nebylo vidět na krok. BÍLÁ MLHA, SNĚŽENÍ, KROUPY. Místo cesty na hřbitov jsem upekla další dva mazance, tentokrát tvarohové, umyla nádobí a pak mluvila telefonicky se snachou. Všechny jste pracovité. Maruško a Kristínko, díky! Už se těším, jen aby cesta byla v sobotu lepší než dnes. Kristínko, také jsem chodila ráda na hokeje, ale to už je dávno. Alenko, také jsem zvládla nějaké emailíky, ale fotky dnes ne. Mějte všechny krásný večer a pohodovou noc! ![]() ![]() |
||||