Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem doma z obchodu..moc jsem neutrácela...za chviličku se vrhnu na koláčky..udělám pár malých a pár větších pro chlapy, oni budou chtít ochutnávat.. odpoledne si zajdu pro trubičky a kuřátka..pár kousků jsem objednala, aby bylo něco sladkého velikonočního.. takováhle věci já ani nezkouším vyrábět... mít nervy kvůli pár zákuskům, když je cukrárna za rohem, to by mne ani nenapadlo..a chleba koupím, ten jsem zapomněla..vzala jsem jen rohlíkySmajlík

BLANi..také přeji vnukovi hlavně zdravíčko..

Obrázek uživatelky
profil
tak jsem si pospala krk mám jako v ohni a kolem 11 hodiny jdu k doktorce,ted tam bývá hodně lidí.Blani vnukovi hodně zdravíčka přeji a Regi tvé mamince také zdraví a zdraví at slouží.Všichni máte napečeno načančáno,já jsem pěkně pozadu,beránka mám objednaného jen malého, těsto na mazance se mi dělá v pekárně a dám se do malované rolády,tu si obědnala Kristínka,tak si bude dělat na papír krucánky.Jinak nic víc dělat nebudu.Děvčata vám všem přeji krásné velikonoční svátky,bohatou pomlázku,něco hezkého aby vás nepokakal beránek,hlavně klid a pohodu.Svítí nám sluníčko,tak si užijte krásný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
ještě jsem zalehla a usnulaSmajlík
Teď už peču chleba a asi budu péct i ty zapekané klobasy odpoledne.
Blani vnukovi všechno nej a pěkně to oslavte,máme je stejně staré jen 4 dnySmajlíkSmajlík
Zatím mi je líp,doufejme ,že bude i večer,tak pěkný denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata nic nového pod sluncem, zase hustě sněží, jako by toho nebylo dost. Chutě tedy do práce, vy co jste napekly jste dobré. Včera jsem nestihla nic ale odpoledne u našich bylo asi lepší. Mamina moc návštěv nemá, tak se ji snad naše povídání líbílo. Ono je pro ni asi nejsmutnější, že si její muž nevybavuje, že má narozeniny. Pak se ptá proč jsme přinesly dárečky a kytky a je mu to líto, že nic pro manželku nemá a že mu to měla připomenout. Ale toto je v jeho věku asi i normální a my to chápeme. V počátcích jeho zapomínání jsem i koupila kytku a dala mu ji do ruky a řekla mu, ať mamině popřeje, i když to vlastně bylo když měli 60 výročí jejich sňatku.
Kdo jedete na svátky za blízkými nebo kamkoliv, přeji dobrou cestu am i zpět a konečně lepší počasí.
Obrázek uživatelky
profil
Máme krásné vánoční počasí i se sluníčkem. To jsou paradoxy.SmajlíkSmajlík
Tak jsem včera psala jak se těším k mladým a do rána má muž kašel a rýmu. Moc na to netrpí, tak uvidím, jak se situace vyvine.Smajlík
Teď skočím pro něco do lékárny, pak pro chleba a budu žehlit.
Aničko a Maruško, doufám, že se záda do rána umoudřila.

Blaničko, přeji vnukovi hodně zdravíčka.
Regi, to vůbec nevím, že se u MAXE mění kartičky. Maminčiny narozky jste oslavili a doufám, že měla radost!

Kristínko, včera jste prohráli, zítra vyhrajete!Smajlík

Dnes jsem četla v novinách, že meruňky na Moravě zatím nepomrzly.

Zdeničko, syn také přezul a u nich je dnes ledovka. Bláznivé počasí.Smajlík
Včera jsem obdivovala obrovský koberec fialek pod našimi balkóny a dnes je mi chudinek líto, jsou pod bílou peřinou!Smajlík
Všem přeji pěkný den, běžím do lékárny!
Obrázek uživatelky
profil
máme slunečno a dneska ani sníh nepadal.
Budu dnes dělat nádivku, ale nemám kopřivy ani popenec, tak jen pažitku a z mrazáku petrželku.
Jinak péct asi nebudu už nic, leda nové bochánky, ty včerejší mi hodně praskly, mrzí mě to.

Děvčata, všem přeju krásné svátky, marodi uzdravte se, kdo někam cestuje, tak šťastnou cestu a při všem konání štěstí a fortel,aby se vše povedlo (ne jako mně).SmajlíkSmajlíkSmajlík

Jani,dík, vnukovi vyřídím.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Nejdříve popřeji všem co na ně nemám adresu.Příjemné prožití svátků a bohatou pomlázku a hlavně pohodu. SmajlíkSmajlík

Marcelce, Věrce příjemné zítřejší cestování a Zdeničko, Tobě dnes.
Mám už zaděláno na mazance.

Marodům ať záda přestanou bolet.
Regí tak jste oslavily maminčiny narozeniny.Je to úctyhodný věk.

Kdo jde nakoupit tak neutraťte vše.SmajlíkSmajlík
Blanko, narozeniny a svátek oslavte a vnukovi hodně zdraví přeji.

Jdu dělat snídani.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady stále stéjné, sněhu moc a stále padá. Dnes musím mamce nakoupit a musíme k ní zajet, nevím teda na letních pláštích na autě, ale silnice snad budou kolem poledne holéSmajlíkPilně pracujete všechny.Nemocným brzké uzdravení, cestovatelům dobré dojetí a už jsem zapoměla , hlavně buďte všechny v pohodě.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka, přeji vám všem hezké svátky jara a hlavně pohodu..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ránko..
Páni, Maru čtyři mazance a ještě jidáše...to je mňamka...já nepeču, bo jsme tlustí, ale ochutnala bych všechnoSmajlík
Věruš, přeji také šťastnou cestu tam i pak domů..Smajlík
Marcelka myslím také na svátky odjíždí, tak taky dobře dojeďte..Smajlík
Marodi, ať jste brzy fit vám přeji..Smajlík
Těch meruněk je škoda..SmajlíkTaky nám kterýsi rok takhle pomrzlySmajlík

Já půjdu do obchodu dnes koupit pěčivo a nějakou šunkuSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles