Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 03.04.2015 10:06 hod. | |||
|
tak jsem doma z obchodu..moc jsem neutrácela...za chviličku se vrhnu na koláčky..udělám pár malých a pár větších pro chlapy, oni budou chtít ochutnávat.. odpoledne si zajdu pro trubičky a kuřátka..pár kousků jsem objednala, aby bylo něco sladkého velikonočního.. takováhle věci já ani nezkouším vyrábět... mít nervy kvůli pár zákuskům, když je cukrárna za rohem, to by mne ani nenapadlo..a chleba koupím, ten jsem zapomněla..vzala jsem jen rohlíky![]() BLANi..také přeji vnukovi hlavně zdravíčko.. |
||||
| ija1 | Krásné ráno | Datum vložení: 03.04.2015 09:36 hod. | |||
|
tak jsem si pospala krk mám jako v ohni a kolem 11 hodiny jdu k doktorce,ted tam bývá hodně lidí.Blani vnukovi hodně zdravíčka přeji a Regi tvé mamince také zdraví a zdraví at slouží.Všichni máte napečeno načančáno,já jsem pěkně pozadu,beránka mám objednaného jen malého, těsto na mazance se mi dělá v pekárně a dám se do malované rolády,tu si obědnala Kristínka,tak si bude dělat na papír krucánky.Jinak nic víc dělat nebudu.Děvčata vám všem přeji krásné velikonoční svátky,bohatou pomlázku,něco hezkého aby vás nepokakal beránek,hlavně klid a pohodu.Svítí nám sluníčko,tak si užijte krásný den.![]() |
||||
| badysek | Ahojky, | Datum vložení: 03.04.2015 09:29 hod. | |||
|
ještě jsem zalehla a usnula![]() Teď už peču chleba a asi budu péct i ty zapekané klobasy odpoledne. Blani vnukovi všechno nej a pěkně to oslavte,máme je stejně staré jen 4 dny ![]() ![]() Zatím mi je líp,doufejme ,že bude i večer,tak pěkný den ![]() |
||||
| 2baculka | Kuk. | Datum vložení: 03.04.2015 08:44 hod. | |||
|
Děvčata nic nového pod sluncem, zase hustě sněží, jako by toho nebylo dost. Chutě tedy do práce, vy co jste napekly jste dobré. Včera jsem nestihla nic ale odpoledne u našich bylo asi lepší. Mamina moc návštěv nemá, tak se ji snad naše povídání líbílo. Ono je pro ni asi nejsmutnější, že si její muž nevybavuje, že má narozeniny. Pak se ptá proč jsme přinesly dárečky a kytky a je mu to líto, že nic pro manželku nemá a že mu to měla připomenout. Ale toto je v jeho věku asi i normální a my to chápeme. V počátcích jeho zapomínání jsem i koupila kytku a dala mu ji do ruky a řekla mu, ať mamině popřeje, i když to vlastně bylo když měli 60 výročí jejich sňatku. Kdo jedete na svátky za blízkými nebo kamkoliv, přeji dobrou cestu am i zpět a konečně lepší počasí. |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 03.04.2015 08:27 hod. | |||
|
Máme krásné vánoční počasí i se sluníčkem. To jsou paradoxy.![]() ![]() Tak jsem včera psala jak se těším k mladým a do rána má muž kašel a rýmu. Moc na to netrpí, tak uvidím, jak se situace vyvine. ![]() Teď skočím pro něco do lékárny, pak pro chleba a budu žehlit. Aničko a Maruško, doufám, že se záda do rána umoudřila. Blaničko, přeji vnukovi hodně zdravíčka. Regi, to vůbec nevím, že se u MAXE mění kartičky. Maminčiny narozky jste oslavili a doufám, že měla radost! Kristínko, včera jste prohráli, zítra vyhrajete! ![]() Dnes jsem četla v novinách, že meruňky na Moravě zatím nepomrzly. Zdeničko, syn také přezul a u nich je dnes ledovka. Bláznivé počasí. ![]() Včera jsem obdivovala obrovský koberec fialek pod našimi balkóny a dnes je mi chudinek líto, jsou pod bílou peřinou! ![]() Všem přeji pěkný den, běžím do lékárny! |
||||
| Bm68 | Hezké ráno, | Datum vložení: 03.04.2015 08:05 hod. | |||
|
máme slunečno a dneska ani sníh nepadal. Budu dnes dělat nádivku, ale nemám kopřivy ani popenec, tak jen pažitku a z mrazáku petrželku. Jinak péct asi nebudu už nic, leda nové bochánky, ty včerejší mi hodně praskly, mrzí mě to. Děvčata, všem přeju krásné svátky, marodi uzdravte se, kdo někam cestuje, tak šťastnou cestu a při všem konání štěstí a fortel,aby se vše povedlo (ne jako mně). ![]() ![]() ![]() Jani,dík, vnukovi vyřídím. |
||||
| vocjan | Přeji pěkné ráno | Datum vložení: 03.04.2015 07:34 hod. | |||
|
![]() Nejdříve popřeji všem co na ně nemám adresu.Příjemné prožití svátků a bohatou pomlázku a hlavně pohodu. ![]() ![]() Marcelce, Věrce příjemné zítřejší cestování a Zdeničko, Tobě dnes. Mám už zaděláno na mazance. Marodům ať záda přestanou bolet. Regí tak jste oslavily maminčiny narozeniny.Je to úctyhodný věk. Kdo jde nakoupit tak neutraťte vše. ![]() ![]() Blanko, narozeniny a svátek oslavte a vnukovi hodně zdraví přeji. Jdu dělat snídani. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 03.04.2015 07:17 hod. | |||
|
Tady stále stéjné, sněhu moc a stále padá. Dnes musím mamce nakoupit a musíme k ní zajet, nevím teda na letních pláštích na autě, ale silnice snad budou kolem poledne holé Pilně pracujete všechny.Nemocným brzké uzdravení, cestovatelům dobré dojetí a už jsem zapoměla , hlavně buďte všechny v pohodě.![]() |
||||
| fanypol | Datum vložení: 03.04.2015 07:13 hod. | ||||
|
Děvčátka, přeji vám všem hezké svátky jara a hlavně pohodu..![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 03.04.2015 07:11 hod. | |||
|
Dobré ránko.. Páni, Maru čtyři mazance a ještě jidáše...to je mňamka...já nepeču, bo jsme tlustí, ale ochutnala bych všechno ![]() Věruš, přeji také šťastnou cestu tam i pak domů.. ![]() Marcelka myslím také na svátky odjíždí, tak taky dobře dojeďte.. ![]() Marodi, ať jste brzy fit vám přeji.. ![]() Těch meruněk je škoda.. Taky nám kterýsi rok takhle pomrzly![]() Já půjdu do obchodu dnes koupit pěčivo a nějakou šunku ![]() |
||||