Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Nedá mi to | Datum vložení: 03.04.2015 13:41 hod. | |||
|
a musím vám napsat perličku. Pepík přinesl velký pytlík, prý tady máš kopřivy do nádivky. Radostně jsem se na to vrhla a vezmu brýle a kromě asi tří mrňavých kopřiv -samá hluchavka. Ta sice snad není jedovatá, ale pro jistotu jsem ji vyhodila. On jde bez brýlí a takhle to dopadá. ![]() |
||||
| annau | Příjemné odpoledne, | Datum vložení: 03.04.2015 13:38 hod. | |||
|
také přeji všechno nejlepší k narozeninám vnukovi od Blanky, mamince od Regi. Dopoledne jsem poprvé pekla velikonoční věnec , plněný ořechovou nádivkou, no na výstavu to není, ale mi si s ním poradíme. Peču v plynové troubě a nějak se mi ze spodu přismahl. Vadí mi, že tam nepíšou kolik je nastavená teplota,ale jen stupně.Nevíte některá, kolik stupně znamenají, kolik je teplota? Všem co cestujete, nebo budete cestovat ke svým blízkým, přeji šťastnou cestu. |
||||
| annau | ... | Datum vložení: 03.04.2015 13:26 hod. | |||
|
Těm co nosí sukničky, mnoho zdravé vodičky, těm co nosí nohavice, mnoho dobré slivovice. Moc pěkně se mějte,sluníčka užívejte. Veselé velikonoce a vejce pěkně malované, všem přeji, i když počasí nám letos moc nepřeje. |
||||
| jimas | Hezké poledne | Datum vložení: 03.04.2015 12:56 hod. | |||
|
a dobré chutnání. Já mám dneska oběd od včerejška a už jsme se synkem po jídle. Počasí je asi jako u vás, je tu sníh a chladno. Meruňek, které teď kvetly je škoda. Všechny jste pilné jako včelky. Já ještě nemám beránka ani mazanec. Beránka upeču dneska a mazanec uvidím, až jak budou mít doma chuť. Zatím mi řekli ať nepeču. Blani, Maru, Irenko, Aničko, hezky se zotavujte. ![]() Blani, přeji vnukovi všechno nejlepší k narozeninám a jeho babičce k svátku hodně zdraví. Regi, tvojí mamince přeji hlavně hodně zdravíčka. Věru, Marcelko A Zdeni, ať se vám dobře cestuje a užíjte si vašich blízkých. Mějte hezký den. |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 03.04.2015 12:44 hod. | |||
|
Dobré chutnání, jsme doma od mamky, na oběd byly chlupaté knedlíky se zelím regi mamince přeji hodně zdraví a všem co maji narozky také, mám to nějak domotané. Hlavně všem co jsem neposílala emaily přeji krásné a pohodové svátky.![]() |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 03.04.2015 12:15 hod. | |||
|
dobré chutnání. Počasí jsem přechválila, už je po sluníčku. Regi, mamince přeju zdravíčko. A Kristi, nevím, asi jsem tvému vnukovi k narozkám nepřála, mám v tom guláš,tak přeju teď, taky hodně zdraví. Slavit budeme až zítra jedním vrzem. Snad mi bude líp, ona snachy matka je náhlá, aby se nenakazila.Tak další mazance péct nebudu, Pepík mi řekl, že jsou v pohodě a už máme jeden načnutý. Alčo, té meruňky by byla škoda. |
||||
| vocjan | Jdu | Datum vložení: 03.04.2015 12:14 hod. | |||
|
![]() popřát dobrou chut. Blanko, tobě ne. Ty jsi psala, že budeš mít hladovku.Tak si dej jen čistou vodu.My měli bramborové šišky .Ty jsem vytáhla z mražáku. Mazance jsou hotové a nádivku budu dělat večer.![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 03.04.2015 12:07 hod. | |||
|
ještě jsem si vzpomněla..naše meruňka je taky už jen rozkvést..jak se malinko oteplí, tak bude v květu..snad to pak taky nepomrzne.. | ||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 03.04.2015 12:03 hod. | |||
|
Dnes je sice půst, ale i tak si nechejte chutnat![]() MARU.. já vím, že pečeš ráda a pro rodinku, když přijedou.. Naše Fili je vybíravá,k obědu jí suchou rýži či brambory nebo těstoviny s kečupem.. polévku jen čistý vývar s nudlemi, a omáčku .. ona se šklebí nad vším na co není reklama v televizi.. a malým holčičkám mohu nabídnou jen dětský piškotek.. až budou velké, tak taky občas pro ně upeču.. snad nebudou tak vybíravé v jídle, jako ta nejstarší.. Já když peču, tak vlasně vezu kousek dceři..zeťák je taky odrostlý na chipsech a pizze A prostřední syn na sladké není, udržuje si figuru, má mladou rodinku a on je už čtyřicátník..ale dort, řez či zákusek to neodolá..jinak buchty, palačinky, to je po jeho tátovi, to nejí..![]() |
||||
| koudy | Pěkný den,děvčata... | Datum vložení: 03.04.2015 11:02 hod. | |||
|
Počasí stále to samé...v noci a ráno jsme měli na nule a tak je zmrzlá zem...mám venku v truhlících primulky a macešky, sna to nepomrzlo...![]() Holky, záda se neumouřila,v noci mě bolest budila,nevěděla jsem,jak lehnout...hlavou nejde otočit... ![]() Tak jsem pozobala prášky,muž mi za krkem namastil a jdu na ty jidáše...mám zaděláno z kila mouky... ![]() Alenko, já hlavně peču kvůli dětem,i když už skoro jeen mazanec jsme zboli ke snídani... ![]() Irenko,Kristínko,to je tím hnusným počasím,všecky ty nemoci,tak ať se vám uleví... ![]() Kristi, fandím s tebou a vyhrajte!!!!! Zdeni,obře k mamce docestujte... ![]() Blani,vnukovi vše nejlepší přeji a hezkou olavu... ![]() Regi, tvojí mamince k narozeninám hlavně to zdravíčko... ![]() Děvčátka, na koho nemám mejlovou adresu - přeji krásné velikonoční svátky, prožijte je v pohodě a lásce se svými blízkými... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||