Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
a musím vám napsat perličku.
Pepík přinesl velký pytlík, prý tady máš kopřivy do nádivky. Radostně jsem se na to vrhla a vezmu brýle a kromě asi tří mrňavých kopřiv -samá hluchavka. Ta sice snad není jedovatá, ale pro jistotu jsem ji vyhodila. On jde bez brýlí a takhle to dopadá.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
také přeji všechno nejlepší k narozeninám vnukovi od Blanky,
mamince od Regi.
Dopoledne jsem poprvé pekla velikonoční věnec , plněný ořechovou nádivkou, no na výstavu to není, ale mi si s ním
poradíme. Peču v plynové troubě a nějak se mi ze spodu přismahl.
Vadí mi, že tam nepíšou kolik je nastavená teplota,ale jen stupně.Nevíte některá, kolik stupně znamenají, kolik je teplota?
Všem co cestujete, nebo budete cestovat ke svým blízkým,
přeji šťastnou cestu.
Obrázek uživatelky
profil
Těm co nosí sukničky, mnoho zdravé vodičky,
těm co nosí nohavice, mnoho dobré slivovice.
Moc pěkně se mějte,sluníčka užívejte.
Veselé velikonoce a vejce pěkně malované,
všem přeji,
i když počasí nám letos moc nepřeje.
Obrázek uživatelky
profil
a dobré chutnání. SmajlíkJá mám dneska oběd od včerejška a už jsme se synkem po jídle.
Počasí je asi jako u vás, je tu sníh a chladno. Meruňek, které teď kvetly je škoda.
Všechny jste pilné jako včelky. Já ještě nemám beránka ani mazanec. Beránka upeču dneska a mazanec uvidím, až jak budou mít doma chuť. Zatím mi řekli ať nepeču.
Blani, Maru, Irenko, Aničko, hezky se zotavujte. Smajlík
Blani, přeji vnukovi všechno nejlepší k narozeninám a jeho babičce k svátku hodně zdraví.
Regi, tvojí mamince přeji hlavně hodně zdravíčka.
Věru, Marcelko A Zdeni, ať se vám dobře cestuje a užíjte si vašich blízkých.
Mějte hezký den.
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání, jsme doma od mamky, na oběd byly chlupaté knedlíky se zelímSmajlíkregi mamince přeji hodně zdraví a všem co maji narozky také, mám to nějak domotané. Hlavně všem co jsem neposílala emaily přeji krásné a pohodové svátky.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobré chutnání. Počasí jsem přechválila, už je po sluníčku.
Regi, mamince přeju zdravíčko.
A Kristi, nevím, asi jsem tvému vnukovi k narozkám nepřála, mám v tom guláš,tak přeju teď, taky hodně zdraví.
Slavit budeme až zítra jedním vrzem.Smajlík Snad mi bude líp, ona snachy matka je náhlá, aby se nenakazila.
Tak další mazance péct nebudu, Pepík mi řekl, že jsou v pohodě a už máme jeden načnutý.
Alčo, té meruňky by byla škoda.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
popřát dobrou chut.
Blanko, tobě ne.Smajlík Ty jsi psala, že budeš mít hladovku.Tak si dej jen čistou vodu.

My měli bramborové šišky .Ty jsem vytáhla z mražáku.

Mazance jsou hotové Smajlík a nádivku budu dělat večer.Smajlík



Obrázek uživatelky
profil
ještě jsem si vzpomněla..naše meruňka je taky už jen rozkvést..jak se malinko oteplí, tak bude v květu..snad to pak taky nepomrzne..
Obrázek uživatelky
profil
Dnes je sice půst, ale i tak si nechejte chutnatSmajlík


MARU.. já vím, že pečeš ráda a pro rodinku, když přijedou.. Naše Fili je vybíravá,k obědu jí suchou rýži či brambory nebo těstoviny s kečupem.. polévku jen čistý vývar s nudlemi, a omáčku .. ona se šklebí nad vším na co není reklama v televizi.. a malým holčičkám mohu nabídnou jen dětský piškotek.. až budou velké, tak taky občas pro ně upeču.. snad nebudou tak vybíravé v jídle, jako ta nejstarší..Smajlík Já když peču, tak vlasně vezu kousek dceři..zeťák je taky odrostlý na chipsech a pizzeSmajlík A prostřední syn na sladké není, udržuje si figuru, má mladou rodinku a on je už čtyřicátník..ale dort, řez či zákusek to neodolá..jinak buchty, palačinky, to je po jeho tátovi, to nejí..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Počasí stále to samé...v noci a ráno jsme měli na nule a tak je zmrzlá zem...mám venku v truhlících primulky a macešky, sna to nepomrzlo...Smajlík
Holky, záda se neumouřila,v noci mě bolest budila,nevěděla jsem,jak lehnout...hlavou nejde otočit...Smajlík
Tak jsem pozobala prášky,muž mi za krkem namastil a jdu na ty jidáše...mám zaděláno z kila mouky...Smajlík
Alenko, já hlavně peču kvůli dětem,i když už skoro jeen mazanec jsme zboli ke snídani...Smajlík
Irenko,Kristínko,to je tím hnusným počasím,všecky ty nemoci,tak ať se vám uleví...Smajlík
Kristi, fandím s tebou a vyhrajte!!!!!
Zdeni,obře k mamce docestujte...Smajlík
Blani,vnukovi vše nejlepší přeji a hezkou olavu...Smajlík
Regi, tvojí mamince k narozeninám hlavně to zdravíčko...Smajlík

Děvčátka, na koho nemám mejlovou adresu - přeji krásné velikonoční svátky, prožijte je v pohodě a lásce se svými blízkými...SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles