Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Krásný večer, | Datum vložení: 03.04.2015 20:08 hod. | |||
|
Jste zase všechny v jednom kole. Jani, já byla hledat kopři vy už předtím, ale letos jsem nenašla. Na zahrádce je nemáme nikdy, ale máme taková místečka, kde to bývá tutovka, ale letos nic. Nevadí, dala jsem pažitku a petrželku. Nádivku i mazanec už si odnesli naši i Pepík, tak mám obojího tak na jednou do pusy. Vnuk má prázdniny, ale hned musel do Klatov na squosh (nevím, jak se to píše) a v neděli jede zas, asi je v tom nějaká holka, myslím, protože když tam jezdí denně do školy, tak i o prázdninách? Chtěla jsem dnes přisýpat k paprikám, ale nějak mi to nevyšlo, hrabu se se vším. Děvčátka, pěkně se vyspěte. ![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | Přeji pohodový večer | Datum vložení: 03.04.2015 19:36 hod. | |||
|
U nás sluníčko svítilo, ale byla zima a v noci hláí mráz... ![]() Určitě všechny finišujete, tak, aby vám vše vyšlo... ![]() Kopřivy mám natrhané,rostou tady kousek u lesa...Blani, taky bych hluchavky vyhodila... ![]() Děvčátka, mějte klidný večer,odpočívejte a klidnou dobrou noc... ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 03.04.2015 19:16 hod. | |||
|
Dnes už konečně svítilo i odpoledne slunko, ale je chladno. tak šrumec máte každá za sebou, už jen užívejte svátky a těšte se s rodinou.Blani tak já bych ji také vyhodila![]() Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc všem . ![]() |
||||
| Hali | Krásný pohodový večer Vám všem! | Datum vložení: 03.04.2015 18:59 hod. | |||
|
Přišla jsem Vám popřát krásné Velikonoce,i když venku máme spíš Vánoce.Malého čiperu zlobilo ouško,tak byl u nás a tak jsme měli "svátky" dopředu.To,co jsem chtěla ještě připravit,jsem nestihla,ale z toho mě hlava nebolí...Důležitější je,že jsme mladým pomohli s hlídáním,pobesedovali jsme si s nimi když pro vnoučka přijeli a dnes přijel na chvíli i nejstarší synek s manželkou.Společně se rodina sejdeme v pondělí,takže zítřek mám na to,abych si všechno nachystala...Děvčata,všem Vám přeji bohatý šmigrust-to pro zdraví. | ||||
| 2baculka | Děvčata | Datum vložení: 03.04.2015 18:56 hod. | |||
|
dočítám na etapy. Děkjuji za gratulace pro maminu, vyřídím ji, bude se divit, že dávám vědět, ona totiž netuší, že tu virtuálně komunikujeme. Udělala jsem to nepečené a naši již ochutnali. Na mazanec mám zaděláno, těsto vyšlo nahoru, tak jej, ještě zpracuji na plech a udělám konečně nádobí. Zkouknu i televizní noviny. |
||||
| Macizaj | Pěkný Velký pátek | Datum vložení: 03.04.2015 18:49 hod. | |||
|
U nás sluníčko nesvítilo. Byla jsem konečně na hřbitově, všechno bylo OK. ¨ Stázko, já mám troubu horkovzdušnou, tak ti neporadím, ale přece něco. Mazance peču na pečícím papíru a pod plechem mám ještě jeden plech, také se mi to připalovalo od spodu, se dvěma plechy už ne. Děvčátka, které máte nějaké zdravotní problémy, ať vás brzo opustí. Můj muž je dnes doma v teple, rýma je menší a zakašle jen občas. Léčí se vším možným. Jestli mu bude dobře, pojedeme až v neděli ráno. Mám napečeno a připravené dárky pro syna k narozeninám, tak bych byla ráda, kdybychom mohli odjet. Přeji vám všem pěkný večer a dobrou noc. Jdu si umýt hlavu. |
||||
| filipi | ahoj děvčata | Datum vložení: 03.04.2015 18:45 hod. | |||
|
Jdu vám popřát krásný den.Včera se mě kousl noťas tak jsem ho odnesla ke známemu tak mě ho trochu poopravil. Zítra odjíždím se starší dcerou s rodinou k mladší dceří tak tdy 3 dny nebudu. S předstihem vám přejí krásné velikonoce.Ať vám pořádně namrskají zadeček,aby jsme byly zdravější ![]() |
||||
| jimas | Přeji hezké odpoledne. | Datum vložení: 03.04.2015 16:08 hod. | |||
|
Děvčata všem vám přeji, ať Velikonoce po duši vás pohladí, všechny strasti zimy vám nahradí, sluníčko celý den nádherně svítí, okolo láska je, veselí, kvítí. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 03.04.2015 14:38 hod. | |||
|
BLANI..já bych Ti možná taky přinesla i hluchavku..taky houby vidím![]() ![]() Já normální kopřivy na zahradě nemám, jen takové nízké co kvetou růžově jsem měla, když jsem plela jahody po zimě..a do přírody teď nějak není nálada jít.. je moc zima.. už aby se oteplilo a nastálo.. Chtěli jsme jet někam na neděli a pondělí, ale pojedeme jen někam blízko v pondělí ráno a odpoledne domů.. At´ nekazím svůj velikonoční rituál ..už jsem nebyla o Velikonočním pondělí 30 x doma..tak to je vlasně výročí..![]() ![]() |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 03.04.2015 13:45 hod. | |||
|
![]() Blaničko, určitě není jedovatá, když se květy používají na čaj.Ale postaral se. ![]() Já jsem si kopřivy natrhala už včera a mám je na balkonu. ![]() ![]() Přeji pěkné odpoledne. ![]() ![]() |
||||