Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Jste zase všechny v jednom kole.
Jani, já byla hledat kopři vy už předtím, ale letos jsem nenašla. Na zahrádce je nemáme nikdy, ale máme taková místečka, kde to bývá tutovka, ale letos nic. Nevadí, dala jsem pažitku a petrželku. Nádivku i mazanec už si odnesli naši i Pepík, tak mám obojího tak na jednou do pusy.
Vnuk má prázdniny, ale hned musel do Klatov na squosh (nevím, jak se to píše) a v neděli jede zas, asi je v tom nějaká holka, myslím, protože když tam jezdí denně do školy, tak i o prázdninách?
Chtěla jsem dnes přisýpat k paprikám, ale nějak mi to nevyšlo, hrabu se se vším.
Děvčátka, pěkně se vyspěte.SmajlíkSmajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil

U nás sluníčko svítilo, ale byla zima a v noci hláí mráz...Smajlík
Určitě všechny finišujete, tak, aby vám vše vyšlo...Smajlík
Kopřivy mám natrhané,rostou tady kousek u lesa...Blani, taky bych hluchavky vyhodila...Smajlík
Děvčátka, mějte klidný večer,odpočívejte a klidnou dobrou noc...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes už konečně svítilo i odpoledne slunko, ale je chladno. tak šrumec máte každá za sebou, už jen užívejte svátky a těšte se s rodinou.Blani tak já bych ji také vyhodilaSmajlík
Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc všem .Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přišla jsem Vám popřát krásné Velikonoce,i když venku máme spíš Vánoce.Malého čiperu zlobilo ouško,tak byl u nás a tak jsme měli "svátky" dopředu.To,co jsem chtěla ještě připravit,jsem nestihla,ale z toho mě hlava nebolí...Důležitější je,že jsme mladým pomohli s hlídáním,pobesedovali jsme si s nimi když pro vnoučka přijeli a dnes přijel na chvíli i nejstarší synek s manželkou.Společně se rodina sejdeme v pondělí,takže zítřek mám na to,abych si všechno nachystala...Děvčata,všem Vám přeji bohatý šmigrust-to pro zdraví.
Obrázek uživatelky
profil
dočítám na etapy. Děkjuji za gratulace pro maminu, vyřídím ji, bude se divit, že dávám vědět, ona totiž netuší, že tu virtuálně komunikujeme.
Udělala jsem to nepečené a naši již ochutnali. Na mazanec mám zaděláno, těsto vyšlo nahoru, tak jej, ještě zpracuji na plech a udělám konečně nádobí. Zkouknu i televizní noviny.
Obrázek uživatelky
profil
U nás sluníčko nesvítilo. Byla jsem konečně na hřbitově, všechno bylo OK. ¨
Stázko, já mám troubu horkovzdušnou, tak ti neporadím, ale přece něco. Mazance peču na pečícím papíru a pod plechem mám ještě jeden plech, také se mi to připalovalo od spodu, se dvěma plechy už ne.
Děvčátka, které máte nějaké zdravotní problémy, ať vás brzo opustí. Můj muž je dnes doma v teple, rýma je menší a zakašle jen občas. Léčí se vším možným. Jestli mu bude dobře, pojedeme až v neděli ráno. Mám napečeno a připravené dárky pro syna k narozeninám, tak bych byla ráda, kdybychom mohli odjet.
Přeji vám všem pěkný večer a dobrou noc. Jdu si umýt hlavu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jdu vám popřát krásný den.Včera se mě kousl noťas tak jsem ho odnesla ke známemu tak mě ho trochu poopravil.
Zítra odjíždím se starší dcerou s rodinou k mladší dceří tak tdy 3 dny nebudu.
S předstihem vám přejí krásné velikonoce.Ať vám pořádně namrskají zadeček,aby jsme byly zdravějšíSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata všem vám přeji,
ať Velikonoce po duši vás pohladí,
všechny strasti zimy vám nahradí,
sluníčko celý den nádherně svítí,
okolo láska je, veselí, kvítí.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
BLANI..já bych Ti možná taky přinesla i hluchavku..taky houby vidímSmajlíkSmajlík
Já normální kopřivy na zahradě nemám, jen takové nízké co kvetou růžově jsem měla, když jsem plela jahody po zimě..a do přírody teď nějak není nálada jít..Smajlík je moc zima.. už aby se otepliloSmajlík a nastálo.. Chtěli jsme jet někam na neděli a pondělí, ale pojedeme jen někam blízko v pondělí ráno a odpoledne domů..SmajlíkAt´ nekazím svůj velikonoční rituálSmajlík..už jsem nebyla o Velikonočním pondělí 30 x doma..tak to je vlasně výročí..SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Blaničko, určitě není jedovatá, když se květy používají na čaj.Ale postaral se.Smajlík

Já jsem si kopřivy natrhala už včera a mám je na balkonu.SmajlíkSmajlík

Přeji pěkné odpoledne.SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles