Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
děvčata dočetla jsem vaše povídání,jste jako ty včeličky.Od doktorky v čera jsem přišla vymrzlá,rychle udělat věnec,těsto bylo nakynuté,roládu a byla jsem ráda,že jsem vklouzla do postele.Mám vše na průduškách,dostala jsem kupu prášků.Holky kdo marodíte,odpočívejte,já zalezu také.Aničko59,operace dopadne dobře,budeš v pořádku.Věruš štastnou cestu.Kristi nám také nasněžilo,ted vykukuje sluníčko.Přeji pohodový den.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík

pěknou bílou sobotu.

Máme-2°C a svítí sluníčko.Byla jsem pro veku.Smajlík

Později bude všude lidí.
Obrázek uživatelky
profil
přeji hezkou sobotu
Obrázek uživatelky
profil
u nás zase více nasněžilo,máme více sněhu jak na vánoceSmajlíkSmajlíkUž zase nespím.....
Jaruš má kontrolu za sebou.
Věruško šťastnou cestu,a pomalu v tom sněhu....Užij si rodinku.Smajlík
Aničko59 neboj,vše zas bude OK já byla před 10léty na takové operaci,zavřeli mně na velikonoce,bylo to akutníSmajlík
Jani nepříjemná povinnost,ale nic nenaděláme....
Mějte příjemné vstávání a krásný denSmajlíkSmajlík
Jsem pořád nastydlá.....
Obrázek uživatelky
profil
Věro, pěknu cestu. Aničko, neboj, dopadne operace dobře a tobě se uleví od problému. Doktoři vědí, jak pomoc.
Bertice hlídá vnučku a byla na kontrole s očima.
Mě se zadařil usnout u Všechnopárty. Docela jsem unavená, ale zítra nikam nemusím, tak to vše dohoním. Pečení již nechám, mazanec jsem zkusila a je poživatelný. Tak jen dodělat výzdobu, uklidit a navařit.
Obrázek uživatelky
profil
Tak dnes je byla na tom vyšetření a v létě neb na podzim jdu pod nůž, kde mně budou brát dělohu. A také budou dávat nějaký pásek. Takže pokud operaci přežiji, budu tak 6 týdnů na neschopence. Bojím se, ale řešit jsem to musela. Jinak jsem si tu něco přečetla ale nepsala, mám už 2dny zvýšené teploty a při odpolední směně moc času nemám. Všem vám i vašim rodinám přeji spokojené, klidné a v pohodě požité Velikonoce!
Obrázek uživatelky
profil
jdu se jenom rozloučit,zas je mi trošku hůř,tak brzy zalehnu....
Byly jste všechny moc pilnéSmajlík
Maru Kometě držím palceSmajlíkSmajlík
Dobrou nocSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
do galerie jsem Vám vložila přáníčko. Dnes jsem sice chtěla s vnučkou na mašinku, ale byla v poruše, tak se svezla v kabrioletu na kolotoči. Moc se jí to líbilo. Cestou domů jsme si zpívaly a ona v kočárku počítala do deseti, nedávno se to naučila...
Dopoledne jsem byla na oční klinice na roční kontrole, vůbec se mi tam nechtělo, vždy mám hrůzu hlavně z perimetru, že ty bílé tečky neuvidím. Inkasovali ode mně 800 Kč, z toho by mi měla pojišťovna vrátit 300 Kč. Zítra asi upeču koláč, co má chuť, jako koláčky kulaté, dává se tam tvaroh, moc nám chutná. Tak pohodový večer a klidnou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Nádivku mám hotovou.
Zítra dopoledne pojedeme na kole na ten pohřeb.
Někdy pozůstalí objednají autobus. Tentokrát ne, tak se tam musíme dostat sami.Je to v 10 hodin v obřadní síni na hřbitově.Jsou to 3 km.Hlavně, aby nepršelo a nebyl silný vítr.
Snad to vyjde.

Děkuji za komentáře.

Zavírají se mě už oči a tak půjdu pomalu do hajan.

Vyspěte se do růžova.Zítra je úplněk, tak nevím jak nám to spaní půjde.
Obrázek uživatelky
profil
Tedy kopřivy jsem nešla schánět, sice mi mamina včera pravila ať si dojdu na zahradu, ale tam snad ani nebudou. Na chalupě by mohly být, jen se mi tam nehodí jet. Tady v okolí to nemám ani zmapované, ale je tu mnoh pejsků, tudíž jistě znečištěné. Mazanec mám upečený, jen mi klesnul po vytažení z trouby.Byl sice ve vnitř nelepiivý, ale ještě světlejší, tak jsem ho dala do přiotevřené trouby. Musím jej zkontrolovat, ale ať dopadne jak dopadne sním si ho. Letos ho mám velký. Bude ke snídani.
Maru Hali si užívala vnoučka s bolavým ouškem. Alenka se chystá na pondělí ven. Děláš dobře.
Měla jsem pocit, že musím pomoci mamině, už ji ubíjí tatínkova zapomětlivost.Navrhla jsem, že vezmu kuře, a u nich ho upeču a udělám ho s nádivkou. Ona byla zvyklá na takovou ze strouhánky a vajíček, bez bylinek. Prý vše koupí a autem nemám jezdit,když právě o svátku tolik aut kolem 9 nepojede. To bych měla kopec se semaforem zvládnout a vlastně natrénovat.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles