Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 04.04.2015 07:23 hod. | |||
|
děvčata dočetla jsem vaše povídání,jste jako ty včeličky.Od doktorky v čera jsem přišla vymrzlá,rychle udělat věnec,těsto bylo nakynuté,roládu a byla jsem ráda,že jsem vklouzla do postele.Mám vše na průduškách,dostala jsem kupu prášků.Holky kdo marodíte,odpočívejte,já zalezu také.Aničko59,operace dopadne dobře,budeš v pořádku.Věruš štastnou cestu.Kristi nám také nasněžilo,ted vykukuje sluníčko.Přeji pohodový den. | ||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 04.04.2015 07:19 hod. | |||
|
![]() pěknou bílou sobotu. Máme-2°C a svítí sluníčko.Byla jsem pro veku. ![]() Později bude všude lidí. |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 04.04.2015 07:08 hod. | |||
|
přeji hezkou sobotu | ||||
| badysek | Dobré ránko, | Datum vložení: 04.04.2015 06:18 hod. | |||
|
u nás zase více nasněžilo,máme více sněhu jak na vánoce![]() Už zase nespím.....Jaruš má kontrolu za sebou. Věruško šťastnou cestu,a pomalu v tom sněhu....Užij si rodinku. ![]() Aničko59 neboj,vše zas bude OK já byla před 10léty na takové operaci,zavřeli mně na velikonoce,bylo to akutní ![]() Jani nepříjemná povinnost,ale nic nenaděláme.... Mějte příjemné vstávání a krásný den ![]() ![]() Jsem pořád nastydlá..... |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 03.04.2015 23:48 hod. | |||
|
Věro, pěknu cestu. Aničko, neboj, dopadne operace dobře a tobě se uleví od problému. Doktoři vědí, jak pomoc. Bertice hlídá vnučku a byla na kontrole s očima. Mě se zadařil usnout u Všechnopárty. Docela jsem unavená, ale zítra nikam nemusím, tak to vše dohoním. Pečení již nechám, mazanec jsem zkusila a je poživatelný. Tak jen dodělat výzdobu, uklidit a navařit. |
||||
| Anicka59 | Hezký večer | Datum vložení: 03.04.2015 21:13 hod. | |||
|
Tak dnes je byla na tom vyšetření a v létě neb na podzim jdu pod nůž, kde mně budou brát dělohu. A také budou dávat nějaký pásek. Takže pokud operaci přežiji, budu tak 6 týdnů na neschopence. Bojím se, ale řešit jsem to musela. Jinak jsem si tu něco přečetla ale nepsala, mám už 2dny zvýšené teploty a při odpolední směně moc času nemám. Všem vám i vašim rodinám přeji spokojené, klidné a v pohodě požité Velikonoce! | ||||
| badysek | Děvčátka , | Datum vložení: 03.04.2015 21:12 hod. | |||
|
jdu se jenom rozloučit,zas je mi trošku hůř,tak brzy zalehnu.... Byly jste všechny moc pilné Maru Kometě držím palce ![]() ![]() Dobrou noc ![]() ![]() |
||||
| bertice | Hezký večer, děvčata | Datum vložení: 03.04.2015 20:55 hod. | |||
|
do galerie jsem Vám vložila přáníčko. Dnes jsem sice chtěla s vnučkou na mašinku, ale byla v poruše, tak se svezla v kabrioletu na kolotoči. Moc se jí to líbilo. Cestou domů jsme si zpívaly a ona v kočárku počítala do deseti, nedávno se to naučila... Dopoledne jsem byla na oční klinice na roční kontrole, vůbec se mi tam nechtělo, vždy mám hrůzu hlavně z perimetru, že ty bílé tečky neuvidím. Inkasovali ode mně 800 Kč, z toho by mi měla pojišťovna vrátit 300 Kč. Zítra asi upeču koláč, co má chuť, jako koláčky kulaté, dává se tam tvaroh, moc nám chutná. Tak pohodový večer a klidnou noc. |
||||
| vocjan | Přeji pěkný večer. | Datum vložení: 03.04.2015 20:34 hod. | |||
|
![]() Nádivku mám hotovou. Zítra dopoledne pojedeme na kole na ten pohřeb. Někdy pozůstalí objednají autobus. Tentokrát ne, tak se tam musíme dostat sami.Je to v 10 hodin v obřadní síni na hřbitově.Jsou to 3 km.Hlavně, aby nepršelo a nebyl silný vítr. Snad to vyjde. Děkuji za komentáře. Zavírají se mě už oči a tak půjdu pomalu do hajan. Vyspěte se do růžova.Zítra je úplněk, tak nevím jak nám to spaní půjde. |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 03.04.2015 20:18 hod. | |||
|
Tedy kopřivy jsem nešla schánět, sice mi mamina včera pravila ať si dojdu na zahradu, ale tam snad ani nebudou. Na chalupě by mohly být, jen se mi tam nehodí jet. Tady v okolí to nemám ani zmapované, ale je tu mnoh pejsků, tudíž jistě znečištěné. Mazanec mám upečený, jen mi klesnul po vytažení z trouby.Byl sice ve vnitř nelepiivý, ale ještě světlejší, tak jsem ho dala do přiotevřené trouby. Musím jej zkontrolovat, ale ať dopadne jak dopadne sním si ho. Letos ho mám velký. Bude ke snídani. Maru Hali si užívala vnoučka s bolavým ouškem. Alenka se chystá na pondělí ven. Děláš dobře. Měla jsem pocit, že musím pomoci mamině, už ji ubíjí tatínkova zapomětlivost.Navrhla jsem, že vezmu kuře, a u nich ho upeču a udělám ho s nádivkou. Ona byla zvyklá na takovou ze strouhánky a vajíček, bez bylinek. Prý vše koupí a autem nemám jezdit,když právě o svátku tolik aut kolem 9 nepojede. To bych měla kopec se semaforem zvládnout a vlastně natrénovat. |
||||