Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | - | Datum vložení: 04.04.2015 15:10 hod. | |||
|
Tak jsme doma, Blani byl to soused. Odpočívej také, ono to múže dělat i to počasí.Jani já mám v plánu dělat chlebíčky zítra. mějte pěkné odpoledne všechny.![]() |
||||
| slunickoka | Přišla | Datum vložení: 04.04.2015 12:23 hod. | |||
|
jsem vám popřát klidné prožití velikonoc. Dostala jsem několik mejlů a zprávičku, děkuji moc. | ||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 04.04.2015 12:02 hod. | |||
|
![]() dobrou chuť k sobotnímu obědu. Už jsme z pohřbu doma.Začal zase foukat vítr a je tam sice 10°C na sluníčku, ale zima.Je vidět na kopečkách ležet sníh. Marodi, odpočívejte ať jste na pondělí připravené na mrskání chlapců. My už jsme po obědě a nachystala jsem pár kousků cukroví ke kávě. K večeři udělám pár chlebíčků. Nechte si dařit a užijte si rodiny. ![]() ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den děvčata. | Datum vložení: 04.04.2015 10:43 hod. | |||
|
Blani, běž do pelíšku i s Irenkou, Aničkou, Kristinkou, AničkouF, ať jste zdravé.![]() Aničko59, po operaci se ti uleví, neboj. ![]() Užíjte si hezky dnešní den, co nejlépe to jde. ![]() |
||||
| Bm68 | Přišla jsem z Alberta, | Datum vložení: 04.04.2015 10:25 hod. | |||
|
a jsem jak látro. Asi zalezu, motá se mi hlava je mi na zvracení, možná to patří k tomu kašli, nevím. Jaruš, mně to tenkrát doporučila očařka a že je to novinka. Příští rok k mě zase psala doporučení na ležení do nemocnice kvůli očnímu tlaku a zase mi říkala, že mají nový přístroj, že to sice stojí peníze, ale ať na to jdu,že to potřebuju. Tak jsem jí řekla, že jsem přece na tom byla loni a dala jsem jí doklad o tom vyšetření. Zřejmě to doporučovala každému. Zdeni, nějak mi uteklo, že jdete taky na pohřeb. Snad to není nikdo blízký. |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 04.04.2015 09:48 hod. | |||
|
Děvčátka,přeji všem krásnou velikonoční sobotu![]() Sluníčko svítí,za oknem to vypadá nádherně,ale je chladno a v noci nám zas mrzlo... ![]() Marci, taky už jsme jeden mazanec zlikvidovali... ![]() Čekám,kdy dorazí kluci s rodinami,dělám nádivku a odpoledne pojedem na hřbitov a do Vyškova na nákup... ![]() Děvčátka, kdo marodíte,ať se vám uleví...hlavně Irence... kdo cestujete ke svým blízkým, tak šťastnou cestu a všem pohodu,klid a dobrou náladu po celé svátky.... ![]() ![]() |
||||
| bertice | oční vyšetření | Datum vložení: 04.04.2015 09:37 hod. | |||
|
tohle vyšetření je navíc- je to takový tomograf očního nervu , myslím se jmenuje HRT a pak ještě jedno speciální vyšetření. Povinné to není. Příště si nechám udělat jen to jedno, protože to druhé je na podobném principu. Oni tvrdí, že jsou dobrá obě, ale víme, jak to chodí. U lékařů se neplatí, tak alespoň z vyšetření něco " kápne". | ||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 04.04.2015 08:56 hod. | |||
|
Byla jsem nakoupit, ráno j jsem musela uklízet koupelnu, nad námi něco opravovali, vrtali, tak jsem měla všude prach Věrko šťastnou cestu. Nemocní se uzdravte. Byla jsem ještě pro kytku, jdeme na ten pohřeb. Mějte všechny pohodový den.![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 04.04.2015 08:47 hod. | |||
|
Dnes byl pořádný mráz. Doufám, že nám nepraskly nádrže na vodu.![]() Zatím jsme neodjeli, uvidíme zítra. Aničko, určitě to zvládneš a budeš opět v pořádku. Budeme ti všechny držet palce. ![]() ![]() Věrko, tobě přeji šťastnou cestu! Potěš se s rodinkou! Irenko a všechny, kterým není dobře, odpočívejte! Jaruško, já jsem nikdy u očního nic neplatila. Teď budu barvit vajíčka, něco si uvaříme a dál se uvidí. Jeden mazanec už jsme snědli. ![]() Zatím vám přeji pěkný den! |
||||
| Bm68 | Krásné ránko, | Datum vložení: 04.04.2015 08:37 hod. | |||
|
dneska je pěkný mráz, snad bude přes den hezky. Věrko,šťastnou cestu a myslím, že také Marci někam jede, tak si děvčata užijte návštěvu a v pořádku se nám vraťte. Irenko, Aničko59, Kristi , AničkoF, zalezte do pelíšku ať jste brzy fit. Aničko, kamarádce dávali ten pásek a libuje si, jak jí to pomohlo. Operace dopadne dobře, neboj. Jaruš Bertice, připomnělas mi, taky musím k očaři na kontrolu. Peníze po mně chtěli jen jednou, v nemocnici na očním, když jsem tam ležela, 400 Kč za nějaké vyšetření. Jsem překvapená, že jsi platila 800,-, holt se zdražuje všechno a všude. Musím nakonec taky pro pár věcí, tak se rozhoduju kam. Ježkovy voči, možná marodí i další děvčata, já všechno hned zapomenu, tak samozřejmě i vám přeju uzdravení. Zatím pa ![]() |
||||