Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsme doma, Blani byl to soused. Odpočívej také, ono to múže dělat i to počasí.Jani já mám v plánu dělat chlebíčky zítra. mějte pěkné odpoledne všechny.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jsem vám popřát klidné prožití velikonoc. Dostala jsem několik mejlů a zprávičku, děkuji moc.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
dobrou chuť k sobotnímu obědu.

Už jsme z pohřbu doma.Začal zase foukat vítr a je tam sice 10°C na sluníčku, ale zima.Je vidět na kopečkách ležet sníh.

Marodi, odpočívejte ať jste na pondělí připravené na mrskání chlapců.
My už jsme po obědě a nachystala jsem pár kousků cukroví ke kávě.
K večeři udělám pár chlebíčků.

Nechte si dařit a užijte si rodiny.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Blani, běž do pelíšku i s Irenkou, Aničkou, Kristinkou, AničkouF, ať jste zdravé.Smajlík
Aničko59, po operaci se ti uleví, neboj.Smajlík
Užíjte si hezky dnešní den, co nejlépe to jde.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
a jsem jak látro. Asi zalezu, motá se mi hlava je mi na zvracení, možná to patří k tomu kašli, nevím.
Jaruš, mně to tenkrát doporučila očařka a že je to novinka.
Příští rok k mě zase psala doporučení na ležení do nemocnice kvůli očnímu tlaku a zase mi říkala, že mají nový přístroj, že to sice stojí peníze, ale ať na to jdu,že to potřebuju. Tak jsem jí řekla, že jsem přece na tom byla loni a dala jsem jí doklad o tom vyšetření. Zřejmě to doporučovala každému.
Zdeni, nějak mi uteklo, že jdete taky na pohřeb. Snad to není nikdo blízký.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka,přeji všem krásnou velikonoční sobotuSmajlík
Sluníčko svítí,za oknem to vypadá nádherně,ale je chladno a v noci nám zas mrzlo...Smajlík
Marci, taky už jsme jeden mazanec zlikvidovali...Smajlík
Čekám,kdy dorazí kluci s rodinami,dělám nádivku a odpoledne pojedem na hřbitov a do Vyškova na nákup...Smajlík
Děvčátka, kdo marodíte,ať se vám uleví...hlavně Irence...
kdo cestujete ke svým blízkým, tak šťastnou cestu a všem pohodu,klid a dobrou náladu po celé svátky....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tohle vyšetření je navíc- je to takový tomograf očního nervu , myslím se jmenuje HRT a pak ještě jedno speciální vyšetření. Povinné to není. Příště si nechám udělat jen to jedno, protože to druhé je na podobném principu. Oni tvrdí, že jsou dobrá obě, ale víme, jak to chodí. U lékařů se neplatí, tak alespoň z vyšetření něco " kápne".
Obrázek uživatelky
profil
Byla jsem nakoupit, ráno j jsem musela uklízet koupelnu, nad námi něco opravovali, vrtali, tak jsem měla všude prachSmajlíkVěrko šťastnou cestu. Nemocní se uzdravte. Byla jsem ještě pro kytku, jdeme na ten pohřeb. Mějte všechny pohodový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes byl pořádný mráz. Doufám, že nám nepraskly nádrže na vodu.Smajlík
Zatím jsme neodjeli, uvidíme zítra.
Aničko, určitě to zvládneš a budeš opět v pořádku. Budeme ti všechny držet palce.SmajlíkSmajlík

Věrko, tobě přeji šťastnou cestu! Potěš se s rodinkou!

Irenko a všechny, kterým není dobře, odpočívejte!

Jaruško, já jsem nikdy u očního nic neplatila.
Teď budu barvit vajíčka, něco si uvaříme a dál se uvidí.
Jeden mazanec už jsme snědli.Smajlík
Zatím vám přeji pěkný den!
Obrázek uživatelky
profil
dneska je pěkný mráz, snad bude přes den hezky.
Věrko,šťastnou cestu a myslím, že také Marci někam jede, tak si děvčata užijte návštěvu a v pořádku se nám vraťte.
Irenko, Aničko59, Kristi , AničkoF, zalezte do pelíšku ať jste brzy fit. Aničko, kamarádce dávali ten pásek a libuje si, jak jí to pomohlo. Operace dopadne dobře, neboj.
Jaruš Bertice, připomnělas mi, taky musím k očaři na kontrolu. Peníze po mně chtěli jen jednou, v nemocnici na očním, když jsem tam ležela, 400 Kč za nějaké vyšetření. Jsem překvapená, že jsi platila 800,-, holt se zdražuje všechno a všude.
Musím nakonec taky pro pár věcí, tak se rozhoduju kam.
Ježkovy voči, možná marodí i další děvčata, já všechno hned zapomenu, tak samozřejmě i vám přeju uzdravení.
Zatím paSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles