Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Heli, | Datum vložení: 04.04.2015 19:55 hod. | |||
|
také bych chtěla sluníčko a tepleji, necháme se překvapit. Též děkuji za komentíky foteček z výstavy. Jsou tam moc šikovní lidé, co umí udělat, a hlavně ti co se o to vše starají a dávají to dohromady. Tam jsou stále stejní lidé a je to pro ně náročné na čas. |
||||
| Bm68 | Ještě | Datum vložení: 04.04.2015 19:42 hod. | |||
|
moc děkuju za komenáře k fotkám. Jste zlaté.![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 04.04.2015 19:24 hod. | |||
|
Dnes tady mám pořád nějakou návštěvu, Heli také Tobě a celé rodině přeji pěkné svátky, i všem tady, už jsem sice přála, ale nevadí Regi já musím nějaké chlebíčky udělat , syn když přijede , tak je chce Udělala jsem vajíčkovou tlačenku. Dnes všem přeji pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 04.04.2015 19:21 hod. | |||
|
Mám toho noťasu plné kecky. Už jsem několikrát restartovala a stejně kliknu na fotku a on 2 minuty šrotuje, než mi ji ukáže. Na Skype nemůžu vůbec. Příští týden ho musím dát do opravy. Děvčata, snad jsem popřála všem,na které mám e-mail a ostatním už tady na diskuzi, ale přesto ještě jednou všem přeju Veselé Velikonoce. ![]() ![]() A zároveň se dnes už loučím, dobrou noc. ![]() |
||||
| hela52 | Milá | Datum vložení: 04.04.2015 18:28 hod. | |||
|
děvčátka přeji vám všem krásné velikonoce, prožité v pohodě, klidu a radosti. Hlavně aby svítilo sluníčko, ne žádný sníh, mráz a kroupy. | ||||
| ija1 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 04.04.2015 18:07 hod. | |||
|
tak jsem na chvilku vylezla s pelechu musím barvit vajička,pár dám do košilek bude to rychlejší.Muž něco spravuje na zahrádce se synem,na zítra jsem vyndala kačenu takže Aničko,budeme mít stejný oběd.Po práškách jsem jako pitomá,pořád bych jen spala.Marodi odpočívejte,at máme s těch svátku také něco-veselého.Jo jdu na to mějte pohodový večer.![]() |
||||
| 2baculka | Jste pilné. | Datum vložení: 04.04.2015 18:02 hod. | |||
|
Každá pracujete jako o závod, hlavně pečete. Snad budete i zdravé, ty teploty poženete pryč. Pořádně vše do rána vyležte. K Velikonocům všem přeji klidný čas, pohodu, žádné velké šlehání. Aničko, určitě Ti operace pomůže a vše dobře dopadne. Dnes jsi si hodně připravila a rodinka bude mít správnou baštu. Také jsem dělávala kačenku ale promého otce chupaté knedlíky. On je má rád a tak se pro 4 lidi udělalo chlupatých a pro maminu bramborových knedlíků. Chlebíčky si s dcerou dělat nebudeme, nemusíme, ale koupila jsem sýr a mám dost česneku, tak se asi pustím do pomazánky. Mám bagetky, tak se udělají jednohubky, dám linecké a nepečené a můžeme koukat na telku. ![]() Kdo jedete pryč, dobře dojeďte. |
||||
| 2baculka | Také přeji hezké odpoledne. | Datum vložení: 04.04.2015 17:41 hod. | |||
|
Konečně mám úklid z větší části hotový. 3 okna sice nejsou umytá,ale hlásí od půlky dubna hezky teplo, tak je udělám. Dnes jsem si též udělala br. salát na zítra k řízečkům. Jsme jen dvě s dcerou, nikdo nedorazí a tak bude klídek. V pondělí vezmu kuřátko a kastrol, a ingredience na nádivku a pojedme k mým rodičům. Tam to bude horší. Mamina vždy musí pomáhat a mě se už spíše plete, Škoda že ji nedosanu k nám. To ji vadí od vchodových dveří 8 schodů. Bylo by to jistější, ale zase o 2 cesty navíc.![]() |
||||
| Anicka59 | hezké odpoledne | Datum vložení: 04.04.2015 17:30 hod. | |||
|
teprve ted mám trochu času. Dopoledne od 6 hodin jsem úřadovala v kuchyni. Dělala jsem 3 rolády se šlehačkou, pekla jsem vepřovou kotletu na zítřek k zelí pro mojeho, m totiž budeme hodovat na kačeně, kterou můj nejí, dělala jsem majonézu na bram.salát, a ten jsem udělala také na hotovo. Naporcovala jsem také na řízky jak vepřové, tak kuřecí maso. Zítra se jen už upeče ta kačena, uvaří zelíčko, knedlík jsou v mražáku a bude víc času. Dopuji se stále paralenem, kapesníků mám už pomalu plný koš na oprání, a bolí mně i jazyk. Tak snad nebudu mít ještě také afty. Nevím ,nevím, jestli nakonec nepůjdu v úterý místo do práce k lékařce. Těžko se mně dýchá, no vzalo mně to pořádně. Co se operace týče, dcera říkala že po této operaci jistě zhubnu, když mně budou brát i tu dělohu | ||||
| koudy | Ahojky.... | Datum vložení: 04.04.2015 15:58 hod. | |||
|
Zdenička i Jana jsou doma z pohřbu...![]() Blani,hodně pij...aspoň mě to při té motanici pomáhá... ![]() Děvčata,mám tu oba starší syny s rodinami... ![]() Teď ještě jedu na hřbitov a pak na nákup do Vyškova... ![]() Mějte pěkné odpoledne... ![]() |
||||