Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
také bych chtěla sluníčko a tepleji, necháme se překvapit.
Též děkuji za komentíky foteček z výstavy. Jsou tam moc šikovní lidé, co umí udělat, a hlavně ti co se o to vše starají a dávají to dohromady. Tam jsou stále stejní lidé a je to pro ně náročné na čas.
Obrázek uživatelky
profil
moc děkuju za komenáře k fotkám. Jste zlaté.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes tady mám pořád nějakou návštěvu, Heli také Tobě a celé rodině přeji pěkné svátky, i všem tady, už jsem sice přála, ale nevadíSmajlíkRegi já musím nějaké chlebíčky udělat , syn když přijede , tak je chceSmajlík Udělala jsem vajíčkovou tlačenku. Dnes všem přeji pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Mám toho noťasu plné kecky. Už jsem několikrát restartovala a stejně kliknu na fotku a on 2 minuty šrotuje, než mi ji ukáže. Na Skype nemůžu vůbec.
Příští týden ho musím dát do opravy.

Děvčata, snad jsem popřála všem,na které mám e-mail a ostatním už tady na diskuzi, ale přesto ještě jednou všem přeju Veselé Velikonoce. SmajlíkSmajlík
A zároveň se dnes už loučím, dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka přeji vám všem krásné velikonoce, prožité v pohodě, klidu a radosti. Hlavně aby svítilo sluníčko, ne žádný sníh, mráz a kroupy.
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem na chvilku vylezla s pelechu musím barvit vajička,pár dám do košilek bude to rychlejší.Muž něco spravuje na zahrádce se synem,na zítra jsem vyndala kačenu takže Aničko,budeme mít stejný oběd.Po práškách jsem jako pitomá,pořád bych jen spala.Marodi odpočívejte,at máme s těch svátku také něco-veselého.Jo jdu na to mějte pohodový večer.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Každá pracujete jako o závod, hlavně pečete. Snad budete i zdravé, ty teploty poženete pryč. Pořádně vše do rána vyležte.
K Velikonocům všem přeji klidný čas, pohodu, žádné velké šlehání.
Aničko, určitě Ti operace pomůže a vše dobře dopadne. Dnes jsi si hodně připravila a rodinka bude mít správnou baštu. Také jsem dělávala kačenku ale promého otce chupaté knedlíky. On je má rád a tak se pro 4 lidi udělalo chlupatých a pro maminu bramborových knedlíků. Chlebíčky si s dcerou dělat nebudeme, nemusíme, ale koupila jsem sýr a mám dost česneku, tak se asi pustím do pomazánky. Mám bagetky, tak se udělají jednohubky, dám linecké a nepečené a můžeme koukat na telku.Smajlík
Kdo jedete pryč, dobře dojeďte.
Obrázek uživatelky
profil
Konečně mám úklid z větší části hotový. 3 okna sice nejsou umytá,ale hlásí od půlky dubna hezky teplo, tak je udělám. Dnes jsem si též udělala br. salát na zítra k řízečkům. Jsme jen dvě s dcerou, nikdo nedorazí a tak bude klídek. V pondělí vezmu kuřátko a kastrol, a ingredience na nádivku a pojedme k mým rodičům. Tam to bude horší. Mamina vždy musí pomáhat a mě se už spíše plete, Škoda že ji nedosanu k nám. To ji vadí od vchodových dveří 8 schodů. Bylo by to jistější, ale zase o 2 cesty navíc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
teprve ted mám trochu času. Dopoledne od 6 hodin jsem úřadovala v kuchyni. Dělala jsem 3 rolády se šlehačkou, pekla jsem vepřovou kotletu na zítřek k zelí pro mojeho, m totiž budeme hodovat na kačeně, kterou můj nejí, dělala jsem majonézu na bram.salát, a ten jsem udělala také na hotovo. Naporcovala jsem také na řízky jak vepřové, tak kuřecí maso. Zítra se jen už upeče ta kačena, uvaří zelíčko, knedlík jsou v mražáku a bude víc času. Dopuji se stále paralenem, kapesníků mám už pomalu plný koš na oprání, a bolí mně i jazyk. Tak snad nebudu mít ještě také afty. Nevím ,nevím, jestli nakonec nepůjdu v úterý místo do práce k lékařce. Těžko se mně dýchá, no vzalo mně to pořádně. Co se operace týče, dcera říkala že po této operaci jistě zhubnu, když mně budou brát i tu dělohu
Obrázek uživatelky
profil
Zdenička i Jana jsou doma z pohřbu...Smajlík
Blani,hodně pij...aspoň mě to při té motanici pomáhá...Smajlík

Děvčata,mám tu oba starší syny s rodinami...Smajlík
Teď ještě jedu na hřbitov a pak na nákup do Vyškova...Smajlík
Mějte pěkné odpoledne...Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles