Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | Pěkný den,děvčata... | Datum vložení: 05.04.2015 08:49 hod. | |||
|
přeji krásnou velikonoční neděli...![]() U nás je malinko pod nulou, bílo na trávě,pod mrakem, naštěstí nefouká... ![]() Kristi...gratulka k výhře...budeme i dále fandit... ![]() Zdeni,máš hezkou ikonku... ![]() Jani, tak já na rozdíl od tebe mám pilno, protože jsem pozvala děti na oběd... ![]() Užívejte velikonoce v pohodě a lásce se svými blízkými... ![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 05.04.2015 08:30 hod. | |||
|
![]() pěknou velikonoční neděli. Kristínko, ale vyhráli jste. ![]() U nás vykukuje slunko a byl -1°C Muž šel za fenkami a já jdu vařit. My budeme sami.Proto už byly chlebíčky včera. Syn jel s rodinou a kamarády na chatu. Užijte si svátky s rodinou. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Krásné sváteční dobré ránko, | Datum vložení: 05.04.2015 08:09 hod. | |||
|
U nás mráz a inverze a sněží Dneska budu lenošit,kačena se pomalí v pomalačí,ještě něco málo si nachystám na odpoledne a zalezu do postýlky s knížkou.......Ijo u nás je hokej v rodině populární,syn kdysi hrál hokej a všichni chlapi v rodině mají pernamentky i já občas zajdu.Ale včera to byly nervy ,infarktové stavy ![]() ![]() Užijte si krásně svátky ![]() ![]() Klikačku nenám pod kontrolou,nevydržela jsem do půl noci.Stejně jsem už 4 dny neklikala,byla jsem moc vysoko a ceny mě moc nelákaly,tak jsem chtěla spadnout na jogurty.A věřte nebylo lehké spadnout o 25 míst ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěknou neděli | Datum vložení: 05.04.2015 07:46 hod. | |||
|
Ráno nakouklo sluníčko , ale už se mračí. je -2st. Dnes se už věnujte svátku a odpočívejte.Nemocní se budou léčit , aby byli fit. Mějte pohodový den.![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 05.04.2015 07:43 hod. | |||
|
děvčátka jsem potichu nebudím.Kristi tak jste vyhráli,ty jsi ale fanda.Mějte krásný svátečný den.![]() |
||||
| bertice | Tak, děvčata, | Datum vložení: 04.04.2015 21:58 hod. | |||
|
klidnou noc přeji. Já salát budu dělat až ráno, brambory mám uvařeny. Budeme s mužem sami, dcera s malou přijede v pondělí, jsou na horách. Všem cestovatelkám, šťastného "navrátila", nemocným a bolavým úlevu a všem dohromady pohodové a veselé Velikonoce. | ||||
| badysek | Děvčátka , | Datum vložení: 04.04.2015 21:30 hod. | |||
|
já dneska asi poslední Ale byla jsem na hokeji ,odjeli jsme v 16 hod. a před chvíli se vrátili,SPARTĚ jsme vrátili prohru 3:2 na nájezdy....Bylo to drama až do konce,na takovém hokeji jsem ještě nebyla![]() ![]() ![]() Koukám ,že nás víc zvolilo na zítra stejný oběd,kačena ,zelí a bramborový knedlík ![]() Odpoledne přijdou všechny dětičky,tak budou mít bramborový salát a řízečky (prsíčka naložené v jogurtu a zakysané smetaně)Aničko59 salát se chladí v lednici a majonézu si taky dělám sama.Ještě jsem dělala sýrovo-šunkovou roládu.Vše nachystáno.....Marci a kdo ještě cestujete,šťastnou cestu a užijte si všechny své blízké ![]() ![]() ![]() ![]() Pa a všechny se na zítra dobře vyspinkejte ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 04.04.2015 20:28 hod. | |||
|
pěkný večer.Byly jste pilné, část Vás už máte předvařeno. Já budu dělat kačenku se zelím.Knedlík vytáhnu z lednice. Marcelko, tobě přeji příjemnou cestu a pobyt u syna a všem co budete cestovat, tak šťastný návrat. Ještě jednou přeji všem krásné svátky jara. ![]() ![]() Přeji dobrou noc. ![]() |
||||
| ija1 | Marci | Datum vložení: 04.04.2015 20:16 hod. | |||
|
štastnou cestu užij si velikonoce s dětmi.Regi neboj za 14 dní budeme mít sluníčka dost,prý už má být kolm2O stupnů.Já se loučim přeji pohodový večer a dobrou noc.![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 04.04.2015 19:57 hod. | |||
|
Děvčátka, máme sbaleno. Ráno vyrazíme. Všechny máte vymyšlené vaření na zítra, samé dobrůtky a já se nechám překvapit, co nám naše hodná snacha připraví. Před chvílí odešli vnuci. Jdu do vany a brzo spát. Užijte si Velikonoce a všechny si odpočiňte! Vy, co jste nemocné, se brzy uzdravte.! Přeji vám dobrou noc!. Vrátíme se asi v úterý. |
||||