Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
přeji krásnou velikonoční neděli...Smajlík
U nás je malinko pod nulou, bílo na trávě,pod mrakem, naštěstí nefouká...Smajlík
Kristi...gratulka k výhře...budeme i dále fandit...Smajlík
Zdeni,máš hezkou ikonku...Smajlík
Jani, tak já na rozdíl od tebe mám pilno, protože jsem pozvala děti na oběd...Smajlík

Užívejte velikonoce v pohodě a lásce se svými blízkými...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěknou velikonoční neděli.

Kristínko, ale vyhráli jste. Smajlík
U nás vykukuje slunko a byl -1°C

Muž šel za fenkami a já jdu vařit.
My budeme sami.Proto už byly chlebíčky včera.Smajlík
Syn jel s rodinou a kamarády na chatu.

Užijte si svátky s rodinou.SmajlíkSmajlík

SmajlíkSmajlíkSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
U nás mráz a inverze a sněžíSmajlíkDneska budu lenošit,kačena se pomalí v pomalačí,ještě něco málo si nachystám na odpoledne a zalezu do postýlky s knížkou.......
Ijo u nás je hokej v rodině populární,syn kdysi hrál hokej a všichni chlapi v rodině mají pernamentky i já občas zajdu.Ale včera to byly nervy ,infarktové stavySmajlíkSmajlík
Užijte si krásně svátky SmajlíkSmajlík
Klikačku nenám pod kontrolou,nevydržela jsem do půl noci.Stejně jsem už 4 dny neklikala,byla jsem moc vysoko a ceny mě moc nelákaly,tak jsem chtěla spadnout na jogurty.A věřte nebylo lehké spadnout o 25 místSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ráno nakouklo sluníčko , ale už se mračí. je -2st. Dnes se už věnujte svátku a odpočívejte.Nemocní se budou léčit , aby byli fit. Mějte pohodový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka jsem potichu nebudím.Kristi tak jste vyhráli,ty jsi ale fanda.Mějte krásný svátečný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
klidnou noc přeji. Já salát budu dělat až ráno, brambory mám uvařeny. Budeme s mužem sami, dcera s malou přijede v pondělí, jsou na horách. Všem cestovatelkám, šťastného "navrátila", nemocným a bolavým úlevu a všem dohromady pohodové a veselé Velikonoce.
Obrázek uživatelky
profil
já dneska asi posledníSmajlíkAle byla jsem na hokeji ,odjeli jsme v 16 hod. a před chvíli se vrátili,SPARTĚ jsme vrátili prohru 3:2 na nájezdy....Bylo to drama až do konce,na takovém hokeji jsem ještě nebylaSmajlíkSmajlíkSmajlík
Koukám ,že nás víc zvolilo na zítra stejný oběd,kačena ,zelí a bramborový knedlíkSmajlíkSmajlíkOdpoledne přijdou všechny dětičky,tak budou mít bramborový salát a řízečky (prsíčka naložené v jogurtu a zakysané smetaně)Aničko59 salát se chladí v lednici a majonézu si taky dělám sama.Ještě jsem dělala sýrovo-šunkovou roládu.Vše nachystáno.....
Marci a kdo ještě cestujete,šťastnou cestu a užijte si všechny své blízkéSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Pa a všechny se na zítra dobře vyspinkejteSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík pěkný večer.

Byly jste pilné, část Vás už máte předvařeno.

Já budu dělat kačenku se zelím.Knedlík vytáhnu z lednice.

Marcelko, tobě přeji příjemnou cestu a pobyt u syna a všem co budete cestovat, tak šťastný návrat.

Ještě jednou přeji všem krásné svátky jara.SmajlíkSmajlík

Přeji dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
štastnou cestu užij si velikonoce s dětmi.Regi neboj za 14 dní budeme mít sluníčka dost,prý už má být kolm2O stupnů.Já se loučim přeji pohodový večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka, máme sbaleno. Ráno vyrazíme.
Všechny máte vymyšlené vaření na zítra, samé dobrůtky a já se nechám překvapit, co nám naše hodná snacha připraví.
Před chvílí odešli vnuci.
Jdu do vany a brzo spát.
Užijte si Velikonoce a všechny si odpočiňte! Vy, co jste nemocné, se brzy uzdravte.!
Přeji vám dobrou noc!.
Vrátíme se asi v úterý.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles