Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| čivavka | Krásnou velikonoční neděli | Datum vložení: 05.04.2015 12:30 hod. | |||
|
Stázi, báječné narozeniny i dny,kterí budou následovat.![]() Pár dnů jsem neměla sil nic psát,tak mne trápily ruce,že i noci byly hodně problémové. Ale počasí se pomalu bude zlepšovat,měsíček má po úplňku,takže vše by mělo od zatmění se konečně dostávat k normálu.Klikačku neřeším,čas nutný k dosažení úspěšného pořadí se mi zdá neúměrný . Venku spíš zataženo,větrno a dost chladno.Psím kamoškám poctivě topím v krbovkách.Samozřejmě z toho mám teplý pocit nejen u srdce i já. ![]() |
||||
| bertice | Přeji krásnou sváteční neděli, děvčata | Datum vložení: 05.04.2015 11:43 hod. | |||
|
u nás je dost chladno, sem tam zubaté sluníčko. Klikačku nehraji, většinou jsem na 800-1000 pořadí a to jen proto, že si sem tam zkusím kliknout. Ceny za bodíky jsou také slabota, kdyby tam třeba byly věci pro děti nebo zvířátka a teď není z čeho vybírat. Také se připojuji ke gratulacím pro Stázku. Vše nejlepší, hlavně ať slouží zdravíčko. Za chvíli jdu smažit řízky, vše ostatní připraveno. Tak mějte příjemný a pohodový den. |
||||
| badysek | Stázinko, | Datum vložení: 05.04.2015 10:35 hod. | |||
|
všechno nejlepší,hodně zdravíčka a štěstíčka Pěkně to oslavte![]() ![]() Alči tak dneska odpočívej,už jsem přemýšlela kde pak se potuluješ ![]() Marti vítej doma,co Luháčky a dojmy ,nic?? Jsem zvědavá jak se líbílo ![]() |
||||
| jimas | Přeji | Datum vložení: 05.04.2015 10:00 hod. | |||
|
hezkou Velikonoční neděli. Stázko, k narozeninám ti přeji všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka. ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 05.04.2015 09:54 hod. | |||
|
přeji hezké sváteční dopoledne.. Stázičko, také se připojuji ke gratulantům... ![]() Já měla podobnou akci včera..9 dospělých a 3 děti..dnes budu odpočívat... |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji i krásnou velikonoční neděli. | Datum vložení: 05.04.2015 09:50 hod. | |||
|
Užijte si svátky velikonoční se svými milými v klidu, ve štěstí a pohodě..![]() |
||||
| koudy | . | Datum vložení: 05.04.2015 09:38 hod. | |||
|
Stázi, k tvým narozeninám ti přeji hodně zdraví, štěstí,spokojenosti a pohody v rodině a hezkou oslavu !!!!!!!!!!![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Pro Stázku. | Datum vložení: 05.04.2015 09:26 hod. | |||
|
![]() ![]() ![]() Nic naplat, roky ubíhají, ale všichni, co tě znají, mohou s klidem v duši říct, že jsi hezčí čím dál víc. Krásné narozeniny přeji a hodně zdravíčka. Užij si to s rodinou. Každému přibývají stejně. ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Krásné slunečné ráno. | Datum vložení: 05.04.2015 09:26 hod. | |||
|
Trocha mrazíku asi kolem 5 st., sluníčko bude zase svítit. Anau přeji vše nejlepší k narozeninám, hodně zdraví, spokojenosti. Hlavně ať se oslava vydaří. Badýsku, tak dobře fandi, snad se dostanete na prvnímísto. Kdysi zs svobodna, jsem jezdila fandit do Pardubic, to bylo také kolikrát adrenalinové. Zatím jsem u počítače, prohlížela sí meilíky, stále mi přicházejí. Klikačku jsem nyní tak zkusmo dělala, ale byla jsem stejně na místech která nevyhrávají. Není na to čas. |
||||
| annau | Děvčata všechny vás zdravím, krásný sváteční den, | Datum vložení: 05.04.2015 09:04 hod. | |||
|
jen na chvilinku jdu za vámi, dnes má záhul, neboť dnešním dnem jsem o rok starší. Přijedou děti a vnoučata.Vařit budu řízky a bramborový salát, na odpoledne chystat pohoštění. Ráno tu byl mráz až -4 st., to už meruňky asi nezvládly,krásně kvetly a i včelky poletovaly. Kristi, na hokej jsme koukali, bylo to napínavé, nakonec měl Třinec štěstí. Děvčata tak se opatrujte,kdo jste nemocní, se uzdravujte. Já už běžím do kuchyně , ať to šťastně zvládnu. |
||||