Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Věru, | Datum vložení: 05.04.2015 23:43 hod. | |||
|
tvá vajíčka jsem našla a líbila se mi. Mě nikdy červená cibule nevydržela do velikonoc, seju ji méně a brzo sním. Letos jsem vajíčka nebarvila, jedu zítra k rodičům a tam je nebudu potřebovat. | ||||
| jimas | Ještě nespím, tak nakukuji. | Datum vložení: 05.04.2015 22:48 hod. | |||
|
Marti, přeji dvojčatům, ať se jim splní všechna jejich přání a taky hodně zdraví.![]() Hezky se na zítřek vyspěte. ![]() |
||||
| Lika444 | ahoj seniorky | Datum vložení: 05.04.2015 22:17 hod. | |||
|
zdravím vás, sice při konci velikonočních svátků, ale svátky jara by mohly - jako to jaro vůbec - ještě chvíli vydržet, takže přeji všem, ať se daří, ať slouží zdravíčko a já se konečně snad i sem protlačím, nějak mně ty mé půlroční problémy vzaly, ale snad to už bude dobré, no musím se hlídat a pojídat asi, to, co mi předepsali, i když statiny prý mohu ošidit. Tak uvidíme. Měla bych toho moc co říci, ale to byste asi nevydržely číst litanie o nemocech. Tak snad se sem brzy normálně zase začlením. Pěkný šmigrust. A děkuji všem, co mně v emailech nebo FB podporovaly. |
||||
| badysek | Pěkný večer, | Datum vložení: 05.04.2015 21:48 hod. | |||
|
Marti taky přeji dvojčatům hodně zdravíčka a štěstíčka!!! Pěkně jste si Luhačovice užili,já je taky mám moc ráda ![]() ![]() ![]() Odpoledne jsme tu měli rodinku a všechny vnuky,pěkně jsme si to užili ![]() Mějte klidnou nocku a dobrou noc!!!! |
||||
| vocjan | Popřeji | Datum vložení: 05.04.2015 21:35 hod. | |||
|
![]() jen dobrou noc. Zapomněla jsem se u televize. ![]() ![]() |
||||
| hela52 | Protože jsou velikonoce | Datum vložení: 05.04.2015 21:31 hod. | |||
|
já před malou chvílí jsem dostala z Kanady toto krásné přáníčko - musím se o něj podělit s vámi: U barvení vajíček, ošukal mě zajíček. Po aktu se svalil na bok, řekl "pá" a zase za rok. Hezké svátky, lásky více, ale pozor na zajíce! Nemají-li náladu, útočí i zezadu. ..... takže pozor |
||||
| ija1 | Hezý večer | Datum vložení: 05.04.2015 20:54 hod. | |||
|
děvčata nejprve Stázi ti přeji vše nej hlavně hodně zdraví.Zdeni máš pěknou ikonku,mě se někam stratila ani nevím jak a kam.Martička se nám vrátila a moc spokojená už se těší na další výpravu.Je škoda,že se ti sen nevyplnil.Věruško u syna ses měla doře,Jucinka je šikulka,vše měla připraveno,ale bude se vám po ní stýskat bude daleko od domova.Syn se zotaví bude to dobré.Letos k nám nikdo nepřijede nechci je nakazit,chrchlám jako ovce a jsem ráda,že jsem připravila pro koledníci koledy.Takže naše děcka přijdou koledovat a na oběd jdou k druhým babičkám.Takže ošizený nebudou.Mějte večerní pohodu a přeji klidnou dobrou noc. | ||||
| MaKuShKa15 | Všem přeji hezký večer | Datum vložení: 05.04.2015 19:27 hod. | |||
|
počasí se zhoršilo, je +5 st, v noci má být -2 st.Meruňky mají květy, ale ještě nejsou plně rozvité.Stejně včelky nelétají, je jim zima...Já také zalehnu do pelíšku, ta moje postel mě chybí všude. Doma je doma. Na zítra si připravte " prdelky ", ať vám je vymnrskají, jinak uschnete....Pěkný večer a hezky se vyspěte..Dobrou noc...![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 05.04.2015 19:24 hod. | |||
|
Jani díky, Věrko tak máš zase jiná vajíčka než vloni Marti to jste si alespoň užívali, u nás dnes celé odpoledne sněhové přeháňky.Děvčátka mějte pohodový večer a dobře se vyspěte. ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 05.04.2015 19:21 hod. | |||
|
Děvčátka jen se loučím a šupajdím do peřin..i když je venku světlo..![]() ![]() |
||||