Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Pěkné pondělí, | Datum vložení: 06.04.2015 13:21 hod. | |||
|
Alenko, to je dobře ,že je manžel už bez teplot, teď ať to jenom neuspěchá to vyléčení....Mrskut je za námi, ještě kolem poledne byli nějací opozdilci, ale Verunka byla na vše velmi pečlivě připravená...Teď odjeli ke druhé babičce a tak je tu klid. Dřív jsem se sem nedostala.Seděli jsme povídali, najedli a nádobí je v myčce...Užijte si ještě pěkné odpoledne, u nás místy sněží a chvíli svítí, většinou je a le šedivo... ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 06.04.2015 12:10 hod. | |||
|
Přeji hezké sváteční odpoledne.. my jsme se léčili, vstali jsme před chvílí, že si ohřejeme oběd..muž už je chvála bohu bez teploty.. ![]() Prožijte hezký zbytek svátečku ![]() ![]() |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 06.04.2015 11:49 hod. | |||
|
Stejně byly nejkrásnější svátky - ať velikonoce nebo vánoce - když byly děti malé, o vánocích rozzářená očka u stromečku a o velikonocích při zdobení velikonočního stolu a kraslic, teď už to není takové. | ||||
| čivavka | Pěkné velikonoční pondělí | Datum vložení: 06.04.2015 11:00 hod. | |||
|
raní mrazík a pokrývka sněhu zrovna o velikonovcích nesvědčila, Po jejím roztání se pro jistotu zase troška velkých vloček objevuje. Dnešek mám v plánu poklidný a pohodvý.![]() |
||||
| ija1 | Už | Datum vložení: 06.04.2015 10:26 hod. | |||
|
jsem také dostala,zajice nikde nevidím,asi běžel za mladší. Koledníků přišlo jen 6 asi je na ně zima,sluníčko se schovalo a padá sníh.Kristi také chrchlám.Užívejte si dne![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 06.04.2015 10:03 hod. | |||
|
Máme sluníčko, den si užívejte a pozor na zadečky![]() |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 06.04.2015 09:49 hod. | |||
|
přeji...![]() ![]() Krásné velikonoční pondělí...užijte si mrskání, pozor na zajíce a hlavně pohodu a dobrou náladu... ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 06.04.2015 08:26 hod. | |||
|
![]() dobré ránko. Jste ranní ptáčata. Vajíčka jsem barvila v cibulových slupkách, ale já je dělám strakaté. Já hned byla vymrskána jak jsem vylezla z postele. ![]() ![]() Tak jak píší děvčata užijte si pomlázku. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 06.04.2015 07:10 hod. | |||
|
Ijo u nás zamračeno Od 5 už nespím....Budi mě kašel....Helo pořádně si ho prohledni jak se tváří ![]() ![]() Vypolstrujte si prdelky A užijte si pomlázku![]() ![]() Liko444 vítej zpátky,snad už bude jenom dobře ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 06.04.2015 06:55 hod. | |||
|
děvčátka vykukuje nám sluníčko,bude krásný den.Máte prdelky připravené?Heli pěkná básnička tak pozor na zajice!Pěkně si dnešek užijte,za chvilku budou chodit koledníci bude veselo.Přeji příjemný den.![]() |
||||