Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
před chvíli to vypadalo, jako že se čerti žení, shík s deštěm a ve větru...Všem vám moc děkuji za přání pro ta naše dvojčata, Blaničko, ten tvůj vnuk je má také teď někdy a také 17, nebo se pletu, to by bylo mě podobné, ale tentokrát si myslím, že se nepletu.......Já mám také rýmu, dnes mám hlavu jako střep, začala jsem si kapat do nosu, snad jsem to chytla v začátku....Užijte si v pohodě zbytek svátečního dne a já si také půjdu brzy zalehnout..Přeji pěkný večer a klidnou dobrou noc...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jdu se už rozloučit,je mně mizerně,mám to na hlasivkách,chrchlám ,kašlu a mám rýmu.Manžel má klid,skoro nemluvímSmajlík,zítra půjdu k doktorce,jinak se toho asi nezbavím......
Tak mějte pěkný podvečer a za mně už dobrou nockuSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Stázko, přeju vše nejlepší, hlavně hodně zdraví a vnouček aby byl taky brzy zdráv.Smajlík
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík

Holky, já taky furt kašlu a motá se mi hlava. Asi teď na chvilku zalehnu. Včera jsme měli tu oslavu, dneska koledníky a syn přišel kvůli noťasu, teď už snad bude klid.
A rozbily se mi hodiny. No samy ne, vnuk mi je posunoval a když je věšel, spadly a hned se vysklily.
Marti, vítej zpátky a dvojčatům přeju vše nejlepší, zdraví a úspěchy ve škole i v lásce.
Už si zas nic nepamatuju.
Obrázek uživatelky
profil
Asi vám dnes nic nenapíšu. Poprve jsem odklapla entrem a nyní nevím čím. Je to asi mým rozpoleožením, nebyla jsem schopná vyjet z řady. Zachránil mě cizí člově, který slyšel řev auta. Na plný plyn to paní nepůjde, ale byl na mne hodný. Nakonec díky jemu jsme odjely k našim. Koledníci tím pádem nevím zda zvonili, ale nidky jich k nám moc nedošlo.
Alenko opatrně s teplotami, aby se nevrátily. AničkoF, dobře jste oslavili narozeniny, tedy hdně štěstí a zdraví. Aničko 59, zítra dojdi k lékaři, jinak se nevyzdravíš. Stázi, na vajíčka se kouknu. Děkuji za komentíky k mé výzdobě, pečení nebylo nic moc, spíše to zdobení, ale jíst se dá.
Lika už zase přijde mezi nás, snad ji zdravíčko dovolí a nebude ji zlobit.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka, zase půjdu zalehnou.. ještě dopiji čaj a trošku se tady rozhlédnu..Smajlík
Mám zvýšenou teplotu, a spustila se mi rýma.. jinak kašlu jako Anička59...Smajlík
Aničko Filipi.. u nás se slavilo taky..já 60sát a syn 40..Smajlík
Kdybych usnula, tak nakouknu až zítra...paSmajlík

Blani, tak už máš noťas zese v pořádku, to je dobře..Smajlík

Obrázek uživatelky
profil
konečně dnes mi syn přeinstaloval připojení k wifi, takže mi noťas jakš takš funguje. Musela jsem skončit, ani nevím, kolikátá jsem v klikačce, noťas se zablokoval a konec. Viděla jsem, že mi někdo volal na Skype a teprve teď jsem se dozvěděla, kdo.
Zatím nemám přečteno, je to 54 příspěvků, tak jdu na to.
Obrázek uživatelky
profil
já se kurýruji, ale nějak špatně, je mně čím dál hůře a zítra jdu k doktorce. Bez antibiotik to asi nepůjde. Kašlu tak, že to tahám už až z pat, z nosu mně tečou žluté hleny, mluvím přes nos, unavená jsem jako bych snad byla v dolech. Ret nahoře mám slitý v jednom velkém oparu, jazyk mně bolí - no vpadám příšerně. Jinak nevím zda jsem Vám psala, ale půjdu na operaci, kde mně veznou dělohu a dají nějaký pásek. Diagnostikovali mně smíšenou inkontinenci, tak snad pak bude lépe. Prý mám počítat tak s 6 týdenní neschopenkou.
Obrázek uživatelky
profil
Už mě bylo po vás smutno.Po 3 dnech jsem opět doma.Přejezená i přepitá.Teď budu držet dietu a spát ve dne i v nociSmajlík
Vzali jsme to jedním vrzem moje za 14dní narozky i Barčiny,která bude mít 21.4 krásných 18let.Vyčistil jsem peněženku a teď budu šetřit nanovo.Ale stálo to zato.
Dnes vás asi nepřečtu,ale zítra určitěSmajlík
Klikačku jsem vzdala.Vnučky koukly a já jsem za 2dny spadla o víc jak 100 takže na nic jsem nedosáhlaSmajlík
Přejí vám krásný zbytk dne a krásnou dobrou noc.Já jdu spinkatSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
mrskačku máme za námi,je to už slabší,když byly děti malí, bylo to hezčí.Je mi líto vnoučka, tak se těšil a teď nemůže ven,tak jsem se šla nechat od něho vyšlehat, byl už ve svém živlu a chlubil se, že je dalmatýnek.
Muž každoročně udělá kolečko po sousedech,už se vrátil a kupodivu je v pořádku, rok od roku je to s ním lepší,už to nepřehání.
Také jsem barvila vajíčka v cibulových slupkách, a obalovala lístky a květinami.Měla jsem málo cibulových slupek, tak barva je světlejší.Fotku jsem vložila do fotoalba.
Venku je podobně,jak u mnohých z vás,slunečno,pak zamračeno, padá sníh a proudí studený vítr.Na procházku se mi vůbec nechce.Budu raději v teploučku.
Obrázek uživatelky
profil
hezké Velikonoční pondělí.Smajlík
U nás chvílemi vysvítá sluníčko a pak zase chumelí.
Koledníků je u nás čím dál míň. Bylo jich 12.
Jani, já jsem od muže dostala také hned, jak jsem vstala, takže bych měla být čilá. No uvidí se.Smajlík
Alenko, je dobře, že je muž bez teplot. Ještě si poležte, ať se uzdravíte. To přeji i Irence a ostatním marodům.
Jdu si dát s mužem kafe.
Mějte hezký zbytek svátečního dne.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles