Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Pěkný podvečer, | Datum vložení: 06.04.2015 17:53 hod. | |||
|
před chvíli to vypadalo, jako že se čerti žení, shík s deštěm a ve větru...Všem vám moc děkuji za přání pro ta naše dvojčata, Blaničko, ten tvůj vnuk je má také teď někdy a také 17, nebo se pletu, to by bylo mě podobné, ale tentokrát si myslím, že se nepletu.......Já mám také rýmu, dnes mám hlavu jako střep, začala jsem si kapat do nosu, snad jsem to chytla v začátku....Užijte si v pohodě zbytek svátečního dne a já si také půjdu brzy zalehnout..Přeji pěkný večer a klidnou dobrou noc...![]() ![]() |
||||
| badysek | Děvčátka , | Datum vložení: 06.04.2015 17:49 hod. | |||
|
jdu se už rozloučit,je mně mizerně,mám to na hlasivkách,chrchlám ,kašlu a mám rýmu.Manžel má klid,skoro nemluvím ,zítra půjdu k doktorce,jinak se toho asi nezbavím......Tak mějte pěkný podvečer a za mně už dobrou nocku ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Ještě doplním | Datum vložení: 06.04.2015 17:35 hod. | |||
|
Stázko, přeju vše nejlepší, hlavně hodně zdraví a vnouček aby byl taky brzy zdráv.![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Holky, já taky furt kašlu a motá se mi hlava. Asi teď na chvilku zalehnu. Včera jsme měli tu oslavu, dneska koledníky a syn přišel kvůli noťasu, teď už snad bude klid. A rozbily se mi hodiny. No samy ne, vnuk mi je posunoval a když je věšel, spadly a hned se vysklily. Marti, vítej zpátky a dvojčatům přeju vše nejlepší, zdraví a úspěchy ve škole i v lásce. Už si zas nic nepamatuju. |
||||
| 2baculka | Ahoj děvčata. | Datum vložení: 06.04.2015 17:26 hod. | |||
|
Asi vám dnes nic nenapíšu. Poprve jsem odklapla entrem a nyní nevím čím. Je to asi mým rozpoleožením, nebyla jsem schopná vyjet z řady. Zachránil mě cizí člově, který slyšel řev auta. Na plný plyn to paní nepůjde, ale byl na mne hodný. Nakonec díky jemu jsme odjely k našim. Koledníci tím pádem nevím zda zvonili, ale nidky jich k nám moc nedošlo. Alenko opatrně s teplotami, aby se nevrátily. AničkoF, dobře jste oslavili narozeniny, tedy hdně štěstí a zdraví. Aničko 59, zítra dojdi k lékaři, jinak se nevyzdravíš. Stázi, na vajíčka se kouknu. Děkuji za komentíky k mé výzdobě, pečení nebylo nic moc, spíše to zdobení, ale jíst se dá. Lika už zase přijde mezi nás, snad ji zdravíčko dovolí a nebude ji zlobit. |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 06.04.2015 17:20 hod. | |||
|
Děvčátka, zase půjdu zalehnou.. ještě dopiji čaj a trošku se tady rozhlédnu..![]() Mám zvýšenou teplotu, a spustila se mi rýma.. jinak kašlu jako Anička59... ![]() Aničko Filipi.. u nás se slavilo taky..já 60sát a syn 40.. Kdybych usnula, tak nakouknu až zítra...pa ![]() Blani, tak už máš noťas zese v pořádku, to je dobře.. ![]() |
||||
| Bm68 | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 06.04.2015 17:12 hod. | |||
|
konečně dnes mi syn přeinstaloval připojení k wifi, takže mi noťas jakš takš funguje. Musela jsem skončit, ani nevím, kolikátá jsem v klikačce, noťas se zablokoval a konec. Viděla jsem, že mi někdo volal na Skype a teprve teď jsem se dozvěděla, kdo. Zatím nemám přečteno, je to 54 příspěvků, tak jdu na to. |
||||
| Anicka59 | Krásné odpoledne | Datum vložení: 06.04.2015 14:28 hod. | |||
|
já se kurýruji, ale nějak špatně, je mně čím dál hůře a zítra jdu k doktorce. Bez antibiotik to asi nepůjde. Kašlu tak, že to tahám už až z pat, z nosu mně tečou žluté hleny, mluvím přes nos, unavená jsem jako bych snad byla v dolech. Ret nahoře mám slitý v jednom velkém oparu, jazyk mně bolí - no vpadám příšerně. Jinak nevím zda jsem Vám psala, ale půjdu na operaci, kde mně veznou dělohu a dají nějaký pásek. Diagnostikovali mně smíšenou inkontinenci, tak snad pak bude lépe. Prý mám počítat tak s 6 týdenní neschopenkou. |
||||
| filipi | ahoj děvčata | Datum vložení: 06.04.2015 14:24 hod. | |||
|
Už mě bylo po vás smutno.Po 3 dnech jsem opět doma.Přejezená i přepitá.Teď budu držet dietu a spát ve dne i v noci![]() Vzali jsme to jedním vrzem moje za 14dní narozky i Barčiny,která bude mít 21.4 krásných 18let.Vyčistil jsem peněženku a teď budu šetřit nanovo.Ale stálo to zato. Dnes vás asi nepřečtu,ale zítra určitě ![]() Klikačku jsem vzdala.Vnučky koukly a já jsem za 2dny spadla o víc jak 100 takže na nic jsem nedosáhla ![]() Přejí vám krásný zbytk dne a krásnou dobrou noc.Já jdu spinkat ![]() |
||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 06.04.2015 13:39 hod. | |||
|
mrskačku máme za námi,je to už slabší,když byly děti malí, bylo to hezčí.Je mi líto vnoučka, tak se těšil a teď nemůže ven,tak jsem se šla nechat od něho vyšlehat, byl už ve svém živlu a chlubil se, že je dalmatýnek. Muž každoročně udělá kolečko po sousedech,už se vrátil a kupodivu je v pořádku, rok od roku je to s ním lepší,už to nepřehání. Také jsem barvila vajíčka v cibulových slupkách, a obalovala lístky a květinami.Měla jsem málo cibulových slupek, tak barva je světlejší.Fotku jsem vložila do fotoalba. Venku je podobně,jak u mnohých z vás,slunečno,pak zamračeno, padá sníh a proudí studený vítr.Na procházku se mi vůbec nechce.Budu raději v teploučku. |
||||
| jimas | Přeji | Datum vložení: 06.04.2015 13:21 hod. | |||
|
hezké Velikonoční pondělí.![]() U nás chvílemi vysvítá sluníčko a pak zase chumelí. Koledníků je u nás čím dál míň. Bylo jich 12. Jani, já jsem od muže dostala také hned, jak jsem vstala, takže bych měla být čilá. No uvidí se. ![]() Alenko, je dobře, že je muž bez teplot. Ještě si poležte, ať se uzdravíte. To přeji i Irence a ostatním marodům. Jdu si dát s mužem kafe. Mějte hezký zbytek svátečního dne. ![]() |
||||