Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 07.04.2015 08:23 hod. | |||
|
Gratuluji k výhrám. Vladěnko tak si ji teď jen užívej. Děvčátka nemocná běžte k lékaři, ať se vám uleví. Dnes nevařím, budou se dojídat zbytky ![]() ![]() Mějte pěkný den a klidný po svátcích. ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 07.04.2015 08:19 hod. | |||
|
![]() pěkné už úterní ráno. Děkuji za gratulaci a zároveň gratuluji také všem, co jmenovala Věrka a přidávám gratulaci i Božence. Sice jsem chtěla bábovku, ale vál bude také dobrý.Vlaďka se už těší z koupelny.Ten nepořádek ale stál za to. Marodi, nemoc ještě neodešla, tak šupem k lékaři.Nějak se toho nemůžete zbavit. Já peru a půjdu to pověsit na balkon. Mějte pěkný den. ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| vlavod | Děvčata všechny po delší době, | Datum vložení: 07.04.2015 07:42 hod. | |||
|
zdravím.Hlásím koupelna je hotové je moc krásná.Ale byla to úplná hrůza 10 dní každý den vše vytřít uklidit, uvařit pro řemeslníky.No hrůza.Teď nás čeká ještě vymalovat chodba, ale přijdou malíři tak uvidíme.Mne mezitím se rozjela asi revmatoidní artróza asi i z námahy bolí mne ruce, nohy klouby a stěhuje se to různě.Jdu si za chvíli k lékaři pro výsledky.A teď si něco přečíst.Už se mi po Vás stýskalo. | ||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 07.04.2015 07:08 hod. | |||
|
děvčata,lépe mi není,klušu k doktorce,je tam až odpoledne,nechce mi to s těla odejít,pořád mě bolí na prsou.Holky-letí k vám blahopřání k výhrám,jste šikulky.Jdu pustit slepičky a Barču chvilku pak znova zalehnu.Mějte příjemný den marodi když to jde tak polehávejte |
||||
| jimas | Děvčata, | Datum vložení: 06.04.2015 21:50 hod. | |||
|
co jste se umístily v klikačce, tak vám gratuluji.![]() ![]() Všechny se hezky vyspěte a marodům ať je líp. ![]() |
||||
| Bm68 | Kuk, | Datum vložení: 06.04.2015 20:15 hod. | |||
|
Maky, jj, vnuk měl narozky 3. dubna a slavili jsme to včera, je mu taky sedmnáct. Děvčata, už přeju dobrou noc, ať vás nic nebolí a netrápúí s dobře se vám spinká. ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 06.04.2015 19:48 hod. | |||
|
Marodi přeji úspěšnu léčbu. Ostatním dobrou noc, bez bolestí a vstávání. Ráda bych seriálek na Primě a pak Amadea. To ale asi nedodívám. | ||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 06.04.2015 19:06 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Venku se pomalu šeří a já půjdu na zprávy. Děvčátka, zalehněte, ať je nemoc a nachlazení ráno pryč. Přeji dobrou noc. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 06.04.2015 18:55 hod. | |||
|
tak jsme doma , u mamky jsme se všichni sešli. odpoledne a ještě stále se tady přeháněji sněhové vánice. Děvčátka, kterým není dobře , přeji abys e co nejdříve ulevilo. Mějte všechny pěkný večer a dobrou noc. ![]() |
||||
| ija1 | Děvčátka | Datum vložení: 06.04.2015 18:39 hod. | |||
|
jdu se také rozloučit,celé odpoledne jsem prospala a půjdu nanovo.Koukám,že nás tady je víc,tak budeme odpočívat.Mějte hezký večer a pohodovou noc,bez kašle a teplot. |
||||