Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
gratuluji. Já sama neklikám, nebaví mě sedět u pc celý den a honit otázky. Vy, co jste vyhrály máte můj obdiv. Dnes u nás svítí sluníčko, za oknem to vypadá jarně. Prý má být už od víkendu tepličko, tak se budeme těšit jak se ohřejeme. Z obědu jsme dojídali každýn něco jiného - zbytky od svátků - manžel i přál kopračku s velikonočními vajíčky a já s vnukem kačenku s domácím kys. zelím bílým i červeným a bramborový knedlík - musím svářet staré brambory - začínají nám ve sklepě klíčit.
Obrázek uživatelky
profil
já vařím jen zeleninovou polévku a až příjde syn,tak dám do stroje opéci brambory..máme rajčata, okurek a nějaké sýry a šunky zbyly..tak mu něco vykouzlímSmajlík


Aničko Filipi.. já už se do klikaček ani neouštím, ještě se mi nepovedlo se umístit.. jen jak bylo 400 výher, tak bločky jsem vyhrálaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nestihla jsem popřát dobré ráno tak aspoň dobrou chuť.
Ráno jsem mazala je kámošce a teprve teď jsem se vrátila.
Všem co výhrály gratulujíSmajlíkJá jsem v pátek byla na 178 místě a zjistila jsem,že jsem se neumistila.Nevadí rodina i vnučky jsou mě přednější.
Krásný den přejí všemSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
to jaro si s námi zahrává,u dcery jsou též všichni nemocní,
já dnes byla u zubaře, přijela jsem vymrzlá.Fouká dost ostrý studený vítr.
Děvčata děkuji, co jste koukly na moje fotky.
Taky přeji k výhrám na klikačce, já se jí nezúčastnila.Mám velmi pomalý internet a všechno tak dlouho trvá,nemám trpělivost.
Tak nemocným, ať už je lépe, opatrujte se.
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka, jdu popřát pěkný den..
Všem kdo vyhráli gratuluji...Smajlíknení v mých silách všechny vypsat...teprve lezu z pelíšku a zahlédla jsem, že máme výherkyně....myslím bude ještě pyžámkový den...bolí mne celý člověk..muž už jede dnes do práce, tvrdí, že se cítí dobře..SmajlíkJá se cítím na draka..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata, přeji k výhrám, jste dobré tolik naklikat. U nás je slunečno, teplotu ani nevím. Včera jsem se na Amadea dokoukala, tedy dnes ráno a pak začala přemýšlet o životě. Tudíž spaní ne a ne přijít. Někdy si říkám, proč si děláme ten život tak složitý.
Zbylo mi kus kuřete od včera, nějak jsem si vzala jen to rozdrobené a kosti. Nakrájím a podusím mrkev, uvařím brambory a bude obýdek. Zase si dám více zeleninky.
Marodi, dobře pořiďte u lékařů.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme slunečno, ale mráz. Byla jsem pro chleba a s plasty a papíry v kontejnerech a přišla jsem celá zmrzlá. Teď peru.

Taky gratuluju všem, co se umístily v klikačce. Já to tentokrát dost flákala, ani to jinak nešlo s tím mým žentourem. Vzala jsem si body místo svačinového boxu.

Tak čtu, že máme stále plno marodů. Já se mezi ně taky počítám, nevím, jestli ty prášky mi dal doktor dobře, zdá se mi, že je mi čím dál stejně ne-li hůř.
Tak ať jsme zdravé a veselé.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Také děkuji za gratulaci, já jsem chtěla body 25000, další byl box svačinový, ale nevěděla jsem kolik za něj nabídnou bodů. Dlužím od února ještě 26.000.Tak dám 20000 na splátku a ještě 12 dnů a bude splaceno.Než jsem odjížděla byla jsem asi na 83 místě a kleslo to na 146. Nevadí, jsem ráda za to. Ostatním také gratuluji, lehké to nebylo, ale zase jsem v noci nikdy neklikala, maximálně do 21.hod....Máme sluníčko a také dojídáme.Dobře mi není, přidal se suchý kašel, uvidíme...Hezký denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás svítí sluníčko, bude hezky...Smajlík
Děvčatům výherkyním gratuluji k zaslouženým výhrám...Smajlík
Marodi,kterým se neulevilo,aby bylo líp...Smajlík
Dnes se opět pustím do všedních prací a povinností...Smajlík
Přeji všem pěkný den...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Gratuluji k výhrám. Vladěnko tak si ji teď jen užívej.
Děvčátka nemocná běžte k lékaři, ať se vám uleví.
Dnes nevařím, budou se dojídat zbytkySmajlíkSmajlík
Mějte pěkný den a klidný po svátcích.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles