Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| hela52 | Výherkyním | Datum vložení: 07.04.2015 12:07 hod. | |||
|
gratuluji. Já sama neklikám, nebaví mě sedět u pc celý den a honit otázky. Vy, co jste vyhrály máte můj obdiv. Dnes u nás svítí sluníčko, za oknem to vypadá jarně. Prý má být už od víkendu tepličko, tak se budeme těšit jak se ohřejeme. Z obědu jsme dojídali každýn něco jiného - zbytky od svátků - manžel i přál kopračku s velikonočními vajíčky a já s vnukem kačenku s domácím kys. zelím bílým i červeným a bramborový knedlík - musím svářet staré brambory - začínají nám ve sklepě klíčit. | ||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 07.04.2015 11:57 hod. | |||
|
já vařím jen zeleninovou polévku a až příjde syn,tak dám do stroje opéci brambory..máme rajčata, okurek a nějaké sýry a šunky zbyly..tak mu něco vykouzlím![]() Aničko Filipi.. já už se do klikaček ani neouštím, ještě se mi nepovedlo se umístit.. jen jak bylo 400 výher, tak bločky jsem vyhrála ![]() |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 07.04.2015 11:43 hod. | |||
|
Nestihla jsem popřát dobré ráno tak aspoň dobrou chuť. Ráno jsem mazala je kámošce a teprve teď jsem se vrátila. Všem co výhrály gratulují Já jsem v pátek byla na 178 místě a zjistila jsem,že jsem se neumistila.Nevadí rodina i vnučky jsou mě přednější.Krásný den přejí všem ![]() |
||||
| annau | Dobré poledne a dobrou chuť, | Datum vložení: 07.04.2015 11:39 hod. | |||
|
to jaro si s námi zahrává,u dcery jsou též všichni nemocní, já dnes byla u zubaře, přijela jsem vymrzlá.Fouká dost ostrý studený vítr. Děvčata děkuji, co jste koukly na moje fotky. Taky přeji k výhrám na klikačce, já se jí nezúčastnila.Mám velmi pomalý internet a všechno tak dlouho trvá,nemám trpělivost. Tak nemocným, ať už je lépe, opatrujte se. |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 07.04.2015 09:51 hod. | |||
|
děvčátka, jdu popřát pěkný den.. Všem kdo vyhráli gratuluji... není v mých silách všechny vypsat...teprve lezu z pelíšku a zahlédla jsem, že máme výherkyně....myslím bude ještě pyžámkový den...bolí mne celý člověk..muž už jede dnes do práce, tvrdí, že se cítí dobře.. Já se cítím na draka..![]() |
||||
| 2baculka | Pěkný den. | Datum vložení: 07.04.2015 09:05 hod. | |||
|
Děvčata, přeji k výhrám, jste dobré tolik naklikat. U nás je slunečno, teplotu ani nevím. Včera jsem se na Amadea dokoukala, tedy dnes ráno a pak začala přemýšlet o životě. Tudíž spaní ne a ne přijít. Někdy si říkám, proč si děláme ten život tak složitý. Zbylo mi kus kuřete od včera, nějak jsem si vzala jen to rozdrobené a kosti. Nakrájím a podusím mrkev, uvařím brambory a bude obýdek. Zase si dám více zeleninky. Marodi, dobře pořiďte u lékařů. ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký den, děvčata!! | Datum vložení: 07.04.2015 08:56 hod. | |||
|
Máme slunečno, ale mráz. Byla jsem pro chleba a s plasty a papíry v kontejnerech a přišla jsem celá zmrzlá. Teď peru. Taky gratuluju všem, co se umístily v klikačce. Já to tentokrát dost flákala, ani to jinak nešlo s tím mým žentourem. Vzala jsem si body místo svačinového boxu. Tak čtu, že máme stále plno marodů. Já se mezi ně taky počítám, nevím, jestli ty prášky mi dal doktor dobře, zdá se mi, že je mi čím dál stejně ne-li hůř. Tak ať jsme zdravé a veselé. ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný den, | Datum vložení: 07.04.2015 08:48 hod. | |||
|
Také děkuji za gratulaci, já jsem chtěla body 25000, další byl box svačinový, ale nevěděla jsem kolik za něj nabídnou bodů. Dlužím od února ještě 26.000.Tak dám 20000 na splátku a ještě 12 dnů a bude splaceno.Než jsem odjížděla byla jsem asi na 83 místě a kleslo to na 146. Nevadí, jsem ráda za to. Ostatním také gratuluji, lehké to nebylo, ale zase jsem v noci nikdy neklikala, maximálně do 21.hod....Máme sluníčko a také dojídáme.Dobře mi není, přidal se suchý kašel, uvidíme...Hezký den![]() |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 07.04.2015 08:40 hod. | |||
|
U nás svítí sluníčko, bude hezky...![]() Děvčatům výherkyním gratuluji k zaslouženým výhrám... ![]() Marodi,kterým se neulevilo,aby bylo líp... ![]() Dnes se opět pustím do všedních prací a povinností... ![]() Přeji všem pěkný den... ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 07.04.2015 08:23 hod. | |||
|
Gratuluji k výhrám. Vladěnko tak si ji teď jen užívej. Děvčátka nemocná běžte k lékaři, ať se vám uleví. Dnes nevařím, budou se dojídat zbytky ![]() ![]() Mějte pěkný den a klidný po svátcích. ![]() |
||||