Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 07.04.2015 19:02 hod. | |||
|
Ijo odpoledne jsem prodřímala v postelí u knížky,tak nevím co budu dělat v noci....Říkala doktorka,že než zaberou antibiotika bude nejhůř.Je zajímavé,že první dny mi nebylo tak blbě jako teď... Vlaďko koupelna ať dobře slouží Určitě je krásná Nafoť a dej do alba![]() ![]() Regi ta domluva je těžká ![]() Ali taky pěkně odpočívej a všichni marodi taky ![]() ![]() Pěkný večer a dobrou noc ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 07.04.2015 18:40 hod. | |||
|
Kristýnka a Irenka jsou na antibiotikách. Tak děvčata ležte, ať jste brzo zdravé. Liko u zateplování je všude plno nepořádku, ale teplo je pak znát a v létě je doma chladněji, to teplo se nikam nedosane. Užij si výlet. Šla jsem zaplatit povinné ručení na auto, ve spořce je skener, tudíž poplatek není. Koupila si nové boty, ty od loňska se pářou, musím je zkusit dát do opravny. Také sadbové brambory mám doma, Tedy pro sebe a netuším, zda je budumoct nasázet u našich. Chtěla jsem vzít pro maminu, jelikož již u nich nemají, tak jsem ji volala,jaké bude chtít. Ejhle ona pravila, že má objednané. No půjdu si je dát do sklepa asi do přepravky, aby mohly klíčit, v pytli bych je pak potrhala. Hlásí teplo od půlky dubna, tak si je pak nasázím a ty další snad někdo doveze. Jen aby mě ty moje růžové pak nepřekopal a nesmíchal. Nevím zda se domluvíme. Chi chi. |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 07.04.2015 18:27 hod. | |||
|
děvčata,Kristínko máme to obě stejné povinně ležet,dostala jsem spoustu prášků je mi stále nanic.Vladko koupelna hotová,to bude koupáníčko.Blani nejsi v tom?Máš chutě .Liko budete mít zatepleno,bordél se sklidí teploučko vše vynahradí.No a já lezu zpět do pelíšku s flaškou horké vody,tam mi je poslední dobou nejlíp.Mějte pohodový večer a klidnou noc.![]() |
||||
| jimas | Přeji hezké odpoledne. | Datum vložení: 07.04.2015 17:48 hod. | |||
|
Děkuji děvčata za hezké komentíky u fotek.![]() Vladi, to bude koupáníčko v nové koupelně. ![]() Marodi, snad už příjde to jaro a vám se s oteplením uleví. ![]() Vložila jsem do fotosoutěže fotku. Vybírali 3 výherce a já byla 3tí. Výhra je fotopapír, ale já mám radost z toho, že fotky vybrala porota. |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 07.04.2015 14:54 hod. | |||
|
přišla jsem nakouknou..chvíli posedět a zase si lehnu![]() Liko..tak šťastnou cestu do V.Meziříčí má být tepleji |
||||
| Lika444 | halooo | Datum vložení: 07.04.2015 14:46 hod. | |||
|
tady PR,dnes ráno zase mrzlo,ale pak se honilo sluníčko s mraky,jako každý den,občas se sype sníh s deštěm,a tak čekáme,jestli bude koncem týdne tepleji,abychom mohli chvíli na zahrádku.Tento týden mám klidnější,jen ve čt jedeme s civil.chorobami do Valašského Meziříčí,která jste tam odsud,myslím Hali,do gobelínky a na zámky a k Cyrilovi. Dnes jsme byli na větším nákupu v Tescu,vylepšili nám ho/malý supermarket/ masovým pultem z Jatek.A ještě bych dnes chtěla oprat a dožehlit, co jsem předevčírem začala.Teď jdu s psinou Míšou ven, hárá, tak to máme složitější.Také nám rekonstruují barák,5 vchodů.Dole ve sklepech jsou už měsíc a 14 dní zase jiní zateplují,naše okna budou ještě později,nezbylo jim asi lešení,všude úžasný binec,zateplují i sklepy a vestibul,a odpady a elektriku atd., mějte se všechny moc fajn a ať se daří |
||||
| badysek | Krásný den děvčátka, | Datum vložení: 07.04.2015 14:24 hod. | |||
|
byla jsem u doktorky,jeli jsme po půl 9 a na řadu jsme přišla ve 12 hod,bylo tam moc lidí a každý dlouho...Vyfasovala jsem antibiotika a fúru dalších léku,nesmím mluvit jenom šeptat a povinně ležet,no to je za trest...![]() ![]() Děvčátka děkuji a taky gratuluji výhercům ![]() ![]() Vzala jsem si jogurty,máme je rádi tak se budou hodit.Body nechci není potom co za ně vybrat .....Knižky tam nebyly žádné pořádné!!!!!Byla jsem 15,myslela jsem si na topinkovač,ale nešlo už to do předu a noci jsem nechtěla obětovat Tak jsem se rozhodla pro jogurty,4 dny jsem neklikala,ale nebylo to vůbec lehké spadnout nad 40 místo![]() A teď koukám ,že topinkovače tam vůbec nejsou,jenom body,mně by peplo![]() ![]() Děvčátka mějte pěkné odpoledne,jdu do postele...... |
||||
| Bm68 | Dobré odpoledne, | Datum vložení: 07.04.2015 13:24 hod. | |||
|
taky jsme měli dnes k obědu zbytky a ke kafi jsem měla nanuka. Na maso ani nemám chuť, pořád jen na sladké, to jsem nikdy neměla. Měla jsem naplánováno jít na zahrádku, ale Pepík myslí, že to není dobrý nápad, když kašlu, tak budu doma. Aspoň dočtu ty knížky, co mám od sousedky půjčené. Kytky jsem zalila, ale nádobí ještě umyté nemám. Tak jdu na to. |
||||
| 2baculka | Chystám se na kávu. | Datum vložení: 07.04.2015 12:45 hod. | |||
|
domyté nádébí na etapy musím dotřít, dcera už letěla na autous. Měla jsemdost mrkve ze sáčku a co zbylo mám s celerem a majnézou, trochu si nechala s jablkem. tak domeju misku a jdu to dotřít. Mezi tím mi káva vychladne. | ||||
| Sarita | - | Datum vložení: 07.04.2015 12:21 hod. | |||
|
Dobré chutnání, Blani také jsem si vzala body. Jinak dojídáme co je doma , a bude klid Mějte pěkné odpoledne, jdu zalívat kytky trochu pouklízet, zítra sem příjdou vyměřovat byty, jsem zvědavá jak a za kolik je budou prodávat.![]() |
||||