Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Ijo odpoledne jsem prodřímala v postelí u knížky,tak nevím co budu dělat v noci....Říkala doktorka,že než zaberou antibiotika bude nejhůř.Je zajímavé,že první dny mi nebylo tak blbě jako teď...
Vlaďko koupelna ať dobře sloužíSmajlíkUrčitě je krásnáSmajlík Nafoť a dej do albaSmajlíkSmajlík
Regi ta domluva je těžkáSmajlík
Ali taky pěkně odpočívej a všichni marodi takySmajlíkSmajlík
Pěkný večer a dobrou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Kristýnka a Irenka jsou na antibiotikách. Tak děvčata ležte, ať jste brzo zdravé. Liko u zateplování je všude plno nepořádku, ale teplo je pak znát a v létě je doma chladněji, to teplo se nikam nedosane. Užij si výlet.
Šla jsem zaplatit povinné ručení na auto, ve spořce je skener, tudíž poplatek není. Koupila si nové boty, ty od loňska se pářou, musím je zkusit dát do opravny. Také sadbové brambory mám doma, Tedy pro sebe a netuším, zda je budumoct nasázet u našich. Chtěla jsem vzít pro maminu, jelikož již u nich nemají, tak jsem ji volala,jaké bude chtít. Ejhle ona pravila, že má objednané. No půjdu si je dát do sklepa asi do přepravky, aby mohly klíčit, v pytli bych je pak potrhala. Hlásí teplo od půlky dubna, tak si je pak nasázím a ty další snad někdo doveze. Jen aby mě ty moje růžové pak nepřekopal a nesmíchal. Nevím zda se domluvíme. Chi chi.
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,Kristínko máme to obě stejné povinně ležet,dostala jsem spoustu prášků je mi stále nanic.Vladko koupelna hotová,to bude koupáníčko.Blani nejsi v tom?Máš chutěSmajlík.Liko budete mít zatepleno,bordél se sklidí teploučko vše vynahradí.No a já lezu zpět do pelíšku s flaškou horké vody,tam mi je poslední dobou nejlíp.Mějte pohodový večer a klidnou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děkuji děvčata za hezké komentíky u fotek.Smajlík
Vladi, to bude koupáníčko v nové koupelně.Smajlík
Marodi, snad už příjde to jaro a vám se s oteplením uleví.Smajlík
Vložila jsem do fotosoutěže fotku. Vybírali 3 výherce a já byla 3tí. Výhra je fotopapír, ale já mám radost z toho, že fotky vybrala porota.
Obrázek uživatelky
profil
přišla jsem nakouknou..chvíli posedět a zase si lehnuSmajlík

Liko..tak šťastnou cestu do V.MeziříčíSmajlíkmá být tepleji
Obrázek uživatelky
profil
tady PR,dnes ráno zase mrzlo,ale pak se honilo sluníčko s mraky,jako každý den,občas se sype sníh s deštěm,a tak čekáme,jestli bude koncem týdne tepleji,abychom mohli chvíli na zahrádku.Tento týden mám klidnější,jen ve čt jedeme s civil.chorobami do Valašského Meziříčí,která jste tam odsud,myslím Hali,do gobelínky a na zámky a k Cyrilovi.
Dnes jsme byli na větším nákupu v Tescu,vylepšili nám ho/malý supermarket/ masovým pultem z Jatek.A ještě bych dnes chtěla oprat a dožehlit, co jsem předevčírem začala.Teď jdu s psinou Míšou ven, hárá, tak to máme složitější.Také nám rekonstruují barák,5 vchodů.Dole ve sklepech jsou už měsíc a 14 dní zase jiní zateplují,naše okna budou ještě později,nezbylo jim asi lešení,všude úžasný binec,zateplují i sklepy a vestibul,a odpady a elektriku atd., mějte se všechny moc fajn a ať se daří
Obrázek uživatelky
profil
byla jsem u doktorky,jeli jsme po půl 9 a na řadu jsme přišla ve 12 hod,bylo tam moc lidí a každý dlouho...Vyfasovala jsem antibiotika a fúru dalších léku,nesmím mluvit jenom šeptat a povinně ležet,no to je za trest...SmajlíkSmajlík
Děvčátka děkuji a taky gratuluji výhercůmSmajlíkSmajlíkSmajlíkVzala jsem si jogurty,máme je rádi tak se budou hodit.Body nechci není potom co za ně vybrat .....Knižky tam nebyly žádné pořádné!!!!!Byla jsem 15,myslela jsem si na topinkovač,ale nešlo už to do předu a noci jsem nechtěla obětovatSmajlíkTak jsem se rozhodla pro jogurty,4 dny jsem neklikala,ale nebylo to vůbec lehké spadnout nad 40 místoSmajlíkSmajlíkA teď koukám ,že topinkovače tam vůbec nejsou,jenom body,mně by peploSmajlíkSmajlík
Děvčátka mějte pěkné odpoledne,jdu do postele......
Obrázek uživatelky
profil
taky jsme měli dnes k obědu zbytky a ke kafi jsem měla nanuka. Na maso ani nemám chuť, pořád jen na sladké, to jsem nikdy neměla.
Měla jsem naplánováno jít na zahrádku, ale Pepík myslí, že to není dobrý nápad, když kašlu, tak budu doma. Aspoň dočtu ty knížky, co mám od sousedky půjčené.
Kytky jsem zalila, ale nádobí ještě umyté nemám. Tak jdu na to.

Obrázek uživatelky
profil
domyté nádébí na etapy musím dotřít, dcera už letěla na autous. Měla jsemdost mrkve ze sáčku a co zbylo mám s celerem a majnézou, trochu si nechala s jablkem. tak domeju misku a jdu to dotřít. Mezi tím mi káva vychladne.
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání, Blani také jsem si vzala body. Jinak dojídáme co je doma , a bude klidSmajlík Mějte pěkné odpoledne, jdu zalívat kytky trochu pouklízet, zítra sem příjdou vyměřovat byty, jsem zvědavá jak a za kolik je budou prodávat.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles