Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 08.04.2015 07:15 hod. | |||
|
Vy ještě spinkáte?Já se vám musím k něčemu přiznat.Na noťasu servuju už pár let,ale neuměla jsem napsat přehláskované o.Tak jsem se dnes mořila a přišla jsem na to.Ani nevíte jakou jsem měla radost![]() Nějak nestihám si vás přečíst.Chodím pomáhat kámošce-kolegyní.Beru to z nadhledem a mám s toho dobrý pocit.Jenom doma mě práce stojí.Né,že bych byla unavená,ale psychicky jsem vysátá. Bojím se nemohoucnosti.Až se vrátim zase se ozvu.Mějte krásný sluníčkový bezbolestný den ![]() |
||||
| jimas | Ještě jsem tady. | Datum vložení: 07.04.2015 23:02 hod. | |||
|
Blani, tady je odkaz na fotku. http://www.fotofocus.cz/cz_zima-a-snehulaci-%28fotosoutez%29-vyhlaseni!,563.html Jméno tam mám Kristinka. Ve sloupci vlevo, pod názvem "soutěže", po rozkliknutí Fotografická soutěž: Zima a Sněhuláci, jsou všechny soutěžní fotky. Mě se líbily skoro všechny fota, co tam byly. Děvčata, dobrou noc a marodům ať je do zítřka lépe. |
||||
| bertice | Hezký večer, děvčata, | Datum vložení: 07.04.2015 22:00 hod. | |||
|
především gratuluji vše, které se doklikaly k nějakým výhrám- válům, balíčkům a pod, já klikala jen příležitostně a to bylo tak na 800-900 místo. Ale zase se mi podařilo , že jsem byla vybrána na Fernet paarty , měla bych dostat balíček v hodnotě 1700 Kč, kde je láhev alkoholu, skleničky, prostírání, balónky a další drobnosti k organizování malé oslavy s kamarády či rodinou. Tak to pojmeme jako narozky dcery, něco se přikoupí a pokud bude hezky v květnu i něco ugrilujeme... Dnes u nás byly těstoviny a hrachovka, zítra bude čína s bramboráčky. Dnes jsem vyzvedla vnučku z jesliček a byly jsme v herně v obchoďáku. Byl to mazec, asi 10 malých dětiček, jen jsem sledovala, kde mi vnučka pobíhá nebo na čem zrovna jede. Ale přežila jsem to. Od pátku ji máme do neděle, dcera jede z práce na víkendový pobyt s postiženými dětmi. Pokud bude hezky, půjdeme se podívat na zvířátka do cirkusu. Mějte klidnou noc a příjemné probuzení. |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 07.04.2015 20:19 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Marcelka se nám vrátila.Tak vítej zpět. Prádlo pěkně uschlo a hned jsem ho vyžehlila. My byli odpoledne na zahradě.Muž okopal česnek.Špenát venku nasetý už také leze.Ve skleníku se dělají kedlubny a salát. Přesadila jsem pár sazeniček, co mě vyrostly do sadbovače. Ve skleníku bylo pěkných 18°C. Marodi, odpočívejte. Přeji klidnou noc už bez kašle. ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 07.04.2015 20:15 hod. | |||
|
tak den za námi, ale teplo pořád nikde. Jiři, kde je možné uvidět tu tvoji soutěžní fotku? Ráda bych ji viděla. Kristi, snad ti ATB uleví, už jsi měla jít k MUDrovi dávno. A Irenka taky. Irčo, doufám, že nejdeš do práce zítra? Jo a v jináči jsem chutě na sladké neměla, to jsem pořád chroupala kedlubny. Spíš si myslím, jestli se o mně nepokouší cukrovka. Nebo to není chuť na sladké? Regi, ať ti nové botky dobře šlapou. Já mám jarní ještě na polici ve sklepě, akorát jedny mokasiny mám v bytě. Děvčata, budu čučet na telku, tak přeju dobrou noc. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Martičko, | Datum vložení: 07.04.2015 20:04 hod. | |||
|
opravdu jsem si odpočinula. Mladí mě k ničemu nepustí, jen jsem "směla" pomáhat při zdobení vajíček!![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 07.04.2015 19:28 hod. | |||
|
Marcelko, vítej, tak sis odpočinula od vaření, já také.... Doma jsem ale dostala rýmu jako trám, nestačím ani kapat a ani utírat nos. Do toho v posteli kašlu na sucho.Přes den by to ještě s tím kašlem šlo,ale v noci je to špatné...Uvidíme.... Všem přeji pěkný zbytek večera a hezky se vyspěte....![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pokrač. | Datum vložení: 07.04.2015 19:27 hod. | |||
|
Ještě gratuluji všem, které jste klikaly a vyhrály nějakou cenu. Já neklikám, nemohu tak často a dlouho vysedávat u PC. Jen jednou mi pomáhal klikat manžel, ale nic jsme nevyhráli a od té doby klikačku vzdávám. Regi si koupila nové botky. Také jsem se snažila nějaké jarní koupit, ale nic jsem si nevybrala. Tak snad někde v Plzni. Zdeničko, máš pěknou ikonku! Děvčátka, mějte pěkný večer a klidnou dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Ahojky, jsem doma. | Datum vložení: 07.04.2015 19:18 hod. | |||
|
Napsaly jste toho hodně. Počasí bylo o svátcích hodně proměnlivé. Koledníků málo. Každý rok u mladých barvíme kolem 50ti vajec.Vždy všechny zmizely, ale letos jich plno zbylo. Dnes už bylo docela pěkně. Teď budu trochu reagovat na vaše písmenka, ale všechno si nepamatuji. Stázko, tobě přeji dodatečně hodně zdravíčka a štěstíčka k narozeninám.♥♥♥ Je vás tady několik nemocných: Irenka, Kristínka, Alenka s manželem, Anička59,Blanička bojuje s kašlem a nevím kdo ještě. Všem, všem přeji abyste byly brzo fit!!!!!!! Martička přijela odpočatá, ale také na ni něco leze, tak to rychle vyžeň! Synovi přeji, také brzké uzdravení a dvojčatům hodně zdravíčka a štěstíčka! ♥♥♥ Regi, ještě žijí hodní lidé mezi námi. Příště bude jízda zase lepší. V létě už budeš jezdit na chatu v pohodě!!!!! Vlaďko, konečně jsi se dočkala krásné koupelny. Klouby asi bolí jak se stále mění počasí. Zase bude dobře! Lidko, je dobře, že jsi opět mezi námi. Přeji ti, aby všechny neduhy konečně zmizely! ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 07.04.2015 19:12 hod. | |||
|
Tak Kristínko , Irenko lwžte , aby bylo vše v pořádku. Dnes konečně nechumelilo, tak to bylo lepší.Liko to si ten binec dokážu představit. Regi bude se dobře šlapat v botkách. Alčo, Blani snad se to už také lepší. Děvčátka mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||