Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Krásný den , | Datum vložení: 08.04.2015 09:49 hod. | |||
|
nebudete mi to věřit ,ale spala jsem 9 hodin v kuse,až jsem se lekla,že už je 9 pryč Je mi mizerně,ale není se čemu divit....JarušB gratuluji krásná výhra ![]() ![]() Blaničko chuť na sladké ještě nic neznamená,spíš velká žízeň a hubnutí,slyšela jsem ,že v lékárně dostaneš koupit nějaké papírky,kterými si změříš v moči.Ale nemám to ověřené... Jdu zase do pelíšku ,tak se opatrujte ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 08.04.2015 09:34 hod. | |||
|
přeji hezký dníček...vylezla jsem na chvíli z pelíšku, ještě kašlu, smrkám..![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné středeční ráno. | Datum vložení: 08.04.2015 09:14 hod. | |||
|
Děvčátka, děkuji za přivítání. Janičko, určitě máte vytápěný skleník, protože nám to v nevytápěném moc neroste. Máte krásnou zeleninu.JaruškoB,užij si vnučky. Výlety s vnoučátky jsou nezapomenutelné a výhra? SUPER!!!!!!!!! Blaničko, je pravdou, že hodně nemocí je o hlavě, ale ne všechny. Držím palce, abys měla konečně pokoj! Všem přeji krásný den. Musím pro chlebík. ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné ráno, | Datum vložení: 08.04.2015 09:14 hod. | |||
|
přeji klidný den, kdo je nemocný, ať se z toho brzy dostane, to si přeji i sobě...![]() ![]() |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 08.04.2015 09:01 hod. | |||
|
přeji...![]() U nás je pod mrakem,ale příjemně... ![]() Všem marodům ať se uleví... ![]() Mějte pěkný a klidný den... ![]() |
||||
| Bm68 | Jiři, | Datum vložení: 08.04.2015 08:51 hod. | |||
|
fotka je nádherná, mně se naopak líbí víc než ta první a druhá. Moc se ti povedla.![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký den, děvčata | Datum vložení: 08.04.2015 08:48 hod. | |||
|
my máme zatím pod mrakem. Dneska pokračuju v praní, peru barevné. K obědu já nic - dám si hladovku a Pepík má od včera vepřo s rýží - něco a způsob číny. Jiři, dík za odkaz, za chvilku se mrknu. Jaruš, gratuluji k výhře, to se hodí. Věrko, o svědění zatím nic nevím, ale když jsem měla zánět slinivky, tak mi plno lidí říkalo, ať se připravím na to, že budu mít cukrovku. A my ji měli v rodě. Ale když mi brali krev asi před dvěma měsíci, tak ještě nebyla a já si netroufnu žádat, ať mi zase udělají testík. Třeba se to dá zjistit i jinak. AničkoF, jsi dobrá, ale koukej taky na sebe, starat se o někoho dá zabrat. Vlaďko, dík za starost, já už si někdy připadám jako hypochondr. Není to na ležení, ale na skákání taky ne.Budu to muset zkusit jako ta moje kamarádka, že si každé ráno řeknu: Jsem mladá, jsem zdravá a jdu. Děvčata, mějte se všechny fajn, ať vás nic netrápí a nebolí. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 08.04.2015 08:35 hod. | |||
|
Máme mlhu, prší.Ahoj Marci, tak jsi nabrala síly jsi odpočatá. Aničko jsi obětavá a pomáháš.Hlavně se všechny marodi brzo uzdravte . Bertice gratuluji k výhře. Děvčátka mějte pěkný den. ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 08.04.2015 08:22 hod. | |||
|
![]() pěkný den. Máme pod mrakem a 7°C, že by už konečně jaro? Jiřinko, gratuluji.Pěkná fotka. ![]() Aničko, jsi šikovná. ![]() Všem co jdete k lékaři ať jsou výsledky OK a nebo marodíte, tak ať už je lépe. Přeji pěkný den. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| vlavod | Krásné ráno, | Datum vložení: 08.04.2015 07:22 hod. | |||
|
děvčátka děkuji za přání ke krásné koupelce.Běžím k lékaři pro výsledky.Děvčátka která marodíte brzké uzdravení akorát se mi zdá že Blanička už bojuje s neduhy delší dobu.Blani držím palečky.Anička filipi, pomáhá druhým jsi moc hodná.Tak krásný dnes snad teplejší den všem. | ||||