Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
tak dnes jsem dělala spojku mezi dcerou a její prací. Nicolasovi k neštovicím přidala střevní chřipka, a onemocněli všichni, tak dcera potřebovala doručit OČR do práce.Já k nim raději nejdu, jen z povzdálí pomáhám.
Dnes bylo venku zamračeno, teplota se drží na 7,5 st. a fouká studený vítr. Zítra má být lépe,chtěla bych už opět na zahradu,zaset další hrášek, ředkvičku a zasadit sazečku.
Na zahradě už je cítit jaro,kvetou narcisky,tulipány,fialky,modřence,začíná barvínek,je to veselejší, jen ta teplota by se měla zvýšit.
Jani,taky bych měla vytřídit slepice,ale počkám až bude tepleji. V loni mi v tuto dobu začala kvokat slepice,a v květnu už byly kuřátka. Doufám, že i letos nějaké budou.
Jiři, fotku jsem taky našla,tvoje se mi líbila z těch tří nejvíc, krásná zimní krajinka.
Obrázek uživatelky
profil
Tak už jsem konečně doma.Teď si vás čtu,že Jaruška vyhrála-GRTATULUJÍSmajlíkHledám její článek,ale nenašla jsem hoSmajlík
Teď si prohlědnu vaše fotečky.Už před klikačkou jsem napsala článek,ale bojím se zeptat.Minule to ja asi před 3měsíci jsem se zeptala(čekal na schválení přes měcíc) a oni jej smazali aniž by něco napsali.
Topím na plné pery.Maruška má vysoké stropy a jenom gamatky,tak tam chodím ve vestě i v pantoflích.
Mějte se fajn.Ještě nakouknu
Obrázek uživatelky
profil
Tak si přednášky užij. Loni jsme byly na Sri Lance 3 odvážné seniorky bez CK a bylo to velice dobrodružné a zajímavé. Krásná země!
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík

Jiřinko, já tu první přísadu kupuji u zahradníka.
Co jsem sela do skleníku, tak jsem teprve přesázela.Ta bude ven.
V paneláku bych to nevypěstovala a skleník je nevytápěný.
Martičko, skleník Ti dovezou až na místo hotový stačí zaplatit.
http://www.zastresime.cz/dum-a-zahrada/zahradni-skleniky/ SmajlíkSmajlík
Jdeme na přednášku o SríLance.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Díky za přání k výhře, nějak se povedlo, protože zatím nic nedělám na zahradě, ale vzala jsem si body. Včera jsem byla v Třebíči za mamkou, vždy se odtud vrátím jak zmlácená a na něco jsem tam alergická, včera mi naskákaly červené fleky na ruce a ráno jsem byla jak oteklá, asi tam mají nějakou dezinfekci, která mi vadí. Je to hodně nepříjemné, ale musím to nějak vydržet, večer se budu muset celá vydrhnout, včetně vlasů a asi všechno oblečení vyprat, jestli to pomůže. Nemůžu říct, že tam nemohu jezdit. Kdybych aspoň zjistila, kde je příčina, co mi vadí. A příští týden má mamka narozeniny - 84 let, tak tam musím opět jet. Na alergologii se mi moc nechce, taky nevím, co bych jim řekla, že mi vadí.
Přehlasované o - ö - záleží na klávesnici - já ty dvě tečky mám vedle § na druhé řadě zdola jako poslední klapku a stisknu tuto klapku a pak o a mám ö
Obrázek uživatelky
profil
K obědu jsme měli kachnu s knedlíkem a zelím.
Jani, za pár dní už budeš sklízet salátek a kedlubny. Mě teprve sazeničky ve skleníku lezou. Mám na nich taky textilii, ala asi jsem sela déle. Jsi šikulka.Smajlík
Irenko, Alenko a ostatní marodi, jen se hezky vyležte. Smajlík
Jaruško, gratuluji ti k výhře.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jani, ten salátek máš primovníSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkné odpoledne.
Dobrou chuť už jen ke kávičce.
My dojídali ještě zbytky.Když jsme jen dva tak to trvá, než vše sníme.SmajlíkSmajlík
Když jsme přijeli ze zahrádky, tak jsem dělala řezníka. SmajlíkSmajlík
Jedna slepice už tři dny posedávala a tak šla pod nůž a doma jsem ji opařila a vykuchala.Bude na omáčku.Ještě máme dvě a pak koncem dubna budeme brát mladé.

Marcelko, skleník máme také nevytápěný, ale já to co nasázím na jaře zakryji ještě netkanou textilií.Pod tím to roste jak z vody.
Dík kdo jste nakoukly.
Jaruš, Tobě jsem zapomněla pogratulovat k výhře, tak gratuluji dodatečně a článek máš pěkný.

Děvčátka, marodi šup zpět do pelíšku.

Já jdu vařit kávu.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
pochutnejte si na obídcíchSmajlíkSmajlík


Aničko Filipi..já to přehlas.O taky neumím..Smajlíkale ani jsem to nrzkoušela, sice jsem Schonbrun psala špatně, ale nevadí..
Obrázek uživatelky
profil
děvčata ted jsem vylezla s postele v noci nemůžu spát a k ránu spím jako dudek.Blani to víš že mě chtěli do práce zrovna v čera.To jsem odmítla a v sobotu jsem pozvaná do místní restaurace na MDŽ je to s večeří a tancem,ještě nevím jak budu vypadat.Kristi mám to po těch práškách také tak je mi nějak hůř v krku mám snad žiletky či co!Aničko pořád někomu pomáháš jsi dobrá dušička a té nemohoucnosti se také bojím,viděla jsem to u maminky a sestry.Marodi odpočívejte a já už zalízám zpátky.Ještě hlásnu dám si notas k pelíšku.Mějte hezký den.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles