Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 08.04.2015 17:59 hod. | |||
|
tak dnes jsem dělala spojku mezi dcerou a její prací. Nicolasovi k neštovicím přidala střevní chřipka, a onemocněli všichni, tak dcera potřebovala doručit OČR do práce.Já k nim raději nejdu, jen z povzdálí pomáhám. Dnes bylo venku zamračeno, teplota se drží na 7,5 st. a fouká studený vítr. Zítra má být lépe,chtěla bych už opět na zahradu,zaset další hrášek, ředkvičku a zasadit sazečku. Na zahradě už je cítit jaro,kvetou narcisky,tulipány,fialky,modřence,začíná barvínek,je to veselejší, jen ta teplota by se měla zvýšit. Jani,taky bych měla vytřídit slepice,ale počkám až bude tepleji. V loni mi v tuto dobu začala kvokat slepice,a v květnu už byly kuřátka. Doufám, že i letos nějaké budou. Jiři, fotku jsem taky našla,tvoje se mi líbila z těch tří nejvíc, krásná zimní krajinka. |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 08.04.2015 16:43 hod. | |||
|
Tak už jsem konečně doma.Teď si vás čtu,že Jaruška vyhrála-GRTATULUJÍ Hledám její článek,ale nenašla jsem ho![]() Teď si prohlědnu vaše fotečky.Už před klikačkou jsem napsala článek,ale bojím se zeptat.Minule to ja asi před 3měsíci jsem se zeptala(čekal na schválení přes měcíc) a oni jej smazali aniž by něco napsali. Topím na plné pery.Maruška má vysoké stropy a jenom gamatky,tak tam chodím ve vestě i v pantoflích. Mějte se fajn.Ještě nakouknu |
||||
| Jordana | vocjan | Datum vložení: 08.04.2015 16:07 hod. | |||
|
Tak si přednášky užij. Loni jsme byly na Sri Lance 3 odvážné seniorky bez CK a bylo to velice dobrodružné a zajímavé. Krásná země! | ||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 08.04.2015 15:33 hod. | |||
|
![]() Jiřinko, já tu první přísadu kupuji u zahradníka. Co jsem sela do skleníku, tak jsem teprve přesázela.Ta bude ven. V paneláku bych to nevypěstovala a skleník je nevytápěný. Martičko, skleník Ti dovezou až na místo hotový stačí zaplatit. http://www.zastresime.cz/dum-a-zahrada/zahradni-skleniky/ ![]() ![]() Jdeme na přednášku o SríLance. ![]() ![]() |
||||
| Jakaz | Karofka a všichni další | Datum vložení: 08.04.2015 14:24 hod. | |||
|
Díky za přání k výhře, nějak se povedlo, protože zatím nic nedělám na zahradě, ale vzala jsem si body. Včera jsem byla v Třebíči za mamkou, vždy se odtud vrátím jak zmlácená a na něco jsem tam alergická, včera mi naskákaly červené fleky na ruce a ráno jsem byla jak oteklá, asi tam mají nějakou dezinfekci, která mi vadí. Je to hodně nepříjemné, ale musím to nějak vydržet, večer se budu muset celá vydrhnout, včetně vlasů a asi všechno oblečení vyprat, jestli to pomůže. Nemůžu říct, že tam nemohu jezdit. Kdybych aspoň zjistila, kde je příčina, co mi vadí. A příští týden má mamka narozeniny - 84 let, tak tam musím opět jet. Na alergologii se mi moc nechce, taky nevím, co bych jim řekla, že mi vadí. Přehlasované o - ö - záleží na klávesnici - já ty dvě tečky mám vedle § na druhé řadě zdola jako poslední klapku a stisknu tuto klapku a pak o a mám ö |
||||
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 08.04.2015 14:18 hod. | |||
|
K obědu jsme měli kachnu s knedlíkem a zelím. Jani, za pár dní už budeš sklízet salátek a kedlubny. Mě teprve sazeničky ve skleníku lezou. Mám na nich taky textilii, ala asi jsem sela déle. Jsi šikulka. ![]() Irenko, Alenko a ostatní marodi, jen se hezky vyležte. ![]() Jaruško, gratuluji ti k výhře. ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 08.04.2015 13:03 hod. | |||
|
Jani, ten salátek máš primovní![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 08.04.2015 12:53 hod. | |||
|
![]() pěkné odpoledne. Dobrou chuť už jen ke kávičce. My dojídali ještě zbytky.Když jsme jen dva tak to trvá, než vše sníme. ![]() ![]() Když jsme přijeli ze zahrádky, tak jsem dělala řezníka. ![]() ![]() Jedna slepice už tři dny posedávala a tak šla pod nůž a doma jsem ji opařila a vykuchala.Bude na omáčku.Ještě máme dvě a pak koncem dubna budeme brát mladé. Marcelko, skleník máme také nevytápěný, ale já to co nasázím na jaře zakryji ještě netkanou textilií.Pod tím to roste jak z vody. Dík kdo jste nakoukly. Jaruš, Tobě jsem zapomněla pogratulovat k výhře, tak gratuluji dodatečně a článek máš pěkný. Děvčátka, marodi šup zpět do pelíšku. Já jdu vařit kávu. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 08.04.2015 11:50 hod. | |||
|
pochutnejte si na obídcích![]() ![]() Aničko Filipi..já to přehlas.O taky neumím.. ale ani jsem to nrzkoušela, sice jsem Schonbrun psala špatně, ale nevadí.. |
||||
| ija1 | Doré ráno | Datum vložení: 08.04.2015 09:53 hod. | |||
|
děvčata ted jsem vylezla s postele v noci nemůžu spát a k ránu spím jako dudek.Blani to víš že mě chtěli do práce zrovna v čera.To jsem odmítla a v sobotu jsem pozvaná do místní restaurace na MDŽ je to s večeří a tancem,ještě nevím jak budu vypadat.Kristi mám to po těch práškách také tak je mi nějak hůř v krku mám snad žiletky či co!Aničko pořád někomu pomáháš jsi dobrá dušička a té nemohoucnosti se také bojím,viděla jsem to u maminky a sestry.Marodi odpočívejte a já už zalízám zpátky.Ještě hlásnu dám si notas k pelíšku.Mějte hezký den.![]() |
||||