Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
děvčata tak jsem ted vstala celé odpoledne jsem chrněla a Kristínka byla sama u televize je to zlatíčko.Věruš a Blani,datum nespletli hodně lidí v té době marodilo tak to posunuli na ted.Je to sezení celopodnikové a scházíme se vždy před vánoci a ted na jaře jako MDŽ.Drží se to mnoooho let je to jen posezení,máme společnou večeři,pak přijdou muzikanti a začne veselo.Všichni se na to těšíme tam se sejdou všichni ranní a odpolední směny jinak se pomalu ani nevidí.Ted budou dávat výměna manželek budou tam prý lítat facky tak se koukejte kdo se tam hlásí a dělají šou.Regi vše zvládáš,autíčko ti bude sloužit,nemusíš být závislá na autobusech a to tahání těžkých tašek nákupů jsi ušetřená. Mějte hezký večer a pohodovou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
opravdu krásná fotka. Povedla se, gratuluji ti k výhře!SmajlíkSmajlík

Všem děvčátkům přeji pěkný večer a klidnou dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přejí vám krásnou dobru noc.Vůbec nejsem světice,ale ráda pomáhám.Mám s toho dobrý pocit a když nemám doma péjska je mě smutno,Takhle mě den rychleji uběhne a nemám čas smutnit.
Krásně se do růžova vyspinkejte ať vás netrápí neduhySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.

Beseda byla zajímavá.

Článek Jarušky je tady:http://velikonoce.chytrazena.cz/mísa anebo záludnosti velikonoc 30492.html

Regí, jsi šikovná.Je to o praxi, tu zatím nemáš, ale zvládáš to.

Jdu přes koupelnu na televizi.

Přeji dobrou noc.SmajlíkSmajlíkSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
Přišla jsem z babince.
Janičko, také přikrýváme netkanou folií, ale asi je u nás celkově chladněji. Dnes jsem se stavila na zahradě. Narcisky mají poupátka, modřence a ladoňky teprve vylézají ze země, kvetou pouze fialky.
AničkoF, už jsi zase světice, trochu opatruj i sebe!Smajlík

Jaruško, v domácnosti může vadit cokoliv. Nemá maminka doma nějakou kvetoucí kytičku, nebo kočičku či pejska?
Vnuk měl alergii na kočku a bylo to hrozné, než jsme zjistili, co mu vadí. Měl vysokou horečku a dusil se.

Přehlasované ö na naší klávesnici udělám tak, že zmáčknu
tlačítko nad entrem a pak o.

Alenko, Irenko, Kristínko - snažte se nemoc vyležet v teplíčku, aby se to na vás nevrátilo!Smajlík

Regi, mám radost, jak jsi to dnes zvládla s autem i tatínkem. Maminka si také dala říci, tak dnes můžeš klidně spát!SmajlíkSmajlík
Jiřinko, jdu hledat tvojí fotku, když ji děvčata tolik chválí.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jste pilné, už začínáte se sázením alespoň do skleníku. Čtu a mám z toho stéjně gulášSmajlíkBlani a všechny ostatní co jste nemocní, hlavně to vyležte, bude jaro a sluníčko, tak ať jste fit.Smajlík
Mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
konečně jsem dočetla.
Máte zase nové fotky a Jaruš i článek? Musím to všechno najít.
Byla jsem odpoledne na zahrádce, tam ještě dojdu docela dobře, ale i když jsem tam moc práce nepřevrátila, nemůžu se narovnat, bolest mi jde až do nohou a domů se táhnu jako med.
Ve skleníku máme už docela solidní saláty, ale jinak nic uděláno není. Pepík se hrabe s jahodama, dával nové na netkanou textilii a ještě čistil staré, ty jsou chudinky. Já plela v kytkách, ale jen chvilku. Byla tam zima, studený vítr. Sluníčko mě ráno navnadilo,ale hned se schovalo. Prádlo mi uschlo, ale vyžehlím až zítra, dnes už stát nechci.
Kristi, žízeň mám pořád, ale to hubnutí se jaksi nechce dostavit.
Děvčata, komu není akorát, opatrujte se. Irčo, ty se snaž, abys byla na MDŽ??? fit. Co to vlastně budete slavit?
Už se loučím, mám v plánu zapadnout brzy do pelíšku a číst si. Tak dobrou!!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jsi ve skleníku úspěšná. U nás je stále zima a naši si před mnoha roky raději pořídili ořech, než by měli skleník. Dnes to neřeším, pokud bydlím v jiném městě, asi bych na skleník neměla čas se zalíváním. Dnes jsem se stavila na zahradě, před odjezdem domů, narcysky kvertou i modřenec se našel. Je to prima být nezávislá na autobusu a nemuset čekat až nastane vhodná chvíle k odjezdu. Mohu si to sama organizovat. Konečně bych řekla, že mě těší řidičák. Vím, že když bude pěkně v sobotu, pojedu na zahradu a nemusím se ohlížet, zda cosi jede, nebo jestli se nepřižene pršení. Víkend je na silnicích klidnější a vyjezdit se potřebuju.
Dnes jsem nevaříla, došla si s kamarádkou z práce na obědové menu, chlupaté se zelím a vepřové.Naši mají obědy ze školní jídelny a tak nemusím řešit, že mám rohlík s čímsi. Odpoledne byly zvládnuty i vlasy, které má mamina konečně nabarvené. 2 měíce o tom jen mluvila, než jsem ji přesvědčila a udělala to. Dítě se muselo obstarat samo, konečně dnes nebyl mamahotel
Obrázek uživatelky
profil
Fotečku jsem si také našla a moc se mi líbila.
Aničko Filipi, ty jsi moc velký objetavec. Vím že to myslíš se všemi dobře, sama to mám nastavené obdbně, jen když už se na něco rozlobím, dlouho mi trvá, než odpustím. Té nemohoucnosti se také obávám. Na jednu stranu vím, že domácí péče je kvalitnější, ale když není kdo by pomohl a člověk už sám nemůže, těžko se schání kvalitní péče, hlavně stojí dost peněz.
Blani, zdraví je potřeba pomoci, nemusíme se přetěžovat, ale špatně radím, také neumím ležet.
Obrázek uživatelky
profil
Byla jsem autem u našich s otcem k doktorovi, on si neuvědomuje že má na tváři defekt a vždy si ho vytrhne a pak je všude krev. Rada je dobrá i na léky na odvodnění. Pan doktor je na něj hodný a mě poradí dobře. Hned jsem s nim došla i k holičce a je jarně ostříhaný. Ani nevíte jak se mi dobře s otcem všude došlo. Sice někdy neví co budeme dělat, ale nakonec se nechá pro dobrou věc přemluvit.
Vlaďko tu koupelnu nafoť, já jsem také moc zvědavá. Děvčata Marti a Alenko i ostatní co máme chřipku a kašel,vyležte vše dobře.Prý už hlásí teplo.
Nové botky byly zatím doma v krabici. Autem raději jezdím ve starých botaskách.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles