Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
přeji...dnes už je venku tepleji i sluníčko vykukuje...Smajlík
Irenko, Alenko,Blani Kristínko,Marti a otatní marodi....opatrujte se,ať jste brzo fit...Smajlík
Jinuš,ať masáže zabírají...Smajlík
Jaruš, pěkný článek...Smajlík
Chystám se na zahradu, snad konečně udělám víc práce...Smajlík
Dneska má svátek Dušan...tak i můj nejstarší synSmajlíkSmajlíkSmajlík

Děvčata, dobře nakupte,vše dobře pořiďte, prostě,ať se vám všecno daří...SmajlíkSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
Konečně sluníčko, hned je veseleji. Byla jsem už v Penny, koupila jsem si jahody a kopr, bude koprovka na dva dnySmajlíkJindři tak ať masaže pomáhají, nemocní ať jste v pohodě, hlavně to nepřehánějte na zahradách, ještě počasí je zrádné. Mějte pěkný den .Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Venku se oteplilo, ale vypadá to, jako když bude celý den pršet.
Jindřiško, na skleník si pozvete nějakou brigádu, přece to nebudeš dělat ty s mužem. Přeji Ti, aby se už nožka zmenšovala!!!!!!!!!
Jaruško, pěkný článek.
Irenko, jen choď všude, kam můžeš. Když člověk nechodí do práce, je vděčný za každé rozptýlení, alespoň já to tak mám!Smajlík
Všem přeji pěkný den bez starostí a bolestí!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka se čtením tady jsem na štíru..čtu a stejně nevím o čem..
Mějte hezký dníček, snad se již konečně oteplíSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jino, ono snad již bude sluníčko a hlína bude jistě rachle vysychat, pak se zadří postavit skleník i dát rostlinky. Masáže ať pomohu.
Ijo, přece jenmusíš ven pustit slepičky a pejsana, hned tě to ofoukne a u nachlazení říkají, že s doktorem je léčba na 7 dní a bez něj na týden.
Filipi budemít zase zeleninku. To u nás nemáme tak lacinou. Musím jít zaplatit odpady, uvařím dnes stehna z kuřete. Také pro léky otci. Ale počkám až se vrátí dítě, zkouší nového lektora z autoškly, dnes má druhou jízdu. Uvidím jak se ji bude líbit jezdit s ním a zda se udrží.
Obrázek uživatelky
profil
Krásné čtvrteční ráno.Vůbec se mě něchtělo vylízt z postele.
Jenže jsem rozhodnuta jít do skladu pro levnou zeleninu,tak musím.Zatím pá.
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,měla jsem zase noc plnou vášně,ve dne spím a v noci čumím do blba.Regi asi letos nikam nepůjdu chrchlám jako ovce,rýmu mám po práškách jsem jak pitomá,co bych tam takhle strašila.Do soboty je nějaký čas ale moc si neslibuji.Jaruš užij si vnučku s ní se určitě nudit nebudeš ta tě zaměstnáSmajlík.Jinuš skleník bude počasí nám nepřálo,ted už bude hezky aspoň to hlásí,dnes to vypadá opět na déšť.Masáže at konečně pomohou.SmajlíkJdu otevřít slepičky a pustit Barču pak zase zalezu.Mějte krásný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přečetla jsem si dnešní a včerejší Vaše příspěvky a jsem se podívala i na pár fotek, hlavně květin. Jsou to nádherné fotky. V pátek zase jedu na masáže do Přerova.
Ještě stále nemáme složený a postavený skleník, protože buď prší nebo sněží. A to mi má zítra druhá babka donést sazenice rajčat
a ještě výhonky jahod. Tak nevím jak se dostaneme do Ořechů na zahradu, protože tam bude plno bláta.
Tím se s Vámi loučím a jdu do postele. DOBROU NOC.
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
panykařím, napíšu sem a místo uložení mě vše zmizlo. Asi jsem odešla entrem.
Blani na zahrádce opatrně, ať si ji užiješ. Pokud se necítíš, či tě bolí tělo nohy,nech je ještě odpočinout.
Mě ještě sázení a setí neláká. Na okně v kuchyni mám 22 rajčátek v kelímcích, 2 si vezme mamina a zbytek -pokud je neplámu -povezu v květnu na chalupu a opět budou v pytlích u zdi. Ijo užij si setkání, mě se chce jít příští týden na posezení, které dává každoročně jeden důchodce dohromady. Co jsem v důchodu, chybí mi kontakt s bývalými kolegy.Tady budou spíše možná též důchodci, ale i na ty se těším.Smajlík
Jaru článek jsem našla líbil se mi. Vnučku si prřes víkend užij.
Obrázek uživatelky
profil
děkuji za ohlasy na článek i gratulace k výhře. Uděláme si v květnu grilování pak něco nafotím a dám do galerie. Věřím, že v tuto dobu už bude hezky. Za týden bych chtěli jet na Slovensko, neteř má listopadové miminko, tak dovézt nějaké dárečky a potěšit se s ním. Pro Sárinku to bude malá kamarádka. Jsou obě ve stejném znamení. Od pátku do neděle bude vnučka s námi, tak si vymyslíme nějaký program.Snad vyjde počasí a půjdem se podívat na slony a jiná zvířata do cirkusu. Přeji marodům zlepšení a klidnou noc všem.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles