Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 09.04.2015 09:44 hod. | |||
|
přeji...dnes už je venku tepleji i sluníčko vykukuje...![]() Irenko, Alenko,Blani Kristínko,Marti a otatní marodi....opatrujte se,ať jste brzo fit... ![]() Jinuš,ať masáže zabírají... ![]() Jaruš, pěkný článek... ![]() Chystám se na zahradu, snad konečně udělám víc práce... ![]() Dneska má svátek Dušan...tak i můj nejstarší syn ![]() ![]() ![]() Děvčata, dobře nakupte,vše dobře pořiďte, prostě,ať se vám všecno daří... ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 09.04.2015 09:23 hod. | |||
|
Konečně sluníčko, hned je veseleji. Byla jsem už v Penny, koupila jsem si jahody a kopr, bude koprovka na dva dny Jindři tak ať masaže pomáhají, nemocní ať jste v pohodě, hlavně to nepřehánějte na zahradách, ještě počasí je zrádné. Mějte pěkný den .![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 09.04.2015 08:57 hod. | |||
|
Venku se oteplilo, ale vypadá to, jako když bude celý den pršet. Jindřiško, na skleník si pozvete nějakou brigádu, přece to nebudeš dělat ty s mužem. Přeji Ti, aby se už nožka zmenšovala!!!!!!!!! Jaruško, pěkný článek. Irenko, jen choď všude, kam můžeš. Když člověk nechodí do práce, je vděčný za každé rozptýlení, alespoň já to tak mám! ![]() Všem přeji pěkný den bez starostí a bolestí! ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 09.04.2015 08:42 hod. | |||
|
Děvčátka se čtením tady jsem na štíru..čtu a stejně nevím o čem.. Mějte hezký dníček, snad se již konečně oteplí ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Kuk | Datum vložení: 09.04.2015 08:34 hod. | |||
|
Jino, ono snad již bude sluníčko a hlína bude jistě rachle vysychat, pak se zadří postavit skleník i dát rostlinky. Masáže ať pomohu. Ijo, přece jenmusíš ven pustit slepičky a pejsana, hned tě to ofoukne a u nachlazení říkají, že s doktorem je léčba na 7 dní a bez něj na týden. Filipi budemít zase zeleninku. To u nás nemáme tak lacinou. Musím jít zaplatit odpady, uvařím dnes stehna z kuřete. Také pro léky otci. Ale počkám až se vrátí dítě, zkouší nového lektora z autoškly, dnes má druhou jízdu. Uvidím jak se ji bude líbit jezdit s ním a zda se udrží. |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 09.04.2015 07:45 hod. | |||
|
Krásné čtvrteční ráno.Vůbec se mě něchtělo vylízt z postele. Jenže jsem rozhodnuta jít do skladu pro levnou zeleninu,tak musím.Zatím pá. |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 09.04.2015 06:56 hod. | |||
|
děvčata,měla jsem zase noc plnou vášně,ve dne spím a v noci čumím do blba.Regi asi letos nikam nepůjdu chrchlám jako ovce,rýmu mám po práškách jsem jak pitomá,co bych tam takhle strašila.Do soboty je nějaký čas ale moc si neslibuji.Jaruš užij si vnučku s ní se určitě nudit nebudeš ta tě zaměstná .Jinuš skleník bude počasí nám nepřálo,ted už bude hezky aspoň to hlásí,dnes to vypadá opět na déšť.Masáže at konečně pomohou. Jdu otevřít slepičky a pustit Barču pak zase zalezu.Mějte krásný den.![]() |
||||
| Jina | Přeji krásnou dobrou noc | Datum vložení: 08.04.2015 23:46 hod. | |||
|
Přečetla jsem si dnešní a včerejší Vaše příspěvky a jsem se podívala i na pár fotek, hlavně květin. Jsou to nádherné fotky. V pátek zase jedu na masáže do Přerova. Ještě stále nemáme složený a postavený skleník, protože buď prší nebo sněží. A to mi má zítra druhá babka donést sazenice rajčat a ještě výhonky jahod. Tak nevím jak se dostaneme do Ořechů na zahradu, protože tam bude plno bláta. Tím se s Vámi loučím a jdu do postele. DOBROU NOC. ![]() ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Věrko, | Datum vložení: 08.04.2015 23:28 hod. | |||
|
panykařím, napíšu sem a místo uložení mě vše zmizlo. Asi jsem odešla entrem. Blani na zahrádce opatrně, ať si ji užiješ. Pokud se necítíš, či tě bolí tělo nohy,nech je ještě odpočinout. Mě ještě sázení a setí neláká. Na okně v kuchyni mám 22 rajčátek v kelímcích, 2 si vezme mamina a zbytek -pokud je neplámu -povezu v květnu na chalupu a opět budou v pytlích u zdi. Ijo užij si setkání, mě se chce jít příští týden na posezení, které dává každoročně jeden důchodce dohromady. Co jsem v důchodu, chybí mi kontakt s bývalými kolegy.Tady budou spíše možná též důchodci, ale i na ty se těším. ![]() Jaru článek jsem našla líbil se mi. Vnučku si prřes víkend užij. |
||||
| bertice | zdravím , děvčata | Datum vložení: 08.04.2015 22:00 hod. | |||
|
děkuji za ohlasy na článek i gratulace k výhře. Uděláme si v květnu grilování pak něco nafotím a dám do galerie. Věřím, že v tuto dobu už bude hezky. Za týden bych chtěli jet na Slovensko, neteř má listopadové miminko, tak dovézt nějaké dárečky a potěšit se s ním. Pro Sárinku to bude malá kamarádka. Jsou obě ve stejném znamení. Od pátku do neděle bude vnučka s námi, tak si vymyslíme nějaký program.Snad vyjde počasí a půjdem se podívat na slony a jiná zvířata do cirkusu. Přeji marodům zlepšení a klidnou noc všem. | ||||