Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Snad ti antibiotrika zaberou, ten zápal plic bude trvat dél, než se vyléčí.
Obrázek uživatelky
profil
Zaplatit odpady a pro léky co mi včera bjednali v lékárně. Možnáse stavím i drogerii. pak ještě nakouknou.
Obrázek uživatelky
profil
díky za milé komentáře k příběhu.
Velikonoce dopadly bez újmy na zdraví kohokoliv, jen vnučka jesličkách říkala, že dostala od dědy krumpáčem/ tak říkala karabáči/.
U nás je ukázkové sluníčko, vypadá to na slibný víkend.

Dnes byla na oběd fazolačka a udělala jsem kedlubnové zelí- dává se tam nasekané listí a nastrouhaná bulva kedlubny. Dělávala to tchyně a nám to doma chutná. Podává se s brambory.

Marodi, držte se a ostatní se vylaďujte na pohodový konec týdne.
Obrázek uživatelky
profil
vstala jsem k obědu..tak jsem nakoukla..

MARU..koudy..synovi přeji vše nej..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
pěkné, sluníčkové odpoledne. Byla jsem pro teplé housky a venku je krásně zrovna.SmajlíkMaruško, Dušanovi vše nej.
Blani jen se šetři.Aničko jdu hledat a hlasnout. Mějte pěkné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dočetla jsem.
Hlavně, že si Pepík objedná oběd na 11. hodinu a furt nejde. Čekám tu jako trubka.
Jinuš, ať vám se skleníkem někdo pomůže, u nás základy dělal Pepík se sousedy a s bráchou pak montoval. Já na to ani nemákla.
Maru, Dušanovi přeju vše nejlepší!!
Regi, já mám zahrádku od ortopeda zakázanou už asi 4 roky, ale Pepík si myslí, že je to blbost a taky je těžké tam nic neudělat, když nejvíc úrody sbaští moji vnuci a rajčata já. No, už přišel Pepík, tak zatím ahojky.
Obrázek uživatelky
profil
dneska je u nás slunečnoSmajlíkAle mně je stále mizerně,tak si vás jenom pročítám ,abych byla v obraze.
Blani ty se šetři,bylo toho na tebe moc,práce není zajíc neuteče,už delší dobu se potýkáš ze zdravotními problémy,tak zvolniSmajlíkSmajlík
Jinak všem marodům přeji brzké uzdravení,bude pěkně musíme venSmajlík Smajlík
Všem naším šikulkám přeji pěkný den,já jdu zas do postele,paSmajlíkSmajlík
Maru Dušanovi všechno nej,ale hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka !!!!
Obrázek uživatelky
profil
U nás je hezky a zatím 13°. Na zahradu to ale ještě asi nepůjde. Je mokro a muž si chce zajezdit kultivátorem. Ono toho není moc a šlo by to po částech, kde není takové mokro, skopat motykou, no ale počkám, aby si mužík užil stroj. On u toho vždycky září jako sluníčko.
Děkuji vám za pochvalu soutěžní fotky i za komentáře u fotek tady.
Blani, Irenko, Kristinko, Alenko, Marti, Aničko i ostatní, co vám není akorát, tak vám přeji ať je líp.
Mějte hezký den a ať se vám vše daří.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
hezký den. Neměla jsem sílu, ba dokonce ani náladu cokoliv psát. sem na antibiotikách, podle všeho to je zápal plic, i když lékařka mně přesnou diagnozu neřekla. Ale mám již 3 dny teplot mez 38 - 39°C, hrozně kašlu a bolí mně celý hrudník. Ale už začínám vykašlávat hleny, tak snad už se mně bude ulevovat. Ještě jsem ani nečetla, co jste která napsala. Mám k vám ale jedu prosbičku. Moje kamarádka nás začala zejména na mazlíčkách podporovat a to nejen tam a přihlásila si jednu soutěž také, tak bych byla moc ráda kdyby komu by to nevadilo jste ji podpořili také na tomto odkazu: http://www.pluska.sk/ipeknebyvanie/velkanoc/?page=1 Hlasuje se tu každou hodinu . Kdo se zúčastníte moc děkuji. Najdete ji na 1.straně pod jménem ZUZANA ČERNÁ
Obrázek uživatelky
profil
Máme pošmourno, i trochu mrholilo, ale asi o stupínek tepleji je.
Jenomže já se skoro nehnu, jak mě bolí v kříži a nohy i ramena. Zatím jsem se jen doplazila do krámu, uvařila a žehlit budu až odpoledne. Pak jdu na schůzi.
Ještě jsem vás nečetla,tak se nedivte, že nereaguji.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles