Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | ANIČKO, | Datum vložení: 09.04.2015 13:10 hod. | |||
|
Snad ti antibiotrika zaberou, ten zápal plic bude trvat dél, než se vyléčí. | ||||
| 2baculka | Půjdu ven. | Datum vložení: 09.04.2015 13:05 hod. | |||
|
Zaplatit odpady a pro léky co mi včera bjednali v lékárně. Možnáse stavím i drogerii. pak ještě nakouknou. | ||||
| bertice | Zdravím, děvčata | Datum vložení: 09.04.2015 12:55 hod. | |||
|
díky za milé komentáře k příběhu. Velikonoce dopadly bez újmy na zdraví kohokoliv, jen vnučka jesličkách říkala, že dostala od dědy krumpáčem/ tak říkala karabáči/. U nás je ukázkové sluníčko, vypadá to na slibný víkend. Dnes byla na oběd fazolačka a udělala jsem kedlubnové zelí- dává se tam nasekané listí a nastrouhaná bulva kedlubny. Dělávala to tchyně a nám to doma chutná. Podává se s brambory. Marodi, držte se a ostatní se vylaďujte na pohodový konec týdne. |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 09.04.2015 12:54 hod. | |||
|
vstala jsem k obědu..tak jsem nakoukla.. MARU..koudy..synovi přeji vše nej.. ![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 09.04.2015 12:25 hod. | |||
|
pěkné, sluníčkové odpoledne. Byla jsem pro teplé housky a venku je krásně zrovna. Maruško, Dušanovi vše nej.Blani jen se šetři.Aničko jdu hledat a hlasnout. Mějte pěkné odpoledne. ![]() |
||||
| Bm68 | Ahoj, | Datum vložení: 09.04.2015 11:49 hod. | |||
|
dočetla jsem. Hlavně, že si Pepík objedná oběd na 11. hodinu a furt nejde. Čekám tu jako trubka. Jinuš, ať vám se skleníkem někdo pomůže, u nás základy dělal Pepík se sousedy a s bráchou pak montoval. Já na to ani nemákla. Maru, Dušanovi přeju vše nejlepší!! Regi, já mám zahrádku od ortopeda zakázanou už asi 4 roky, ale Pepík si myslí, že je to blbost a taky je těžké tam nic neudělat, když nejvíc úrody sbaští moji vnuci a rajčata já. No, už přišel Pepík, tak zatím ahojky. |
||||
| badysek | Ahojky děvčátka, | Datum vložení: 09.04.2015 10:55 hod. | |||
|
dneska je u nás slunečno Ale mně je stále mizerně,tak si vás jenom pročítám ,abych byla v obraze.Blani ty se šetři,bylo toho na tebe moc,práce není zajíc neuteče,už delší dobu se potýkáš ze zdravotními problémy,tak zvolni ![]() ![]() Jinak všem marodům přeji brzké uzdravení,bude pěkně musíme ven ![]() Všem naším šikulkám přeji pěkný den,já jdu zas do postele,pa ![]() ![]() Maru Dušanovi všechno nej,ale hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka !!!! |
||||
| jimas | Přeji dobrý den. | Datum vložení: 09.04.2015 10:55 hod. | |||
|
U nás je hezky a zatím 13°. Na zahradu to ale ještě asi nepůjde. Je mokro a muž si chce zajezdit kultivátorem. Ono toho není moc a šlo by to po částech, kde není takové mokro, skopat motykou, no ale počkám, aby si mužík užil stroj. On u toho vždycky září jako sluníčko. Děkuji vám za pochvalu soutěžní fotky i za komentáře u fotek tady. Blani, Irenko, Kristinko, Alenko, Marti, Aničko i ostatní, co vám není akorát, tak vám přeji ať je líp. Mějte hezký den a ať se vám vše daří. |
||||
| Anicka59 | Přeji | Datum vložení: 09.04.2015 10:44 hod. | |||
|
hezký den. Neměla jsem sílu, ba dokonce ani náladu cokoliv psát. sem na antibiotikách, podle všeho to je zápal plic, i když lékařka mně přesnou diagnozu neřekla. Ale mám již 3 dny teplot mez 38 - 39°C, hrozně kašlu a bolí mně celý hrudník. Ale už začínám vykašlávat hleny, tak snad už se mně bude ulevovat. Ještě jsem ani nečetla, co jste která napsala. Mám k vám ale jedu prosbičku. Moje kamarádka nás začala zejména na mazlíčkách podporovat a to nejen tam a přihlásila si jednu soutěž také, tak bych byla moc ráda kdyby komu by to nevadilo jste ji podpořili také na tomto odkazu: http://www.pluska.sk/ipeknebyvanie/velkanoc/?page=1 Hlasuje se tu každou hodinu . Kdo se zúčastníte moc děkuji. Najdete ji na 1.straně pod jménem ZUZANA ČERNÁ | ||||
| Bm68 | Děvčata, krásný den. | Datum vložení: 09.04.2015 10:32 hod. | |||
|
Máme pošmourno, i trochu mrholilo, ale asi o stupínek tepleji je. Jenomže já se skoro nehnu, jak mě bolí v kříži a nohy i ramena. Zatím jsem se jen doplazila do krámu, uvařila a žehlit budu až odpoledne. Pak jdu na schůzi. Ještě jsem vás nečetla,tak se nedivte, že nereaguji. |
||||