Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
U nás dnes bylo odpoledne pěkně slunečno a docela teplo. Byli jsme v lese.
AničkoF, ten plynař byl mladý člověk. Děda tvé kamarádky měl 90 let, užil si života, ale když člověk odejde, je jedno kolik je mu let, je to pro pozůstalé hodně smutné.

Aničko, jestli máš opravdu zápal, určitě lež, abys byla brzo zdravá a hodně spi!

Alenko, tobě už je lépe, což je dobře. Ještě se doléči, abyste mohli zase vyrážet na výlety.

Jaruško, také jsem měla před léty pásový opar a nebylo to nic příjemného.
Kristínko, ty také ještě lež, brzo ti bude dobře.

Také Blanička se stále potýká s nějakými problémy. Moc ti přeji, abys už konečně byla fit!!!!!!!

Dnes jsem se zdržela se známými. Všem vám přeji klidný večer a nemocným brzké uzdravení.
Dobrou noc!
Obrázek uživatelky
profil
přeji...SmajlíkDnes byl opradu pěkný den,odpoledne jsem na zahradě nasela mrkev a hrášek...Smajlík
Aničko F., jsou to smutné zprávy...
Kristi, snad už bude konečně líp...Smajlík
Aničce, Blaničce, Martičce,Irence i Alence přeji aby taky bylo lépe...Smajlík
Děvčátka, děkuji za přání k svátku synovi, jste hodné...my svátky nijak neslavíme, bylo by těch oslav už moc...Smajlík
Všem vám přeji pohodový večer a klidnou noc...hezky se vyspěte...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dneska jsem hodně proležela,ale je mi trošku líp,sice ještě nemluvím.ale snad už ATB zabraly.....
AničkoF jsou to smutné zprávy,ale tak to chodí....
JarušB konečně jsem našla tvůj článekSmajlík
Všem děvčátka přeji klidnou dobrou nocSmajlíkSmajlíkSmajlíkPůjdu už zas do pelíšku....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes bylo pěkně.AničkoF je to trápení stále nějaké. Jaru článek najdu, Aničko59 hlasujemeSmajlíkDěvčátka mějte klidný večer a dobrou noc všem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Aničko Filipi..smutné rány Tě zasáhly..SmajlíkAle to k životu patří..Tak nějak zemřela i moje maminka..posvačila a najednou zůstala studená, sanitka dorazila do 5minut a už to nepomohlo..Smajlík

Bertice, Jaruško, snad si zítra článek najdu a přečtu..dnes mi ještě hlava moc nemyslí.
Ale je mi již lépe, kašel již polevuje.Smajlík
Mějte všechny klidný večerSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Vám tu všem co nejsrdečněji poděkovat těm, co hlasuji pro ZUZANA ČERNÁ, nesmírně si vašich hlasů pro ni vážím. Připomínám, že lze hlasovat každou hodinu a znova sem dávám odkaz http://www.pluska.sk/ipeknebyvanie/velkanoc/?page=1. Všem moc a moc děkuji, kdo pomůžou
Obrázek uživatelky
profil
ten plynař je mladší než já. Víš proč zemřel? No a děda ten se dožil hezkého věku. Každá smrt člověka, kterého známe nás zasáhne. Aničko drž se, a zabav se něčím, co tě baví, at zaženeš chmury.
Obrázek uživatelky
profil
Sedím tady a brečím.Dnes zemřel plynař,který mě před měsícem opravoval kotel.Bylo mu 49 let.Nekouřil,nepil,byl sportovec.
Ráno jsem navštívila Marušku.Děda vypadal dobře a teď mě volala,že ho s dcerou krmily on zbledl a zemřel.V září by mu bylo 90 let
Teď to vypadá,že celé léto strávime u ní na chatě.
Obrázek uživatelky
profil
tady je článek:
http://www.chytrazena.cz/misa-anebo-zaludnosti-velikonoc-30492.html

Já byla letos také hodně nemocná s dýchacími cestami, měla jsem hnisavý zánět nosních dutin, loni jsem s průduškami a pásovým oparem marodila 3 měsíce. Určitě bude líp, hlavně odpočívej a snaž se smrkat, pokud máš rýmu, ať jdou hleny ven. Na teploty se u nás osvědčily studené zábaly lýtek. Na mokré ručníky igelit a pak ještě suché ručníky nebo prostěradla. Manželovi vždy zabraly.Zápal plic by měla doktorka poznat.
Obrázek uživatelky
profil
jsem tu ráno napsala pár řádek a za chvíli jsem pak zvracela a šla si lehnout. Na chvíli jsem usnula. Doktorka mně vůbec neřekl diagnozu, takže nevím zda to zápal je. Takto nemocná jsem ještě nebyla nikdy, hrozně mně to dusí a spát musím téměř v sedě. Prosím bertice který je to ten tvůj článek? Dáš prosím odkaz ?

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles