Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 09.04.2015 20:01 hod. | |||
|
U nás dnes bylo odpoledne pěkně slunečno a docela teplo. Byli jsme v lese. AničkoF, ten plynař byl mladý člověk. Děda tvé kamarádky měl 90 let, užil si života, ale když člověk odejde, je jedno kolik je mu let, je to pro pozůstalé hodně smutné. Aničko, jestli máš opravdu zápal, určitě lež, abys byla brzo zdravá a hodně spi! Alenko, tobě už je lépe, což je dobře. Ještě se doléči, abyste mohli zase vyrážet na výlety. Jaruško, také jsem měla před léty pásový opar a nebylo to nic příjemného. Kristínko, ty také ještě lež, brzo ti bude dobře. Také Blanička se stále potýká s nějakými problémy. Moc ti přeji, abys už konečně byla fit!!!!!!! Dnes jsem se zdržela se známými. Všem vám přeji klidný večer a nemocným brzké uzdravení. Dobrou noc! |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 09.04.2015 20:00 hod. | |||
|
přeji... Dnes byl opradu pěkný den,odpoledne jsem na zahradě nasela mrkev a hrášek...![]() Aničko F., jsou to smutné zprávy... Kristi, snad už bude konečně líp... ![]() Aničce, Blaničce, Martičce,Irence i Alence přeji aby taky bylo lépe... ![]() Děvčátka, děkuji za přání k svátku synovi, jste hodné...my svátky nijak neslavíme, bylo by těch oslav už moc... ![]() Všem vám přeji pohodový večer a klidnou noc...hezky se vyspěte... ![]() ![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer, | Datum vložení: 09.04.2015 19:17 hod. | |||
|
dneska jsem hodně proležela,ale je mi trošku líp,sice ještě nemluvím.ale snad už ATB zabraly..... AničkoF jsou to smutné zprávy,ale tak to chodí.... JarušB konečně jsem našla tvůj článek ![]() Všem děvčátka přeji klidnou dobrou noc ![]() ![]() Půjdu už zas do pelíšku....![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 09.04.2015 19:07 hod. | |||
|
Dnes bylo pěkně.AničkoF je to trápení stále nějaké. Jaru článek najdu, Aničko59 hlasujeme Děvčátka mějte klidný večer a dobrou noc všem.![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 09.04.2015 18:44 hod. | |||
|
Aničko Filipi..smutné rány Tě zasáhly.. Ale to k životu patří..Tak nějak zemřela i moje maminka..posvačila a najednou zůstala studená, sanitka dorazila do 5minut a už to nepomohlo..![]() Bertice, Jaruško, snad si zítra článek najdu a přečtu..dnes mi ještě hlava moc nemyslí. Ale je mi již lépe, kašel již polevuje. ![]() Mějte všechny klidný večer ![]() |
||||
| Anicka59 | Jdu | Datum vložení: 09.04.2015 18:42 hod. | |||
|
Vám tu všem co nejsrdečněji poděkovat těm, co hlasuji pro ZUZANA ČERNÁ, nesmírně si vašich hlasů pro ni vážím. Připomínám, že lze hlasovat každou hodinu a znova sem dávám odkaz http://www.pluska.sk/ipeknebyvanie/velkanoc/?page=1. Všem moc a moc děkuji, kdo pomůžou | ||||
| Anicka59 | filipi | Datum vložení: 09.04.2015 18:37 hod. | |||
|
ten plynař je mladší než já. Víš proč zemřel? No a děda ten se dožil hezkého věku. Každá smrt člověka, kterého známe nás zasáhne. Aničko drž se, a zabav se něčím, co tě baví, at zaženeš chmury. | ||||
| filipi | ahoj děvčata | Datum vložení: 09.04.2015 18:32 hod. | |||
|
Sedím tady a brečím.Dnes zemřel plynař,který mě před měsícem opravoval kotel.Bylo mu 49 let.Nekouřil,nepil,byl sportovec. Ráno jsem navštívila Marušku.Děda vypadal dobře a teď mě volala,že ho s dcerou krmily on zbledl a zemřel.V září by mu bylo 90 let Teď to vypadá,že celé léto strávime u ní na chatě. |
||||
| bertice | Aničko | Datum vložení: 09.04.2015 17:09 hod. | |||
|
tady je článek: http://www.chytrazena.cz/misa-anebo-zaludnosti-velikonoc-30492.html Já byla letos také hodně nemocná s dýchacími cestami, měla jsem hnisavý zánět nosních dutin, loni jsem s průduškami a pásovým oparem marodila 3 měsíce. Určitě bude líp, hlavně odpočívej a snaž se smrkat, pokud máš rýmu, ať jdou hleny ven. Na teploty se u nás osvědčily studené zábaly lýtek. Na mokré ručníky igelit a pak ještě suché ručníky nebo prostěradla. Manželovi vždy zabraly.Zápal plic by měla doktorka poznat. |
||||
| Anicka59 | Tak | Datum vložení: 09.04.2015 13:46 hod. | |||
|
jsem tu ráno napsala pár řádek a za chvíli jsem pak zvracela a šla si lehnout. Na chvíli jsem usnula. Doktorka mně vůbec neřekl diagnozu, takže nevím zda to zápal je. Takto nemocná jsem ještě nebyla nikdy, hrozně mně to dusí a spát musím téměř v sedě. Prosím bertice který je to ten tvůj článek? Dáš prosím odkaz ? | ||||