Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Svítí sluníčko, tak ať nemocným dává sílu.
Všem co jdete utrácet tak dobré nákupy a mějte všechny pěkný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jdu jen pozdravit, jsem ještě moc a moc utahaná.Ale už k nám přiletěli čápi, ale zatím jsem viděla jen jednoho tak nevím, vždy je tam pár.Takže všem brzké uzdravení a hezký sluneční den.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný den.

Včera jsem se tu neukázala. Bude to asi častěji.Smajlík

Dopoledne procházka.Po obědě jsme jeli asi 5km pro jablka.Je to do soukromého skladu.Jablka tam mají za 7-15Kč.Jezdíme tam teď na jaře, každých 14 dnů.Prodávají tam i přísadu a tak jsem si koupila a nasázela už ven.Zakryla jsem to jak říkám pavučinkou a nechám to osudu.
Věrko, a všichni co pojedete na nákupy, tak dobře nakupte.

Na seriál také koukáme, ale už je to nějak natažené.

Marodům přeji brzké uzdravení a pěkný den.SmajlíkSmajlík
SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata, Aničko mě také budí kašel,dostala jsem na něj codein,ted jsem ho zrovna slupla at ti ho doktor napíše dá ti pokoj a lépe se po něm odkašlává né s takovou námahou.Věruš také nejím vločky i když jsou zdravéSmajlíkKdo koukáte na ordinaci?V čera jsem dostala záchvat smíchu-téma Zounar a Heluš.Jdu na chvilku pod deku jo a venku je zpěv ptáčků taková mrňata a tolik zpěvu.Klidné vztáváníSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
a ještě lepší dobrou noc. Píšete o smrti mladého plynaře. Je to hrozné když zemře mladý člověk ... u nás v příbuzenstvu zemřel 30 letý též na infarkt. Bohužel smrt si nevybírá ani mezi mladými. Té zubaté to je fuk zda to je mladý člověk nebo dědoušek. Bohužel takový je život a my s tím nic neuděláme. ....
Začalo už jaro a hned je svět veselejší. Zahrádky se začínají zelenat a kvést a to je hned krásný pohled na ten boží svět. Sluníčko svítí a láká ven do přírody. Už jsme zase začali výletovat, šlapeme o stošest. V sobotu se chystáme se synem, snachou, vnoučkem a tím malým ježíškem (bude na krosně) na cca 15km výlet. Už se všichni moc těšíme - zítra ssi nachystám nějakou dobrou sváču, na oběd se někde zastavíme cestou... všichni kluci jsou masožrouti, tak musím vymyslet něco takového. .... Mějte klidnou a dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Irčo, přesně, schůze skončila ve 20.05, zrovna, když jsi psala ten příspěvek. Nakonec to bylo dobré, ale měli jsme tam notáře a taky paní z MěÚ, tak se to protáhlo. Hned jsem šla pustit telku a zatím přišel syn, potřeboval se na něčem domluvit.
Věrko, udělala jsem to, jak píšeš,většinu jsem jen poskládala a zbylo jen pár kousků, to vyžehlím snad zítra.
AničkoF.,to jsou smutné zprávy od tebe, bohužel umírají i mladí lidé.
Aničko59, moc ti přeju, aby se ti ulevilo, snad ti prášky zaberou.
Holky, pásový opar jsem taky měla,přes zadek až dopředu dole a zároveň opar na rohovce oka. Byl to děs běs.
Nějak jsem se rozepsala. Tak všem přeju, aby nemoci ustoupily a taky všem přeju klidnou noc.Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jdu vám popřát dobrou noc,Někdo se ptal na co umřel plynař-měl infarkt,
Aničko já jsem měla taky hnusný kašel.Měla jsem studený zápal plic.Na noc jsem dostala kodein a ten mě nechal v noci vyspat.Ale také mám kašel.když sním něco z mouky .Mám totíž alergii na lepek,Na to pomáhá Zirtec
Krásnou dobrou noc děvčata,Já si dám asi 2 červeného abych zaspala dnešní bolest-
Obrázek uživatelky
profil
tím spánkem je to horší, kašel mně to nedovoluje. Je ho slyšet snad až někde v horách. Tak jsem ještě nikdy nebyla zničená jako ted. Jdu si vzít mandarinku, jím ted jen samé lehké věci
Obrázek uživatelky
profil
To jste toh napsaly. Anička F moc smutné zprávy, ale 49 rokůje málo. Dědeček se dožil krásného věku, ale o to víc ztráta bolí. Čas vše zahojí, beru to podle sebe. Aničko59, opatruj se a snad ti děvčata radí dobře, zatím moc odpočívat. Ijo, vím, že musíš za slepičkami a pejsanem, když muž chodí do práce to je fakt brzo je tak vypouštět. Vím že je to jen na chviličku tvé vyběhnutí.
Jdu na Ordinaci a hlavně žehlit. Pěkně se kurýrujte. Dobrou noc, ničím nerušenou.
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka Regi já jdu pustit slepičky s kurníku do výběhu a Barču dát na lanko,aby se mohla pohybovat po zahradě a nemusela být uvázaná u boudy.Muž chodí ráno ve 4 hodiny do práce a to je na ně brzo.Marci do soboty snad budu trochu schopná,musím dobírat prášky,pít nebudu,alkohol stejně nepiju.MatuK Dušanovi vše nej hlavně zdravíčko.Blani už má asi odschůzováno,tak lehni a odpočívej.Aničko59 ten hrudník,to je bolest,to je od kašle jsme jako podebrané.Zuzce a Alence hlasuji,co to dá.Ta Alenka se drží pořád na 5 místě.Kristi,jdu tě následovat horší to bude v noci zase budu mít oči jako pulec.Děvčata co marodíte odpočívejte co to dá,at jsme fit,at můžeme také na dlouho očekávané sluníčko.No a zahrádka také čeká.AničkoF máš smutné zprávy,ale takový život je, je to smutné.Mějte hezký večer já zalízám do brdlohu k telce.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles