Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 10.04.2015 08:03 hod. | |||
|
Svítí sluníčko, tak ať nemocným dává sílu. Všem co jdete utrácet tak dobré nákupy a mějte všechny pěkný den. ![]() |
||||
| vlavod | Krásné dobré ráno, | Datum vložení: 10.04.2015 07:42 hod. | |||
|
jdu jen pozdravit, jsem ještě moc a moc utahaná.Ale už k nám přiletěli čápi, ale zatím jsem viděla jen jednoho tak nevím, vždy je tam pár.Takže všem brzké uzdravení a hezký sluneční den. | ||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 10.04.2015 07:26 hod. | |||
|
![]() pěkný den. Včera jsem se tu neukázala. Bude to asi častěji. ![]() Dopoledne procházka.Po obědě jsme jeli asi 5km pro jablka.Je to do soukromého skladu.Jablka tam mají za 7-15Kč.Jezdíme tam teď na jaře, každých 14 dnů.Prodávají tam i přísadu a tak jsem si koupila a nasázela už ven.Zakryla jsem to jak říkám pavučinkou a nechám to osudu. Věrko, a všichni co pojedete na nákupy, tak dobře nakupte. Na seriál také koukáme, ale už je to nějak natažené. Marodům přeji brzké uzdravení a pěkný den. ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 10.04.2015 05:43 hod. | |||
|
děvčata, Aničko mě také budí kašel,dostala jsem na něj codein,ted jsem ho zrovna slupla at ti ho doktor napíše dá ti pokoj a lépe se po něm odkašlává né s takovou námahou.Věruš také nejím vločky i když jsou zdravé Kdo koukáte na ordinaci?V čera jsem dostala záchvat smíchu-téma Zounar a Heluš.Jdu na chvilku pod deku jo a venku je zpěv ptáčků taková mrňata a tolik zpěvu.Klidné vztávání![]() |
||||
| hela52 | Pěkný večer | Datum vložení: 09.04.2015 22:21 hod. | |||
|
a ještě lepší dobrou noc. Píšete o smrti mladého plynaře. Je to hrozné když zemře mladý člověk ... u nás v příbuzenstvu zemřel 30 letý též na infarkt. Bohužel smrt si nevybírá ani mezi mladými. Té zubaté to je fuk zda to je mladý člověk nebo dědoušek. Bohužel takový je život a my s tím nic neuděláme. .... Začalo už jaro a hned je svět veselejší. Zahrádky se začínají zelenat a kvést a to je hned krásný pohled na ten boží svět. Sluníčko svítí a láká ven do přírody. Už jsme zase začali výletovat, šlapeme o stošest. V sobotu se chystáme se synem, snachou, vnoučkem a tím malým ježíškem (bude na krosně) na cca 15km výlet. Už se všichni moc těšíme - zítra ssi nachystám nějakou dobrou sváču, na oběd se někde zastavíme cestou... všichni kluci jsou masožrouti, tak musím vymyslet něco takového. .... Mějte klidnou a dobrou noc. |
||||
| Bm68 | Jdu se rozloučit. | Datum vložení: 09.04.2015 21:29 hod. | |||
|
Irčo, přesně, schůze skončila ve 20.05, zrovna, když jsi psala ten příspěvek. Nakonec to bylo dobré, ale měli jsme tam notáře a taky paní z MěÚ, tak se to protáhlo. Hned jsem šla pustit telku a zatím přišel syn, potřeboval se na něčem domluvit. Věrko, udělala jsem to, jak píšeš,většinu jsem jen poskládala a zbylo jen pár kousků, to vyžehlím snad zítra. AničkoF.,to jsou smutné zprávy od tebe, bohužel umírají i mladí lidé. Aničko59, moc ti přeju, aby se ti ulevilo, snad ti prášky zaberou. Holky, pásový opar jsem taky měla,přes zadek až dopředu dole a zároveň opar na rohovce oka. Byl to děs běs. Nějak jsem se rozepsala. Tak všem přeju, aby nemoci ustoupily a taky všem přeju klidnou noc. ![]() ![]() |
||||
| filipi | kuk děvčata | Datum vložení: 09.04.2015 21:07 hod. | |||
|
Jdu vám popřát dobrou noc,Někdo se ptal na co umřel plynař-měl infarkt, Aničko já jsem měla taky hnusný kašel.Měla jsem studený zápal plic.Na noc jsem dostala kodein a ten mě nechal v noci vyspat.Ale také mám kašel.když sním něco z mouky .Mám totíž alergii na lepek,Na to pomáhá Zirtec Krásnou dobrou noc děvčata,Já si dám asi 2 červeného abych zaspala dnešní bolest- |
||||
| Anicka59 | S | Datum vložení: 09.04.2015 20:53 hod. | |||
|
tím spánkem je to horší, kašel mně to nedovoluje. Je ho slyšet snad až někde v horách. Tak jsem ještě nikdy nebyla zničená jako ted. Jdu si vzít mandarinku, jím ted jen samé lehké věci | ||||
| 2baculka | Kuk. | Datum vložení: 09.04.2015 20:17 hod. | |||
|
To jste toh napsaly. Anička F moc smutné zprávy, ale 49 rokůje málo. Dědeček se dožil krásného věku, ale o to víc ztráta bolí. Čas vše zahojí, beru to podle sebe. Aničko59, opatruj se a snad ti děvčata radí dobře, zatím moc odpočívat. Ijo, vím, že musíš za slepičkami a pejsanem, když muž chodí do práce to je fakt brzo je tak vypouštět. Vím že je to jen na chviličku tvé vyběhnutí. Jdu na Ordinaci a hlavně žehlit. Pěkně se kurýrujte. Dobrou noc, ničím nerušenou. |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 09.04.2015 20:05 hod. | |||
|
děvčátka Regi já jdu pustit slepičky s kurníku do výběhu a Barču dát na lanko,aby se mohla pohybovat po zahradě a nemusela být uvázaná u boudy.Muž chodí ráno ve 4 hodiny do práce a to je na ně brzo.Marci do soboty snad budu trochu schopná,musím dobírat prášky,pít nebudu,alkohol stejně nepiju.MatuK Dušanovi vše nej hlavně zdravíčko.Blani už má asi odschůzováno,tak lehni a odpočívej.Aničko59 ten hrudník,to je bolest,to je od kašle jsme jako podebrané.Zuzce a Alence hlasuji,co to dá.Ta Alenka se drží pořád na 5 místě.Kristi,jdu tě následovat horší to bude v noci zase budu mít oči jako pulec.Děvčata co marodíte odpočívejte co to dá,at jsme fit,at můžeme také na dlouho očekávané sluníčko.No a zahrádka také čeká.AničkoF máš smutné zprávy,ale takový život je, je to smutné.Mějte hezký večer já zalízám do brdlohu k telce. |
||||