Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
U nás svítí slunko a je zatím 13°. Ráno jsem jela nakoupit,ale kvůli tomu, že nešel proud, tak holky zavřely. Stavila jsem se tedy u řezníka (ten prodává i bez elektřiny)a koupila k obědu držkovou polévku a vepřové ve sklenici. Dojela jsem domů a elektřina naskočila. Jela jsem tedy znova do obchodu.
Přeji všem marodům, ať je líp.Smajlík
Užívejte si dnešní den v pohodě.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
krásné poledne a dobrou chuť k obídku.Já jsem ráno nemohla nastartovat noťas.
Děvčata já jsem dnes po 30letech řídila auto sice jen 3km,ale byla jsem spocená až na zadniciSmajlík
Už bych to nezvládala,všude plno aut každý spěchá.
U nás je nádherně,svítí sluníčko.
SmajlíkVěru velké díkySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsme nějak nemohla spát. Teď jsem teprve douklidila byt a jdu pověsit na balkón prádlo. Vařit budu rybí file s brm. kaší a okurkou. Polévka zbyla od včera.
Ohlásil se pravnuk, tak musím něco upéci.

Je mně líto, že je vás dost nemocných. Moc vám přeji, aby vás jarní sluníčko vyléčilo a byly jsme zde jen samé zdravé holky plné optimismu a veselé!SmajlíkSmajlík
Blaničko, já jsem na Ordinaci přestala koukat už dávno. Také se dívám na Benátky a teď jsem zvědavá, jak to vyřeší s Olgou, když je ve skutečnosti už 5 měsíců těhotná. Je fakt, že seriály jsou někdy dost primitivní, ale někdy je těžké si v tom velkém množství programů vůbec něco vybrat! Na telku koukám opravdu jen chvíli večer, jinak raději čtu, nebo luštím křížovky a sudoku!
Mějte pěkný den. Jdu pracovat!Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
manžel jel nakoupit a já se divila,že bere letní bundu....SmajlíkPrý tam je teploSmajlíkSmajlík
Já jsem si vás přečetla,přeji všem pohodový denSmajlíkJe mně trochu líp,ale ještě to není onoSmajlíkSmajlíkSmajlík
Aničko59 divím se ,že ti nenapsala Codein.Když tak kašleš....Mně dala i Cezeru od alergie ,nějaké foukátko (inhalátor)a ještě nějaké tablety,až se mně toho zdálo moc,kromě toho co ještě uživámSmajlík
Děvčátka jste hodně pilné na svých zahrádkách,já vím, je to třeba,ale všeho z mírou,ať se nezhuntujete.......
Obrázek uživatelky
profil
U nás svítí sluníčko,venku všechno voní jarem...Smajlík

Všem marodům hodně síly,aby bylo brzo fit...Smajlík
Zahádkářkám hodně radosti a úspěchů na zahrádkách...Smajlík
U doktorů a na nákupech dobré pořízení...Smajlík
Na procházkách si užijtepříody i zdravého vzduchu...Smajlík
Na Ordinaci se dívám,ty naschvály mi připomínají jeden americký film,ale tam to skončilo špatně...

Já musím navařit,bude tětovinový salát a pak hurá na zahradu...**17*
Mějte všechny pohodový den....
Obrázek uživatelky
profil
sluníčko svítí, tak snad bude hezky. Byla jsem pro mouku a teplo vypadá jinak.
Na Ordinaci nekoukám, dívám se na Svatby v Benátkách a možná odstřihnu i je. Nějak mě ty seriály přestávají bavit.
K obědu udělám franc. brambory a musím taky něco upéct.
No a mám rajony a taky musím do města.

Jani, ta jablka máte za babku. AničkaF zase má levnější zeleninu, to bych taky brala. U nás nic takového není.
Helo, to je fajn, že podnikáte s rodinou takové výšlapy. Já dřív taky ráda chodila, za mlada.
Děvčata, děkuju, že mi přejete uzdravení. S tím pohybem to asi bude spíš čím dál horší, ale kašlu už míň i se mi líp dýchá.
Všem marodům přeju, aby bylo líp.Smajlík Jo,včera jsem taky klikla na výtvor Zuzany, Alče taky hlasuju.
Obrázek uživatelky
profil
Venku je nádherně, včera bylo taky, ale mě je mizerně, nějak mi kolísá tlak. K ránu mě probudil nepříjemný sen, opět plný beznaděje.Vozila jsem v kočárku mimino a najednou jsem zabloudila, a nevěděla jsem kudy kam,a kolem jezdilo plno aut.A to už jsem se probudila.Už jsem neusnula a rozbolela mi hlava.
Včera jsem byla skoro celý den na zahradě, co bylo potřeba jsem udělala, ještě projít jahody mi zbylo.
Teď se pustím do žehlení, co jde taky poskládám,žehlení odkládám až toho mám hodně.
Marodi přeji vám, ať se brzy uzdravíte, kdo ví jak nás počasí ještě překvapí.
Alenko, taky mi to počítač takhle dělá, něco napíšu,a zmizne to, neboť nejsem přihlášená. A taky to pořád skáče, kliknu a objeví to co jsem nechtěla.
Obrázek uživatelky
profil
Ijo i já se smála jak odehráli Bobo a Heluš své scénáře. Zounar má tedy roli negativní a tyto "naschvály" se asi budou líbit více lidem.
Kdo máte kašel a jiné nemoci přeji vám aby jste se brzo uzdravili, Aničko59 je smutné, že se nevyspíš.
Jani ta jablka máš za krásnou cenu.
Jduna nákup a rozhodla se jet k našim na zahradu. Opět okružní jízdu, abych na semaforu v kopci nezmatkovala. Dorazím až večer a budu jistě ze sluníčka apráce znavená. Pa.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ránko.. zase mi blbne počítač, skoro hodinu mu trvalo, než začal pořádně fungovat..pořád mi stránky tuhlySmajlíkjeden klik a hotovo, stránky nereagují...je to k vzteku..pak se zase musím přihlásit a pořád dokola, už je po klikačce a zase to dělá, tak to asi náporem soutěžících nebudeSmajlík

Už se kašel i rýma mírní, tak už možná půjdu i chviličku ven..jen na procházku.Smajlík
Vladi, tak to se musím zeptat i muže, jestli ovšem nezapomenu, jestli už přiletěli čápi i k nám..Tady ve městě je nemáme, ale cestou po komínech ať koukáSmajlík a nahlásí
Obrázek uživatelky
profil
Svítí sluníčko, tak ať nemocným dává sílu.
Všem co jdete utrácet tak dobré nákupy a mějte všechny pěkný den.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles