Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 10.04.2015 11:46 hod. | |||
|
U nás svítí slunko a je zatím 13°. Ráno jsem jela nakoupit,ale kvůli tomu, že nešel proud, tak holky zavřely. Stavila jsem se tedy u řezníka (ten prodává i bez elektřiny)a koupila k obědu držkovou polévku a vepřové ve sklenici. Dojela jsem domů a elektřina naskočila. Jela jsem tedy znova do obchodu. Přeji všem marodům, ať je líp. ![]() Užívejte si dnešní den v pohodě. ![]() |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 10.04.2015 11:41 hod. | |||
|
krásné poledne a dobrou chuť k obídku.Já jsem ráno nemohla nastartovat noťas. Děvčata já jsem dnes po 30letech řídila auto sice jen 3km,ale byla jsem spocená až na zadnici ![]() Už bych to nezvládala,všude plno aut každý spěchá. U nás je nádherně,svítí sluníčko. Věru velké díky![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné už dopoledne. | Datum vložení: 10.04.2015 09:46 hod. | |||
|
Dnes jsme nějak nemohla spát. Teď jsem teprve douklidila byt a jdu pověsit na balkón prádlo. Vařit budu rybí file s brm. kaší a okurkou. Polévka zbyla od včera. Ohlásil se pravnuk, tak musím něco upéci. Je mně líto, že je vás dost nemocných. Moc vám přeji, aby vás jarní sluníčko vyléčilo a byly jsme zde jen samé zdravé holky plné optimismu a veselé! ![]() ![]() Blaničko, já jsem na Ordinaci přestala koukat už dávno. Také se dívám na Benátky a teď jsem zvědavá, jak to vyřeší s Olgou, když je ve skutečnosti už 5 měsíců těhotná. Je fakt, že seriály jsou někdy dost primitivní, ale někdy je těžké si v tom velkém množství programů vůbec něco vybrat! Na telku koukám opravdu jen chvíli večer, jinak raději čtu, nebo luštím křížovky a sudoku! Mějte pěkný den. Jdu pracovat! ![]() ![]() |
||||
| badysek | Pěkný slunečný den, | Datum vložení: 10.04.2015 09:29 hod. | |||
|
manžel jel nakoupit a já se divila,že bere letní bundu.... Prý tam je teplo![]() ![]() Já jsem si vás přečetla,přeji všem pohodový den Je mně trochu líp,ale ještě to není ono![]() ![]() ![]() Aničko59 divím se ,že ti nenapsala Codein.Když tak kašleš....Mně dala i Cezeru od alergie ,nějaké foukátko (inhalátor)a ještě nějaké tablety,až se mně toho zdálo moc,kromě toho co ještě uživám ![]() Děvčátka jste hodně pilné na svých zahrádkách,já vím, je to třeba,ale všeho z mírou,ať se nezhuntujete....... |
||||
| koudy | Pěkný den,děvčata... | Datum vložení: 10.04.2015 09:12 hod. | |||
|
U nás svítí sluníčko,venku všechno voní jarem...![]() Všem marodům hodně síly,aby bylo brzo fit... ![]() Zahádkářkám hodně radosti a úspěchů na zahrádkách... ![]() U doktorů a na nákupech dobré pořízení... ![]() Na procházkách si užijtepříody i zdravého vzduchu... ![]() Na Ordinaci se dívám,ty naschvály mi připomínají jeden americký film,ale tam to skončilo špatně... Já musím navařit,bude tětovinový salát a pak hurá na zahradu...**17* Mějte všechny pohodový den.... |
||||
| Bm68 | Hezký den, | Datum vložení: 10.04.2015 09:11 hod. | |||
|
sluníčko svítí, tak snad bude hezky. Byla jsem pro mouku a teplo vypadá jinak. Na Ordinaci nekoukám, dívám se na Svatby v Benátkách a možná odstřihnu i je. Nějak mě ty seriály přestávají bavit. K obědu udělám franc. brambory a musím taky něco upéct. No a mám rajony a taky musím do města. Jani, ta jablka máte za babku. AničkaF zase má levnější zeleninu, to bych taky brala. U nás nic takového není. Helo, to je fajn, že podnikáte s rodinou takové výšlapy. Já dřív taky ráda chodila, za mlada. Děvčata, děkuju, že mi přejete uzdravení. S tím pohybem to asi bude spíš čím dál horší, ale kašlu už míň i se mi líp dýchá. Všem marodům přeju, aby bylo líp. Jo,včera jsem taky klikla na výtvor Zuzany, Alče taky hlasuju. |
||||
| annau | Zdravím vás všechny, | Datum vložení: 10.04.2015 08:50 hod. | |||
|
Venku je nádherně, včera bylo taky, ale mě je mizerně, nějak mi kolísá tlak. K ránu mě probudil nepříjemný sen, opět plný beznaděje.Vozila jsem v kočárku mimino a najednou jsem zabloudila, a nevěděla jsem kudy kam,a kolem jezdilo plno aut.A to už jsem se probudila.Už jsem neusnula a rozbolela mi hlava. Včera jsem byla skoro celý den na zahradě, co bylo potřeba jsem udělala, ještě projít jahody mi zbylo. Teď se pustím do žehlení, co jde taky poskládám,žehlení odkládám až toho mám hodně. Marodi přeji vám, ať se brzy uzdravíte, kdo ví jak nás počasí ještě překvapí. Alenko, taky mi to počítač takhle dělá, něco napíšu,a zmizne to, neboť nejsem přihlášená. A taky to pořád skáče, kliknu a objeví to co jsem nechtěla. |
||||
| 2baculka | Krásný den přeji. | Datum vložení: 10.04.2015 08:40 hod. | |||
|
Ijo i já se smála jak odehráli Bobo a Heluš své scénáře. Zounar má tedy roli negativní a tyto "naschvály" se asi budou líbit více lidem. Kdo máte kašel a jiné nemoci přeji vám aby jste se brzo uzdravili, Aničko59 je smutné, že se nevyspíš. Jani ta jablka máš za krásnou cenu. Jduna nákup a rozhodla se jet k našim na zahradu. Opět okružní jízdu, abych na semaforu v kopci nezmatkovala. Dorazím až večer a budu jistě ze sluníčka apráce znavená. Pa. |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 10.04.2015 08:30 hod. | |||
|
Dobré ránko.. zase mi blbne počítač, skoro hodinu mu trvalo, než začal pořádně fungovat..pořád mi stránky tuhly jeden klik a hotovo, stránky nereagují...je to k vzteku..pak se zase musím přihlásit a pořád dokola, už je po klikačce a zase to dělá, tak to asi náporem soutěžících nebude![]() Už se kašel i rýma mírní, tak už možná půjdu i chviličku ven..jen na procházku. ![]() Vladi, tak to se musím zeptat i muže, jestli ovšem nezapomenu, jestli už přiletěli čápi i k nám..Tady ve městě je nemáme, ale cestou po komínech ať kouká a nahlásí |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 10.04.2015 08:03 hod. | |||
|
Svítí sluníčko, tak ať nemocným dává sílu. Všem co jdete utrácet tak dobré nákupy a mějte všechny pěkný den. ![]() |
||||