Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Už jen přeju pěkný večer a dobrou noc. Smajlík
Smolím článek, ale zase nebudu mít fotku.
Obrázek uživatelky
profil
jdu Vám tu poděkovat za Vaše hlasy, které jste dnes věnovaly Zuzaně Černé. Pomalu ale jistě hlasy i nadále přibývají. Aby jste nemuseli hledat odkaz, tak znovu vkládám http://www.pluska.sk/ipeknebyvanie/velkanoc/?page=2. Nyní je už na 2.straně
Předem moc děkuji
Obrázek uživatelky
profil
Regi to věřím , že ses napracovala. Blani vnučka bude mít 10let 25 dubna.Tak to tady taky sedím a hledám v dortechSmajlíkBuchta je určitě dobrá, já žádné nepeču, ještě je od velikonoc a v mrazáku cukroví od vánocSmajlíkděvčátka mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Hlásí se jedna znavená, naštěstí ne nemocí, ale zahrádkou. To je hrůza jít po zimě pracovat na čersrtvý vzduch. Hlavní záhon jsem upravila jen to suché, plevel tam zbyl, ale to největší se dalo vytrhnout. Pak jsem se nabaštila a došla pro nákup mamině. Pokračování bylo ve vyčištěné bazénku a musela jsem odtok drátem. Ale je to hotové a půlka napumpovaná. Zalila jsem kamzičníky i cibuloviny a růže. I jahody, kde je tedy plevele, ale vodu potřebovalo vše. Pod ořechem jsem vyhrabala trávník, hned se mi na zahradě líbílo více. Mám koupené Z, ale nešel mi otevřít kufr, je to nějak přilepené. Ach jo. Zítra chci jet na chalupu,snad se mi povede pustit vodu, tam je toho víc. Musím si umýt nádobí a dovézt i kafčo a baštu. Stejně večer pojedu domů, tam bych asi nevytopila do patra. Uvidím co se dá stihnout. Teď autem bude veseljší jezdit.Smajlík
Aničko F, jsi dobrá po 30 letech sednout za volant. To bych asi také byla na tom stejně jako ty. Děvčata, ty nemoce půjdou pomalu pryč,ale jistě.
Obrázek uživatelky
profil
Blani, jistě bude buchta dobrá i se ztužovačem..Smajlík

Děvčátka, pro dnes se loučím..dobrou nocku přejiSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nakonec jsem po dlouhém prohlížení receptů upekla Hrk hrk řezy. Ale protože už neprodávají tu šlehačku Rama nebo jak se to jmenovalo, musela jsem dát do šlehačky ztužovač a to se mi moc nelíbí. Myslela sem, že odnesu díl naším, ale sedím a myslím si, že se tu syn zastaví cestou z práce, tak mu to napakuju.
Alčo, taky budu uklízet až zítra.
Zdeni, tak ať se ti dort povede. Vnučce přeju vše nejlepší, má narozeniny nebo svátek?
Aničko, tak to je patálie. O tom Codeinu jsi se doktorce zmínila?
AničkoF, jsi odvážná, po takové době řídit...
Jiři, ten proud u vás nejde často, viď.
Já se teprve teď dozvěděla, že u nás se nesmí na Ostrov a do městských lesů, protože pořád likvidují kalamitu po těch vichrech. Ani nevím, že město nějaké lesy má.
Marcel, někde jsem četla, že to těhotenství Hřebíčkové využijí do děje seriálu, takže bude těhotná, ale zase s kým? Možná s Blažkem?
Holky, musím zavolat sestře, ta už bude celá divá, že nevolám.
Obrázek uživatelky
profil
přišla jsem nakouknout, za chvíli se dohasí moji chlapi a už nebude čas..Smajlík
Tak jsem povlekla, jsem z toho uondanáSmajlík povysávat budu muset až zítra, to už bych dnes asi padla..SmajlíkNo uvidím do večera, jestli se do toho ještě dám.
Obrázek uživatelky
profil
byla jsem se dopoledne pokochat zahrádkou a vydala jsem se i na rohlíky, jeden jsem cestou zbaštilaSmajlík..přišla jsem unavená, tak jsem na chvilinku zalehla a teď dodělám fazolový guláš a teprve poobědvám.. venku je sluníčko, ale tady i větrno..
Smajlíkzačínají kvést meruňkySmajlík

Děvčátka, děkuji za hlasováníSmajlíkjste moc hodné..
Obrázek uživatelky
profil
dnes jsem konečně část noci v klidu spala, ale ráno to zase začalo, a přidala se zase rýma - již 2.kolo. Tak to jsem zvědavá, kdy se z toho vyhrabu. I tady je dnes krásné slunečné počasíčko. Doktorka to má se mnou těžké než mně napíše nějaké prášky, jsem totiž na spoustu léků alergická, po některých mně otíkají oči, po jiných mám vyrážky. Inhalátor doma mám a zatím také nepomáhá.
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání, byli jsme ve městě, chtěla jsem koupit na dort něco, budu dělat vnučce, ale tady nic nemají.Smajlík Venku je sluníčko, ale studený vítr.Vyprala jsem zimní bundy, tak je vyfouká. Aničko jen čím dál větší provoz, ale kdybys musela, tak by sis zvykla.
Mějte pohodové odpoledne.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles