Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | . | Datum vložení: 10.04.2015 19:51 hod. | |||
|
Už jen přeju pěkný večer a dobrou noc. ![]() Smolím článek, ale zase nebudu mít fotku. |
||||
| Anicka59 | Hezký večer | Datum vložení: 10.04.2015 19:51 hod. | |||
|
jdu Vám tu poděkovat za Vaše hlasy, které jste dnes věnovaly Zuzaně Černé. Pomalu ale jistě hlasy i nadále přibývají. Aby jste nemuseli hledat odkaz, tak znovu vkládám http://www.pluska.sk/ipeknebyvanie/velkanoc/?page=2. Nyní je už na 2.straně Předem moc děkuji |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 10.04.2015 19:22 hod. | |||
|
Regi to věřím , že ses napracovala. Blani vnučka bude mít 10let 25 dubna.Tak to tady taky sedím a hledám v dortech Buchta je určitě dobrá, já žádné nepeču, ještě je od velikonoc a v mrazáku cukroví od vánoc děvčátka mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| 2baculka | Ahojky. | Datum vložení: 10.04.2015 19:05 hod. | |||
|
Hlásí se jedna znavená, naštěstí ne nemocí, ale zahrádkou. To je hrůza jít po zimě pracovat na čersrtvý vzduch. Hlavní záhon jsem upravila jen to suché, plevel tam zbyl, ale to největší se dalo vytrhnout. Pak jsem se nabaštila a došla pro nákup mamině. Pokračování bylo ve vyčištěné bazénku a musela jsem odtok drátem. Ale je to hotové a půlka napumpovaná. Zalila jsem kamzičníky i cibuloviny a růže. I jahody, kde je tedy plevele, ale vodu potřebovalo vše. Pod ořechem jsem vyhrabala trávník, hned se mi na zahradě líbílo více. Mám koupené Z, ale nešel mi otevřít kufr, je to nějak přilepené. Ach jo. Zítra chci jet na chalupu,snad se mi povede pustit vodu, tam je toho víc. Musím si umýt nádobí a dovézt i kafčo a baštu. Stejně večer pojedu domů, tam bych asi nevytopila do patra. Uvidím co se dá stihnout. Teď autem bude veseljší jezdit.![]() Aničko F, jsi dobrá po 30 letech sednout za volant. To bych asi také byla na tom stejně jako ty. Děvčata, ty nemoce půjdou pomalu pryč,ale jistě. |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 10.04.2015 18:57 hod. | |||
|
Blani, jistě bude buchta dobrá i se ztužovačem..![]() Děvčátka, pro dnes se loučím..dobrou nocku přeji ![]() |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne | Datum vložení: 10.04.2015 17:15 hod. | |||
|
Nakonec jsem po dlouhém prohlížení receptů upekla Hrk hrk řezy. Ale protože už neprodávají tu šlehačku Rama nebo jak se to jmenovalo, musela jsem dát do šlehačky ztužovač a to se mi moc nelíbí. Myslela sem, že odnesu díl naším, ale sedím a myslím si, že se tu syn zastaví cestou z práce, tak mu to napakuju. Alčo, taky budu uklízet až zítra. Zdeni, tak ať se ti dort povede. Vnučce přeju vše nejlepší, má narozeniny nebo svátek? Aničko, tak to je patálie. O tom Codeinu jsi se doktorce zmínila? AničkoF, jsi odvážná, po takové době řídit... Jiři, ten proud u vás nejde často, viď. Já se teprve teď dozvěděla, že u nás se nesmí na Ostrov a do městských lesů, protože pořád likvidují kalamitu po těch vichrech. Ani nevím, že město nějaké lesy má. Marcel, někde jsem četla, že to těhotenství Hřebíčkové využijí do děje seriálu, takže bude těhotná, ale zase s kým? Možná s Blažkem? Holky, musím zavolat sestře, ta už bude celá divá, že nevolám. |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 10.04.2015 15:55 hod. | |||
|
přišla jsem nakouknout, za chvíli se dohasí moji chlapi a už nebude čas..![]() Tak jsem povlekla, jsem z toho uondaná povysávat budu muset až zítra, to už bych dnes asi padla.. No uvidím do večera, jestli se do toho ještě dám. |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 10.04.2015 12:41 hod. | |||
|
byla jsem se dopoledne pokochat zahrádkou a vydala jsem se i na rohlíky, jeden jsem cestou zbaštila ..přišla jsem unavená, tak jsem na chvilinku zalehla a teď dodělám fazolový guláš a teprve poobědvám.. venku je sluníčko, ale tady i větrno.. začínají kvést meruňky![]() Děvčátka, děkuji za hlasování jste moc hodné.. |
||||
| Anicka59 | Hezký den | Datum vložení: 10.04.2015 12:32 hod. | |||
|
dnes jsem konečně část noci v klidu spala, ale ráno to zase začalo, a přidala se zase rýma - již 2.kolo. Tak to jsem zvědavá, kdy se z toho vyhrabu. I tady je dnes krásné slunečné počasíčko. Doktorka to má se mnou těžké než mně napíše nějaké prášky, jsem totiž na spoustu léků alergická, po některých mně otíkají oči, po jiných mám vyrážky. Inhalátor doma mám a zatím také nepomáhá. | ||||
| Sarita | * | Datum vložení: 10.04.2015 11:49 hod. | |||
|
Dobré chutnání, byli jsme ve městě, chtěla jsem koupit na dort něco, budu dělat vnučce, ale tady nic nemají. Venku je sluníčko, ale studený vítr.Vyprala jsem zimní bundy, tak je vyfouká. Aničko jen čím dál větší provoz, ale kdybys musela, tak by sis zvykla. Mějte pohodové odpoledne. ![]() |
||||