Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Marcelko.. tu procházku Ti závidím..Smajlíkmuž dnes jede do práce, tak bych mohla na špacír zase i sama kousek, uvidíme..Smajlík
Aničko..to budete pravé trampky, bez elektriky, na takové chatě jsem byla jen jako dítě..to je víc jak 50letSmajlíkSmajlíkmým snem je ještě jet někam na kole pod stan, ale nejsou lidi...děda vždy řekne a není to tady v hotelu lepší?? bez mravenců, v měkké posteliSmajlíka má pravdu..ale sen zůstáváSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásnou sluneční sobotěnku.Byla jsem v Penny koupit plecko za 69.9 a kousek bůčku.Dám to péct a pár skleniček zavařím.Jestli půjdeme s kamarádkou na chatu,kde není elektřina,tím pádem i lednička tak zavařené maso se bude hodit.
Jdu umýt skleničky,maso už je v troubě.
Vám přejí krásný sluneční den děvčataSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás je stále živo. Včera už jsem se sem nedostala. Odpoledne přišel pravnuk a požádal mě, zda bych mu upekla beránka. Na Velikonoce u nás nebyl a beránka, co pekla mamina prý hned snědl. Tak jsem upekla velkého a hned nazdobila. Za chvilku přijde a půjdeme spolu do lesa k potoku na petrklíče.
Blaničko, také přemýšlím, čí teď bude Olžino dítě. Má to holka zamotané!SmajlíkSmajlík

Regi, nadělala jsi na zahradě plno práce. S autíčkem to teď bude veselejší!

Irenko, už tě to drží docela dlouho. Snad teplé počasí uspíší tvé vyléčení!

Děvčátka, Saša je tady.
Mějte pěkný den!
Obrázek uživatelky
profil
přeji krásnou sobotu, u nás je slunečno,příjemně, tak jak má být na jaře.
Včera jsem měla odpočinkový den, dnes už ne. Přenesu rajčata z balkonu do skleníku, už by tam mohly přečkat až do zmrzlých. Papriky dám na balkon, o ty mám ještě strach.
A potom zalít pařeníky s ředkví, salátem,kedlubnami.Syn mi konečně zavedl vodu.A když se mi ještě bude chtít tak i do jahod vlezu.
Nemocným přeji brzké uzdravení, to sluníčko vám určitě pomáhá, i když jen za oknem.
Obrázek uživatelky
profil
máme sluníčko. SmajlíkAle já jsem jako praštěná pavlačí, špatně jsem spala, bylo mi nějak těžko od žaludku, ale nevím proč.A taky jsem si blbec dala ještě večer kafe, ale jindy mi to nevadilo.
Ale přece jedna radost, dostala jsem vyúčtování za loňský rok a mám přeplatek přes 4 tisíce. TralalaSmajlík
Aničko, dík za nabídku,myslím, že takovou fotku nemáš, ale kouknu.
Copak je se Sluníčkem??
A Kristi, jak je tobě?
Děvčata, mějte se fajn, nakouknu zase po o.
Obrázek uživatelky
profil
přeji hezkou sobotěnku..
REGI..asi dnes taky půjdu pozalévat...tady je dlouho sucho..SmajlíkJsi šikulka a kufr - odchytni nějakého chlapa, at´ to otevře...Smajlíktřeba to půjde
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,přeji vám krásný den užívejte sluníčka,dokud ho máme,nacpu pračku at nelenoší. Oběd bude stejný,jako u Jiřinky-rajda,bude i na zítra.Dnes se cítím už docela dobře,kašel mě neprobudil a vám marodům přeji to samé-uzdravujte se.Krásný denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Byla jsem na zahradě do 6ti hodin. Skoro nic jsem nedělala, ale stejně jsem nějak unavená. Přidělávala jsem akorát zástěnu na plot. Měli jsme veřejnou cestu ze dvou stran pozemku. Sousedi si udělali cestu na třetí straně našeho pozemku, takže jsme jako ve výloze.
Blani, máš pravdu, vypadává to tady každou chvíli. Dneska prý spadlo vysoké napětí a to nebyl vítr.
Zítra pojedem do Jičína za švagrem a já se chci podívat na trh. Oběd si předvařuji teď (maso na rajskou). K večeru pojedem na pravidelnou návštěvu k druhému švagrovi a švagrové, už se na ně těším.
Děvčata, co marodíte a nejen vy, buďte na sebe opatrné. Mějte dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
fotku pokud k tématu nějakou budu mít ti ráda věnuji
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,Věruš to samé se nám zdá s tou ordinaci,no co by pořád natáčeli,už asi nemají co tak točí někdy hovadiny.Tady spousta lidí už seriály vzdalo.Ted bude práce na zahrádkách -grilovačky tak telka bude tabu.Zdeni,dort at se povede a zároveň vnučce přeji zdravíčko.Dnes mi bylo docela lépe,chvilku jsem byla venku ale to sluníčko mi vadilo,asi ty prášky hrají roly.Ted večer jsem stejně na tom jako v čera,opět chrchlám jako ovce,bez codeinu ani ránu.Jsem jako podebraná.Mějte hezký večer a krásnou noc v kliduSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles