Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 11.04.2015 10:02 hod. | |||
|
Marcelko.. tu procházku Ti závidím.. muž dnes jede do práce, tak bych mohla na špacír zase i sama kousek, uvidíme..![]() Aničko..to budete pravé trampky, bez elektriky, na takové chatě jsem byla jen jako dítě..to je víc jak 50let ![]() mým snem je ještě jet někam na kole pod stan, ale nejsou lidi...děda vždy řekne a není to tady v hotelu lepší?? bez mravenců, v měkké posteli a má pravdu..ale sen zůstává![]() |
||||
| filipi | krásné dopoledne | Datum vložení: 11.04.2015 09:20 hod. | |||
|
Krásnou sluneční sobotěnku.Byla jsem v Penny koupit plecko za 69.9 a kousek bůčku.Dám to péct a pár skleniček zavařím.Jestli půjdeme s kamarádkou na chatu,kde není elektřina,tím pádem i lednička tak zavařené maso se bude hodit. Jdu umýt skleničky,maso už je v troubě. Vám přejí krásný sluneční den děvčata ![]() |
||||
| Macizaj | Ahojky, | Datum vložení: 11.04.2015 09:02 hod. | |||
|
U nás je stále živo. Včera už jsem se sem nedostala. Odpoledne přišel pravnuk a požádal mě, zda bych mu upekla beránka. Na Velikonoce u nás nebyl a beránka, co pekla mamina prý hned snědl. Tak jsem upekla velkého a hned nazdobila. Za chvilku přijde a půjdeme spolu do lesa k potoku na petrklíče. Blaničko, také přemýšlím, čí teď bude Olžino dítě. Má to holka zamotané! ![]() ![]() Regi, nadělala jsi na zahradě plno práce. S autíčkem to teď bude veselejší! Irenko, už tě to drží docela dlouho. Snad teplé počasí uspíší tvé vyléčení! Děvčátka, Saša je tady. Mějte pěkný den! |
||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 11.04.2015 08:56 hod. | |||
|
přeji krásnou sobotu, u nás je slunečno,příjemně, tak jak má být na jaře. Včera jsem měla odpočinkový den, dnes už ne. Přenesu rajčata z balkonu do skleníku, už by tam mohly přečkat až do zmrzlých. Papriky dám na balkon, o ty mám ještě strach. A potom zalít pařeníky s ředkví, salátem,kedlubnami.Syn mi konečně zavedl vodu.A když se mi ještě bude chtít tak i do jahod vlezu. Nemocným přeji brzké uzdravení, to sluníčko vám určitě pomáhá, i když jen za oknem. |
||||
| Bm68 | Krásný den, děvčata | Datum vložení: 11.04.2015 08:50 hod. | |||
|
máme sluníčko. Ale já jsem jako praštěná pavlačí, špatně jsem spala, bylo mi nějak těžko od žaludku, ale nevím proč.A taky jsem si blbec dala ještě večer kafe, ale jindy mi to nevadilo.Ale přece jedna radost, dostala jsem vyúčtování za loňský rok a mám přeplatek přes 4 tisíce. Tralala ![]() Aničko, dík za nabídku,myslím, že takovou fotku nemáš, ale kouknu. Copak je se Sluníčkem?? A Kristi, jak je tobě? Děvčata, mějte se fajn, nakouknu zase po o. |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 11.04.2015 07:24 hod. | |||
|
přeji hezkou sobotěnku.. REGI..asi dnes taky půjdu pozalévat...tady je dlouho sucho.. Jsi šikulka a kufr - odchytni nějakého chlapa, at´ to otevře... třeba to půjde |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 11.04.2015 06:27 hod. | |||
|
děvčata,přeji vám krásný den užívejte sluníčka,dokud ho máme,nacpu pračku at nelenoší. Oběd bude stejný,jako u Jiřinky-rajda,bude i na zítra.Dnes se cítím už docela dobře,kašel mě neprobudil a vám marodům přeji to samé-uzdravujte se.Krásný den![]() |
||||
| jimas | Dobrý večer. | Datum vložení: 10.04.2015 21:37 hod. | |||
|
Byla jsem na zahradě do 6ti hodin. Skoro nic jsem nedělala, ale stejně jsem nějak unavená. Přidělávala jsem akorát zástěnu na plot. Měli jsme veřejnou cestu ze dvou stran pozemku. Sousedi si udělali cestu na třetí straně našeho pozemku, takže jsme jako ve výloze. Blani, máš pravdu, vypadává to tady každou chvíli. Dneska prý spadlo vysoké napětí a to nebyl vítr. Zítra pojedem do Jičína za švagrem a já se chci podívat na trh. Oběd si předvařuji teď (maso na rajskou). K večeru pojedem na pravidelnou návštěvu k druhému švagrovi a švagrové, už se na ně těším. Děvčata, co marodíte a nejen vy, buďte na sebe opatrné. Mějte dobrou noc. ![]() |
||||
| Anicka59 | Bm68 | Datum vložení: 10.04.2015 21:14 hod. | |||
|
fotku pokud k tématu nějakou budu mít ti ráda věnuji | ||||
| ija1 | Dobrý večer | Datum vložení: 10.04.2015 20:11 hod. | |||
|
děvčata,Věruš to samé se nám zdá s tou ordinaci,no co by pořád natáčeli,už asi nemají co tak točí někdy hovadiny.Tady spousta lidí už seriály vzdalo.Ted bude práce na zahrádkách -grilovačky tak telka bude tabu.Zdeni,dort at se povede a zároveň vnučce přeji zdravíčko.Dnes mi bylo docela lépe,chvilku jsem byla venku ale to sluníčko mi vadilo,asi ty prášky hrají roly.Ted večer jsem stejně na tom jako v čera,opět chrchlám jako ovce,bez codeinu ani ránu.Jsem jako podebraná.Mějte hezký večer a krásnou noc v klidu![]() |
||||