Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
děvčata, Blaničko korunky se hodí u nás to bude asi opačně.Marci už je mi mnohem lépe venku jsem byla ve stínu,muž makal jak barevný sám.Ale zase se říká,že barevný nepracují.No a na opožděný MDŽ nejdu omluvila jsem se dobírám prášky a jsem po nich jako pitomá.Touto dobou už se schází.Alenko ty jsi dobrá,pod stan se mnou by musel také jet jeřáb,protože k ránu bych byla ztuhlá a ty záda auvaauva.Holky kolem 3 hodiny se tady přehnala buřina malinko sprchlo a už se to zase mračí.Mějte hezký zbytek večeraSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Byla jsem chvilku venku..bolí mne žíla, takže žádné pracování, ach jo..ale na zahradě je krásně..meruňka nám kvete..je to pěkné...Smajlíkdopiji kafínko a půjdu ještě ven, sednu na houpačku a budu dýchat jaroSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
počasí se nám zkazilo, už je zataženo.
Alčo, pod stan bych už taky nejela. Jeřáb bych kolikrát potřebovala i při vstávání ze stoličky.
Kristi, jsem ráda, že už je ti líp. Snad to není jen tím práškem.
Věrko, to bude křížal, v zimě jako když najde, že jo.
Děvčata,přeju příjemné kafíčkování. Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkné odpoledne a také dobrou chuť ke kávičce.
My si dáme na zahradě.Jsme tam od rána a zase pojedeme.Máme už všechny brambory v zemi a muž vše zalil.
Já byla s fenkami na procházce.

Všechny jste pilné ale s prací nepřehánějte.Užívejte si vnoučat a pravnoučat.Smajlík

Kdepak máme Martičku?Nemůže se vykřesat z nemoci?
Kristínko, Irčo a Aničko, uzdravujte se.Venku je nádherně.

Zdeni, vnučce přeji také hodně zdraví a úspěchů ve škole.Smajlík

Nakouknu pozdě večer, ale už nebudu na Vás reagovat.To už budete mít jiný program.SmajlíkSmajlíkSmajlík



Obrázek uživatelky
profil
snědla jsem prášek od bolestí na chvíli si lehla a zatím nebolí.Už méně kašlu a hlasivky jsou už taky lepší,tak snad už bude líp.
Úplně vám závidím ty procházkySmajlík,ale taky se dočkámSmajlík
Maru má rodinku na chatíčkách ,tak si užij vnoučátekSmajlíkSmajlík
No Alenko ty si troufáš pod stan,to už bych nedala ,ani náhodouSmajlíkSmajlíkMuž má pravduSmajlík
Marci projdi se i za mněSmajlík
Blani taky jsem dnes vstala jak praštěná pytlemSmajlíkSmajlík
Zdeni ať se dort povede a vnučce všechno nejSmajlík
Na oběd dneska bude špenátek s vejci a bramboremSmajlík
Všem už přeji dobrou chuť a pěkné odpoledne,večer nakouknuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jdu popřát k obídkům dobrou chuť..muž udělal masko ke špagetám..voda už bude vařit..Smajlíkon za chvíli odjíždí
Obrázek uživatelky
profil
Jdu s přestihem popřát dobré chutnání.Maso už je upečené,tak ho nechám trochu vychladit.Potom ho nacpu do flašek a zavařím.Tak nebudu mít potom čas.Doma mám 27 st.
Tk jsem si špatně vybrala,zavařují když je krásně.
Alenko mi jsme pod stan jsezdili do Bulharska,dnes bych asi z lehátka nevstalaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jen pozdravím, máme dost práce a jedem ještě k mamce.
Blani to je super , hodí se penízky. Děvčátka mějte pěkný den a hlavně ať je všem nemocným už lépe.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jenom zdravím a přeji pěkný den,vůbec nemůžu sedět u PC,bolí mě pro změnu i páteřSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
a krásnou prosluněnou sobotu...Smajlík
Včera jsem přišla ze zahrady po šesté, ještě jsem věšela prádlo a pekla hrníčkovou buchtu....Smajlík
Mám tu na chatách syny,tak je veselo...Smajlík
Marcelko, hezká bude procházka...já mám v plánu jít s vnoučaty na kopřivy na sirup...Smajlík
Blani, vrácené penízky se hodí,doufám,že je už líp...Smajlík
Alenko,malou procházku si udělej...SmajlíkMarodi, snad se dneska daří lépe...Smajlík
Děvčátka, užvíjte si krásný jarní den,ať se vám všecko daří...Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles