Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| ija1 | Hezké odpoledne | Datum vložení: 11.04.2015 17:19 hod. | |||
|
děvčata, Blaničko korunky se hodí u nás to bude asi opačně.Marci už je mi mnohem lépe venku jsem byla ve stínu,muž makal jak barevný sám.Ale zase se říká,že barevný nepracují.No a na opožděný MDŽ nejdu omluvila jsem se dobírám prášky a jsem po nich jako pitomá.Touto dobou už se schází.Alenko ty jsi dobrá,pod stan se mnou by musel také jet jeřáb,protože k ránu bych byla ztuhlá a ty záda auvaauva.Holky kolem 3 hodiny se tady přehnala buřina malinko sprchlo a už se to zase mračí.Mějte hezký zbytek večera![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 11.04.2015 16:45 hod. | |||
|
Byla jsem chvilku venku..bolí mne žíla, takže žádné pracování, ach jo..ale na zahradě je krásně..meruňka nám kvete..je to pěkné... dopiji kafínko a půjdu ještě ven, sednu na houpačku a budu dýchat jaro![]() |
||||
| Bm68 | Dobré odpoledne, | Datum vložení: 11.04.2015 13:22 hod. | |||
|
počasí se nám zkazilo, už je zataženo. Alčo, pod stan bych už taky nejela. Jeřáb bych kolikrát potřebovala i při vstávání ze stoličky. Kristi, jsem ráda, že už je ti líp. Snad to není jen tím práškem. Věrko, to bude křížal, v zimě jako když najde, že jo. Děvčata,přeju příjemné kafíčkování. ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 11.04.2015 13:16 hod. | |||
|
![]() pěkné odpoledne a také dobrou chuť ke kávičce. My si dáme na zahradě.Jsme tam od rána a zase pojedeme.Máme už všechny brambory v zemi a muž vše zalil. Já byla s fenkami na procházce. Všechny jste pilné ale s prací nepřehánějte.Užívejte si vnoučat a pravnoučat. ![]() Kdepak máme Martičku?Nemůže se vykřesat z nemoci? Kristínko, Irčo a Aničko, uzdravujte se.Venku je nádherně. Zdeni, vnučce přeji také hodně zdraví a úspěchů ve škole. ![]() Nakouknu pozdě večer, ale už nebudu na Vás reagovat.To už budete mít jiný program. ![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Kuk | Datum vložení: 11.04.2015 11:19 hod. | |||
|
snědla jsem prášek od bolestí na chvíli si lehla a zatím nebolí.Už méně kašlu a hlasivky jsou už taky lepší,tak snad už bude líp. Úplně vám závidím ty procházky ,ale taky se dočkám![]() Maru má rodinku na chatíčkách ,tak si užij vnoučátek ![]() ![]() No Alenko ty si troufáš pod stan,to už bych nedala ,ani náhodou ![]() Muž má pravdu![]() Marci projdi se i za mně ![]() Blani taky jsem dnes vstala jak praštěná pytlem ![]() ![]() Zdeni ať se dort povede a vnučce všechno nej ![]() Na oběd dneska bude špenátek s vejci a bramborem ![]() Všem už přeji dobrou chuť a pěkné odpoledne,večer nakouknu ![]() |
||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 11.04.2015 11:15 hod. | |||
|
jdu popřát k obídkům dobrou chuť..muž udělal masko ke špagetám..voda už bude vařit.. on za chvíli odjíždí |
||||
| filipi | kuk děvčata | Datum vložení: 11.04.2015 10:54 hod. | |||
|
Jdu s přestihem popřát dobré chutnání.Maso už je upečené,tak ho nechám trochu vychladit.Potom ho nacpu do flašek a zavařím.Tak nebudu mít potom čas.Doma mám 27 st. Tk jsem si špatně vybrala,zavařují když je krásně. Alenko mi jsme pod stan jsezdili do Bulharska,dnes bych asi z lehátka nevstala ![]() |
||||
| Sarita | Pěknou sobotu | Datum vložení: 11.04.2015 10:27 hod. | |||
|
Dnes jen pozdravím, máme dost práce a jedem ještě k mamce. Blani to je super , hodí se penízky. Děvčátka mějte pěkný den a hlavně ať je všem nemocným už lépe. ![]() |
||||
| badysek | Krásný den , | Datum vložení: 11.04.2015 10:13 hod. | |||
|
jenom zdravím a přeji pěkný den,vůbec nemůžu sedět u PC,bolí mě pro změnu i páteř![]() ![]() |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 11.04.2015 10:11 hod. | |||
|
a krásnou prosluněnou sobotu...![]() Včera jsem přišla ze zahrady po šesté, ještě jsem věšela prádlo a pekla hrníčkovou buchtu.... ![]() Mám tu na chatách syny,tak je veselo... ![]() Marcelko, hezká bude procházka...já mám v plánu jít s vnoučaty na kopřivy na sirup... ![]() Blani, vrácené penízky se hodí,doufám,že je už líp... ![]() Alenko,malou procházku si udělej... Marodi, snad se dneska daří lépe...![]() Děvčátka, užvíjte si krásný jarní den,ať se vám všecko daří... ![]() |
||||