Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 12.04.2015 07:27 hod. | |||
|
děvčata ano Věruško,probudila jsem se a vypadá to že je o hodně líp už jsem si naplánovala co budu dělat-uklízet,převléci postele,po tom mém válení to vypadá jak opravdovský pelech Holky jak je vám ostatním marodům?večer nám trochu sprchlo a ted vykukuje sluníčko.Nevařím nikdo nepříjde dojíme zbytky a navečer si opečeme buřy.Také jsem jukla na testy medíků a vyzkouším to,bereme ho od pána roky,má včelky a ten do včelína chodí bez kukly každý ho obdivuje a jak o nich vypráví,radost poslouchat.Jeho žena říká,že přitáhne včelky na oděvu i domů.Ten to snad nešidí ale pro zajímavost to vyzkouším.Mějte krásnou poklidnou neděli![]() ![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 11.04.2015 20:49 hod. | |||
|
Blani penízky se budou hodit Měla jsi pravdu bylo to tou tabletkou,když přestala učinkovat začalo to znova.....Regi si dneska zajela na zahradu,jsi šikulka Všem marodů ať se dobře daří ![]() Už si zas půjdu lehnout ![]() Dobrou nocku ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Kuk | Datum vložení: 11.04.2015 20:03 hod. | |||
|
jen nakukuji Jaruš,také si pamatuji na kadibudku,chodilo se ven co v létě ale v zimě,dnes si to ani neumím představit.MaruK nestíháš?Vždyt makáš na zahradě doma to počká klídek.Holky začalo pršet a v dálce jsou blesky,takže může být v noci veselo.Mějte klidnou noc![]() |
||||
| koudy | Děvčátka, | Datum vložení: 11.04.2015 19:50 hod. | |||
|
PŘIŠLA JSEM ZE ZAHRADY DOST POZDĚ A ZAS NESTÍHÁM...začíná se mračit...![]() Jdu vám popřát klidný a pohodový večer, hezky si odpočiňte, madodům ať je už lépe a pěkně se na neděli vyspěte.... ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Kuk. | Datum vložení: 11.04.2015 19:38 hod. | |||
|
Přečetla jsem si vaše dnešní aktivity. Hodně jste si užívaly pěkného počasí, já rovněž. Mohla jsem udělat více na chalupářské zahradě, ale některé známé jsem neviděla půl roku,bylo mě i nich před chaloupkou dobře. Probrali jsme nové sousedy, o kterých jsem neměla ani potuchy, že se přistěhovali. U nás se to začíná také kabonit. Ráda bych zítra ještě na ten hřbitov, je prima že jezdím, jen mě někdy trápí rozjezdy, hlavně na křižovatce, až se před cukrárnou, koukali kdo se cukavě rozjel. Ale žádný učený z nebe nespadl. Ta nezávislost se mi začíná líbit.![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 11.04.2015 19:33 hod. | |||
|
Věruš, taky na med mrknu, i když myslím, že pán, co od něho kupujeme má opravdu svůj...kupujeme jen od něho..![]() Zdeni, už máš dortík vymyslený?..Má vnučka přání?.. Holky, přeji hezký večer.. ![]() REGI.. s tím internetem.. máme doma 3 notˇasy a v každém vše funguje jinak...tak se nediv..i stejný email já ho otevřu jinak než muž... a v tom nejnovějším je to ještě se pořád přihlašovat heslem, to mne nejvíc štve.Chvilku odběhnu a už na sebe koukám a chci heslo a přihlásit. |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 11.04.2015 18:56 hod. | |||
|
Tak jsme také doma, počasí vydrželo, ale už se zatahuje. Děvčátka díky za přání i od vnučky. Dnes jste byly zase pilné.Věrko četla jsem ten návod na med , co jsi dala , díky. Mějte všechny pěkný večer a dobrou noc. ![]() |
||||
| 2baculka | Ahojky. | Datum vložení: 11.04.2015 18:42 hod. | |||
|
Jsem doma, dcera mi sdělila, že není internet v nootbucu. tak jsem ho našla, ale chová se jinak. Asi musím na radu k prodejci. Zase to zbude na mne. Na chalupě jsem si sama pořídila pustit vodu. Zatopit bylo těžší, komín velký a nahoře se opíralo sluníčko a ještě byl studený. I to se zadařilo. Než se mi ohřála voda, tak jsem po zalívala a něco suché odnesla pryč. ||Umyla si jen to nejnutnější, hrníčky a talíře. Pak jsem šla vyjednávat přezutí gum a nejde mi otevřít kufr. Tak se v týdnu mám ozvat a pán soused se mi pokusí udělat. Než jsem se vrátila, byla více než hodina pryč, stavila jsem se u známých. Pak jsem ještě uhrabal trávník a šla pozdravit sousedku a znovu vše zalít. Mezi tím jsem zasadila i macešky do velké žardiniéry a nechala na stolku venku. Zítra bych jela znovu a pokusím se dojet na hřbitov uklidit věnec a dát tam macešky a možná i misku s mužíčkem. |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata, | Datum vložení: 11.04.2015 18:21 hod. | |||
|
sobota se hezky vyvedla. Zvířátka v cirkusu neměli k ohlížení, sloni se už připravovali na vystoupení a tak se s nimi fotit nedalo, takže jsme šli do venkovního "výběhu" do cukrárny,na kafe a zákusky, s malou na autíčko v obchoďáku - dvojitou jízdu a pak jsme seděli před domem na lavičce a vnučka si s námi hrála pomalu 3 hodinky. Už je téměř bez plínek, má 2 roky a 4 měsíce, i venku se už umí vyptat. Já si ještě pamatuji prázdniny u dědy a babičky na Slovensku a večery u petrolejky. Děda vyprávěl, babička pekla placky nebo topinky a my děti jsme si lebedily ve veliké posteli a poslouchaly. Nedejbůh, že někdo musel ven do kadibudky.....Jó, to byly časy.... |
||||
| filipi | ahoj děvčata | Datum vložení: 11.04.2015 17:46 hod. | |||
|
Maso zavařené.Byla jsem na zahrádce u sousedky.Bylo nádherné.Jen příjdu domů a venku je zamračeno a leje.![]() |
||||