Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
děvčata ano Věruško,probudila jsem se a vypadá to že je o hodně líp už jsem si naplánovala co budu dělat-uklízet,převléci postele,po tom mém válení to vypadá jak opravdovský pelechSmajlíkHolky jak je vám ostatním marodům?večer nám trochu sprchlo a ted vykukuje sluníčko.Nevařím nikdo nepříjde dojíme zbytky a navečer si opečeme buřy.Také jsem jukla na testy medíků a vyzkouším to,bereme ho od pána roky,má včelky a ten do včelína chodí bez kukly každý ho obdivuje a jak o nich vypráví,radost poslouchat.Jeho žena říká,že přitáhne včelky na oděvu i domů.Ten to snad nešidí ale pro zajímavost to vyzkouším.Mějte krásnou poklidnou neděliSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Blani penízky se budou hoditSmajlíkMěla jsi pravdu bylo to tou tabletkou,když přestala učinkovat začalo to znova.....
Regi si dneska zajela na zahradu,jsi šikulkaSmajlík
Všem marodů ať se dobře daříSmajlík
Už si zas půjdu lehnoutSmajlík
Dobrou nockuSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jen nakukuji Jaruš,také si pamatuji na kadibudku,chodilo se ven co v létě ale v zimě,dnes si to ani neumím představit.MaruK nestíháš?Vždyt makáš na zahradě doma to počká klídek.Holky začalo pršet a v dálce jsou blesky,takže může být v noci veselo.Mějte klidnou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
PŘIŠLA JSEM ZE ZAHRADY DOST POZDĚ A ZAS NESTÍHÁM...začíná se mračit...Smajlík

Jdu vám popřát klidný a pohodový večer, hezky si odpočiňte, madodům ať je už lépe a pěkně se na neděli vyspěte.... SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přečetla jsem si vaše dnešní aktivity. Hodně jste si užívaly pěkného počasí, já rovněž. Mohla jsem udělat více na chalupářské zahradě, ale některé známé jsem neviděla půl roku,bylo mě i nich před chaloupkou dobře. Probrali jsme nové sousedy, o kterých jsem neměla ani potuchy, že se přistěhovali. U nás se to začíná také kabonit. Ráda bych zítra ještě na ten hřbitov, je prima že jezdím, jen mě někdy trápí rozjezdy, hlavně na křižovatce, až se před cukrárnou, koukali kdo se cukavě rozjel. Ale žádný učený z nebe nespadl. Ta nezávislost se mi začíná líbit.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věruš, taky na med mrknu, i když myslím, že pán, co od něho kupujeme má opravdu svůj...kupujeme jen od něho..Smajlík

Zdeni, už máš dortík vymyslený?..Má vnučka přání?..

Holky, přeji hezký večer..Smajlík

REGI.. s tím internetem.. máme doma 3 notˇasy a v každém vše funguje jinak...tak se nediv..i stejný emailSmajlík já ho otevřu jinak než muž... a v tom nejnovějším je to ještě se pořád přihlašovat heslem, to mne nejvíc štve.Chvilku odběhnu a už na sebe koukám a chci heslo a přihlásit.
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsme také doma, počasí vydrželo, ale už se zatahuje. Děvčátka díky za přání i od vnučky.SmajlíkDnes jste byly zase pilné.
Věrko četla jsem ten návod na med , co jsi dala , díky. Mějte všechny pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jsem doma, dcera mi sdělila, že není internet v nootbucu. tak jsem ho našla, ale chová se jinak. Asi musím na radu k prodejci. Zase to zbude na mne.
Na chalupě jsem si sama pořídila pustit vodu. Zatopit bylo těžší, komín velký a nahoře se opíralo sluníčko a ještě byl studený. I to se zadařilo. Než se mi ohřála voda, tak jsem po zalívala a něco suché odnesla pryč. ||Umyla si jen to nejnutnější, hrníčky a talíře. Pak jsem šla vyjednávat přezutí gum a nejde mi otevřít kufr. Tak se v týdnu mám ozvat a pán soused se mi pokusí udělat. Než jsem se vrátila, byla více než hodina pryč, stavila jsem se u známých. Pak jsem ještě uhrabal trávník a šla pozdravit sousedku a znovu vše zalít. Mezi tím jsem zasadila i macešky do velké žardiniéry a nechala na stolku venku. Zítra bych jela znovu a pokusím se dojet na hřbitov uklidit věnec a dát tam macešky a možná i misku s mužíčkem.
Obrázek uživatelky
profil
sobota se hezky vyvedla. Zvířátka v cirkusu neměli k ohlížení, sloni se už připravovali na vystoupení a tak se s nimi fotit nedalo, takže jsme šli do venkovního "výběhu" do cukrárny,na kafe a zákusky, s malou na autíčko v obchoďáku - dvojitou jízdu a pak jsme seděli před domem na lavičce a vnučka si s námi hrála pomalu 3 hodinky. Už je téměř bez plínek, má 2 roky a 4 měsíce, i venku se už umí vyptat.
Já si ještě pamatuji prázdniny u dědy a babičky na Slovensku a večery u petrolejky. Děda vyprávěl, babička pekla placky nebo topinky a my děti jsme si lebedily ve veliké posteli a poslouchaly. Nedejbůh, že někdo musel ven do kadibudky.....Jó, to byly časy....
Obrázek uživatelky
profil
Maso zavařené.Byla jsem na zahrádce u sousedky.Bylo nádherné.Jen příjdu domů a venku je zamračeno a leje.
Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles