Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| jimas | Jani, | Datum vložení: 12.04.2015 10:38 hod. | |||
|
pavučinku dáváš i na zasetou zeleninu?![]() |
||||
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 12.04.2015 10:35 hod. | |||
|
Kristinko, možná by to chtělo doktora. Není to nějaký ischias? Dneska mám oběd od včera, tak už jsem byla chvíli venku. Svítí u nás slunko, ale je nepříjemný vítr. Včera jsem si koupila sazenice salátu a kedluben. Pár salátů celoročních mám venku pod textilii a salát k rychlení a kedlubny jsem dala do skleníku a taky radši přikryla. Děvčata mějte hezkou neděli a marodi v klidu odpočívejte. ![]() Martička nějak není vidět. |
||||
| badysek | Ahojky děvčátka, | Datum vložení: 12.04.2015 10:05 hod. | |||
|
co se týče kašle,řekla bych lépe,ale noha a záda urputně bolí,nevím co se děje.Nejde ani sedět ani chodit a ani moc ležet,tak nevím co budu dělat...Zatím jsem slupla prášek od bolestí...... Mějte všechny pěkný den ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 12.04.2015 09:25 hod. | |||
|
Zdeničko, vnučce jsem také chtěla pogratulovat, ale mám pocit, že jsi psala, že má narozky až koncem dubna - nebo se pletu? Blaničko, když jsi si přispala, uteklo ti něco? Je ale fakt, že než si ráno člověk zacvičí, zkulturní se, poklidí domácnost a nasnídá se, tak uteče plno hodin.![]() Aničko, tím, že u vás svítí sluníčko - na rozdíl od nás, kdy máme zataženo - tak jsi měla krásnou ranní procházku. Všem přeji krásnou neděli. Vařím knedlo, zelo, vepřo. ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 12.04.2015 09:23 hod. | |||
|
![]() pěknou neděli. Večer jsem už nezapínala počítač.Přijeli jsme v 19 hodin a přes koupelnu jsem usnula u televize.Jarní vzduch je opojný. ![]() ![]() Ještě jsem hodila jedno prádlo do pračky. ![]() Ráno jsem brzy vstala a jela pro vodu.Pak, že začnu vařit, ale nejdříve pojedu s mužem na zahradu.Muž nenašel klíče.Tak sháňka.Odemykal panelák, tak jsme věděli, že je nenechal na zahradě.No za všechno jsem mohla já.Prala jsem mu bundu a tak si myslel, že jsem je vyhodila z balkonu ven.Dává je do kapsy.Zapomněl, že už odpoledne měl jinou bundu a tu uklidil do skříně, že si vezme jinou.Byly tam. To zapomínání je hrozné. ![]() ![]() Večer bylo také zamračeno, ale nepršelo.Musíme už na zahradě zalévat. Jdu si uvařit kávu a vařím slepici na paprice s těstovinami. Přeji všem pěkný den. ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěknou neděli | Datum vložení: 12.04.2015 09:17 hod. | |||
|
Včera večer jsem vás dočetla, udělala jsem si poznámky na co reagovat a přišla návštěva. Když odešli, byla jsem zralá do postele. Tak reaguji dodatečně!![]() Alenko, pod stan jsme jezdili hodně let, ale dnes mně spaní ve stanu už neláká. Na procházku vyrazíš jindy, má být stále pěkné počasí.Maruško, nasbíraly jste kopřivy? Kristínko, dnes už je ti určitě zase o něco lépe! Držím palce! Věruško, beránka jsem dělala. Zatím si ho Saša jen prohlédl a říkal, že ho bude jíst až v neděli, ani jsem se nedozvěděla proč! Med máme od bratrance, je určitě v pořádku.Jani, máte velký kus práce na zahradě za sebou. Brambůrky ze své zahrady každému závidím. My máme malinkou zahrádku. Irenko, je dobře, že se už cítíš být v pořádku, ale s prací to nepřeháněj! Jaruško, také vzpomínám často na krásné večery u babičky a dědy. ![]() Regi, udělala jsi hodně práce, jsi šikovná. Když nebudeš jezdit autobusem, budeš mít na všechno mnohem víc času. |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 12.04.2015 09:05 hod. | |||
|
Krásnou neděličku děvčata.U nás svítí sluníčko.Byla jsem v Bille koupit kafé Jihlavnku i pro kámošky.Jenže hlava děravá,zapoměla jsem,že dnes mají otevřeno až od 8 tak jsem hodinu brouzdala po městě. Teď jdu něco vymyslet k obědu ![]() |
||||
| Bm68 | Ahojky, děvčata, | Datum vložení: 12.04.2015 09:04 hod. | |||
|
přeju krásný den.![]() ![]() ![]() Dneska jsem si přispala, vstávala jsem až v 8 hodin a ne se zkulturním, trochu zacvičím, je devět. Jsem hrabna nemožná. Teprve budu číst. |
||||
| Sarita | Pěknou neděli | Datum vložení: 12.04.2015 08:51 hod. | |||
|
Tak Ali super, tady je zamračeno a určitě bude pršet. Ali stále přemýšlím, ta je blázen do koní. Tak alespoň symbolicky nějakého vyříznu z marcipánu Mějte pěknou neděli, hlavně že se nemocným ulevuje .![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 12.04.2015 07:48 hod. | |||
|
Dobré nedělní ránko přeji![]() ![]() U nás to vypadá na pěknou neděli. ![]() |
||||