Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
pavučinku dáváš i na zasetou zeleninu?Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Kristinko, možná by to chtělo doktora. Není to nějaký ischias?
Dneska mám oběd od včera, tak už jsem byla chvíli venku. Svítí u nás slunko, ale je nepříjemný vítr.
Včera jsem si koupila sazenice salátu a kedluben. Pár salátů celoročních mám venku pod textilii a salát k rychlení a kedlubny jsem dala do skleníku a taky radši přikryla.
Děvčata mějte hezkou neděli a marodi v klidu odpočívejte.Smajlík
Martička nějak není vidět.
Obrázek uživatelky
profil
co se týče kašle,řekla bych lépe,ale noha a záda urputně bolí,nevím co se děje.Nejde ani sedět ani chodit a ani moc ležet,tak nevím co budu dělat...Zatím jsem slupla prášek od bolestí......
Mějte všechny pěkný denSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zdeničko, vnučce jsem také chtěla pogratulovat, ale mám pocit, že jsi psala, že má narozky až koncem dubna - nebo se pletu?
Blaničko, když jsi si přispala, uteklo ti něco?Smajlík Je ale fakt, že než si ráno člověk zacvičí, zkulturní se, poklidí domácnost a nasnídá se, tak uteče plno hodin.Smajlík
Aničko, tím, že u vás svítí sluníčko - na rozdíl od nás, kdy máme zataženo - tak jsi měla krásnou ranní procházku.


Všem přeji krásnou neděli. Vařím knedlo, zelo, vepřo.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěknou neděli.
Večer jsem už nezapínala počítač.Přijeli jsme v 19 hodin a přes koupelnu jsem usnula u televize.Jarní vzduch je opojný.SmajlíkSmajlík
Ještě jsem hodila jedno prádlo do pračky.Smajlík
Ráno jsem brzy vstala a jela pro vodu.Pak, že začnu vařit, ale nejdříve pojedu s mužem na zahradu.Muž nenašel klíče.Tak sháňka.Odemykal panelák, tak jsme věděli, že je nenechal na zahradě.No za všechno jsem mohla já.Prala jsem mu bundu a tak si myslel, že jsem je vyhodila z balkonu ven.Dává je do kapsy.Zapomněl, že už odpoledne měl jinou bundu a tu uklidil do skříně, že si vezme jinou.Byly tam.
To zapomínání je hrozné.SmajlíkSmajlík

Večer bylo také zamračeno, ale nepršelo.Musíme už na zahradě zalévat.
Jdu si uvařit kávu a vařím slepici na paprice s těstovinami.

Přeji všem pěkný den.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Včera večer jsem vás dočetla, udělala jsem si poznámky na co reagovat a přišla návštěva. Když odešli, byla jsem zralá do postele. Tak reaguji dodatečně!Smajlík

Alenko, pod stan jsme jezdili hodně let, ale dnes mně spaní ve stanu už neláká.Smajlík Na procházku vyrazíš jindy, má být stále pěkné počasí.

Maruško, nasbíraly jste kopřivy?

Kristínko, dnes už je ti určitě zase o něco lépe! Držím palce!

Věruško, beránka jsem dělala. Zatím si ho Saša jen prohlédl a říkal, že ho bude jíst až v neděli, ani jsem se nedozvěděla proč!Smajlík Med máme od bratrance, je určitě v pořádku.
Jani, máte velký kus práce na zahradě za sebou. Brambůrky ze své zahrady každému závidím. My máme malinkou zahrádku.

Irenko, je dobře, že se už cítíš být v pořádku, ale s prací to nepřeháněj!
Jaruško, také vzpomínám často na krásné večery u babičky a dědy.Smajlík
Regi, udělala jsi hodně práce, jsi šikovná. Když nebudeš jezdit autobusem, budeš mít na všechno mnohem víc času.
Obrázek uživatelky
profil
Krásnou neděličku děvčata.U nás svítí sluníčko.Byla jsem v Bille koupit kafé Jihlavnku i pro kámošky.Jenže hlava děravá,zapoměla jsem,že dnes mají otevřeno až od 8 tak jsem hodinu brouzdala po městě.
Teď jdu něco vymyslet k oběduSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeju krásný den.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Dneska jsem si přispala, vstávala jsem až v 8 hodin a ne se zkulturním, trochu zacvičím, je devět. Jsem hrabna nemožná.
Teprve budu číst.
Obrázek uživatelky
profil
Tak Ali super, tady je zamračeno a určitě bude pršet.SmajlíkAli stále přemýšlím, ta je blázen do koní. Tak alespoň symbolicky nějakého vyříznu z marcipánuSmajlíkMějte pěknou neděli, hlavně že se nemocným ulevuje .Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré nedělní ránko přejiSmajlíkSmajlík
U nás to vypadá na pěknou neděli.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles