Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
teprve teď jsem se vrátila z pozdního oběda od přítele. Ale byli jsme se taky projít. Bylo krásně, i když sluníčka poskrovnu.
Taky hlasuju Alče i Zuzce.
Děvčata, kdo máte meruňky, to musí být krása. U nás na zahradě toho kvetení ještě tolik není, ale viděla jsem cestou, že už kvete i magnolie, taková ta s drobnějším bílým květem.
Kristi, to je možné, že máš v těle zánět, to se asi pak ozve všechno, klouby i svaly.
Zdeni, na koníka jsem zvědavá, určitě se povede, jsi šikulka. Pak nám ho ukaž.
Obrázek uživatelky
profil
Děda šel na pečivo a já sedím u telky..tak jsem alespoń vzala noťas na klín..SmajlíkHolky, děkuji, kdo hlasujete...Ono to u mne na výhru není...SmajlíkVenku se po obědě zatáhlo, ale nepršelo, už zase svítí sluníčko, je kolem 20°C..
EVISmajlík..Ahojky..už jsi tu dlouho nebyla..Smajlík
Taky už mi pokvetou tulipány jako Stázičce.. jedna meruňka kvete pěkně, druhá má sem tam květ...ale nevadí, stačí, když bude na koláče a na knedlíky...loni bylo hodněSmajlík..tak at´ si stromy odpočinou.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
také jsem nestihla prohlédnout test. Prosím, mohla by jsi mi ho také poslat?Smajlík
Zuzce také, když vzpomenu, přidávám hlasy.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
včera večer hezky zapršelo,nemusela jsem zalévat a i teď je pod mrakem.Teplota se vyhoupla až na 20 st.A já dnes odpočívám.
Na oběd jsme měli půlku kačeny,poslední jsem našla v mrazáku. A muž už plánuje,že opět koupíme kačenky, máme ještě dost krmení, tak asi jo.
Na zahradě je moc hezky, rozkvetly všechny meruňky, potom kvete i zlatý déšť, narcisky a některé tulipány.Muž včera posekal poprvé trávník,no jo, už to začíná.
Věrko,ten test na med jsem si nestihla uložit, můžeš mi ho prosím poslat na email ?
Obrázek uživatelky
profil
Zdravím vás z Havířova. Počasí je boží 15,5°C.a slunečno-
Sarito máš nádhernou kytici.
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání. Tady se nakonec i sluníčko ukázalo.Alenko tak drž palce , aby se ten koník nějak povedlSmajlík Hlasuji Alence , pořád sedí na 5 místě , nechápu, Zuzce také bodíky naskakuji. Mějte pohodové odpoledne.Smajlík
Marcelko přesně, má je 25. dubna.
Obrázek uživatelky
profil
Pochutnáníčko vám všem přeji..Smajlík

Už se zatahuje i tady..
MARTA je asi marod, už tu dlouho nebylaSmajlík
Kristy..snad prášek zabereSmajlík


ZDENI..s koníkem, to bude vnučka jásat...dobře jsi to vymyslela..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata dobré chutnáníSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jiřinko 20.4. mám kontrolu u neuroložky,ale když to nepřejde budu muset dřív na opichSmajlíkPořád se mi zdá,že to je díky zánětu v těle....Po prášku přestalo,ale jenom pokud učinkuje...
Hlasuji dlouho už pro Alenku,ale pořád ji nejde posunout s toho 5.místaSmajlíkAničko pro Zuzku taky.
Na oběd máme kuřátko s těstovinami.
Obrázek uživatelky
profil
zničená jsem jak Hirošima, včera jsem u PC nebyla skoro vůbec. Chlapi dávali nový bojler, likvidovali se a dávali nové rozvody vody, doma bordel jak v tanku a do toho já nemocná, takž večer jsem padla za vlast. Jinak Zuzka má velkou šanci za vaši vydatné pomoci dostat se na výherní místo a moc vás o tuto pomoc prosím , pokud by jste byly tak moc hodné. Hlasuje se každou hodinu, novu dávám odkaz:
http://www.pluska.sk/ipeknebyvanie/velkanoc/?page=2 pro Zuzana Černá. Měla by velkou radost, je to její první soutěž a výhru bych jí moc přála. V životě měla totiž víc smůly než štěstí. Moc Vám za případné hlasy děkuji.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles