Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| bertice | Děvčata, | Datum vložení: 12.04.2015 22:49 hod. | |||
|
prosím Vás, dejte odkaz, kde hlasovat pro Alenku. Ten druhý jsem nalezla. Jinak u nás bylo dnes hezky. Užívali jsme si poslední den vnučku, byly jsme spolu na procházce ohlídnout kytičky a pejsky. Objednala jsem pro vnučky za ibody ve Spořitelně hru Kloboučku hop. Měla by to být ta původní, co jsme hrály jako děti. Tak mějte klidnou noc a příjemné probuzení.... |
||||
| Anicka59 | Hezký | Datum vložení: 12.04.2015 20:57 hod. | |||
|
večer. Přicházím sem Vám všem kdo hlasujete pro ZUZANU ČERNOU strašně moc poděkovat za všechny vaše hlasy. Psala jsem si s ní, je moc dojatá, že nečekala, že by mohla být na výherním místě a má z toho moc velkou radost. Opravdu slova díků jsou málo, zasloužili by jste si daleko větší ocenění než nějakých pár slov DĚKUJI. Jste prostě báječní, jste ochotní a jste prostě třída !!!! Dík za to, že jste, dík za to, že je tato diskuse ! I kdybych měla padnout na hubu, chtěla bych dnes vydržet do půlnoci a jít spát s vědomím, že Zuzka to vyhrála. | ||||
| koudy | Pěkný dobrý večer... | Datum vložení: 12.04.2015 20:33 hod. | |||
|
dnes jsem se sem nedostala,teď jsem dočetla, co jste psaly a co je nového...![]() ![]() ![]() Marcelko,taky jsem si užila vnoučata,i na kopřivách jsme byli a mám naloženy dvě dávky na sirup...zítra ti přeji dobré pořízení na vyšetření... ![]() Kristi, dobře,že je líp, škoda té prohry v hokeji... ![]() Irenko, ty už zase přeháníš práci, jen je ti trochu líp... ![]() Blani, u nás ještě stromy nekvetou,začíná zlatý déšť... ![]() Hlasovat se snažím,co to jde,jen dnes jsem to flákala... ![]() Děvčata, užily jste neděli prací i procházkou,přeji vám pěkný večer a klidnou noc... ![]() ![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer, | Datum vložení: 12.04.2015 20:11 hod. | |||
|
tak hokej jsme prohráli už 0:2![]() ![]() Mně je lépe tak snad už to je za mnou ![]() ![]() Přeji pěkný večer a dobrou nocku ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 12.04.2015 20:04 hod. | |||
|
Počasí bylo krásné. Po obědě jsme vyrazili v pěti lidech k naší jeskyni v lese. Z jeskyně vedla několika kilometrová podzemní štola až do sklepa jednoho domu uprostřed obce. Nyní je to zasypané, pak jsme přebrodili potok, dostali se na starou cestu kudy jezdívaly povozy tažené koňmi. Dnes je toto místo několik metrů pod úrovní státní silnice a moc lidí o něm neví. Pak jsem jako malá holka lezla se Sašou na posed. No, prostě jsme si neděli krásně užili. Evičko, už dlouho tě mezi námi postrádám, kdepak se stále touláš? Věruško, beránek se dnes po obědě snědl. Sašovi chutnal. Aničko, také hlásnu Zuzce, ale mé dva hlasy - jeden ráno a druhý večer jí asi moc nepomohou. Děvčátka, mějte pěkný večer a klidnou dobrou noc. Marodi, už se konečně uzdravte!!!! Jdu do vany. Ráno pojedu na preventivku na gyndu do Rokycan. Už to chci mít odbyté. |
||||
| 2baculka | Děvčata, hezký večer. | Datum vložení: 12.04.2015 20:03 hod. | |||
|
Nedočítám, jsem doma od půl sedmé,navečeřená a vyspršná, hlavně unavená. Dojela jsem opět na chalupu, dovezla macešly na hřbitov, pak pracovala na zahradě. Zítra budu odpočívat a vařit. Dítě se asi samo odbývalo a já dělala brambory na loupačku. Když se pracuje, tak není čas vařít. Už zase konstatuji, že mi chybí jedny ruce na práci. Jdu nartelku a pak si dočtu. Pa. | ||||
| filipi | přejí krásné odpoledne | Datum vložení: 12.04.2015 19:00 hod. | |||
|
Ženičky přejí krásné odpoledne.Jdeme se se sousedkou projít po zprávach.Zároveň vám popřejí krásnou dobrou noc![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 12.04.2015 18:48 hod. | |||
|
Tak počasí nakonec vydrželo. Byli jsme také venku, Blani tady také nic nekvete , ještě máme na kopcích sníh![]() Děvčátka mějte pěkný večer a dobře se vyspěte. ![]() |
||||
| ija1 | Krásný večer | Datum vložení: 12.04.2015 18:46 hod. | |||
|
děvčata Jiřinko u vás vítr u nás bezvětří a ještě ted krásných 22 stupnů.Co jsem si naplánovala,to jsem zvládla,ale mám toho plné kecky,tělo jaksi není zvyklé, nějak přes zimu zlenivělo.Hlasuji také co se dá.Blani také bych chtěla vidět merunky kvést,tady je nikdo v okolí nemá to spíš broskve.Morava je teplejší než u nás.Zlatý déšť jen pupencuje a těch kytiček co píšete také moc nekvete,jen ty co jsou trochu kryté.Mějte hezký zbytek večera a klidnou noc.![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 12.04.2015 18:42 hod. | |||
|
přeji hezký večer..už se budu dívat na Zprávy a pak dál na telku...Mějte hezký večer..![]() |
||||