Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
prosím Vás, dejte odkaz, kde hlasovat pro Alenku. Ten druhý jsem nalezla. Jinak u nás bylo dnes hezky. Užívali jsme si poslední den vnučku, byly jsme spolu na procházce ohlídnout kytičky a pejsky. Objednala jsem pro vnučky za ibody ve Spořitelně hru Kloboučku hop. Měla by to být ta původní, co jsme hrály jako děti.
Tak mějte klidnou noc a příjemné probuzení....
Obrázek uživatelky
profil
večer. Přicházím sem Vám všem kdo hlasujete pro ZUZANU ČERNOU strašně moc poděkovat za všechny vaše hlasy. Psala jsem si s ní, je moc dojatá, že nečekala, že by mohla být na výherním místě a má z toho moc velkou radost. Opravdu slova díků jsou málo, zasloužili by jste si daleko větší ocenění než nějakých pár slov DĚKUJI. Jste prostě báječní, jste ochotní a jste prostě třída !!!! Dík za to, že jste, dík za to, že je tato diskuse ! I kdybych měla padnout na hubu, chtěla bych dnes vydržet do půlnoci a jít spát s vědomím, že Zuzka to vyhrála.
Obrázek uživatelky
profil
dnes jsem se sem nedostala,teď jsem dočetla, co jste psaly a co je nového...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Marcelko,taky jsem si užila vnoučata,i na kopřivách jsme byli a mám naloženy dvě dávky na sirup...zítra ti přeji dobré pořízení na vyšetření...Smajlík
Kristi, dobře,že je líp, škoda té prohry v hokeji...Smajlík
Irenko, ty už zase přeháníš práci, jen je ti trochu líp...Smajlík
Blani, u nás ještě stromy nekvetou,začíná zlatý déšť...Smajlík
Hlasovat se snažím,co to jde,jen dnes jsem to flákala...Smajlík
Děvčata, užily jste neděli prací i procházkou,přeji vám pěkný večer a klidnou noc...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak hokej jsme prohráli už 0:2SmajlíkSmajlík
Mně je lépe tak snad už to je za mnouSmajlíkSmajlík
Přeji pěkný večer a dobrou nockuSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Počasí bylo krásné. Po obědě jsme vyrazili v pěti lidech k naší jeskyni v lese. Z jeskyně vedla několika kilometrová podzemní štola až do sklepa jednoho domu uprostřed obce. Nyní je to zasypané, pak jsme přebrodili potok, dostali se na starou cestu kudy jezdívaly povozy tažené koňmi. Dnes je toto místo několik metrů pod úrovní státní silnice a moc lidí o něm neví. Pak jsem jako malá holka lezla se Sašou na posed. No, prostě jsme si neděli krásně užili.
Evičko, už dlouho tě mezi námi postrádám, kdepak se stále touláš?
Věruško, beránek se dnes po obědě snědl. Sašovi chutnal.

Aničko, také hlásnu Zuzce, ale mé dva hlasy - jeden ráno a druhý večer jí asi moc nepomohou.
Děvčátka, mějte pěkný večer a klidnou dobrou noc. Marodi, už se konečně uzdravte!!!!
Jdu do vany. Ráno pojedu na preventivku na gyndu do Rokycan. Už to chci mít odbyté.
Obrázek uživatelky
profil
Nedočítám, jsem doma od půl sedmé,navečeřená a vyspršná, hlavně unavená. Dojela jsem opět na chalupu, dovezla macešly na hřbitov, pak pracovala na zahradě. Zítra budu odpočívat a vařit. Dítě se asi samo odbývalo a já dělala brambory na loupačku. Když se pracuje, tak není čas vařít. Už zase konstatuji, že mi chybí jedny ruce na práci. Jdu nartelku a pak si dočtu. Pa.
Obrázek uživatelky
profil
Ženičky přejí krásné odpoledne.Jdeme se se sousedkou projít po zprávach.Zároveň vám popřejí krásnou dobrou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak počasí nakonec vydrželo. Byli jsme také venku, Blani tady také nic nekvete , ještě máme na kopcích sníhSmajlík
Děvčátka mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata Jiřinko u vás vítr u nás bezvětří a ještě ted krásných 22 stupnů.Co jsem si naplánovala,to jsem zvládla,ale mám toho plné kecky,tělo jaksi není zvyklé, nějak přes zimu zlenivělo.Hlasuji také co se dá.Blani také bych chtěla vidět merunky kvést,tady je nikdo v okolí nemá to spíš broskve.Morava je teplejší než u nás.Zlatý déšť jen pupencuje a těch kytiček co píšete také moc nekvete,jen ty co jsou trochu kryté.Mějte hezký zbytek večera a klidnou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji hezký večer..už se budu dívat na Zprávy a pak dál na telku...Mějte hezký večer..Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles