Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| jimas | Dobrý den děvčata. | Datum vložení: 13.04.2015 08:58 hod. | |||
|
Kristinko, jsem ráda, že je ti líp. Irenko i ostatní marodi, přeji rychlé zotavení. U nás svítí slunko napůl a je 11°. Čekám na pošťáka a pak půjdu do Coopu pro pečivo. Mějte hezký den. ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 13.04.2015 08:35 hod. | |||
|
Svítí sluníčko , ale je vítr. Evi držím palce.Regi tak autičko máš čisté.Máš pravdu, nikdo ti do zahrádky nekecá Tak nemocným se ulevuje, super. Mějte všechny pěkný den.![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 13.04.2015 08:27 hod. | |||
|
http://www.infoglobe.cz/fotosoutez?photoid=8910&photoID=8910&competitionID=78#ImageDetail- Motýl a včelka na jiřínce je na 5.místě,hlasuje se každou půl hodinu ![]() Mně je dneska lépe,zítra dojím ATB Evi držím palečky ![]() Já se ještě nic dělat nechystám ,dodržím pokyny lékařky ![]() ![]() Mějte všechny krásný den ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Krásný den, děvčata | Datum vložení: 13.04.2015 08:19 hod. | |||
|
Nechtělo se mi z pelíšku, zase jsem ponocovala. A včera jsem udělala nějaké fotky, taky tu k článku, ale karta stávkuje nebo počítač, zasunu ji do noťasu a nic se neděje, jako by tam nebyla. Mám ji novou od vánoc a napřed taky nešla do mého noťasu, pak najednou jo a teď zase ne. Budu muset večer zajít k našim, jestli to půjde do nějakého jejich noťasu a přeposlat si to ke mně. Regi, syna taky zahrádka nebavila ani snachu, vnuci,když byli malí, tak moc rádi pomáhali, teď už ne. Evi ahoj, tak držím palce, ať to jde hladce. ![]() Ať se vám vše daří a marodi ať už nemarodí. ![]() ![]() ![]() |
||||
| filipi | krásné ráno | Datum vložení: 13.04.2015 08:03 hod. | |||
|
Zdravím děvčata.U nás svítí sluníčko.Já jsem nemohla v noci spát,tak jsem byla na počitači.Usnula jsem až kolem 2 hod ranní a spala jsem až doteď.Teď jsem ještě v negliže,ale honem jsem vás šla pozdravit. Zítra jdu na pohřeb.Mějte se hezky zase nakouknu ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 13.04.2015 08:02 hod. | |||
|
Dobré ránko děvčátka... Regi..moje děti taky zahrádkování nebaví..dokud neměli svoje rodiny, tak jsem je občas požádala,o pomocné práce, teď už si dělám pomaličku sama.Nejmladší by sice něco pomohl, ale stejně by to nedělal pro radost, tak ho taky nežádám, když se nabízí, že poryje tak ho nechávám rýt pod stromama...tam je jedno, jak to vypadá a on je ohebnější![]() EVI..na úřadech dobré pořízení přeji.. |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 13.04.2015 06:42 hod. | |||
|
Dobré ráno. Dnes jdu přepisovat byt, tak mi prosím držte palečky.![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 13.04.2015 04:15 hod. | |||
|
děvčata od 3 hodin nespím,jen se válím tak mám hlásky za sebou.Regi ty jsi v čera udělala tolik práce,že dnes asi nevstaneš z vesela.No já mám už za sebou i snídani s mužem,právě odkráčel do práce vydělávat korunky.No a já jdu s notasem do postele.Jaruško kloboučku hop mám tady ještě po dětech,Kristínka jako prvnák sčítá všem body.Jo dává se do mě zima vy dospinkejte![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 12.04.2015 23:17 hod. | |||
|
Odpoledne jsem se šla podívat na sousedy, myli auta a tak povídám, u mě je také jedno, jen si do svého nezacovám. Tak se stalo, že si mám auto umýt sama a raději mi tam zacouvají. Otevřel mi pán i kufr, byl u zámku v mechanice zaseklý i když jsme ho nikdy klíčem neotvírali. Umyto je jen napovrchu, ale ono po zimě bylo řádně špinavé a to jsem ho před panelákem omyla alespoň postranách a předek. Na střechu došlo až dnes. Pak jsem polývala vodou, aby se spláchlo, ale byla sama jako vodník. Tak honem zalít a pak do tepla umýt talíř a hrnek od brambor.Jela jsem ještě k známé, slíbila jsem ji to. Domů se vracela ažpo 18 hodině. Nevadí mi, že jsem na chalupě sama, dělám si podle svých možností a musím si práci rozvrstvit. Snad se mi díky autu poaří čas nějak usměrnit. | ||||
| 2baculka | Jsem tu . | Datum vložení: 12.04.2015 23:08 hod. | |||
|
Dočetla si co jste v neděli dělala děvčata. Marcelka byla na zajímavé procházce, i beránek Sašovi chutnal. Píšete, jak máte i zeleninu zasetou a vsazenou. U nás bylo dlouho zima. Zatím jsem začala uklízet po zimě, hlavně plet. Jen konstatuji, že čím jsem starší, jde mi práce pomaleji a po zimě jsem hned unavená, spíše při ohnutí bolí záda. Dceru ta zahrada nebaví, nikdy ji s námi nedělala. Tak proto píši že mi chybí jedny ruce. Muž mi hodně práce udělal, pokud jsme šli na zahradu oba, každý dělal co mu šlo lépe, nebo on zeleninu a já kytičky. Bude to rok co mi odešel, nebylo mi dnes na hřbitově nejlíp. Ještě že jsem nechala pršeí v doma. Bylo sice na chalupě slunečno, ale studený vítr.Vyplela jsem jen záhnek před okny a šla stříhat suché stvoly od loňska, které šereně koukaly. Dostala se i na sklaku, sice jen část, ale zadařilo se osvobodit jednu azalku od trávy. Vloni nebyl čas tak ani nevím zda kvetla,byla schovaná, letos má nějaká poupata. Zalila jsem ji. | ||||