Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| ija1 | Kuk | Datum vložení: 13.04.2015 11:55 hod. | |||
|
Holky koukáte?Zuzka poskočila,ale ta Alenka nám nahoru nejde.Tady se zvedá vítr,asi zalezu domů,abych zase něco nedrapla.Přeji dobrou chut k obědu. | ||||
| Sarita | - | Datum vložení: 13.04.2015 11:41 hod. | |||
|
Dobré chutnání. Marci tak je vše v pořádku, to je dobře. Tak jsem vyhrála v soutěží Šiklův mlýn. Překvapilo mě to, nějak se mě výhry nechytaji Venku zamračeno a dost chladno. Mějte pěkné odpoledne.![]() Aničko-Zuzka je už na prvním místě |
||||
| Macizaj | Pěkné pondělí | Datum vložení: 13.04.2015 11:21 hod. | |||
|
Jsem doma z Rokycan. Na gyndě prohlídka a sono v pořádku, výsledky stěrů budou za 14 dní. Tak jedna starost pryč. Co se týká zahrady - až nebudeme moci na ni dělat, zřejmě ji nikdo chtít nebude. Celá rodina bydlí mimo. Zbyl zde jen jeden vnuk a nevím, kam ho vítr "zafouká". Od včera nám zbylo trochu masa a knedlíky, tak udělám omeletu : nakrájené knedlíky, maso, vejce a k tomu ledový salát Všem přeji pěkný den. Musím vybalit nákup. |
||||
| fanypol | kuk | Datum vložení: 13.04.2015 10:45 hod. | |||
|
dnes ještě trávím nic neděláním..jen uvařím brambory..jinak je masko od včerejška REGI..já mám zahradu taky jen, abych tělo prohýbala...letos už je zmenšená na polovinu..už nestíhám jako za mlada.. když se něco urodí, budu ráda, když ne, tak budu muset do obchodu a už i tam, kde dříve byla zelenina budou kytičky, ty se daří a rostou samy |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 13.04.2015 10:23 hod. | |||
|
a úpěšný vstup do nového týdne...![]() ![]() Dobře nakupte, vše dobře vyřiďte, marodům at je lépe, celý den ať vás provází klid a pohoda... ![]() ![]() |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 13.04.2015 10:20 hod. | |||
|
Jdu jenom nakouknout a pozdravit, nějak práce neubývá, spíš přibývá. Je opět krásně, tak půjdu na zahradu, až pojede muž z práce, tak slíbil, že se sejdeme u nás v zahradním centru, potřebuji na balkon hlínu do truhlíků a zároveň kouknu, co tam mají. Včera jsem opět zpracovávala topinambury, trvalo mi to až přes půlnoc, letos se jich hodně urodilo a jsou i veliké. Takže opět pádím na zahradu, nějak mi to jde všechno pomalu. Jedny ruce a ještě bolavé, těm to jde pomalu. Muž moc na zahradu není, technické práce udělá - vodu, postavit mi stojky na okurky a hrách a zahradní práce jsou na mně. Syn se potatil, ten na zahradu nejde a a dcera, ti pomohou, ale přijedou jednou za měsíc a taky nechci aby jen pracovali na zahradě, tak je to na mně. Co zvládnu, zvládnu. Večer snad budu mít sílu a zase nakouknu. | ||||
| 2baculka | Ahojky. | Datum vložení: 13.04.2015 09:21 hod. | |||
|
Evi přeji úspěch při přepisu, Aničko F.máš smutnou povinost, ale takto to v životě chodí. Anička 59 bude mít kotrolu,tak ať MUDr pradí další dobrou léčbu, tady se nedá nic uspěchat. Jinak zahrádky budou až budou, nemohu nutit dceru aby se honila,jak mi vloni jednou řekla. Mě práce na zahradě sice namáhá, ale uklidňuje a baví. Je to lék na všechny mé bolístky. Na druhou stranu mám čerstvou zeleninu a mnohdy chutější než z krámu, to v lae všechny dobře víte. Pověsím ještě jednu várku prádla apoklušu do měsa utratit poukázky do potravin. Nadělat si pomalu zásby do chalupy abych nemusela pořád jezdit domů. |
||||
| ija1 | Krásné ranko | Datum vložení: 13.04.2015 09:15 hod. | |||
|
Jiřinko jsem na zahrádce,hrabu se tu a moc mi to neubývá,koupila jsem si pár jahod stáleplodící,jinak máme normál,zato jsou velké.Regi moji dceru také na zahrádku nedostanu jo tak něco zobnout-motyčka by jí nafackovala,no zase pomůže jinak,třeba ted jak jsem marodila tak nám nosila obědy a to byla pomoc veliká.Irenko-sluníčko kde jsi přijd mezi nás.Máme 12 stupnů,svítí sluníčko,ale v dálce čouhají škaredé mraky.Mějte hezký den.![]() |
||||
| Anicka59 | Hezké ráno | Datum vložení: 13.04.2015 09:11 hod. | |||
|
Reginka má autíčko čisté, Evička jde přepisovat byt, Aničku čeká pohřeb, to ti nezávidíme Aničko žádná. Já dnes veznu poslední antibiotika a zítra na kontrolu, ale asi budu pokračovat na neschopence. Stále kašlu jak starý hrnec, i když se zdá, že snad to ustupuje, dnes už jsem jakž takž v noci spala. Jinak stále běží ta soutěž ZUZANY, tak dál hlasujte na odkazu:http://www.pluska.sk/ipeknebyvanie/velkanoc/?page=1 Moc děkuji!!! | ||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 13.04.2015 09:06 hod. | |||
|
![]() pěkný den. Evi, dobře pořiď. U nás to také vypadá na pěkný den. Jiřinko, já naseté nezakrývám, ale můžeš to zkusit.Určitě se to urychlí. Já nestíhám, nestíhám a ještě jednou nestíhám. Jen Vás čtu. Mějte pěkný den. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||