Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Holky koukáte?Zuzka poskočila,ale ta Alenka nám nahoru nejde.Tady se zvedá vítr,asi zalezu domů,abych zase něco nedrapla.Přeji dobrou chut k obědu.
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání. Marci tak je vše v pořádku, to je dobře.
Tak jsem vyhrála v soutěží Šiklův mlýn. Překvapilo mě to, nějak se mě výhry nechytajiSmajlíkVenku zamračeno a dost chladno. Mějte pěkné odpoledne.Smajlík
Aničko-Zuzka je už na prvním místě
Obrázek uživatelky
profil
Jsem doma z Rokycan. Na gyndě prohlídka a sono v pořádku, výsledky stěrů budou za 14 dní. Tak jedna starost pryč.
Co se týká zahrady - až nebudeme moci na ni dělat, zřejmě ji nikdo chtít nebude. Celá rodina bydlí mimo. Zbyl zde jen jeden vnuk a nevím, kam ho vítr "zafouká".

Od včera nám zbylo trochu masa a knedlíky, tak udělám omeletu : nakrájené knedlíky, maso, vejce a k tomu ledový salát

Všem přeji pěkný den. Musím vybalit nákup.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlíkdnes ještě trávím nic neděláním..jen uvařím
brambory..jinak je masko od včerejška

REGI..já mám zahradu taky jen, abych tělo prohýbala...letos už je zmenšená na polovinu..už nestíhám jako za mlada..Smajlíkkdyž se něco urodí, budu ráda, když ne, tak budu muset do obchoduSmajlíka už i tam, kde dříve byla zelenina budou kytičky, ty se daří a rostou samySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
a úpěšný vstup do nového týdne...SmajlíkSmajlík

Dobře nakupte, vše dobře vyřiďte, marodům at je lépe,
celý den ať vás provází klid a pohoda...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jdu jenom nakouknout a pozdravit, nějak práce neubývá, spíš přibývá. Je opět krásně, tak půjdu na zahradu, až pojede muž z práce, tak slíbil, že se sejdeme u nás v zahradním centru, potřebuji na balkon hlínu do truhlíků a zároveň kouknu, co tam mají. Včera jsem opět zpracovávala topinambury, trvalo mi to až přes půlnoc, letos se jich hodně urodilo a jsou i veliké. Takže opět pádím na zahradu, nějak mi to jde všechno pomalu. Jedny ruce a ještě bolavé, těm to jde pomalu. Muž moc na zahradu není, technické práce udělá - vodu, postavit mi stojky na okurky a hrách a zahradní práce jsou na mně. Syn se potatil, ten na zahradu nejde a a dcera, ti pomohou, ale přijedou jednou za měsíc a taky nechci aby jen pracovali na zahradě, tak je to na mně. Co zvládnu, zvládnu. Večer snad budu mít sílu a zase nakouknu.
Obrázek uživatelky
profil
Evi přeji úspěch při přepisu, Aničko F.máš smutnou povinost, ale takto to v životě chodí. Anička 59 bude mít kotrolu,tak ať MUDr pradí další dobrou léčbu, tady se nedá nic uspěchat.
Jinak zahrádky budou až budou, nemohu nutit dceru aby se honila,jak mi vloni jednou řekla. Mě práce na zahradě sice namáhá, ale uklidňuje a baví. Je to lék na všechny mé bolístky. Na druhou stranu mám čerstvou zeleninu a mnohdy chutější než z krámu, to v lae všechny dobře víte.
Pověsím ještě jednu várku prádla apoklušu do měsa utratit poukázky do potravin. Nadělat si pomalu zásby do chalupy abych nemusela pořád jezdit domů.
Obrázek uživatelky
profil
Jiřinko jsem na zahrádce,hrabu se tu a moc mi to neubývá,koupila jsem si pár jahod stáleplodící,jinak máme normál,zato jsou velké.Regi moji dceru také na zahrádku nedostanu jo tak něco zobnout-motyčka by jí nafackovala,no zase pomůže jinak,třeba ted jak jsem marodila tak nám nosila obědy a to byla pomoc veliká.Irenko-sluníčko kde jsi přijd mezi nás.Máme 12 stupnů,svítí sluníčko,ale v dálce čouhají škaredé mraky.Mějte hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Reginka má autíčko čisté, Evička jde přepisovat byt, Aničku čeká pohřeb, to ti nezávidíme Aničko žádná. Já dnes veznu poslední antibiotika a zítra na kontrolu, ale asi budu pokračovat na neschopence. Stále kašlu jak starý hrnec, i když se zdá, že snad to ustupuje, dnes už jsem jakž takž v noci spala. Jinak stále běží ta soutěž ZUZANY, tak dál hlasujte na odkazu:http://www.pluska.sk/ipeknebyvanie/velkanoc/?page=1 Moc děkuji!!!
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný den.
Evi, dobře pořiď.
U nás to také vypadá na pěkný den.

Jiřinko, já naseté nezakrývám, ale můžeš to zkusit.Určitě se to urychlí.

Já nestíhám, nestíhám a ještě jednou nestíhám.
Jen Vás čtu.

Mějte pěkný den.SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
SmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles