Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Super , tak jsme Zuzce dobře klikaly.Alenka má pořád páté místo, to asi není umístění, protože to tak drží už dlouho.SmajlíkMarti tak hlavně aby se to zlepšilo.Díky za gratulaci , píšou o celodenní vstupence pro rodinu,uvidíme. Byla tady kámoška, vždy kecáme venku, protože ona tam kouří , a je velká zima. Děvčátka mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jé Zuzka vyhrála, myslela jsem, že ještě budu klikat. Śkoda že se Alenka neposunuje, tam klilkám též.
Marti, ten kašel se nechce vzdát, je s ním potíž. Dnes tu není pěkně, fouká vítr i sprchlo. Byla jsem na posezení u seniorů, zase jsme se protahli cvičením. Lespoň trochu. Po práci na zahradě jsem ještě rozlámaná a tak mě snad protažení pomůže.
Obrázek uživatelky
profil
Zuzka Černá soutěž s kraslicemi vyhrála a získala tak kosmetiku Dermacol skoro za 30 Euro.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak se dennodenně čtu Vaše správy, ale nepíšu, nemám co.
Mějte se všechny hezky a ahoj,...
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jen jsem na chvíli nakoukla, všechny vás zdravím, mám kašel, ale nevím, kdy to skončí....Přidaly se i další problémy, ale to až budu fit...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
článek jsem tam měla. Mám radost, když se něco hodí a uveřejní mi to.Vystřihnu a nalepím do knihy Babičko, vyprávěj, kterou pak dám vnučce k narozeninám. Na odložení na později, kdy si v ní už sama bude moci číst. Dávám tam fota, výstřižky, kopie a baví mně vzpomínat na školu, dětství. Škoda, že můj táta své vzpomínky nesepsal, měl až do pozdního věku fenomenální paměť. Nebo své policejní historky.
Obrázek uživatelky
profil
jéééé Zdeni gratuluji k výhřeSmajlíkSmajlíkJá tam ráno koukala,dívala jsem se zda jsem měla dobré odpovědí,ale že je to někdo od nás to mně nenapadloSmajlíkSmajlík
Ali máš fakt pravdu,jsi už asi měsic 5.,tam mají fotky chytrulky i když nepěkné,ale děvčata jim hlasuji,ale co kdybySmajlíkSmajlíkSmajlík
Mějte pěkné odpoledne,jste všechny pilnulky hoooooooodně práce jste udělalySmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkné odpoledne a dobré chutnání ke kávičce.
My přijeli před chvilkou a začalo pršet.Zdeničko gratuluji k výhře.Máte kam jet s Kubou na výlet.SmajlíkSmajlík
Jaruško, neměla jsi článek o Sárince v Překvapení?Myslím si, že jo.
My měli k obědu ještě slepici na paprice s těstovinou.

Odpoledne zkusíme nasít tu řepu, pokud to půjde.Spadlo jen pár kapek.

Nakouknu večer.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Alenku , ten Filípek v soutěži je pěkně hnusná nekvalitní fotka. Jde vidět, že jde jen o klikačku a ne o hezký záběr, motýlek je super i ten na skále, ostatní fota jsou jen o klikačkách o známých. proto tyto soutěže nemám ráda, že nedají šanci umístit se na pěkném místě a po zásluze.

Zdeni, kterou tu výhru Šiklova ranče máš, bylo jich víc, každopádně moc gratuluji.

U nás dnes hrachová kaše s opečeným párkem a zeleninová polévka,


Vzkaz pro Evu z Havířova- Avemor, zítra od 12-17 hodin provádějí v havířovské nemocnici různá vyšetření zdarma, EKG, krev ,. cukr, měření tuku a svalové hmoty a pod. Asi tam půjdu "hodit očkem".

Přeji pohodové odpoledne.
Obrázek uživatelky
profil
Už jdu pozdě..zakecala jsem se se sousedkama...sním polívku,uvařím pár brambor a bude oběd..Smajlíks tím mým hlasováním, si nedělejte starosti, s tím už nehneme..už jsem na 5. místě asi měsíc..stejně nevyhraji..ale děkuji všem

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles