Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 13.04.2015 18:36 hod. | |||
|
Super , tak jsme Zuzce dobře klikaly.Alenka má pořád páté místo, to asi není umístění, protože to tak drží už dlouho. Marti tak hlavně aby se to zlepšilo.Díky za gratulaci , píšou o celodenní vstupence pro rodinu,uvidíme. Byla tady kámoška, vždy kecáme venku, protože ona tam kouří , a je velká zima. Děvčátka mějte pěkný večer a dobře se vyspěte. |
||||
| 2baculka | Kuk. | Datum vložení: 13.04.2015 18:29 hod. | |||
|
Jé Zuzka vyhrála, myslela jsem, že ještě budu klikat. Śkoda že se Alenka neposunuje, tam klilkám též. Marti, ten kašel se nechce vzdát, je s ním potíž. Dnes tu není pěkně, fouká vítr i sprchlo. Byla jsem na posezení u seniorů, zase jsme se protahli cvičením. Lespoň trochu. Po práci na zahradě jsem ještě rozlámaná a tak mě snad protažení pomůže. |
||||
| bertice | Tak už je to jisté | Datum vložení: 13.04.2015 17:51 hod. | |||
|
Zuzka Černá soutěž s kraslicemi vyhrála a získala tak kosmetiku Dermacol skoro za 30 Euro.![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 13.04.2015 17:39 hod. | |||
|
Tak se dennodenně čtu Vaše správy, ale nepíšu, nemám co. Mějte se všechny hezky a ahoj,... ![]() ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Milá děvčata | Datum vložení: 13.04.2015 17:24 hod. | |||
|
Jen jsem na chvíli nakoukla, všechny vás zdravím, mám kašel, ale nevím, kdy to skončí....Přidaly se i další problémy, ale to až budu fit...![]() ![]() ![]() |
||||
| bertice | Jani | Datum vložení: 13.04.2015 13:44 hod. | |||
|
článek jsem tam měla. Mám radost, když se něco hodí a uveřejní mi to.Vystřihnu a nalepím do knihy Babičko, vyprávěj, kterou pak dám vnučce k narozeninám. Na odložení na později, kdy si v ní už sama bude moci číst. Dávám tam fota, výstřižky, kopie a baví mně vzpomínat na školu, dětství. Škoda, že můj táta své vzpomínky nesepsal, měl až do pozdního věku fenomenální paměť. Nebo své policejní historky. | ||||
| badysek | Pěkné odpoledne děvčátka, | Datum vložení: 13.04.2015 13:37 hod. | |||
|
jéééé Zdeni gratuluji k výhře![]() Já tam ráno koukala,dívala jsem se zda jsem měla dobré odpovědí,ale že je to někdo od nás to mně nenapadlo![]() ![]() Ali máš fakt pravdu,jsi už asi měsic 5.,tam mají fotky chytrulky i když nepěkné,ale děvčata jim hlasuji,ale co kdyby ![]() ![]() ![]() Mějte pěkné odpoledne,jste všechny pilnulky hoooooooodně práce jste udělaly ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 13.04.2015 13:02 hod. | |||
|
![]() pěkné odpoledne a dobré chutnání ke kávičce. My přijeli před chvilkou a začalo pršet.Zdeničko gratuluji k výhře.Máte kam jet s Kubou na výlet. ![]() ![]() Jaruško, neměla jsi článek o Sárince v Překvapení?Myslím si, že jo. My měli k obědu ještě slepici na paprice s těstovinou. Odpoledne zkusíme nasít tu řepu, pokud to půjde.Spadlo jen pár kapek. Nakouknu večer. ![]() ![]() |
||||
| bertice | Zdravím děvčata na začátku týdne, | Datum vložení: 13.04.2015 12:32 hod. | |||
|
Alenku , ten Filípek v soutěži je pěkně hnusná nekvalitní fotka. Jde vidět, že jde jen o klikačku a ne o hezký záběr, motýlek je super i ten na skále, ostatní fota jsou jen o klikačkách o známých. proto tyto soutěže nemám ráda, že nedají šanci umístit se na pěkném místě a po zásluze. Zdeni, kterou tu výhru Šiklova ranče máš, bylo jich víc, každopádně moc gratuluji. U nás dnes hrachová kaše s opečeným párkem a zeleninová polévka, Vzkaz pro Evu z Havířova- Avemor, zítra od 12-17 hodin provádějí v havířovské nemocnici různá vyšetření zdarma, EKG, krev ,. cukr, měření tuku a svalové hmoty a pod. Asi tam půjdu "hodit očkem". Přeji pohodové odpoledne. |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 13.04.2015 12:21 hod. | |||
|
Už jdu pozdě..zakecala jsem se se sousedkama...sním polívku,uvařím pár brambor a bude oběd.. s tím mým hlasováním, si nedělejte starosti, s tím už nehneme..už jsem na 5. místě asi měsíc..stejně nevyhraji..ale děkuji všem |
||||