Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 14.04.2015 08:12 hod. | |||
|
![]() dobrý den. Včera jsme konečně naseli tu řepu. Teď by mohlo napršet, ať vše roste. Jste všechny pilné.Pomáháte s vnoučátky a pracujete na zahrádkách. Práce jde od ruky. Věrko, dobře nakup.Kde kupuješ ty sazenice? U mlýna je otevřen nový obchůdek se zahradnickým materiálem.Občas tam také koupím nějakou sazenici. Včera jsem koupila dva hyacinty a dnes dokoupím další.Vypadají dobře. Odvážím každý den nějaká rajčata a papriky do skleníku. Marcelko, pobav se na babinci. Marti, je dobře, že je Ti už trochu lépe, tak odpočívej. Pěkný den přeji. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 14.04.2015 06:45 hod. | |||
|
děvčata jdu vám popřád krásné ráno jedu k mladým,malého vnoučka vezu k zubařce,manina bude doma s Elinkou a s druhým vnukem,ten je nemocný.Tak se tu mějte a ahooooj. | ||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 14.04.2015 06:44 hod. | |||
|
dobré ránko, děvčátka...![]() ![]() Aničko Filipi...smutek přebolí.. ![]() |
||||
| filipi | krásné ráno | Datum vložení: 14.04.2015 06:42 hod. | |||
|
Krásné úterní ráno .Nevím co psát.Přečetla jsem si vás,prohlédla fotečky a teď půjdu do města koupit kytičku. V12:30 jdu na pohřeb. |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 13.04.2015 20:21 hod. | |||
|
Odpoledne bylo hezky, konečně jsem pracovala na zahradě. Nakypřila, pohnojila a zalila jsem jahody, růže a ostružiny, muž přidal na záhony zem, pak si "hrál" se sazeničkami ve skleníku, zasadil ještě jednu borůvku, kterou koupil ráno v zahradnictví a zalil zbytek, který jsem nezalila já. Přišli jsme domů a je večer. Zítra mám babinec, tak na zahradu nepůjdu. Martičko, moc jsem tě postrádala. Kašel už trvá nějak dlouho. Přeji, abys už byla konečně fit!!!!!! Zdeničko, gratuluji k výhře. Jaruško, také pořád něco sepisuji, různé vzpomínky, články a píši kroniku naší rodiny. Aničko, máš radost, že Zuzka Černá zvítězila. Jsi hodná, že jsi ji k výhře pomohla! Kristínko, hlavně, že už je ti lépe. Děvčátka, přeji vám pěkný večer a dobrou noc! ![]() |
||||
| filipi | krásný podvečer | Datum vložení: 13.04.2015 19:42 hod. | |||
|
Ahoj pilňušky.U nás bylo dopoledne krásné,ale potom se zamračilo a foukal studený vítr. Alenko taky mě dnes zlobil internet ![]() Popřeju vám krásnou noc ![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 13.04.2015 19:23 hod. | |||
|
u nás byl dneska vítr a zataženo Já ještě odpočívám,dneska pro změnu mě bolela druhá noha.Tak už mám jasno zánět cestuje![]() ![]() Blani už je líp,ve čtvrtek jdu na odběry na revmatologii... Jsem ráda za Zuzku ,JarušB jsi šikulka,píšeš články i do jiných časopisu![]() ![]() Mějte pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 13.04.2015 19:09 hod. | |||
|
Holky..blbl mi internet, nešlo připojit, tak jsem četla, luštila v časopisech, asi jsem si namohla oči..ani tady nedočítám..přeji hezký večer..pa...![]() |
||||
| Bm68 | Kuk | Datum vložení: 13.04.2015 19:09 hod. | |||
|
Myslela jsem, že jsem tu po obědě psala, ale nic tu není. Tak nevím. Nakonec u nás tak krásně nebylo, zatáhlo se a byl docela vítr. Zdeničko, gratuluju k výhře, to je milé. Jaruška Bertice je šikovná, já už od ní taky našla kdysi článek v Překvapení. Marti, jsem ráda, že ses ozvala, myslely jsme si, že asi marodíš. Tak se hlavně opatruj, aby ses vyléčila. ![]() Aničko58, je fajn, žes aspoň nakoukla. Máš toho taky dost. Kristi, tak snad už ti bude jen líp. Regi,jsi dobrá, že ještě po práci na zahradě cvičíš. Stázko, dík za komentíky. Děvčata, raději už popřeju dobrou noc, možná při telce usnu. |
||||
| Anicka59 | Zdeničko | Datum vložení: 13.04.2015 18:38 hod. | |||
|
gratuluji ti k výhře. Jinak vyhrála také Zuzka a za vaše hlasy, které jste jí daly moc a moc všem děkuji. Jste úžasní, mám moc velkou radost, že tuto soutěž vyhrála. Byl to boj na život a na smrt do posledního okamžiku. | ||||