Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
dobrý den.
Včera jsme konečně naseli tu řepu.
Teď by mohlo napršet, ať vše roste.

Jste všechny pilné.Pomáháte s vnoučátky a pracujete na zahrádkách.
Práce jde od ruky.
Věrko, dobře nakup.Kde kupuješ ty sazenice? U mlýna je otevřen nový obchůdek se zahradnickým materiálem.Občas tam také koupím nějakou sazenici.

Včera jsem koupila dva hyacinty a dnes dokoupím další.Vypadají dobře.

Odvážím každý den nějaká rajčata a papriky do skleníku.

Marcelko, pobav se na babinci.
Marti, je dobře, že je Ti už trochu lépe, tak odpočívej.
Pěkný den přeji.SmajlíkSmajlík
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata jdu vám popřád krásné ráno jedu k mladým,malého vnoučka vezu k zubařce,manina bude doma s Elinkou a s druhým vnukem,ten je nemocný.Tak se tu mějte a ahooooj.
Obrázek uživatelky
profil
dobré ránko, děvčátka...SmajlíkSmajlík
Aničko Filipi...smutek přebolí..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásné úterní ráno .Nevím co psát.Přečetla jsem si vás,prohlédla fotečky a teď půjdu do města koupit kytičku.
V12:30 jdu na pohřeb.
Obrázek uživatelky
profil
Odpoledne bylo hezky, konečně jsem pracovala na zahradě.
Nakypřila, pohnojila a zalila jsem jahody, růže a ostružiny, muž přidal na záhony zem, pak si "hrál" se sazeničkami ve skleníku, zasadil ještě jednu borůvku, kterou koupil ráno v zahradnictví a zalil zbytek, který jsem nezalila já.
Přišli jsme domů a je večer. Zítra mám babinec, tak na zahradu nepůjdu.
Martičko, moc jsem tě postrádala. Kašel už trvá nějak dlouho. Přeji, abys už byla konečně fit!!!!!!

Zdeničko, gratuluji k výhře.

Jaruško, také pořád něco sepisuji, různé vzpomínky, články a píši kroniku naší rodiny.
Aničko, máš radost, že Zuzka Černá zvítězila. Jsi hodná, že jsi ji k výhře pomohla!

Kristínko, hlavně, že už je ti lépe.

Děvčátka, přeji vám pěkný večer a dobrou noc!Smajlík


Obrázek uživatelky
profil
Ahoj pilňušky.U nás bylo dopoledne krásné,ale potom se zamračilo a foukal studený vítr.

Alenko taky mě dnes zlobil internetSmajlík
Popřeju vám krásnou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás byl dneska vítr a zataženoSmajlíkJá ještě odpočívám,dneska pro změnu mě bolela druhá noha.Tak už mám jasno zánět cestujeSmajlíkSmajlík
Blani už je líp,ve čtvrtek jdu na odběry na revmatologii...
Jsem ráda za ZuzkuSmajlík,JarušB jsi šikulka,píšeš články i do jiných časopisuSmajlíkSmajlík
Mějte pěkný večer a dobrou nocSmajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Holky..blbl mi internet, nešlo připojit, tak jsem četla, luštila v časopisech, asi jsem si namohla oči..ani tady nedočítám..přeji hezký večer..pa...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Myslela jsem, že jsem tu po obědě psala, ale nic tu není. Tak nevím. Nakonec u nás tak krásně nebylo, zatáhlo se a byl docela vítr.
Zdeničko, gratuluju k výhře, to je milé.
Jaruška Bertice je šikovná, já už od ní taky našla kdysi článek v Překvapení.
Marti, jsem ráda, že ses ozvala, myslely jsme si, že asi marodíš. Tak se hlavně opatruj, aby ses vyléčila.Smajlík
Aničko58, je fajn, žes aspoň nakoukla. Máš toho taky dost.
Kristi, tak snad už ti bude jen líp.
Regi,jsi dobrá, že ještě po práci na zahradě cvičíš.
Stázko, dík za komentíky.
Děvčata, raději už popřeju dobrou noc, možná při telce usnu.
Obrázek uživatelky
profil
gratuluji ti k výhře. Jinak vyhrála také Zuzka a za vaše hlasy, které jste jí daly moc a moc všem děkuji. Jste úžasní, mám moc velkou radost, že tuto soutěž vyhrála. Byl to boj na život a na smrt do posledního okamžiku.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles