Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Kuk | Datum vložení: 14.04.2015 10:55 hod. | |||
|
Irenko, snad vnoučka zubař moc netrápil. Jste holky v jednom kole. Opatrujete, pomáháte rodičům, děláte na zahradě... Regi, buď ráda, že je takový šrumec,že máš pořád nějaké akce. Já teď skoro nikam nejdu. Akorát odpoledne jdu na brigádu a zítra na schůzi Jednoty. Píšete o hyacintech. Já měla všechny možné barvy, teď mám skoro samé růžové. |
||||
| jimas | Dobrý den | Datum vložení: 14.04.2015 10:31 hod. | |||
|
děvčata. Přeji ať vám vše jde, jak máte naplánováno a marodům ať je lépe. ![]() |
||||
| koudy | Děvčátka, | Datum vložení: 14.04.2015 10:06 hod. | |||
|
přeji vám dnes klid, pohodu, sluníčko...ať se vám vše daří... ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký den! | Datum vložení: 14.04.2015 09:59 hod. | |||
|
Jsem tu pozdě, Pepík ráno přijel, ať s ním jedu do šlechtit. stanice pro brambory, že jich máme málo. Tak jsem jela, pak jsme se zdrželi na zahrádce a nakonec v Albertu. Na zahrádce už nám taky ledacos kvete, ale mám tam všude hrozně plevele a v sudu s vodou jsme měli dneska led. Na zahrádce máme vždycky větší zimu než ve městě. Teprve budu číst. |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 14.04.2015 09:13 hod. | |||
|
máme krásně,chlebík se peče a já hlásím večer mám poslední ATB,cítím se celkem dobře. Jste šikulky jak jste čilé po ránu,já se nemůžu nějak dostat do tempa ![]() Ijo u zubaře s vnoučkem dobré pořízení Všem kdo ještě marodíte brzké uzdravení.A všem co jste si naplánovali, ať vám to jde od ruky ![]() ![]() ![]() Pěkný den ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 14.04.2015 08:55 hod. | |||
|
U Zuzky Černé naskakují stále body a dá se hlasovat dál. | ||||
| 2baculka | Hezký den. | Datum vložení: 14.04.2015 08:46 hod. | |||
|
Nadělala jste toho hodně děvčata. Alenko i mne se hyacinty předělaly na bílo,sice tam asi 3 jsou červené ale jinak netuším čím se stává. Vezmu si nějaké jídlo a pojedu nechat přezout gumy. Zítra asi pojeduna vlasy mamině a pak do divadla. Mám toho tento měsíc nějak moc. Ještě v pátek posezení z práce a v sobotu výročku od zahrádkářů. Pak další svátky a divadlo do Týniště. Nějakse mi to vše sešlo. |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 14.04.2015 08:31 hod. | |||
|
Marcelko, já jsem si bílý hyacint nikdy nekoupila a mám jich taky několik, taky se mi přebarvují..![]() ![]() Asi bude zase hezky..už je tu moc sucho, ještě nemáme čerpadlo, muž ho zapnul a ouha, muselo do opravny, tak čekáme.. na podzim končila záruka, to jsou schválnosti.. Včera vypadalo na déšť a nic..vodu tahám jen na to nejnutnější , potřebovalo by to zahradnický deštík, aspoň půl dne ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 14.04.2015 08:28 hod. | |||
|
Tady nakukuje sluníčko, snad bude hezky, ráno jen 2st. Už jsem si umyla vlasy, namáčím orchidejky. Díky za gratulace . Marci jen se pobav na babinci, děvčátka dobré nakoupení a ještě lepší výsledky na zahradách.Irenko tak u zubaře s vnoučkem dobré pořízení. Mějte všechny pohodový den.![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 14.04.2015 08:24 hod. | |||
|
Máme polojasno. Podle předpovědi by měl přijít déšť. Příroda by ho hrozně potřebovala. Janičko, teď jsem si uvědomila, že dnes není babinec, ten je vždy ve středu, ale dnes jdu na schůzi důchodců. Pořád někam chodím a pak to popletu. ![]() Píšeš, že jsi si koupila hyacint. Měla jsem na skalce hyacinty barevné, nyní mám všechny bílé. Máme na zahradě hodně fialek. Byly fialové, teď jsou všechny bílé. Vůbec nevím, co to způsobuje. Neporadí mi někdo! ![]() Aničko, pán se dožil dlouhého věku, tak se netrap! Irenko, také pomáháš mladým. Tak ať to vnoučka u zubaře nebolí! Přeji vám pěkný den! Jdu do obchodu. ![]() ![]() |
||||