Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Irenko, snad vnoučka zubař moc netrápil.
Jste holky v jednom kole. Opatrujete, pomáháte rodičům, děláte na zahradě...
Regi, buď ráda, že je takový šrumec,že máš pořád nějaké akce.
Já teď skoro nikam nejdu. Akorát odpoledne jdu na brigádu a zítra na schůzi Jednoty.
Píšete o hyacintech. Já měla všechny možné barvy, teď mám skoro samé růžové.
Obrázek uživatelky
profil
děvčata.
Přeji ať vám vše jde, jak máte naplánováno a marodům ať je lépe.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil

přeji vám dnes klid, pohodu, sluníčko...ať se vám vše daří...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jsem tu pozdě, Pepík ráno přijel, ať s ním jedu do šlechtit. stanice pro brambory, že jich máme málo. Tak jsem jela, pak jsme se zdrželi na zahrádce a nakonec v Albertu.
Na zahrádce už nám taky ledacos kvete, ale mám tam všude hrozně plevele a v sudu s vodou jsme měli dneska led. Na zahrádce máme vždycky větší zimu než ve městě.
Teprve budu číst.
Obrázek uživatelky
profil
máme krásně,chlebík se peče a já hlásím večer mám poslední ATB,cítím se celkem dobře.
Jste šikulky jak jste čilé po ránu,já se nemůžu nějak dostat do tempaSmajlík
Ijo u zubaře s vnoučkem dobré pořízeníSmajlíkVšem kdo ještě marodíte brzké uzdravení.
A všem co jste si naplánovali, ať vám to jde od rukySmajlíkSmajlíkSmajlík
Pěkný denSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U Zuzky Černé naskakují stále body a dá se hlasovat dál.
Obrázek uživatelky
profil
Nadělala jste toho hodně děvčata.
Alenko i mne se hyacinty předělaly na bílo,sice tam asi 3 jsou červené ale jinak netuším čím se stává. Vezmu si nějaké jídlo a pojedu nechat přezout gumy. Zítra asi pojeduna vlasy mamině a pak do divadla. Mám toho tento měsíc nějak moc. Ještě v pátek posezení z práce a v sobotu výročku od zahrádkářů. Pak další svátky a divadlo do Týniště. Nějakse mi to vše sešlo.
Obrázek uživatelky
profil
Marcelko, já jsem si bílý hyacint nikdy nekoupila a mám jich taky několik, taky se mi přebarvují..SmajlíkSmajlík
Asi bude zase hezky..už je tu moc sucho, ještě nemáme čerpadlo, muž ho zapnul a ouha, muselo do opravny, tak čekáme.. na podzim končila záruka, to jsou schválnosti.. Včera vypadalo na déšť a nic..vodu tahám jen na to nejnutnější , potřebovalo by to zahradnický deštík, aspoň půl dneSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady nakukuje sluníčko, snad bude hezky, ráno jen 2st. Už jsem si umyla vlasy, namáčím orchidejky.SmajlíkDíky za gratulace . Marci jen se pobav na babinci, děvčátka dobré nakoupení a ještě lepší výsledky na zahradách.Irenko tak u zubaře s vnoučkem dobré pořízení. Mějte všechny pohodový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme polojasno. Podle předpovědi by měl přijít déšť. Příroda by ho hrozně potřebovala.

Janičko, teď jsem si uvědomila, že dnes není babinec, ten je vždy ve středu, ale dnes jdu na schůzi důchodců. Pořád někam chodím a pak to popletu.Smajlík
Píšeš, že jsi si koupila hyacint. Měla jsem na skalce hyacinty barevné, nyní mám všechny bílé. Máme na zahradě hodně fialek. Byly fialové, teď jsou všechny bílé. Vůbec nevím, co to způsobuje. Neporadí mi někdo!Smajlík

Aničko, pán se dožil dlouhého věku, tak se netrap!

Irenko, také pomáháš mladým. Tak ať to vnoučka u zubaře nebolí!
Přeji vám pěkný den! Jdu do obchodu.SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles