Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 14.04.2015 19:23 hod. | |||
|
Tk čtu jak jste den každá zvládla . Jste šikulky. Zítra ráno vezeme švagra do Ústí, tak se ozvu později. Mějte pohodový večer a dobrou noc.![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 14.04.2015 19:18 hod. | |||
|
MARU-HALi..děkujeme za zprávičku... REGI..jsi šikovná, zvládla jsi to všechno...až bude teplo, tak na chaloupce i přespíš a bude vše v klidu zvládnuto.. Přeji hezký večer..Už zalezu do sprchy a do pelíšku.. ![]() |
||||
| 2baculka | Pěkný podvečer | Datum vložení: 14.04.2015 18:58 hod. | |||
|
Nakonec jsem přece jen jela na chalupu. Mám přezuto a dokonce i jeden záhon jahod vyčištěný a vypleto u narcisů. Vše jsem zalila a přihnojila. Byl ale velký vítr a vše jsem musela dost hlídat, aby mi neodlítlo. Nakonec se mi nechtělo ani domů. Jenže stále je v chalupě moc zima ráno jen 8 stupňů a vyhřála se mi sednice jen Kvete mi další tulipán, třešinka je nalitá. Ale hlásí chladno. Hali tak i u vás již bude jaro. Blanka si byla pro další brambory. Ty budu muset konečně u našich nasázet. Musím si tu práci dobře rozvrhnout. Ale ta únava je velká, musím získat větší fyzičku. ![]() |
||||
| Hali | Příjemný podvečer všem šikulkám "seniorkám"! | Datum vložení: 14.04.2015 18:19 hod. | |||
|
Tak jsem zase přišla nakouknout a pozdravit Vás.Už i u nás na kopečku se hlásí jaro,takže je hodně práce venku na zahradě.Je to veselejší,když už spousta kytek kvete.Něco nepřezimovalo dobře,takže bude třeba dokoupit-na levandule nějak nemám štěstí,asi se jim u nás nelíbí.Letité klematisy-jeden krásně raší,druhý vedle něj skoro vůbec.Přesazovali jsme keřík-mochnu-asi se nepřijala.A stejně tak popínavá růže-asi jsem si moc vymýšlela a keříkům se to na novém místě nelíbilo. Takže budou nové.Zeleninu co jsem chtěla,mám zasetou-moc toho nepěstujeme.Děvčata,přeji Vám,ať se Vám všechno daří,ať si můžete užívat začínající jaro,pohodu v rodinách-radosti s dětmi a jejich rodinkami a hlavně hodně zdraví,marodům brzké uzdravení!!!!!!!! |
||||
| bertice | Zdravím všechny, | Datum vložení: 14.04.2015 17:57 hod. | |||
|
pořád se drží pěkné počasí. Dnes byl v naší Nemocnici Den zdraví, tak jsem tam také zašla. Je mi to příjemnější, než trávit čas vyšetřování v uzavřené místnosti s " bílými plášti". Tady mnohá vyšetření prováděli na chodbě - tlak, pulz, krev na cukry. Byla jsem pak i na EKG a na krevním obraze. Měla jsem trochu vyšší tlak-140/70, ale jinak hodnoty ušly, až na nadváhu, s tou bych měla něco dělat.Jde hlavně o vnitřní tuk kolem orgánů. I na to se dělalo vyšetření. Dcera tam měla z práce informační stánek- sociální služby. Napodiv nebyly tam jen důchodci, ale i hodně mladých lidí. Takže jsem dnes udělala něco pro sebe, do galerie hodím "sobotní Sárinku", hrála si před domem, přeji hezký odpočinkový podvečer a pak i klidnou noc. | ||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 14.04.2015 17:22 hod. | |||
|
my jsme jeli odpoledne na Velehrad na hrob..já si vzala foťák, že trošku pofotím změny u baziliky a u archeoskanzenu a zapla jsem foťák a byla vybitá baterie, náhradní s pouzdrem zůstala doma..škoda, bylo nádherně, byly by hezké fotečky. AničkoFilipi, tak jsi byla brzy doma... |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 14.04.2015 13:47 hod. | |||
|
Nestihla jsem vám popřát dobré chutnání.Už jsem s pohřbu doma. Bylo tam spousta lidí. Teď si udělám kávičku a něco pojím |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 14.04.2015 12:11 hod. | |||
|
Dobré chutnání, máme čočku, ještě jsem na zítra udělala bramborový guláš, zítra jedeme pryč, tak aby bylo navařené![]() Jste pilné, ale také myslete na sebe, dejte kafíčko a relax. ![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 14.04.2015 12:04 hod. | |||
|
REGI..dobře, že jsi takhle akční..do divadla, na setkání, máme co dohánět... Já poslední dobou sedím doma jako pecka.![]() |
||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 14.04.2015 11:59 hod. | |||
|
přeji dobré chutnáníčko![]() ![]() My máme něco jako guláš..my u řezníka kupujeme občas, když je v akci takové ořezky, kostičky necháme, to horší třeba pomeleme...tak většinou děláme něco jako guláš. někdy k těstovinám, jindy na čínu.. Dnes k bramborám.Možná pojedeme na hřbitov, uvidím, jak se bude děda cítit, až si odpočine ![]() |
||||