Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tk čtu jak jste den každá zvládla . Jste šikulky. Zítra ráno vezeme švagra do Ústí, tak se ozvu později. Mějte pohodový večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
MARU-HALi..děkujeme za zprávičku...
REGI..jsi šikovná, zvládla jsi to všechno...až bude teplo, tak na chaloupce i přespíš a bude vše v klidu zvládnuto..

Přeji hezký večer..Už zalezu do sprchy a do pelíšku..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nakonec jsem přece jen jela na chalupu. Mám přezuto a dokonce i jeden záhon jahod vyčištěný a vypleto u narcisů. Vše jsem zalila a přihnojila. Byl ale velký vítr a vše jsem musela dost hlídat, aby mi neodlítlo. Nakonec se mi nechtělo ani domů. Jenže stále je v chalupě moc zima ráno jen 8 stupňů a vyhřála se mi sednice jen Kvete mi další tulipán, třešinka je nalitá. Ale hlásí chladno.
Hali tak i u vás již bude jaro. Blanka si byla pro další brambory. Ty budu muset konečně u našich nasázet. Musím si tu práci dobře rozvrhnout. Ale ta únava je velká, musím získat větší fyzičku.Smajlík







Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem zase přišla nakouknout a pozdravit Vás.Už i u nás na kopečku se hlásí jaro,takže je hodně práce venku na zahradě.Je to veselejší,když už spousta kytek kvete.Něco nepřezimovalo dobře,takže bude třeba dokoupit-na levandule nějak nemám štěstí,asi se jim u nás nelíbí.Letité klematisy-jeden krásně raší,druhý vedle něj skoro vůbec.Přesazovali jsme keřík-mochnu-asi se nepřijala.A stejně tak popínavá růže-asi jsem si moc vymýšlela a keříkům se to na novém místě nelíbilo.
Takže budou nové.Zeleninu co jsem chtěla,mám zasetou-moc toho nepěstujeme.Děvčata,přeji Vám,ať se Vám všechno daří,ať si můžete užívat začínající jaro,pohodu v rodinách-radosti s dětmi a jejich rodinkami a hlavně hodně zdraví,marodům brzké uzdravení!!!!!!!!
Obrázek uživatelky
profil
pořád se drží pěkné počasí. Dnes byl v naší Nemocnici Den zdraví, tak jsem tam také zašla. Je mi to příjemnější, než trávit čas vyšetřování v uzavřené místnosti s " bílými plášti". Tady mnohá vyšetření prováděli na chodbě - tlak, pulz, krev na cukry. Byla jsem pak i na EKG a na krevním obraze. Měla jsem trochu vyšší tlak-140/70, ale jinak hodnoty ušly, až na nadváhu, s tou bych měla něco dělat.Jde hlavně o vnitřní tuk kolem orgánů. I na to se dělalo vyšetření. Dcera tam měla z práce informační stánek- sociální služby. Napodiv nebyly tam jen důchodci, ale i hodně mladých lidí. Takže jsem dnes udělala něco pro sebe, do galerie hodím "sobotní Sárinku", hrála si před domem, přeji hezký odpočinkový podvečer a pak i klidnou noc.
Obrázek uživatelky
profil
my jsme jeli odpoledne na Velehrad na hrob..já si vzala foťák, že trošku pofotím změny u baziliky a u archeoskanzenu a zapla jsem foťák a byla vybitá baterie, náhradní s pouzdrem zůstala doma..škoda, bylo nádherně, byly by hezké fotečky.
AničkoFilipi, tak jsi byla brzy doma...
Obrázek uživatelky
profil
Nestihla jsem vám popřát dobré chutnání.Už jsem s pohřbu doma.
Bylo tam spousta lidí.
Teď si udělám kávičku a něco pojím
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání, máme čočku, ještě jsem na zítra udělala bramborový guláš, zítra jedeme pryč, tak aby bylo navařenéSmajlík
Jste pilné, ale také myslete na sebe, dejte kafíčko a relax.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
REGI..dobře, že jsi takhle akční..do divadla, na setkání, máme co dohánět... Já poslední dobou sedím doma jako pecka.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji dobré chutnáníčkoSmajlíkSmajlík
My máme něco jako guláš..my u řezníka kupujeme občas, když je v akci takové ořezky, kostičky necháme, to horší třeba pomeleme...tak většinou děláme něco jako guláš.Smajlíkněkdy k těstovinám, jindy na čínu..SmajlíkDnes k bramborám.

Možná pojedeme na hřbitov, uvidím, jak se bude děda cítit, až si odpočineSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles