Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Jakaz | . | Datum vložení: 15.04.2015 08:46 hod. | |||
|
Jdu se na vás podívat, jen v poklusu, zítra má maminka 84 let, musím do Třebíče, uchystám asi nepečený slaný dortík, moc se nepohybuje, tak aby nebyla jako kulička. Taky zahrada čeká, ještě nemám dočištěné jahody - já ostuda. Taky ještě dočistit další várku topinambur do mrazáku.Chtěla bych poprosit - podívejte se na tento odkaz, uděláte dobrý skutek - předem děkuji: http://www.pesweb.cz/cz/naplnte-misky |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 15.04.2015 06:56 hod. | |||
|
děvčáta,vstáváme,cvičíme svítí sluníčko,trochu to doma poklidím a budu uklízet pergolu,hlavně nanosit nádobí večer bude grilovačka.Alenko také v sobotu koukáme na televíkend.Jdu připravit snídani a sváču té naší nocležnici,vám přeji krásný den-sluníčkový![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 15.04.2015 06:42 hod. | |||
|
Krásný středeční den ženičky.Jenom jsem nakoukla a zas pádím do města.Večer mě volala kamarádka,že se mám zastavit. Asi je jí doma samotné smutno.Roky se starala o nemocného manžela a teď ve velkém bytě zůstala sama. Zase se ozvu ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 15.04.2015 06:39 hod. | |||
|
dobré ránko děvčátka...Bertice-Jaruš, my se občas díváme na slovenské programy..já se v sobotu ráno dívám na televíkend, tak zrovna slyším slovenštinu a vidím krásy Slovenska..![]() ta kniha bude moc zajímavá..Fotečky si najdu... Muž dobírá starou dovču, bude do pondělka doma.Ani nevím jaké má plány ![]() ![]() |
||||
| bertice | Ještě jednou nakouknu, | Datum vložení: 14.04.2015 21:31 hod. | |||
|
a chci poděkovat za komentíky k fotkám vnučky.Je to pro mně radost, že jste si našly čas podívat se. Pomaloučku dopisuji knihu Babičko, vyprávěj, nalepila jsem tam i z jesliček její první vymalovánky zvířátek, hodně fotek a kdejakých výstřižků. Dokonce jsem našla i historii našeho příjmení či jména dědečka. Doufám, že ještě alespoň jednu knihu budu vytvářet.Snad se dočkám.... V sobotu se chystáme na Slovensko, neteř má holčičku, tak jí jedeme navštívit s dárečky a také si nakoupím časopisy. Ta slovenština mi dost chybí. Kdysi byly alespoň inscenace, myslím v pondělí. Je mnoho krásných starších filmů, ale televize raději zařazují americké slátaniny. Kolikrát se raději s mužem dívám na válečné filmy na ČT2. |
||||
| 2baculka | DALA JSEM SI SPRCHU | Datum vložení: 14.04.2015 21:01 hod. | |||
|
U nás též foukal hodně vítr. Koukala jsem na počasí a ve čtvrtek udělám jahody u našich. Ijo zvládla jsi malého u zubaře dobře. Jdu konečně dožehlit a snad se ráno dospím, zítra jdu do divadla. Přeji bezbolestnou noc. |
||||
| badysek | Děvčátka , | Datum vložení: 14.04.2015 20:24 hod. | |||
|
vše jsem přečetla,zdravím Majku![]() Všechny jste byly moc pilné ![]() ![]() ![]() ![]() A já ještě odpočívám...... Mějte pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 14.04.2015 20:20 hod. | |||
|
Tak čtu, jaké jste všechny šikulky a co jste dneska zvládly...![]() Je čas na odpočinek a věnování se svým zálibám...mějte pěkný,pohodový večer a hezky se vyspěte... ![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 14.04.2015 20:09 hod. | |||
|
děvčata,ráno s malým se to zvládlo dobře,zubařka mu vytrhla 2 zoubky,jeden byl kazový a pod druhým mu lezl nový tak ho také škubla,chvilku plakal,snad ze strachu ale koupil si autíčko,mamce řekl,že to má za bolest.Domů jsem se vrátila až pozdě odpoledne s vnučkou,chvilku si od těch prcků odpočine.Ted navrhla že budeme spát s polu a budem si povídat.U nás bylo slunečno ale hrozný vítr a i chladno.Jaruško,udělala si pro sebe užitečnou věc,no nadváha,holka s tím nic asi nikdo z nás moc neudělá nahoru to jde a dolů nic.Ta zima je hrozná,málo pohybu teda aspoň u nás a dost častý gaučing a hlavně po obědě to se pak ukládá.No já se loučím,přeji pohodovou noc ![]() |
||||
| Bm68 | . | Datum vložení: 14.04.2015 19:56 hod. | |||
|
Už jen přeju krásný večer a dobrou noc!![]() ![]() |
||||