Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Jdu se na vás podívat, jen v poklusu, zítra má maminka 84 let, musím do Třebíče, uchystám asi nepečený slaný dortík, moc se nepohybuje, tak aby nebyla jako kulička. Taky zahrada čeká, ještě nemám dočištěné jahody - já ostuda. Taky ještě dočistit další várku topinambur do mrazáku.Chtěla bych poprosit - podívejte se na tento odkaz, uděláte dobrý skutek - předem děkuji:

http://www.pesweb.cz/cz/naplnte-misky
Obrázek uživatelky
profil
děvčáta,vstáváme,cvičíme svítí sluníčko,trochu to doma poklidím a budu uklízet pergolu,hlavně nanosit nádobí večer bude grilovačka.Alenko také v sobotu koukáme na televíkend.Jdu připravit snídani a sváču té naší nocležnici,vám přeji krásný den-sluníčkovýSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásný středeční den ženičky.Jenom jsem nakoukla a zas pádím do města.Večer mě volala kamarádka,že se mám zastavit.
Asi je jí doma samotné smutno.Roky se starala o nemocného manžela a teď ve velkém bytě zůstala sama.
Zase se ozvuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobré ránko děvčátka...Bertice-Jaruš, my se občas díváme na slovenské programy..já se v sobotu ráno dívám na televíkend, tak zrovna slyším slovenštinu a vidím krásy Slovenska..Smajlík
ta kniha bude moc zajímavá..Fotečky si najdu...
Muž dobírá starou dovču, bude do pondělka doma.Ani nevím jaké má plánySmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
a chci poděkovat za komentíky k fotkám vnučky.Je to pro mně radost, že jste si našly čas podívat se. Pomaloučku dopisuji knihu Babičko, vyprávěj, nalepila jsem tam i z jesliček její první vymalovánky zvířátek, hodně fotek a kdejakých výstřižků. Dokonce jsem našla i historii našeho příjmení či jména dědečka. Doufám, že ještě alespoň jednu knihu budu vytvářet.Snad se dočkám....
V sobotu se chystáme na Slovensko, neteř má holčičku, tak jí jedeme navštívit s dárečky a také si nakoupím časopisy. Ta slovenština mi dost chybí. Kdysi byly alespoň inscenace, myslím v pondělí. Je mnoho krásných starších filmů, ale televize raději zařazují americké slátaniny. Kolikrát se raději s mužem dívám na válečné filmy na ČT2.
Obrázek uživatelky
profil
U nás též foukal hodně vítr. Koukala jsem na počasí a ve čtvrtek udělám jahody u našich. Ijo zvládla jsi malého u zubaře dobře.
Jdu konečně dožehlit a snad se ráno dospím, zítra jdu do divadla.
Přeji bezbolestnou noc.
Obrázek uživatelky
profil
vše jsem přečetla,zdravím MajkuSmajlík
Všechny jste byly moc pilnéSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
A já ještě odpočívám......
Mějte pěkný večer a dobrou noc SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak čtu, jaké jste všechny šikulky a co jste dneska zvládly...Smajlík
Je čas na odpočinek a věnování se svým zálibám...mějte pěkný,pohodový večer a hezky se vyspěte...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,ráno s malým se to zvládlo dobře,zubařka mu vytrhla 2 zoubky,jeden byl kazový a pod druhým mu lezl nový tak ho také škubla,chvilku plakal,snad ze strachu ale koupil si autíčko,mamce řekl,že to má za bolest.Domů jsem se vrátila až pozdě odpoledne s vnučkou,chvilku si od těch prcků odpočine.Ted navrhla že budeme spát s polu a budem si povídat.U nás bylo slunečno ale hrozný vítr a i chladno.Jaruško,udělala si pro sebe užitečnou věc,no nadváha,holka s tím nic asi nikdo z nás moc neudělá nahoru to jde a dolů nic.Ta zima je hrozná,málo pohybu teda aspoň u nás a dost častý gaučing a hlavně po obědě to se pak ukládá.No já se loučím,přeji pohodovou noc Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Už jen přeju krásný večer a dobrou noc!SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles