Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 15.04.2015 11:26 hod. | |||
|
Přeji dobrou chuť mužík přišel z města..bude péci bůčíček![]() Tak k obědu bude jogurt a obět až o svačině![]() Stázičko..taky Ti přeji vše nej k svátečku.. ![]() Kristy..budete mít jogurtíky..to je fajn výhra.. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 15.04.2015 11:14 hod. | |||
|
Tak jsme doma, venku je sluníčko, ale zase fouká vítr. Stázko vše nejlepší k svátku, hodně zdraví a kopec štěstí. Tak popřeji dobrou chuť k obědu a mějte pěkné odpoledne. ![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 15.04.2015 10:56 hod. | |||
|
jéééééé Stazi mně to vůbec nenapadlo,přeji hodně zdravíčka a štěstíčka k svátku![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Stázko, | Datum vložení: 15.04.2015 10:05 hod. | |||
|
tak se mi zdá, že máš svátek!!! Takže hodně a hodně zdravíčka, štěstíčka a samé hodné lidi kolem sebe!! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() A hezky si to užij, ne že budeš slavit prací! |
||||
| Macizaj | Kuk, | Datum vložení: 15.04.2015 09:40 hod. | |||
|
děvčátka, vůbec nestíhám. Včera jsme to na schůzi důchodců natáhli, tak už jsem PC nepouštěla. Dnes ráno jsme jeli obvodní doktorce na krev. Teď jsem zajišťovala výlet na zámek Ploskovice, ještě potřebuji sehnat obědy poblíž zámku, ale zatím nikde telefon neberou. Mám tady dnes opravdu veliký koš prádla vyžehlit, uvařit a odpoledne zase babinec a knihovna. Omlouvám se, ale ani jsem nedočetla. Všem přeji pěkný den! ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký den, děvčata! | Datum vložení: 15.04.2015 09:35 hod. | |||
|
Máme nějak moc teplo. Byla jsem na poště pro balíček, přišlo mi to tričko od Wittu. No, v katalogu vypadalo líp. Ale hlavně, že mi je. Pak jsewm se stavila pro dezertní vidličky a žasla jsem, kolik stojí. Přitom to není žádná extra kvalita. Jaruš,mamince přeju hodně zdraví. Na ten odkaz se mrknu. Kristi a Marti, to je dobře, že je vám líp. ![]() ![]() A Kristinka po jogurtech bude jako rybička. Jaruš Bertice,to bude mít vnučka krásnou památku- tu knížku. Na Slovensko bych se ještě někdy taky ráda vypravila, ale asi už se to nepovede. Irenko, užijte si grilovačku. A všechny se mějte kráááásně! ![]() ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 15.04.2015 09:10 hod. | |||
|
u nás zataženo. Dneska mi došel balíček plný jogurtu a zakysaných mlék ,to potěší ![]() Jaruš mamince hodně zdravíčka ![]() Marti taky už mi je lépe,snad už i zůstane ![]() ![]() Jani už má hotovo ,užívej si relax,za chvíli budeš okopávat ![]() Mějte všechny pohodový den ![]() ![]() Dík kdo si udělal čas a kouknul na moje fotečky ![]() |
||||
| 2baculka | Kuk. | Datum vložení: 15.04.2015 08:57 hod. | |||
|
Je sluníčkově, teplo se udělá.Martička užbude brzo zdravá. Jaru mamina má krásný věk. Poklušu zkusit na oční, mám již třetí den červené oko a nejde to pryč. Sice mě neboli netlačí, ale je to nepříjemné. Uvidím ,zda mne vezme. |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný den, | Datum vložení: 15.04.2015 08:52 hod. | |||
|
máme sluníčko, teplo. Dnes jsem po 10ti dnech ustlala postel, když tak si lehnu po oibědě na pohovku. Je mi líp, tak už mám zase svět ráda.Dočítat nebudu, něco jsem si přečetla během ležení......Přeji všem moc pěkný den...![]() Jaruško, přeji tvé mamince ještě mnoho krásných let ve zdraví a pohodě. |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 15.04.2015 08:52 hod. | |||
|
![]() pěknou středu. Jaruško, chodím na stránku, každý den a mamince přeji hodně zdraví. Krásný věk. ![]() Na zahradě máme skoro vše hotové a už relaxujeme. ![]() ![]() Irenko, tak dobře grilujte ať se počasí vydaří. Přeji pěkný den. ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||