Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
odpoledne jsem měla návštěvu,přijely moje holkySmajlík
Teď skončil hokej ,dneska jsme vyhráliSmajlíkSmajlík
Marti už má brambory zasazenéSmajlíka šlo to i bez tebe,marné nemoc je nemocSmajlíkSmajlík
Alenko a ostatní marodi ještě se šetřeteSmajlíkSmajlík
Všem už popřeji pěkný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlík
Jo a díky za komentikySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes nestíhám, omlouvám se odešla návštěva , tak jen popřeji pěkný večer a dobrou noc všem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Stázičko..jsem ráda, že jsi přáníčko našlaSmajlíkSmajlíkJá dnes byla jen chvíli na houpačce a jinak jsem nic nedělala..ještě nožku šetřím..už mne ta pučocha řeže, už ji půjdu sundat a zalehnu..
REGI..snad se žilka umoudří..Smajlík
Aničko..já taky ještě kašlu, už od Velikonoc..Smajlík

Děvčátka, přeji hezký večer..
Obrázek uživatelky
profil
nic mně nebaví, jsem stále unavená, ochrápaná. Jsem na neschopence nadále, mám nové léky a stále kašlu. Ted ro změnu v noci dobré, ale přes den mně to dráždí. Je to takový suchý kašel. Na kontu jduu za týden, mám donést moč a bude mi brát také krev. Při poslechu říkala, že plíce mám čisté, ale že to mám ostřejší na průduškách i průdušnici.
Obrázek uživatelky
profil
my máme beze mne brambory na poli v zemi a jsou už i zaválené, manžel je dělal poprve sám, já jsem skutečně ještě nemohla....To nejhorší je z krku, Mladý zase posekal sám zahradu a tak je to pěkné....Teď už jenom přísady rajčat, paprik, patizonu, lilku . Na Marka okurky do járka ...Já se šetřím, těším se, že v pátek přijede syn na narozeniny své sestry, tak budu v sobotu mít všechny tři moje děti pohromadě.Pak je asi zase do podzimu neuvidím, budou mít každý práci a syn práci na Lipně v penzionu...Přeji všem pěkný večer a hezky se vyspěte.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děkuji za přání ke svátku, slavila jsem hlídáním Nicolase, pořád nemůže do školky. A už je moc živý,hráli jsme si a hráli, pořád dokola.Už jsem nevěděla, co si vymýšlet za hry.
Ali, děkuji za vytvoření přáníčka, a taky za kytku různobarevných tulipánů.
Mě už začaly kvést červené tulipány, je zajímavé, že mi ty tulipány kvetou postupně, nikdy ne naráz. Ještě budou později kvést takové žíhané, drobné.
Regi, takovou prasklou žilku jsem měla vloni,červené oko, strach se na mě podívat. Bylo to tím, že jsem byla dlouho skloněná a násilně jsem trhala plevel z květinových záhonů.Teď už si na to dávám pozor.
Jarko-Jakaz, přeji mamince všechno,jen to nejlepší k zítřejším narozeninám,je to krásný věk.
Obrázek uživatelky
profil
Přejí krásné sluneční odpoledne.Byla jsem od rána u Marušky je jí samotné smutno.
V tom někdo zvoní.Jakub mě přivezl SIDA(péjska) HuráSmajlík

Nemůžu ho dosytit.SmajlíkA tu radost jakou mě výtal nelze popsat
Obrázek uživatelky
profil
Jsem dnes odpočinková, šla jsem s červeným okem na oční. Je to prasklá žilka, tudíž prý pro obvodního lékaře. Asi žilní problémy. Tak až zítra dnes tam byl jen do 11. a zrovna umyju mamině vlasy. Stázi vše nejlepší k svátku hodně zdravíčka.
Venku je tepíčko, tak si půjdu namazat gumu u auta u kufru jelením lojem, Zase mivčera nešlo odtrhnout, tak mi to radili pánové odborníci.
Obrázek uživatelky
profil
Stázko, přeji ti k svátku všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví.Smajlík
Dopoledne jsme byli s mužem ve městě. Muž byl na masáži a já jsem koukala po obchodech, co bych koupila synkovi k narozeninám. Těžko se vybírá dárek pro 30ti letého dospěláka, ale nakonec jsem dárek vybrala.
Jak jsem dočetla, tak se, co jste byly nemocné, uzdravujete a to je dobře.Smajlík
Mějte hezké odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
také dobrou chuť k pozdnímu obědu a ke kávě.

Já dělala zapečené těstoviny s lečem.K tomu byl první salát ze skleníku.

Stázi, také přeji hodně zdravíčka k svátku.SmajlíkSmajlík

Dopoledne bylo pěkně, ale pak se udělal zase vítr.
Kristínko, pochutnej si na jogurtech.SmajlíkSmajlík

Marcelko, my pojedeme s důchodci 22.4. do Olomouce na forty.
Budou tři, Křelov, Olomouc a Radíkov.Také to máme s obědem na Kopečku.

Pěkné odpoledne.SmajlíkSmajlíkSmajlík


 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles