Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 15.04.2015 20:21 hod. | |||
|
odpoledne jsem měla návštěvu,přijely moje holky![]() Teď skončil hokej ,dneska jsme vyhráli ![]() ![]() Marti už má brambory zasazené a šlo to i bez tebe,marné nemoc je nemoc![]() ![]() Alenko a ostatní marodi ještě se šetřete ![]() ![]() Všem už popřeji pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() Jo a díky za komentiky ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 15.04.2015 19:59 hod. | |||
|
Dnes nestíhám, omlouvám se odešla návštěva , tak jen popřeji pěkný večer a dobrou noc všem.![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 15.04.2015 19:24 hod. | |||
|
Stázičko..jsem ráda, že jsi přáníčko našla![]() Já dnes byla jen chvíli na houpačce a jinak jsem nic nedělala..ještě nožku šetřím..už mne ta pučocha řeže, už ji půjdu sundat a zalehnu..REGI..snad se žilka umoudří.. ![]() Aničko..já taky ještě kašlu, už od Velikonoc.. ![]() Děvčátka, přeji hezký večer.. |
||||
| Anicka59 | Hezký večer | Datum vložení: 15.04.2015 18:50 hod. | |||
|
nic mně nebaví, jsem stále unavená, ochrápaná. Jsem na neschopence nadále, mám nové léky a stále kašlu. Ted ro změnu v noci dobré, ale přes den mně to dráždí. Je to takový suchý kašel. Na kontu jduu za týden, mám donést moč a bude mi brát také krev. Při poslechu říkala, že plíce mám čisté, ale že to mám ostřejší na průduškách i průdušnici. | ||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 15.04.2015 18:24 hod. | |||
|
my máme beze mne brambory na poli v zemi a jsou už i zaválené, manžel je dělal poprve sám, já jsem skutečně ještě nemohla....To nejhorší je z krku, Mladý zase posekal sám zahradu a tak je to pěkné....Teď už jenom přísady rajčat, paprik, patizonu, lilku . Na Marka okurky do járka ...Já se šetřím, těším se, že v pátek přijede syn na narozeniny své sestry, tak budu v sobotu mít všechny tři moje děti pohromadě.Pak je asi zase do podzimu neuvidím, budou mít každý práci a syn práci na Lipně v penzionu...Přeji všem pěkný večer a hezky se vyspěte.![]() ![]() |
||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 15.04.2015 18:21 hod. | |||
|
děkuji za přání ke svátku, slavila jsem hlídáním Nicolase, pořád nemůže do školky. A už je moc živý,hráli jsme si a hráli, pořád dokola.Už jsem nevěděla, co si vymýšlet za hry. Ali, děkuji za vytvoření přáníčka, a taky za kytku různobarevných tulipánů. Mě už začaly kvést červené tulipány, je zajímavé, že mi ty tulipány kvetou postupně, nikdy ne naráz. Ještě budou později kvést takové žíhané, drobné. Regi, takovou prasklou žilku jsem měla vloni,červené oko, strach se na mě podívat. Bylo to tím, že jsem byla dlouho skloněná a násilně jsem trhala plevel z květinových záhonů.Teď už si na to dávám pozor. Jarko-Jakaz, přeji mamince všechno,jen to nejlepší k zítřejším narozeninám,je to krásný věk. |
||||
| filipi | kuk děvčata | Datum vložení: 15.04.2015 16:21 hod. | |||
|
Přejí krásné sluneční odpoledne.Byla jsem od rána u Marušky je jí samotné smutno. V tom někdo zvoní.Jakub mě přivezl SIDA(péjska) Hurá ![]() Nemůžu ho dosytit. A tu radost jakou mě výtal nelze popsat |
||||
| 2baculka | Jdu nakukovat. | Datum vložení: 15.04.2015 16:00 hod. | |||
|
Jsem dnes odpočinková, šla jsem s červeným okem na oční. Je to prasklá žilka, tudíž prý pro obvodního lékaře. Asi žilní problémy. Tak až zítra dnes tam byl jen do 11. a zrovna umyju mamině vlasy. Stázi vše nejlepší k svátku hodně zdravíčka. Venku je tepíčko, tak si půjdu namazat gumu u auta u kufru jelením lojem, Zase mivčera nešlo odtrhnout, tak mi to radili pánové odborníci. |
||||
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 15.04.2015 14:35 hod. | |||
|
Stázko, přeji ti k svátku všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví.![]() Dopoledne jsme byli s mužem ve městě. Muž byl na masáži a já jsem koukala po obchodech, co bych koupila synkovi k narozeninám. Těžko se vybírá dárek pro 30ti letého dospěláka, ale nakonec jsem dárek vybrala. Jak jsem dočetla, tak se, co jste byly nemocné, uzdravujete a to je dobře. ![]() Mějte hezké odpoledne. ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 15.04.2015 12:49 hod. | |||
|
![]() také dobrou chuť k pozdnímu obědu a ke kávě. Já dělala zapečené těstoviny s lečem.K tomu byl první salát ze skleníku. Stázi, také přeji hodně zdravíčka k svátku. ![]() ![]() Dopoledne bylo pěkně, ale pak se udělal zase vítr. Kristínko, pochutnej si na jogurtech. ![]() ![]() Marcelko, my pojedeme s důchodci 22.4. do Olomouce na forty. Budou tři, Křelov, Olomouc a Radíkov.Také to máme s obědem na Kopečku. Pěkné odpoledne. ![]() ![]() ![]() |
||||