Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 16.04.2015 08:07 hod. | |||
|
Irenkám vše nejlepší a hodně zdraví. Máme pěkně , tak to je dobré. Dnes zatím nevím co se bude dělat Hlavně že se nemocným daří lépe a všichni mějte pohodový den.![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 16.04.2015 07:59 hod. | |||
|
![]() pěkné ráno. Irenkám hodně zdravíčka k svátku. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 16.04.2015 07:57 hod. | |||
|
dobré ránko..dnes bude asi ještě teplý den..![]() ![]() Jani, zájezd bude jistě fajn.. ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Krásné ráno | Datum vložení: 16.04.2015 06:30 hod. | |||
|
děvčata nejprve Stázko ti přeji-opožděně všechno nej k včerejšímu svátku,hlavně zdravíčko.V čera jsem měla velké plány,úklid pergoly a večer grilovačka.Místo toho jsem jen všechno rozvrtala a klusala jsem do práce,maso trčí v lednici a bude čekat na příležitost.Přišla jsem večer po 8 hodině a už jste mě sem nechtěly pustit. Aničko tak máš doma společníka-kamaráda,bude ti veseleji.Martičce a Kristínce je už lépe holky držte se.Jaruško tvoji mamince také přeji hodně zdravíčka,má krásný věk.Ostuda nejsi,ještě na zahrádce vše zvládneš,je čas a ted se má zase ochladit tak kam spěchat.Irenko sluníčko,kde vězíš?Přeji ti k dnešnímu svátku vše nej,hlavně to zdravíčko.Holky užívejte si krásný den sluníčkový já jdu prozměnu ráno na 8 do práce tak se tady mějte.Marodi uzdravujte se at je všem zase dobře.![]() ![]() |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata | Datum vložení: 15.04.2015 22:25 hod. | |||
|
Regi: Měřila Ti oční tlak na očním? Ona ta prasklá žilka u mně opravdu patřila na oční a dodnes jsem pod kontrolou. Dnes bylo u nás krásně, byly jsme s dcerou u její známé, dát Sárince zarovnat ofinku,ale moc se nechtěla nechat. Pak si venku pojezdila na odrážedle. Všem marodům i zdravým klidnou noc. Vnučka také dost kašle, nechávám si jí v pátek doma a budeme se spolu "léčit". |
||||
| vocjan | Blanko, | Datum vložení: 15.04.2015 22:13 hod. | |||
|
![]() to je zkopírováno z Wikipedie. ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Ahoj, | Datum vložení: 15.04.2015 22:00 hod. | |||
|
přišla jsem ze schůze, tak už jen popřeju dobrou noc. Holky, já taky kašlu, vrátilo se mi to, ale to je tím, že mně je furt horko a chodím dost nalehko. Jani, to jsi z něčeho opsala nebo jsi historička?? A už jsem zticha a vy hezky spěte. ![]() ![]() |
||||
| vocjan | pokračování | Datum vložení: 15.04.2015 21:50 hod. | |||
|
![]() Marcelko, na rozdíl od tebe, já se jen svezu, ale ty jsi to musela zařídit.![]() ![]() Marti, je dobře, že je Ti lépe a všem marodům přeji brzké uzdravení. Děkuji za nakouknutí. Přeji klidnou noc. ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji pěkný večer. | Datum vložení: 15.04.2015 21:44 hod. | |||
|
![]() Marcelko, tady máš vysvětlení. Fort je relativně samostatná pevnůstka jako doplnění hlavního opevnění (například pevnosti Olomouc, pevnosti Josefov, pevnosti Terezín. Například řetězem fortů byla doplněna barokní pevnost Olomouc. Jedná se zpravidla o opevňovací objekt předsunutý před hlavním opevněním pevnosti. Byl tvořen hlavním objektem (valem s kasematy nebo bez nich) podkovovitého půdorysu, příkopem, reduitem a kolištěm (glacis). Stěny příkopu byly opatřeny cihelnými stěnami (armováním). Čelní stěna hlavního valu (eskarpa) bývala opatřena krytou střeleckou chodbou se střílnami, vykrývajícími svými střeleckými úhly celý prostor příkopu. Zpětná stěna příkopu na straně koliště (kontreskarpa) bývala rovněž opatřena krytou střeleckou chodbou se střílnami, umožňovala obráncům jednak úkryt při zteči protivníka na kolišti, jednak jeho napadení střelbou z týla. Dále byla eskarpa často doplněna kaponiérami, které chránily příkop a obráncům umožňovaly jeho překonání. |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 15.04.2015 20:25 hod. | |||
|
Stázko, nejprve popřeji tobě hodně zdravíčka k svátku. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Janičko, nevím sice, co jsou FORTY, ale určitě budete mít pěkný výlet. Já už jsem sehnala obědy v Litoměřicích, tak je celý zájezd zajištěný. ![]() Regi, prasklou žilku v oku už jsem také měla. Manžel byt z toho vyplašený a hned mě dovezl na oční pohotovost do Plzně. Tam mě řekli, že to nic není a zbytečně jsem platila 90 Kč. Do týdne se to vstřebalo. AničkoF, TAK MÁŠ KONEČNĚ ZASE SVÉHO PEJSKA! ![]() Jaruško, také přeji mamince hodně zdravíčka!!! Martičko, potěš se se svými dětmi a pěkně oslavte dceřiny narozky! Věrko, už jsem také misku naplnila a budu pokračovat zítra. Aničko a Alenko, přeji vám, aby už vám dal konečně kašel pokoj. Přeji vám pěkný večer a dobrou noc. ![]() ![]() |
||||