Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Irenkám vše nejlepší a hodně zdraví. Máme pěkně , tak to je dobré. Dnes zatím nevím co se bude dělatSmajlíkHlavně že se nemocným daří lépe a všichni mějte pohodový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkné ráno.

Irenkám hodně zdravíčka k svátku.SmajlíkSmajlíkSmajlík

SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobré ránko..dnes bude asi ještě teplý den..SmajlíkSmajlík

Jani, zájezd bude jistě fajn..SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata nejprve Stázko ti přeji-opožděně všechno nej k včerejšímu svátku,hlavně zdravíčko.V čera jsem měla velké plány,úklid pergoly a večer grilovačka.Místo toho jsem jen všechno rozvrtala a klusala jsem do práce,maso trčí v lednici a bude čekat na příležitost.Přišla jsem večer po 8 hodině a už jste mě sem nechtěly pustit.SmajlíkAničko tak máš doma společníka-kamaráda,bude ti veseleji.Martičce a Kristínce je už lépe holky držte se.Jaruško tvoji mamince také přeji hodně zdravíčka,má krásný věk.Ostuda nejsi,ještě na zahrádce vše zvládneš,je čas a ted se má zase ochladit tak kam spěchat.Irenko sluníčko,kde vězíš?Přeji ti k dnešnímu svátku vše nej,hlavně to zdravíčko.Holky užívejte si krásný den sluníčkový já jdu prozměnu ráno na 8 do práce tak se tady mějte.Marodi uzdravujte se at je všem zase dobře.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Regi: Měřila Ti oční tlak na očním? Ona ta prasklá žilka u mně opravdu patřila na oční a dodnes jsem pod kontrolou.

Dnes bylo u nás krásně, byly jsme s dcerou u její známé, dát Sárince zarovnat ofinku,ale moc se nechtěla nechat. Pak si venku pojezdila na odrážedle.


Všem marodům i zdravým klidnou noc. Vnučka také dost kašle, nechávám si jí v pátek doma a budeme se spolu "léčit".
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík

to je zkopírováno z Wikipedie.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přišla jsem ze schůze, tak už jen popřeju dobrou noc.

Holky, já taky kašlu, vrátilo se mi to, ale to je tím, že mně je furt horko a chodím dost nalehko.
Jani, to jsi z něčeho opsala nebo jsi historička??
A už jsem zticha a vy hezky spěte.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Marcelko, na rozdíl od tebe, já se jen svezu, Smajlík ale ty jsi to musela zařídit.SmajlíkSmajlík

Marti, je dobře, že je Ti lépe a všem marodům přeji brzké uzdravení.

Děkuji za nakouknutí.

Přeji klidnou noc.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Marcelko, tady máš vysvětlení.
Fort je relativně samostatná pevnůstka jako doplnění hlavního opevnění (například pevnosti Olomouc, pevnosti Josefov, pevnosti Terezín. Například řetězem fortů byla doplněna barokní pevnost Olomouc. Jedná se zpravidla o opevňovací objekt předsunutý před hlavním opevněním pevnosti. Byl tvořen hlavním objektem (valem s kasematy nebo bez nich) podkovovitého půdorysu, příkopem, reduitem a kolištěm (glacis).

Stěny příkopu byly opatřeny cihelnými stěnami (armováním). Čelní stěna hlavního valu (eskarpa) bývala opatřena krytou střeleckou chodbou se střílnami, vykrývajícími svými střeleckými úhly celý prostor příkopu. Zpětná stěna příkopu na straně koliště (kontreskarpa) bývala rovněž opatřena krytou střeleckou chodbou se střílnami, umožňovala obráncům jednak úkryt při zteči protivníka na kolišti, jednak jeho napadení střelbou z týla. Dále byla eskarpa často doplněna kaponiérami, které chránily příkop a obráncům umožňovaly jeho překonání.
Obrázek uživatelky
profil
Stázko, nejprve popřeji tobě hodně zdravíčka k svátku.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Janičko, nevím sice, co jsou FORTY, ale určitě budete mít pěkný výlet. Já už jsem sehnala obědy v Litoměřicích, tak je celý zájezd zajištěný.Smajlík

Regi, prasklou žilku v oku už jsem také měla. Manžel byt z toho vyplašený a hned mě dovezl na oční pohotovost do Plzně. Tam mě řekli, že to nic není a zbytečně jsem platila 90 Kč. Do týdne se to vstřebalo.

AničkoF, TAK MÁŠ KONEČNĚ ZASE SVÉHO PEJSKA!Smajlík

Jaruško, také přeji mamince hodně zdravíčka!!!

Martičko, potěš se se svými dětmi a pěkně oslavte dceřiny narozky!

Věrko, už jsem také misku naplnila a budu pokračovat zítra.

Aničko a Alenko, přeji vám, aby už vám dal konečně kašel pokoj.
Přeji vám pěkný večer a dobrou noc. SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles