Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| bertice | Zdravím všechny, | Datum vložení: 16.04.2015 12:36 hod. | |||
|
obzvlášť Irenky. U nás je krásně. Vařila jsem masové nudličky s kolínky a brokolicovou polévku. Za chvíli pojedeme pro vnučku. |
||||
| badysek | *-* | Datum vložení: 16.04.2015 12:10 hod. | |||
|
Dobrou chuť,teprve vařím koprovku![]() |
||||
| fanypol | kuk | Datum vložení: 16.04.2015 11:45 hod. | |||
|
Přeji dobré chutnáníčko... Irenkám taky přeji vše nej.. ![]() |
||||
| badysek | Krásný den děvčátka, | Datum vložení: 16.04.2015 11:36 hod. | |||
|
tak nejprv Ijo a IrenkoS přeji především hlavně zdravíčka ,ale i štěstíčko k svátku![]() Sluníčkoka už se ozvi a pojď mezi nás....Já byla dneska na odběrech,tak jsem dorazila před chvíli Setkala jsem se s kamarádkou co jsme jezdili spolu do lázni,tak jsme si pokecaly u kafíčka![]() ![]() Marodům brzké uzdravení ![]() ![]() A kdo jede na výlet ať má pěkné počasí ![]() ![]() Jani,díky za cvrčky ![]() Děvčátka díky za komentiky![]() Pěkný den přeji všem ![]() |
||||
| filipi | kuk děvčata | Datum vložení: 16.04.2015 11:29 hod. | |||
|
Dobré chutnání.Krásný u nás sluneční den. Vykoupala jsem péjska udělala 8skleniček utopenců a teď si se zbytku udělám lečo![]() |
||||
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 16.04.2015 09:27 hod. | |||
|
IrenkoS a IrenkoIjo, přeji vám k svátku hodně zdraví, štěstí a radosti s vašimi nejbližšími. Všem přeji hezký den. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný a slunečný den | Datum vložení: 16.04.2015 08:50 hod. | |||
|
nejprve Irenkám k svátku hodně štěstí a užijte si dnešní den nicneděláním a nechejte se od svých poloviček obskakovat..Která musí jít do práce, tak ať to uteče a jste doma u svých blízkých....Jani, kdybych zapomněla, tak hezký výlet, určitě bude fajn a něco zkoukneš nového.Myslím, že to bude velmi zajímavé,užij si to ..Všem přeji pěkný den...![]() ![]() |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 16.04.2015 08:47 hod. | |||
|
Včera jsem tady nebyla,proto opožděně přeji Stázce všechno nejlepší k včerejšímu svátku... ![]() taky Irence k dnešnímu svátku přeji všechno nejlepší a oběmahodně zdravíčka, štěstíčka,a pohody v jejich rodinách... ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| filipi | krásné ráno | Datum vložení: 16.04.2015 08:46 hod. | |||
|
Nejprve popřeji Irence hodně zdravíčka i štěstíčka![]() ![]() Vám všem krásný sluneční čtvrtek ![]() Ráno jsem spěchala do Flopu,koupit levný točený salám.Udělám utopence,aby jsme měly co bužírovat na chatě.Maso mám zavařené tak snad neumřem hlady ![]() Vůbec by neškodilo kdyby jsme nějaké to kilo shodily.Hlavně Maruška,tá má přes metrát a je o půl hlavy menší než já.Chodí o holích,tak by trochu odlehčila kloubům ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 16.04.2015 08:22 hod. | |||
|
Nejprve bych chtěla popřát k svátku Irence hodně zdravíčka, štěstíčka a radosti. Užij si dnešního dne co nejlépe!♥♥♥♥♥♥ Ještě má svátek Irenka - Sluníčkokoka, také bych jí popřála všechno nejlepší a hodně zdravíčka. Nevím, kde se toulá. ![]() Janičko, je mi hanba, ale opravdu jsem o fortech nikdy neslyšela nebo? jsem to zapomněla. Děkuji za obsáhlé vysvětlení. Tak ať se nám zájezdy povedou!![]() Všem přeji krásný den. Zatím svítí sluníčko, ale zase se má prudce ochladit, alespoň u nás na Plzeňsku. Ahojky!!!!!! |
||||