Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Jdu vám popřát krásný večer a krásnou noc .Ať se vám něco krásného zdáSmajlík
Badysku-Kristínko Maruška by néjraději jela hned.ale ozvala se dcera,že mě v pátek příjdou gratulovat.Tak pojedeme asi v sobotu.Ani nevím n jak dlouho.Mluvila něco od jara do podzimu,ale snad to nemyslela vážně.Bez elektřiny-není mobil,televize ani Pc.To bych asi tak dlouho nevydrželaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Sluníčko, to je dobře, že ses ozvala.
A dcera dostala krásný dárek. Ale píšeš, že nevíš, jestli budeš zdravá. Říkej si, že budeš!!
Věrko, to jsi musela mít bolesti při chůzi. Aspoň teď budeš mít pokoj.
Děvčata,dík, jste hodné. Kristi, synovec je po operaci kolene a pořád mu tahají z kolena krev. Sice za sestrou jezdí, ale pořád tam není, tak se pak stane ledacos.
Děvčata, dobře se vyspěte.
Obrázek uživatelky
profil
Irenko jsi hodná, takový dárek, ale poslouží k dobré věci.
Věrko tak hlavně aby už kuří oka nezlobily.
Blani zítra dobré pořízení . děvčátka mějte všechny klidný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přišla jsem moc a moc poděkovat beruškám, které mi přáli k svátku. Vážím si toho.
Sice mám svátek, ale zrovna dneska jsem se rozhodla dárek darovat já, koupili jsme dceři renaulta megane combi. Mají pět dětí, sice mají logana, ale bude se jí lépe cestovat. Když potřebuje k lékaři, tak před šestou ráno musí vzbudit malé děti, nemohou být doma sami, musí odvézt manžela do práce téměř 50 km a zase zpět, aby měla auto, tak už se na to nechci dívat. Naše auto si půjčovat nechce, kvůli tomu , že je nové, tak už budu mít klid.To bylo zase řečí, že si to nemůže vzít.
Nevím, jestli budu zdravá nebo ne, a jim to moc pomůže.
Mám obrovský koš medvědího česneku, zítra ho musím zpracovat.
Jinak nic nedělám, nějak nemám proč.
Kdo marodíte, tak přeji rychlé uzdravení.
Obrázek uživatelky
profil
děvčata ted jsem dorazila domů a koukám co tady mám krásných přáníček všem vám za ně moc děkuji.Marci jak je u vás?Vždy když se na nás něco žene tak to jde od Plzně a tam jsou bochany mraků.Strácí se sluníčko.Kristi snad odběry budeš mít OK a po dlouhé době sis pokecala s kámoškou,to je také třeba.Aničko Grosse je mi také moc líto byl to mladý člověk na smrt měl ještě čas.Mějte hezké odpoledne,užijte si ještě sluníčko pokud ho ještě máteSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
BLANI..dobře..nebudu nic posílat.. A mysli nejprve na své zdravíčko..Smajlíkmyslím s tím opatrováním..
S tím Grossem se to čekalo,už o tom před pár dny mluvili i s nějakým doktorem.. byl opravdu mladý.Smajlíkani peníze nepomohou, když člověk takhle onemocní...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Irenkám přeji všechno, nejlepší k svátku, hlavně ať už Vás netrápí nemoci.
Obrázek uživatelky
profil
Zapomněla jsem. Včera večer mi došla zpráva z Klikni.cz, že tuto adresu budou rušit, je to přes Google a ten se tak rozhodl, takže si mám do 15. května založit novou schránku a zajistit, aby na tuhle nic nechodilo. Tak kdo mi posíláte e-maily, nic neposílejte, mám tam toho pořád fůry, asi to jen smažu. Zatím nevím, jakou si adresu udělám, pak dám vědět.
Obrázek uživatelky
profil
Nejdříve přeji Irenkám vše nejlepší,hlavně zdravíčko a zase zdravíčko, pak štěstí a splnění všech přání.SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík

Píšu pozdě, byli jsme celé dopoledne na zahrádce a sotva jsem přišla, volal synovec, pak já zase sestře. Už jsem z toho celá na větvi, sestra se zhoršila a synovec sice to neřekl přímo, ale cítím, že už by nejraděj, abych přijela. Jenomže to já teď nemůžu. Tak z toho mám zase depku.
Teprve vás budu číst, pak snad ještě něco napíšu.
Zítra přijdu zase dlouho, ráno klušu k MUDrovi.
Obrázek uživatelky
profil
Irenkám k dnešnímu svátku přeji především hodně zdraví, radosti, osobní spokojenosti, spoustu skvělých přátel, radost z každé maličkosti a jen samé hezké dny. Tady je krásně, už jsem si na zahradě vypila kávičku a je to paráda, když nad hlavami svítí sluníčko, okolo zpívají ptáčci zpěváčci. Poslouchám ted pořad o Grossovi. Holky šokovalo mně to, že zemřel. Neodsuzuji ho, myslím že chyby děláme každý. At je to jak chce, na smrt byl příliš mladý.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles