Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 17.04.2015 07:34 hod. | |||
|
Děvčátka a zase je pátek..moc to utíká... IRČO-sluníčko.. myšlenky o nemocích úplně vypusť z myšlení... já jsem zdravá pořád jako řípa...Nejzdravější pacientka![]() ![]() ![]() |
||||
| vlavod | Krásný den, | Datum vložení: 17.04.2015 06:48 hod. | |||
|
a už je tu pátek.Irenky ještě opožděně Vám přeji hodně zdravíčka a taky trochu toho štěstíčka k vašemu včerejšímu svátku.Mám také maldší dceru Irenku.Včera jsem byla hlídat dceři děti je učitelka a měli třídní schůzky a manžel je na rybách v Norsku.Tak jsem měla celé odpoledne co dělat svézt je domu a pak rozvést po kroužcích a znovu svést.Mezitím nám dokončili vánoční dárek to je koupelnu a vymalování chodby a záchodu.Dělal to profesioinál, byli jsme moc spokojení.Tak dnes se vrhnu do úklidu, ale bude to celkem normální úklid.Takže užijte hezký víkend všechny. | ||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 17.04.2015 06:20 hod. | |||
|
děvčátka před chvilkou bylo venku 12 stupnů a ted koukám je 8 pěkně to leze dolů,zatažená obloha a ptáčkům to nevadí toho zpěvu co nám po ránu dávají-krása.Ještě jednou díky vám za přáníčka moc si toho vážím.Jdu vás pozdravit a přeji krásný den![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 16.04.2015 20:29 hod. | |||
|
Tak jste psala, že máte brambory nasázené. Dnes jsem šla čistit jahody u našich a dopustit vodu do bazénku. Najednou se zjevil bráška a začal sázet brambory. Naštěstí mi nechal lepší místo, ale nedal žádné hnojivo. Je mu to docela jedno, zda něco vyroste. Jeho volba. Moje brambůrky musí počkat nejméně do neděle, ale dám si je podle sebe. Doufám, že trochu sprchne a pak nebude tak hrozné počasí, abych mohla pomalu dodělávat sázecí potřeby moje na zahradách. | ||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 16.04.2015 20:04 hod. | |||
|
Přeji také Irenkám hodně zdravíčka a spokojenosti. Dnes fakt nestíhám. Potěšilo mne, že má AničkaF. pejska doma, jistě to bylo hodně radosti. ANIČKO59, jistě i bude časem lépe. Ta moje prasklá žilka byla hodně moc. Sice jsem je již měla, ale vždy bylo do tří dnů pohoda. Proto jsem šla k oční a ta s tím nic nechtěla mít. Obvodní mi sice změřila tlak a ten není nikterak vysoký. Spíše se mi to stalo při pletí. Také jsem se hodně namohla. | ||||
| ija1 | Kuk | Datum vložení: 16.04.2015 20:02 hod. | |||
|
děvčátka,děkuji vám všem za přáníčka k sváku.Věruš to si teda zkoušela s těmi kuří oky,já měla jedno a stačilo,bolelo jako čert,ted budeš mit pokoj.Irčo co to plácáš,ty musíš být zdravá,máš pro co žít,máš děti a krásná vnoučátka.Já se loučím přeji krásnou pohodovou noc plno hezkých snů![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer, | Datum vložení: 16.04.2015 20:02 hod. | |||
|
Blani tak to je jiná,nevěděla jsem ,že synovec má po operaci...ale sama víš jaké to bylo. Věruško,tak to tě musí bolet..... IrenkoS tak to byl dárek !!!!IrenkoS a ty se hlavně šetří ať jsi zdravá,nic nepodceňuj![]() ![]() AničkoF tak to budete mít,jako kdysi ![]() Mějte pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() |
||||
| annau | Příjemný večer, | Datum vložení: 16.04.2015 20:00 hod. | |||
|
do dnešního dne rozkvetla raná třešeň, do měsíce budou už třešně.Venku bylo nádherně celé dva dny, až 25 st.Hlásí, že se má ochladit, no zapršet by mohlo, je strašné sucho. Topení jsme raději ještě nevypnuli,když člověk sedí u TV je chladno,stejně musím být navlečená ve svetru. Přeji všem, co vás trápí nemoci,ať je lépe.Dobrou noc. |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 16.04.2015 19:55 hod. | |||
|
Irenko, u nás bylo krásně teplo. Byli jsme v lese v krátkých rukávech, pak jsem si na zahradě četla. Kolem páté hodiny se ochladilo a teď je šedá obloha ale mraky nevidím. Přeji si v noci déšť. To je asi stejné jako :beránku otřes se!![]() ![]() Věrko, já jsem mívala kuří oka jako mladá, když jsem nosila úzké lodičky na vysokých podpatcích. Teď už se mi nedělají. Vím ale, že to hrozně bolelo. Teď po zákroku pí. pedikérky budeš mít pokoj. ![]() IrenkoS, to byl od vás krásný dárek. Dcera si ho určitě zaslouží. A nikdy nemysli na to, že bys nebyla v pořádku. ![]() Aničko, pokud bude hezké počasí, určitě budeš na chatě spokojená, ale až začne pršet budeš hledat televizi nebo knížku. Já bych to bez televize vydržela, ale bez knížky ne. ![]() Blaničko, e-maily také nebudu posílat. Se sestrou máš starosti. Mě také takové problémy rozhodí, ale ty máš zatím svého dost. Zítra ti přeji dobré pořízení u lékaře. Přeji vám všem pěkný večer a dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Ahojky. | Datum vložení: 16.04.2015 19:48 hod. | |||
|
JANI, popisuješ tu pevnost krásně, znám to z Josefova. Zatím si vás čtu. Byla jsem celý den u našich, doktorka a pak u našich. Tlak mám dobrý, Askorutin mám předepsaný jen jsem nestihla lékárnu. Dojdu ráno a pak se pojedu bavit na setkání bývalých kolegů. Nemůžu jen pracovat. | ||||