Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka a zase je pátek..moc to utíká...

IRČO-sluníčko.. myšlenky o nemocích úplně vypusť z myšlení...Smajlíkjá jsem zdravá pořád jako řípa...Nejzdravější pacientkaSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
a už je tu pátek.Irenky ještě opožděně Vám přeji hodně zdravíčka a taky trochu toho štěstíčka k vašemu včerejšímu svátku.Mám také maldší dceru Irenku.Včera jsem byla hlídat dceři děti je učitelka a měli třídní schůzky a manžel je na rybách v Norsku.Tak jsem měla celé odpoledne co dělat svézt je domu a pak rozvést po kroužcích a znovu svést.Mezitím nám dokončili vánoční dárek to je koupelnu a vymalování chodby a záchodu.Dělal to profesioinál, byli jsme moc spokojení.Tak dnes se vrhnu do úklidu, ale bude to celkem normální úklid.Takže užijte hezký víkend všechny.
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka před chvilkou bylo venku 12 stupnů a ted koukám je 8 pěkně to leze dolů,zatažená obloha a ptáčkům to nevadí toho zpěvu co nám po ránu dávají-krása.Ještě jednou díky vám za přáníčka moc si toho vážím.Jdu vás pozdravit a přeji krásný denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jste psala, že máte brambory nasázené. Dnes jsem šla čistit jahody u našich a dopustit vodu do bazénku. Najednou se zjevil bráška a začal sázet brambory. Naštěstí mi nechal lepší místo, ale nedal žádné hnojivo. Je mu to docela jedno, zda něco vyroste. Jeho volba. Moje brambůrky musí počkat nejméně do neděle, ale dám si je podle sebe. Doufám, že trochu sprchne a pak nebude tak hrozné počasí, abych mohla pomalu dodělávat sázecí potřeby moje na zahradách.
Obrázek uživatelky
profil
Přeji také Irenkám hodně zdravíčka a spokojenosti. Dnes fakt nestíhám. Potěšilo mne, že má AničkaF. pejska doma, jistě to bylo hodně radosti. ANIČKO59, jistě i bude časem lépe. Ta moje prasklá žilka byla hodně moc. Sice jsem je již měla, ale vždy bylo do tří dnů pohoda. Proto jsem šla k oční a ta s tím nic nechtěla mít. Obvodní mi sice změřila tlak a ten není nikterak vysoký. Spíše se mi to stalo při pletí. Také jsem se hodně namohla.
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka,děkuji vám všem za přáníčka k sváku.Věruš to si teda zkoušela s těmi kuří oky,já měla jedno a stačilo,bolelo jako čert,ted budeš mit pokoj.Irčo co to plácáš,ty musíš být zdravá,máš pro co žít,máš děti a krásná vnoučátka.Já se loučím přeji krásnou pohodovou noc plno hezkých snůSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Blani tak to je jiná,nevěděla jsem ,že synovec má po operaci...ale sama víš jaké to bylo.
Věruško,tak to tě musí bolet.....
IrenkoS tak to byl dárekSmajlík!!!!IrenkoS a ty se hlavně šetří ať jsi zdravá,nic nepodceňujSmajlíkSmajlík
AničkoF tak to budete mít,jako kdysiSmajlík Smajlík
Mějte pěkný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
do dnešního dne rozkvetla raná třešeň, do měsíce budou už třešně.Venku bylo nádherně celé dva dny, až 25 st.Hlásí, že se má ochladit, no zapršet by mohlo, je strašné sucho.
Topení jsme raději ještě nevypnuli,když člověk sedí u TV je chladno,stejně musím být navlečená ve svetru.
Přeji všem, co vás trápí nemoci,ať je lépe.Dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Irenko, u nás bylo krásně teplo. Byli jsme v lese v krátkých rukávech, pak jsem si na zahradě četla. Kolem páté hodiny se ochladilo a teď je šedá obloha ale mraky nevidím. Přeji si v noci déšť.SmajlíkTo je asi stejné jako :beránku otřes se!SmajlíkSmajlík

Věrko, já jsem mívala kuří oka jako mladá, když jsem nosila úzké lodičky na vysokých podpatcích. Teď už se mi nedělají. Vím ale, že to hrozně bolelo. Teď po zákroku pí. pedikérky budeš mít pokoj.Smajlík

IrenkoS, to byl od vás krásný dárek. Dcera si ho určitě zaslouží. A nikdy nemysli na to, že bys nebyla v pořádku.Smajlík

Aničko, pokud bude hezké počasí, určitě budeš na chatě spokojená, ale až začne pršet budeš hledat televizi nebo knížku. Já bych to bez televize vydržela, ale bez knížky ne.Smajlík

Blaničko, e-maily také nebudu posílat.
Se sestrou máš starosti. Mě také takové problémy rozhodí, ale ty máš zatím svého dost. Zítra ti přeji dobré pořízení u lékaře.
Přeji vám všem pěkný večer a dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
JANI, popisuješ tu pevnost krásně, znám to z Josefova. Zatím si vás čtu. Byla jsem celý den u našich, doktorka a pak u našich. Tlak mám dobrý, Askorutin mám předepsaný jen jsem nestihla lékárnu. Dojdu ráno a pak se pojedu bavit na setkání bývalých kolegů. Nemůžu jen pracovat.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles