Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
taky změny počasí poznám na těle, jen tentokrát se přidala strašná bolest hlavy a očí, skoro celý den jsem proležela.
Teď už je mi lépe a až se vyspím, bude to OK.
Marti, přeji dceři dodatečně všechno nejlepší, hlavně zdraví. Ať se vám grilovačka vydaří a hlavně to počasí.
Obrázek uživatelky
profil
ani nevím jestli jsem přála.Pěkný věk ten bych bralaSmajlíkPřeji hlavně zdravíčko,ono je nejdůležitější!!!!!!Smajlík
Jaruš B užij si rodinku i návštěvu.
AničkoF jsi odvážná,ale bez telefonu nevím,nevím....Ono by to možná chtělo nějakou kontrolu jestli jste v pořádkuSmajlíkSmajlík
Maru odpočívej ,to počasí nám dělá neplechu,taky mně bolí všechny kosti...
Blani asi to tak bude,ale dej se nejdřív do pořádku....Na sestřičku doléhá ta samota,no a samozřejmě i počasíSmajlík
Příjemné kafičkováníSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
pěkné popoledni, máte jistě po obědě, my také.Měli jsme filé s bramborem a ledový salát,polévka gulášová.Včera jsme trochu dýl poseděli u dcery, její děti to nemohly vydržet a chtěli ji popřát na její den narozenin. Tak udělali pár chlebíčků, jednohubek, Marky se plně zapojila , měli jsme medovník, kávu vídeňskou a děti pili džus z nového odšťavnovače a manžel pivo.Jinak je plánovaná oslava zítra a v případě pršení třebas v neděli. Bude se grilovat a bude nás asi kolem 15 a víc.Děkuji všem, co jste přáli dceři k jejim narozeninám - včera jí bylo 41......Přeji všem pěkné odpoledne...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás se trochu ochladilo, i sprchlo. Vnučka se už vyspala, napapala, tak vymýšlíme a řadíme hračky a ona počítá do deseti. Plyšáci, kuličky, kostky...

Vařila jsem guláš na dva dny, malé "planý" a pro nás pěkně ostrý.
Dnes by měl přijet syn z Prahy na víkend. Zítra jedeme na Slovensko, vrátíme se až k večeru.
Tak marodi, šetřte se a užijte si všechny víkendu. Ať už pracovně nebo lenošením.
Obrázek uživatelky
profil
Hurá aspoň jsem stihla popřát dobrou chuť.Ráno volala Marška,že jí není dobře,tak jsem vyrazila z domů jako střela a po krátké době měla hezkou barvičku.Asi je to únavou,stresem.
Úplně se bojím jet na zahradu.Tam jsou jenom jejích 3 chatičky a doleva i doprava je to přes 2km.
Asi když jsme v letech máme být blízko civilizace.Což já bych ty kilometry zvládla,ale ona zvládne s hůlkou pár krokůSmajlík
Děvčata nechte si chutnatSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Vy jste pilňušky, tak jdu poprát dobré chutnání.. u nás budou šťouchané brambory s párkem a salát z celeru a mrkve..Smajlík
Trošku prší, jsem ráda...Tady už začínaly praskliny v půdě..Smajlík

Blani..zkusíš prášky ubrat a uvidíš..
Obrázek uživatelky
profil
Jsem zpátky, dneska tam nebylo moc lidí a přivstala jsem si.
Mám vyšší tlak, pan doktor to připisuje těm novým práškům, ale už jsem ho měla před tím.
I všechny další potíže jsou nejspíš od těch prášků.
Uvidíme, dohodla jsem se, je je zkusím pár dní vysadit.
Koupila jsem Kristalon a asi přihnojím papriky, jsou nějak na mrtvém bodě.
Maruško, ty jsi jako vítr.
Kristi, ještě k tomu synovci- asi by to bylo stejné i kdyby byl zdráv.
Děvčata, která jste mi hodnotila fotky, moc děkuju. Ještě jsem to neprohlížela.
Obrázek uživatelky
profil
přeji...SmajlíkSmajlík
U nás zamračeno, teplota klesá pod 10 stupňů...Smajlík
Protože se u nás s kanalizací nic nehýbá, umyla jsem včera všechna okna, vyprala záclony a zrovna uklidila a povysávala...Smajlík
Se změnou počasí mě bolí klouby, hlavně kolena a kotníky...Smajlík
Děvčátka, přeji vám pohodový pátek,kdo jde k doktorum,dobré pořízení... Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
máme zataženo zatím 10°C
Vladi už má hotovo,tak ať ti slouží k radostíSmajlíkSmajlík
Blani u dr samé dobré zprávy.
Všem přeji pohodový pátečekSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak tady pršelo vc noci a poprchává.-Už máme vysáto, teda muž vysával, já byla jako dozor, aby to nevidělSmajlíkVlaďko tak si to už jen užívej.Regi tak zapršelo, brambory se budou dobře sázet.Mějte dneska všechny pohodový senSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles