Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| annau | Příjemné pozdní odpoledne, | Datum vložení: 17.04.2015 18:23 hod. | |||
|
taky změny počasí poznám na těle, jen tentokrát se přidala strašná bolest hlavy a očí, skoro celý den jsem proležela. Teď už je mi lépe a až se vyspím, bude to OK. Marti, přeji dceři dodatečně všechno nejlepší, hlavně zdraví. Ať se vám grilovačka vydaří a hlavně to počasí. |
||||
| badysek | Marti, | Datum vložení: 17.04.2015 14:30 hod. | |||
|
ani nevím jestli jsem přála.Pěkný věk ten bych brala Přeji hlavně zdravíčko,ono je nejdůležitější!!!!!!![]() Jaruš B užij si rodinku i návštěvu. AničkoF jsi odvážná,ale bez telefonu nevím,nevím....Ono by to možná chtělo nějakou kontrolu jestli jste v pořádku ![]() ![]() Maru odpočívej ,to počasí nám dělá neplechu,taky mně bolí všechny kosti... Blani asi to tak bude,ale dej se nejdřív do pořádku....Na sestřičku doléhá ta samota,no a samozřejmě i počasí ![]() Příjemné kafičkování ![]() ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji, | Datum vložení: 17.04.2015 13:00 hod. | |||
|
pěkné popoledni, máte jistě po obědě, my také.Měli jsme filé s bramborem a ledový salát,polévka gulášová.Včera jsme trochu dýl poseděli u dcery, její děti to nemohly vydržet a chtěli ji popřát na její den narozenin. Tak udělali pár chlebíčků, jednohubek, Marky se plně zapojila , měli jsme medovník, kávu vídeňskou a děti pili džus z nového odšťavnovače a manžel pivo.Jinak je plánovaná oslava zítra a v případě pršení třebas v neděli. Bude se grilovat a bude nás asi kolem 15 a víc.Děkuji všem, co jste přáli dceři k jejim narozeninám - včera jí bylo 41......Přeji všem pěkné odpoledne...![]() ![]() |
||||
| bertice | hezký podmračený den, | Datum vložení: 17.04.2015 12:58 hod. | |||
|
u nás se trochu ochladilo, i sprchlo. Vnučka se už vyspala, napapala, tak vymýšlíme a řadíme hračky a ona počítá do deseti. Plyšáci, kuličky, kostky... Vařila jsem guláš na dva dny, malé "planý" a pro nás pěkně ostrý. Dnes by měl přijet syn z Prahy na víkend. Zítra jedeme na Slovensko, vrátíme se až k večeru. Tak marodi, šetřte se a užijte si všechny víkendu. Ať už pracovně nebo lenošením. |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 17.04.2015 11:53 hod. | |||
|
Hurá aspoň jsem stihla popřát dobrou chuť.Ráno volala Marška,že jí není dobře,tak jsem vyrazila z domů jako střela a po krátké době měla hezkou barvičku.Asi je to únavou,stresem. Úplně se bojím jet na zahradu.Tam jsou jenom jejích 3 chatičky a doleva i doprava je to přes 2km. Asi když jsme v letech máme být blízko civilizace.Což já bych ty kilometry zvládla,ale ona zvládne s hůlkou pár kroků ![]() Děvčata nechte si chutnat ![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 17.04.2015 11:17 hod. | |||
|
Vy jste pilňušky, tak jdu poprát dobré chutnání.. u nás budou šťouchané brambory s párkem a salát z celeru a mrkve..![]() Trošku prší, jsem ráda...Tady už začínaly praskliny v půdě.. ![]() Blani..zkusíš prášky ubrat a uvidíš.. |
||||
| Bm68 | Hezký pátek, děvčata! | Datum vložení: 17.04.2015 09:18 hod. | |||
|
Jsem zpátky, dneska tam nebylo moc lidí a přivstala jsem si. Mám vyšší tlak, pan doktor to připisuje těm novým práškům, ale už jsem ho měla před tím. I všechny další potíže jsou nejspíš od těch prášků. Uvidíme, dohodla jsem se, je je zkusím pár dní vysadit. Koupila jsem Kristalon a asi přihnojím papriky, jsou nějak na mrtvém bodě. Maruško, ty jsi jako vítr. Kristi, ještě k tomu synovci- asi by to bylo stejné i kdyby byl zdráv. Děvčata, která jste mi hodnotila fotky, moc děkuju. Ještě jsem to neprohlížela. |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 17.04.2015 09:02 hod. | |||
|
přeji...![]() ![]() U nás zamračeno, teplota klesá pod 10 stupňů... ![]() Protože se u nás s kanalizací nic nehýbá, umyla jsem včera všechna okna, vyprala záclony a zrovna uklidila a povysávala... ![]() Se změnou počasí mě bolí klouby, hlavně kolena a kotníky... ![]() Děvčátka, přeji vám pohodový pátek,kdo jde k doktorum,dobré pořízení... ![]() |
||||
| badysek | Dobré ránko, | Datum vložení: 17.04.2015 08:55 hod. | |||
|
máme zataženo zatím 10°C Vladi už má hotovo,tak ať ti slouží k radostí ![]() ![]() Blani u dr samé dobré zprávy. Všem přeji pohodový páteček ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 17.04.2015 08:53 hod. | |||
|
Tak tady pršelo vc noci a poprchává.-Už máme vysáto, teda muž vysával, já byla jako dozor, aby to neviděl Vlaďko tak si to už jen užívej.Regi tak zapršelo, brambory se budou dobře sázet.Mějte dneska všechny pohodový sen![]() |
||||