Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| jimas | Je pozdě, | Datum vložení: 17.04.2015 23:16 hod. | |||
|
ale ještě nakukuji. U nás je větrné počasí a táhne to od hor studené. Zítra bude mít synek 30tý narozeniny, tak jsem mu udělala dort a zítra udělám pár chlebíčků. Marti, přeji dcerce všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví. ![]() Jindři, máte zahradu samý květ. To musí být nádhera. Vnukové jsou hodní, že tě příjdou rozveselit. Hezky se vyspěte. Dobrou noc. ![]() |
||||
| Jina | hezký večer přeji | Datum vložení: 17.04.2015 20:52 hod. | |||
|
Děvčata, omlouvám se, že sem chodím málo,přečíst si Vaše příspěvky a kouknout se vždy na pár fotek. Nemůžu chodit, noha mi natéká čím dál více, jsem z toho špatná a nic mě nebaví. Stále jezdím na masáže do Přerova, vůbec mi to nepomáhá. Ještě že ti kluci (vnuci) mě dokážou rozveselit. Stále tady někoho z nich mám. Na zahradě krásně kvetou jahody, narcisky jsou také krásně rozkvetlé. Všechno tam ale dělá ten můj děda, protože já nemůžu nic, jenom mu do toho kibicovat. Nasel už cibuli, ředkvičky, hrášek,druhá babka nám donese rajčata a papriky, tak to také zasadí. Skládá ten skleník už brzo ho bude mít složený. Nejhorší je, že prší a prší. Pár dní bylo pěkně a zase prší. Už končím a přeji Vám hezkou dobrou noc a jen ty nejkrásnější sny. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 17.04.2015 20:08 hod. | |||
|
Marti, dcerce vše nejlepší...![]() Marcelko, dobře nakup... ![]() Jaruš,šťastnou cestu... ![]() Regi, máš toho moc,tak nemůžeš vše rychle stíhat, však práce počká a vše zvláneš... ![]() Stázi odpočívej, aby zítra bylo líp... ![]() Jdu se dívat na Znamení koně... Děvčátka, všem přeji pohodový večer a klidnou dobrou noc... ![]() ![]() |
||||
| badysek | Děvčátka , | Datum vložení: 17.04.2015 19:49 hod. | |||
|
jdu se už taky rozloučit![]() Regi dneska měla posezení ![]() ![]() Marci měla procházku ![]() Stázi pěkně se s toho vyspi,snad to pomůže ![]() Mějte všechny klidný večer a dobrou noc ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 17.04.2015 19:47 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Marti, já také přeji dcerce dodatečně k narozeninám hodně zdraví a pěkně to oslavte znovu v rodinném kruhu. ![]() Marcelko, také mě nějak blbl internet.Zítra dobře nakup. Marodům přeji brzké uzdravení. U nás poprchávalo celý den. Jaruško, přeji zítra pěknou cestu na Slovensko a šťastný návrat. Přeji klidnou noc. ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 17.04.2015 19:40 hod. | |||
|
Nám dnes nešel internet, nevím proč. 2x jsem PC restartovala a nic. Teprve před chvílí nám naskočil. Nebudu ani dočítat. Manžel mluví se synem a pak budu na řadě já. U nás se v noci jen smyl prach a jinak celý den nepršelo. Odpoledne bylo sice chladněji, ale na procházku to bylo ideální. Déšť bych určitě brala. Ráno pojedeme do Plzně, potřebuji nějaké jarní boty, snad se zadaří. Mějte pěkný večer a dobrou noc! ![]() Doufám, že se sem zítra dostanu až se vrátíme. |
||||
| Bm68 | Hezký večer | Datum vložení: 17.04.2015 19:21 hod. | |||
|
tak se nám pěkně ochladilo a pršelo co chvíli, na zahrádku to nebylo. Marti, dceři přeju všechno nej,hlavně zdraví (nevím jistě, jestli už jsem přála. Snad budete mít zítra pěkné počasí a oslavu si užijete. Aničkof, taky bych měla strach být někde na samotě bez elektriky. Co kdyby se Marušce něco stalo? Čekám syna se snachou a musím jim zavolat. Včera jsme tu měli montéry, spravovali dole zvonky. Mně zvonek šel, zato dneska mi nejde. Tak aby si naši nemysleli, že jim neotvírám. Děvčátka, mějte příjemný večer a klidnou a bezbolestnou noc. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 17.04.2015 19:09 hod. | |||
|
Martičko tak dceři přeji vše nejlepší a oslavte to pěkně Mějte všechny pěkný večer, zítra cestovatelkám šťastnou cestu hlavně nemocným ať je už jen lépe. Dobře se vyspěte. ![]() |
||||
| 2baculka | Ahojky. | Datum vložení: 17.04.2015 19:08 hod. | |||
|
Maru, ta okna ti závidím. Mě ještě čekají doma3 a u našich. Dnes bych je nedělala,seděla jsem na setkání s kolegy z práce. Hned se stanovil termín příštího sezení pro příští rok. V noci pršelo a ráno nebylo nic moc venku, pak se udělalo hezky.Vlaďka už má hotovou koupelnu, vymalováno a uklizeno. Sluníčko, děvčata radí dobře, říkat si jsem zdravá. Martička včera slavila s dcerou, přeji ji též vše nejlepší. Bertice má na starosti vnučku, také bych ráda hlídala, ale není a nebude. Aničko f, také bych asi nechtěla být daleko od cívilizace. Hlavně bez elektriky a jiných vymožeností dnešní doby. Zítra pojedu na výročku a tak doma nic neudělám. Abych ušetřila čas, udělaly jsme si na zítr sekanou a pak jen navařím brambory. Musela jsem si pradit s česnekem, zjistila, že se kazí, tak je rozdrcený se solí a olejem v lednici a snad mi cbvilku vydrží, dost jsem ho vyhodila. |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 17.04.2015 18:34 hod. | |||
|
MARTI.. to máme skoro stejně staré dcery..moje měla 41let v prosinci![]() Oslavičku-grilovačku si užijte, přeji vám pěkné počasí![]() Jaruš..užij si synka.. ![]() Moc děkuji všem, kdo jste koukaly a komentovaly moje fotečky.. ![]() ![]() Děvčátka, už se loučím..dnes brzy vypnu počítač.. ![]() ![]() |
||||