Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
ale ještě nakukuji. U nás je větrné počasí a táhne to od hor studené.
Zítra bude mít synek 30tý narozeniny, tak jsem mu udělala dort a zítra udělám pár chlebíčků.
Marti, přeji dcerce všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví.Smajlík
Jindři, máte zahradu samý květ. To musí být nádhera. Vnukové jsou hodní, že tě příjdou rozveselit.
Hezky se vyspěte. Dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata, omlouvám se, že sem chodím málo,přečíst si Vaše příspěvky a kouknout se vždy na pár fotek. Nemůžu chodit, noha mi natéká čím dál více, jsem z toho špatná a nic mě nebaví. Stále jezdím na masáže do Přerova, vůbec mi to nepomáhá. Ještě že ti kluci (vnuci) mě dokážou rozveselit. Stále tady někoho z nich mám.
Na zahradě krásně kvetou jahody, narcisky jsou také krásně rozkvetlé. Všechno tam ale dělá ten můj děda, protože já nemůžu nic, jenom mu do toho kibicovat. Nasel už cibuli, ředkvičky, hrášek,druhá babka nám donese rajčata a papriky, tak to také zasadí. Skládá ten skleník už brzo ho bude mít složený. Nejhorší je, že prší a prší. Pár dní bylo pěkně a zase prší.
Už končím a přeji Vám hezkou dobrou noc a jen ty nejkrásnější sny.SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Marti, dcerce vše nejlepší...Smajlík
Marcelko, dobře nakup...Smajlík
Jaruš,šťastnou cestu...Smajlík
Regi, máš toho moc,tak nemůžeš vše rychle stíhat, však práce počká a vše zvláneš...Smajlík
Stázi odpočívej, aby zítra bylo líp...Smajlík
Jdu se dívat na Znamení koně...
Děvčátka, všem přeji pohodový večer a klidnou dobrou noc...Smajlík SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jdu se už taky rozloučitSmajlík
Regi dneska měla posezeníSmajlíkSmajlík
Marci měla procházkuSmajlík
Stázi pěkně se s toho vyspi,snad to pomůžeSmajlík
Mějte všechny klidný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.
Marti, já také přeji dcerce dodatečně k narozeninám hodně zdraví a pěkně to oslavte znovu v rodinném kruhu.Smajlík

Marcelko, také mě nějak blbl internet.Zítra dobře nakup.
Marodům přeji brzké uzdravení.

U nás poprchávalo celý den.

Jaruško, přeji zítra pěknou cestu na Slovensko a šťastný návrat.

Přeji klidnou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nám dnes nešel internet, nevím proč. 2x jsem PC restartovala a nic. Teprve před chvílí nám naskočil.
Nebudu ani dočítat. Manžel mluví se synem a pak budu na řadě já. U nás se v noci jen smyl prach a jinak celý den nepršelo. Odpoledne bylo sice chladněji, ale na procházku to bylo ideální. Déšť bych určitě brala. Ráno pojedeme do Plzně, potřebuji nějaké jarní boty, snad se zadaří. Mějte pěkný večer a dobrou noc!Smajlík
Doufám, že se sem zítra dostanu až se vrátíme.
Obrázek uživatelky
profil
tak se nám pěkně ochladilo a pršelo co chvíli, na zahrádku to nebylo.
Marti, dceři přeju všechno nej,hlavně zdraví (nevím jistě, jestli už jsem přála. Snad budete mít zítra pěkné počasí a oslavu si užijete.

Aničkof, taky bych měla strach být někde na samotě bez elektriky. Co kdyby se Marušce něco stalo?

Čekám syna se snachou a musím jim zavolat. Včera jsme tu měli montéry, spravovali dole zvonky. Mně zvonek šel, zato dneska mi nejde. Tak aby si naši nemysleli, že jim neotvírám.
Děvčátka, mějte příjemný večer a klidnou a bezbolestnou noc.Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Martičko tak dceři přeji vše nejlepší a oslavte to pěkně Mějte všechny pěkný večer, zítra cestovatelkám šťastnou cestu
hlavně nemocným ať je už jen lépe. Dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Maru, ta okna ti závidím. Mě ještě čekají doma3 a u našich. Dnes bych je nedělala,seděla jsem na setkání s kolegy z práce. Hned se stanovil termín příštího sezení pro příští rok. V noci pršelo a ráno nebylo nic moc venku, pak se udělalo hezky.Vlaďka už má hotovou koupelnu, vymalováno a uklizeno. Sluníčko, děvčata radí dobře, říkat si jsem zdravá. Martička včera slavila s dcerou, přeji ji též vše nejlepší. Bertice má na starosti vnučku, také bych ráda hlídala, ale není a nebude. Aničko f, také bych asi nechtěla být daleko od cívilizace. Hlavně bez elektriky a jiných vymožeností dnešní doby.
Zítra pojedu na výročku a tak doma nic neudělám. Abych ušetřila čas, udělaly jsme si na zítr sekanou a pak jen navařím brambory. Musela jsem si pradit s česnekem, zjistila, že se kazí, tak je rozdrcený se solí a olejem v lednici a snad mi cbvilku vydrží, dost jsem ho vyhodila.
Obrázek uživatelky
profil
MARTI.. to máme skoro stejně staré dcery..moje měla 41let v prosinciSmajlíkSmajlíkOslavičku-grilovačku si užijte, přeji vám pěkné počasíSmajlík
Jaruš..užij si synka..Smajlík

Moc děkuji všem, kdo jste koukaly a komentovaly moje fotečky..SmajlíkSmajlík
Děvčátka, už se loučím..dnes brzy vypnu počítač..SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles