Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Ahojky děvčátka, | Datum vložení: 18.04.2015 09:51 hod. | |||
|
pěkné ránko,u nás zatáženo..... Nejdřív blahopřeji oslavencům,Jiřinko synovi hodně zdravíčka a štěstíčka,pěkně to oslavte ![]() ![]() AničkoF tobě už taky popřeji na pondělí,jdu ráno k neuroložce ,abych nezapomněla...Hodně ,hodně zdravíčka, pohody a spokojeností ![]() ![]() ![]() AničkoF s tou přihláškou jsi udělala dobře ,já sama už nad tím přemýšlím...Naše mamka udělala to samo,když nám to řekla nebylo nám to se sestrou po chuti,ale nikdy nevíš jaká nastane situace....A tak se stálo....Maminka zničeho nic onemocněla Alzhajmerovou chorobou,já ID, sestra musela chodit do práce a navíc její manžel onemocněl rakovinou(zemřel do roka v 56 letech)Bylo to nejtěžší rozhodnutí v mém životě,ale jiná možnost nebyla![]() Maminka o sobě už nebyla schopná rozhodnout......![]() Inuško držím palečky ,aby už konečně našli nějaké řešení,to přece není možné.Hledej pomoc někde jinde,u jiného dr. Mějte všechny pěknou sobotu,podle svých představ ![]() ![]() |
||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 18.04.2015 09:49 hod. | |||
|
taky tu moc fouká, teplota se drží pod 10 st.,je polojasno.Zahrada je mokrá,jsem ráda, aspoň tam nepůjdu. Máme ještě set řepu,ale je čas, sejeme každý rok koncem dubna. Dnes už je mi lépe,tak to nesmím něčím nevhodným pokazit. Muž odjel na celý den pomáhat na stavbě, nemusím vyvařovat, mám od včera.Ale asi si něco upeču. To se nám tu sešlo oslavencům, všem přeji všechno nejlepší,hlavně zdraví a štěstí, dceři od Marty,AničceF,a její vnučce,synovy od Jiřky. |
||||
| 2baculka | Kuk. | Datum vložení: 18.04.2015 09:32 hod. | |||
|
Dnes u násmoc fouká, sice jsem dala povlečení uschnout ven, sna neulítne a než odejdu tak bude suché. AničkoF, vše nejlepší k narozeninám, byť trochu dopředu. Ta žádost o doomov důchodců není špatná. Mamina méh muže byla 8 let, sice si někdy psteskla, ale na vsi v rodinném domku již nemohla být. Tady to neměla špatné, teplo a teplu vodu, obědy. Když chtěla tak si uvařila sama. |
||||
| Sarita | Pěknou sobotu | Datum vložení: 18.04.2015 08:53 hod. | |||
|
Tady nic moc, ráno sněhový poprašek a byla 0. Byla jsem už nakoupit mamce.Jarušce šťastnou cestu, všem oslavencům vše nejlepší k narozeninám. AničkoF to můžeš mít přihlášku, ale je to asi na delší dobu, alespoň tady a dcerám to průběžně řekneš. Mějte pěkný den všechny , dnes nám příjdou montovat měřáky na radiátory.![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 18.04.2015 08:22 hod. | |||
|
děvčátka,Marti přeji tvé dceři vše nej hlavně zdraví mám také stejně starého syna a Jiřinko tvému synovi to samé hlavě zdravíčko je nejdůležitější.Užijte si oslavu.No a ještě je tady jedna oslavenkyně AničkaF tak hodně zdraví a zase zdraví.Aničko přihlášku můžeš kdykoliv přijmout,oddálit nebo zrušit,zase je tam veškerá pomoc a obsluha,rodinu na zpesření máš a po večerech bys také nebyla sama.To ještě s dcerami probereš.Svítí nám sluníčko ale je zima jen 3 stupně měje kásný den,marodi uzdravujte se at jste brzo fit.![]() |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 18.04.2015 08:21 hod. | |||
|
Děvčátka děkují za blahopřání Mám je až 20.4 (prý na Hitlera Vnučka Barborka bude mít 21.4 krásných 18 let a to snad je na Lenina Tak nevím co je lepší![]() Blani,tady se čeká 5-8let .Tak dalece nemyslím.Nemusím tady být já ani péjsek. Když jsem to viděla u kamarádky,jak to těžce zvládala a to děda měl kolem 40kg. Já mám dcery mladé.Jedna bude mít v červnu 45let a tá mladší v červenci 44let.Musí ještě chodit do práce.Potom vám napíši jaká bude ostuda až se to dozví ![]() |
||||
| Bm68 | Krásný den, děvčata | Datum vložení: 18.04.2015 08:11 hod. | |||
|
máme chladno a sluníčko. Svítí mi na teploměr, takže nemůžu věřit tomu, co teploměr ukazuje. AničkoF, k narozkám vše nejlepší, hlavně to zdravíčko. Myslím, že tou přihláškou jsi nic nezkazila, zvlášť, když se dlouho čeká. U nás jsou 3 penziony a mají to tam lidi fajn, jsou spokojení. Ale nevím, jestli bys tam mohla mít pejska.Jiřko, synovi taky přeju vše nej. Hezky to oslavte. Jindro, to snad není možné, to to doktor neví,že ti lymfodrenáže nepomáhají a noha otéká víc? Přece ti musí nějak pomoct. Evi, krásnou básničku jsi napsala. Jaruš, na Slovensku pozdravuj. |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 18.04.2015 07:38 hod. | |||
|
Aničko Filipi..Jestli máš narozeninky, tak přeji vše nejlepší..![]() Hlavně zdravíčko, ať Ti slouží..![]() Přeji všem pěknou sobotu ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 18.04.2015 07:28 hod. | |||
|
Krásné sobotní ráno .Včera mě nechtěl naskočit net Víckrát jsem ho restartovala a nic.Odpoledne se střídali návštěvy.Dcera s rodinou tady byli do pozních hodin.Tak už jsem se potom vykoupala a šla do postele.Dostala jsem spoustu kytiček a dnes ráno jsou na vyhození.I když jsem se každé vázy dala kousek acylpyrinu. Děvčátka musím vám něco říci co jsem neřekla ani dcerám. Vyzvedla jsem si přihlášku do domova důchodců ![]() Tady se čeká několik let a já ty schody zvládám čím dál hůř. U nás ráno bylo jen 2 st. |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 18.04.2015 07:13 hod. | |||
|
Moje dítě (nejmladší) bude za měsíc slavit 40 narozky. Vašim dětem přeji veselou a spokojenou oslavu. Žít s radostí a milovat, mít pevné zdraví, s chutí pracovat, nepoznat nudu, mít dobré přátele, na problémy se dívat vesele. Pak jistě samo přijde štěstí. To ze srdce dnes přejeme ti. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||