Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
s rozhdnutím jít do penzionu nebo domova důchodců je asi doopravdy rozhodnutí na každé z nás. Psala jsem, že maminka manžela se rozhodla sama, měla svou místnost,my k ní každý den chodili, potřebné ji přinesli a dost pomohli. Je pravda, že se za vše musí platit a tak za nákup za 10 Kč by byl stejný poplatek. To bylo hlavně za pečivo, které si rády dáme čerstvé. To se dá zařídit. Tam tenkrát převažovalo, že mamina sama nebyla scnopná si v zimě topit. Moji rodiče by potřebovali celodenní pomoc také, ale nechtějí, nemají zájem nikam do pečovatelky jít. Tedy když jsem u nich si mamina stále dělá vše sama a mne k těm pracem nepustí. Je to na úkor jejího pohodlí, ale svým dílem si dokazuje, že si věci podá i ze země. Nesouhlasím s tím, sama vidím ta úskalí, kdyby spadla, otec ji nepomůže a nikam nezavolá. Mě samotné zatím není proti mysli si dát přihlášku do pečovatelky. Vím jaké to u nás ve městě je, záleží na dohodě s lidmi, hlavně co vše by člověk potřeboval.
Obrázek uživatelky
profil
taky budu čučet a telku, tak jdu popřát dobrou noc.

Věrko, já si z toho nic nedělám. Snacha se o svou babičku starala příkladně a když byla moje sestra u nás v nemocnici, tak se o ni taky starala.

Tak dobrou a zase zítraSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věruš, buchta nevydrží..jen do zítra, pak už nebude ani kousek..Smajlík

holky, přeji hezký večer už se budu koukat na telku..už noťas vypnu..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsme doma od mamky. počasí nestálo za nic, poletoval sníh a pořádná zima. Jíno snad už konečně nějak pomohou , je to trápení.
Volal zrovna vnuk, přijede na noc s kamarádem, ráno jedou od nás na fotbal. Tak mějte pěkný večer a hlavně se dobře vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
počasí jsem přechválila. Byla zima a pršelo.
U nás byl jarmark, vytáhla jsem tam Pepíka, ale moc toho tam nebylo.
K obědu jsem vařila kapustu s vepřovým a brambor, máme ještě na zítra.
Zvonek mi furt nezvoní, kdybyste chtěla některá přijít na návštěvu, tak musíte zavolat mobilem dole.Smajlík
Holky, myslím, že mě ten Domov důchodců taky čeká (raději bych ale Penzion). Kdysi jsme na to narazili při řeči s mladými, trochu jsem se pozastavila nad tím, že naše uklizečka dala maminku do domova, že nemají doma místo a hned nato si pořídili psa, na toho místo bylo. Snacha mi hned řekla, že to nemůžu mít nikomu za zlé, lidi musí vydělávat a na staré nemají čas. Tak vím, na čem jsem.Smajlík
Alčo, taky jsem chtěla péct něco s tvarohem, ale Pepík přinesl bramborák (na plech, jako buchtu), tak jsem se na to vykašlala a upeču něco až zítra, vnuk si aspoň vezme s sebou na kolej.
Myslela jsem, že už jsem všem oslavencům přála,ale jistá si nejsem, tak ještě znova všem oslavencům hodně zdravíčka.Smajlík**
Obrázek uživatelky
profil
U nás je dost chladno a hlavně vítr...tak se pokulujeme u telky..za chvíli dodělám moučník a půlku zavezeme dceři..děda slíbil vyjet autem z garážeSmajlík
Dělala jsem ořechovou buchtu a nahoru naplcám zakysánku s tvarohem a asi meruňky kompot, nebo kiwi..ještě se rozhodnu, možná dám oboje..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Alenko moje slova,mám hodné dětí,znám jejich názorSmajlík.Ale jsem jim řekla kdybych na tom byla jak maminka,ať nemají výčitky svědomí,jaké jsem měla já (do dnes mě to mrzí....)A dají mně do domova...Střídaly jsme se se sestrou a byly jsme za ní každý den.Vzorně bylo o ni postaráno a vím když měla světlé chvilky,že s tím souhlasila...
My dneska máme pečené kuřátko s rýžíSmajlík
Pěkné odpoledne užijte si oslav kdo slavíte Smajlík
Maru užij si rodinkySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já si dala žádost do penzionu v 47letech..asi 40km odtud.. do našeho domova bych nechtěla.. nevidím na tom nic hrozného... pak jsem jim napsala, že jsem se vdala,tudíž mám jiné jméno, ale žádost, že si u nich nechávám.. Dá se tam nastoupit, až bude potřeba, ví o mně, kdybych potřebovala.. Občas mne pozvou na den otevřených dveří..Smajlík

Přeji dobré chutnání..Smajlík
jdu dělat plněné kapsy s bramborem..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přejí dobré chutnání.
Věrko děkují za připsání věku v seznamu.Škoda jen,že to nejde dolů,ale nahoruSmajlík
Já jem se rozhodla skálopevně až teď co jsem to viděla na vlastní oči.
Já mám přihlášky 2.Jednu tady přímo v Moravských Budějovicích a druhou v Myslibořicích.Mladší dcera to má jen 3km daleko.Je to evangelist.K tomů se hlásila maminka a je to tam větší i hezčíSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás je zataženo,zima,al nnapršelo,jen vždy pár kapek...Smajlík
Oslavencům přeji vše nejlepší, AničceF. předem, synovi Jiřinky a všem,co slaví, abych na někoho nezapomněla...Smajlík
Jinuš,moc ti držím palce,abys už konečně našla pomoc, to nad není možné...přece to doktoři musí vyřešit...Smajlík
Já dnes peču maso,vařím zlí a bramborový knedlík...musím i něco upéct, čekám zas syny s rodinkami...Smajlík
Děvčata,mějte klidnou a pohodovou sobotu...SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles