Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Děvčátka , | Datum vložení: 18.04.2015 21:54 hod. | |||
|
ale jsme si dnes vybrali téma, je na každém jak to vidí Ale je to realita,nemá cenu přemýšlet do předu co a jak bude.A proto se radujme z každého nového dne![]() ![]() Přeji všem dobrou noc a žádné chmury ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Marcelko, | Datum vložení: 18.04.2015 21:27 hod. | |||
|
máš starost se sehnáním bot, ty vybočené palce jsou problém, snad se někde zadaří něco koupit. | ||||
| jimas | Tam | Datum vložení: 18.04.2015 20:52 hod. | |||
|
už by být nemusela, ale sama být doma nemohla. Bylo to 80km daleko od nás, tak jsem bojovala o domov důchodců u nás. Měla tam dokonce i zdravotní postel s polohováním na dálkové ovládání. Mohla jsem za ní kdykoliv a být u ní, jak dlouho jsem chtěla. Tak jsem se rozepsala svými myšlenkami, tak už mlčím. Mějte dobrou noc a hlavně bez bolesti a zlých snů. ![]() |
||||
| vocjan | Pěkný večer. | Datum vložení: 18.04.2015 20:47 hod. | |||
|
![]() Jdu se jen rozloučit. Jiřinko, opožděně přeji synovi k narozeninám hodně zdraví a štěstí.Krásný věk. Dnes byla venku zima.Odpoledne jsme byli na hřbitově a pak s fenkami na procházce.Foukal zase studený vítr. Jindřiško, lituji tě, že ti ta noha pořád otéká.Děvčata dobře radí, asi bys měla změnit lékaře. Přeji dobrou noc. ![]() ![]() |
||||
| jimas | Dobrý večer. | Datum vložení: 18.04.2015 20:44 hod. | |||
|
U nás byla také zima. Ven jsem šla zalít jenom salát. Je sice přikrytý textilii, ale přesto vítr zem vysušuje. U nás už dlouho nesprchlo a je dost sucho. Děkuji vám děvčata za přání synovi. Moc slavení nebylo, jenom jsme si dali ve třech lahvinku vína. AničkoF., přeji ti k tvým narozeninám hodně zdraví a co nejvíce radosti. K odejití z domova, jsem dětem řekla, že bych, kdyby nebylo možné se o sebe postarat, klidně šla do domova důchodců. Moc klidná bych ve skutečnosti asi nebyla a vůbec si to ani neumím představit, ale dětem říkám, že nemám problém. Moje maminka byla v domově důchodců a myslím, že o ni bylo velice dobře postaráno. Měla problémy zdravotní, bylo ji potřeba dát injekci, když měla záchvat a neměla nohu. Když jsem si ji někdy brala domů, tak se hrozně bála schodů i když jsem ji držela. Do domova chtěla sama a myslím, že tam byla spokojená. Dalo mi tenkrát práci přesvědčit ředitelku, aby ji vzala, jelikož byla zrovna v psychiatrické léčebně. |
||||
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 18.04.2015 20:23 hod. | |||
|
Vždy, když chci zasednout k PC něco do toho přijde. V Plzni jsem si žádné botky nekoupila. Co mi vyhovovaly, nebylo číslo. Prodavačky se mi věnovaly až mi to bylo trapné. Na pravé noze mám vbočený palec a koupit si pohodlné boty je vždy problém. Budu shánět dál. Manžel mi říkal, abych nekoukala na peníze, ale stejně mně nic nevyhovovalo. Nakonec řekl, ať si tedy koupím bačkory a budu mít pokoj! ![]() ![]() Běhali jsme z obchodu do obchodu. Cestou domů jsme se zastavili na oběd a doma si pak dali odpoledního "šlofíka". ![]() Po odpočinku jsme šli na procházku, ale byla docela velká zima a studený vítr. Martičko, dceři přeji hodně zdravíčka k narozeninám. právě tak synovi Jiřinky!!!! Jindřiško, to není vůbec možné co máš za problémy. Nemohla by ses poohlédnout po jiném lékaři???? AničkoF, přihlášku můžeš zrušit vždycky. Všude se dlouho čeká. U nás je dům s pečovatelskou službou a lidé tam psíky mají. Přeji vám pěkný večer a dobrou noc! Volá kamarádka z Kanady. Pa,pa. |
||||
| filipi | přejí krásný večer | Datum vložení: 18.04.2015 20:23 hod. | |||
|
Krásnou dobrou noc![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 18.04.2015 20:17 hod. | |||
|
u nás je zima jako v Rusku pršelo,sněžilo, sluníčko vysvitlo ale venku se nedalo být dlouho. Jen jsme něco pokoupili,zítra přijedou všechny děcka,bude šlumec hned od rána.Holky,když to tak vezmu,máme 4 děti,ale neumím si představit u někoho z nich být.Mají své rodiny,děti do práce musí,jediná možnost si dát také někam žádost,ale všude se čeká hrozně dlouho,tak jsem to už asi propásla.Mám známou která je v pečovatelském ústavu v Sedlčanech a moc si to chválí,když chce si uvaří,když jí není dobře tak ji jídlo donesou,když chce si poklidí velké prádlo jí vyperou.Mějte příjemný večer a zítra spinkejte dlouho je neděle tak nikam nespěchejte.![]() |
||||
| koudy | Přeji pěkný večer | Datum vložení: 18.04.2015 20:06 hod. | |||
|
Jdu se rozloučit,mějte všechny pohodový obotní večer a klidnou noc... ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 18.04.2015 20:03 hod. | |||
|
Povlečení mi uschlo a mohla jsem opět dát na deku i polštář, bude se mi dobře spát, voňavě. Na schůzi jsem dojela v pohodě, díky kámošce i zacouvala, radila mi a mě již lépe reaguje noha na plyn a spojku. Počasí je polojasné, ale studené, fouká studený vítr a začalo i poprchávat. Na horách jsem měla dojem, že proletuje sníh. Na sladké bych raději přijela, nebo kdyby šlo poslat po větru. Ale nechci tloustnout. ![]() |
||||