Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
ale jsme si dnes vybrali téma, je na každém jak to vidíSmajlíkAle je to realita,nemá cenu přemýšlet do předu co a jak bude.A proto se radujme z každého nového dneSmajlíkSmajlík
Přeji všem dobrou noc a žádné chmurySmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
máš starost se sehnáním bot, ty vybočené palce jsou problém, snad se někde zadaří něco koupit.
Obrázek uživatelky
profil
už by být nemusela, ale sama být doma nemohla. Bylo to 80km daleko od nás, tak jsem bojovala o domov důchodců u nás. Měla tam dokonce i zdravotní postel s polohováním na dálkové ovládání. Mohla jsem za ní kdykoliv a být u ní, jak dlouho jsem chtěla.
Tak jsem se rozepsala svými myšlenkami, tak už mlčím.
Mějte dobrou noc a hlavně bez bolesti a zlých snů.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Jdu se jen rozloučit.

Jiřinko, opožděně přeji synovi k narozeninám hodně zdraví a štěstí.Krásný věk.

Dnes byla venku zima.Odpoledne jsme byli na hřbitově a pak s fenkami na procházce.Foukal zase studený vítr.

Jindřiško, lituji tě, že ti ta noha pořád otéká.Děvčata dobře radí, asi bys měla změnit lékaře.

Přeji dobrou noc.SmajlíkSmajlík


Obrázek uživatelky
profil
U nás byla také zima. Ven jsem šla zalít jenom salát. Je sice přikrytý textilii, ale přesto vítr zem vysušuje. U nás už dlouho nesprchlo a je dost sucho.
Děkuji vám děvčata za přání synovi. Moc slavení nebylo, jenom jsme si dali ve třech lahvinku vína.
AničkoF., přeji ti k tvým narozeninám hodně zdraví a co nejvíce radosti.
K odejití z domova, jsem dětem řekla, že bych, kdyby nebylo možné se o sebe postarat, klidně šla do domova důchodců. Moc klidná bych ve skutečnosti asi nebyla a vůbec si to ani neumím představit, ale dětem říkám, že nemám problém. Moje maminka byla v domově důchodců a myslím, že o ni bylo velice dobře postaráno. Měla problémy zdravotní, bylo ji potřeba dát injekci, když měla záchvat a neměla nohu. Když jsem si ji někdy brala domů, tak se hrozně bála schodů i když jsem ji držela. Do domova chtěla sama a myslím, že tam byla spokojená. Dalo mi tenkrát práci přesvědčit ředitelku, aby ji vzala, jelikož byla zrovna v psychiatrické léčebně.
Obrázek uživatelky
profil
Vždy, když chci zasednout k PC něco do toho přijde.
V Plzni jsem si žádné botky nekoupila. Co mi vyhovovaly, nebylo číslo. Prodavačky se mi věnovaly až mi to bylo trapné. Na pravé noze mám vbočený palec a koupit si pohodlné boty je vždy problém. Budu shánět dál. Manžel mi říkal, abych nekoukala na peníze, ale stejně mně nic nevyhovovalo. Nakonec řekl, ať si tedy koupím bačkory a budu mít pokoj!SmajlíkSmajlík
Běhali jsme z obchodu do obchodu. Cestou domů jsme se zastavili na oběd a doma si pak dali odpoledního "šlofíka".Smajlík
Po odpočinku jsme šli na procházku, ale byla docela velká zima a studený vítr.

Martičko, dceři přeji hodně zdravíčka k narozeninám. právě tak synovi Jiřinky!!!!

Jindřiško, to není vůbec možné co máš za problémy. Nemohla by ses poohlédnout po jiném lékaři????

AničkoF, přihlášku můžeš zrušit vždycky. Všude se dlouho čeká. U nás je dům s pečovatelskou službou a lidé tam psíky mají.

Přeji vám pěkný večer a dobrou noc! Volá kamarádka z Kanady. Pa,pa.
Obrázek uživatelky
profil
Krásnou dobrou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás je zima jako v Rusku pršelo,sněžilo, sluníčko vysvitlo ale venku se nedalo být dlouho. Jen jsme něco pokoupili,zítra přijedou všechny děcka,bude šlumec hned od rána.Holky,když to tak vezmu,máme 4 děti,ale neumím si představit u někoho z nich být.Mají své rodiny,děti do práce musí,jediná možnost si dát také někam žádost,ale všude se čeká hrozně dlouho,tak jsem to už asi propásla.Mám známou která je v pečovatelském ústavu v Sedlčanech a moc si to chválí,když chce si uvaří,když jí není dobře tak ji jídlo donesou,když chce si poklidí velké prádlo jí vyperou.Mějte příjemný večer a zítra spinkejte dlouho je neděle tak nikam nespěchejte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil

Jdu se rozloučit,mějte všechny pohodový obotní večer a klidnou noc...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Povlečení mi uschlo a mohla jsem opět dát na deku i polštář, bude se mi dobře spát, voňavě. Na schůzi jsem dojela v pohodě, díky kámošce i zacouvala, radila mi a mě již lépe reaguje noha na plyn a spojku. Počasí je polojasné, ale studené, fouká studený vítr a začalo i poprchávat. Na horách jsem měla dojem, že proletuje sníh.
Na sladké bych raději přijela, nebo kdyby šlo poslat po větru. Ale nechci tloustnout.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles