Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | Ahojky.... | Datum vložení: 19.04.2015 10:40 hod. | |||
|
přeji krásnou neděli...nám nemrzlo,je 9 stupňů a hezky...![]() Irenko, užij si oslavičku s rodinou... Věruško, vidíš a já zase peču každý víkend a někdy i v týdnu...jsme všeci dost na sladké... ![]() Píšete o problémech se sehnáním botů, tak já zatím problémy nemám, jen noha je širší... budu potřebovat koupit nějaké sandály na léto... Chci zajet na hřbitov a musím vařit...budou lazaně... Děvčátka,ať se vám vydaří vše co dnes máte v plánu a mějte se pohodově... ![]() |
||||
| ija1 | Přeji | Datum vložení: 19.04.2015 10:01 hod. | |||
|
hezké dopoledne,jdu vás pozdravit než mi to tady vypukne.Přijdou mi všici na oběd ted skulím bramborové knedlíky a zavažím polévku knedlíčky a domácí nudle.V čera jsem pekla vepřové a zelí,abych toho neměla dnes moc.Svítí sluníčko ale je zima jen 6 stupnů snad bude tepleji půjdem odpoledne ven na procházku.Mějte hezký den. | ||||
| badysek | Pěknou neděličku přeji, | Datum vložení: 19.04.2015 09:55 hod. | |||
|
u nás 10°C sluníčko občas vykukuje![]() Píšete o botech,já sice nemám vybočený palec,ale zase mám vystavájicí malé klouby na prstech a na nich si dělám puchýře...Tak jsem si v loni koupila RIPERKY,jsou kožené ,stály sice 1500Kč,ale jsou jak papuče a lehounké ![]() Přemýšlím,že na léto si asi koupím taky tam i když taky tolik stojí![]() ![]() Mějte pěkný celý den,odpoledne asi přijede dcerka ![]() ![]() ![]() |
||||
| jimas | Hezké dopoledne. | Datum vložení: 19.04.2015 08:58 hod. | |||
|
U nás byl mrazík -4, teď je krásně sluníčkovo. Se sháněním bot mám také problémy a projdu hodně obchodů, než najdu ty pravé. Na jedné noze mám také vbočený palec a skrčený prst. Naposled jsem sehnala boty ve zdravotních potřebách a sportovní v obchodě s pracovními potřebami. Vždy musím ještě doupravit patěnkami. Mějte hezkou neděli. ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký den, | Datum vložení: 19.04.2015 08:56 hod. | |||
|
zase máme sluníčko, ale asi to na nás jen hraje a zase zaleze. Píšete o vbočených palcích. Měla jsem na obou nohách, ráda jsem nosila vysoké podpatky. Byla jsem na operaci, dělali mi to vše najednou, mladý pan doktor a ještě, že prý se mi bortí klenba, tak na levé noze i zvedal klenbu.To mi rozstřihl celý nárt.Bylo to dost bolestivé a pak se zjistilo,že se levá noha nepovedla, tak příští rok se dělala znovu. Pravou nohu mám jako fík, ale na levé, jak mi zkracoval palec, tak ho mám pořád nakrčený a udělala se mi bulka nahoře, takže je s botami opět problém. Teď prý v té nemocnici už obě nohy najednou dělat nesmí. Byla jsem v obchodě, hlavně pro polohrubou mouku, když chci něco péct. A při noťasu teprve snídám. Ať se vám vše daří!!! ![]() ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Přeji krásnou neděličku. | Datum vložení: 19.04.2015 08:52 hod. | |||
|
Auta mají ledovku na oknech, bylo tu pod 0, je jasno, obloha jak vymetená. Marcelko, stejné problémy má i moje mamina, bývaly časy, kdy pez vysockých podpatků nebyla schopná chodit, přidaly se další problémy a dnes mi ji je líto,když vidím, s jakými problémy chodí. Už mi i pochválila mokasínky,na nizoučekém klínečku, že mohou být pohodlné, pro mne do auta akorát. Zdena vyprovodila mládež k autobusu, Anička se prošla s pejsanem. Dnes budu plnit kotletu, řízek nivou.Snad se mi zadaří ji proříznout dobře. Mám chuť esperimentovat. |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 19.04.2015 08:07 hod. | |||
|
Dnes bylo bílo. Stromy kvetou, tak nevím, zda nezmrzly. Věruško, byla jsem ochotna dát i 2000Kč, ale nebylo za co. Moje maminka i babička měly stejné problémy. Já jsem si myslela, že bez vysokých podpatků bych nebyla "dáma" a teď? Musím se spokojit s tím, co je na trhu. Ve zdravotních potřebách je to také hrůza.![]() Děvčátka, jdu pro chlebík, včera se ho nějak moc snědlo. Mějte pěkný den, sluníčko krásně svítí, ale je zima. ![]() |
||||
| Sarita | Pěknou neděli | Datum vložení: 19.04.2015 07:46 hod. | |||
|
Svítí sluníčko, byla jsem s kluky na autobusku, už odjeli na fotbal. Jdu snídat a pak se uvidí![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 19.04.2015 07:24 hod. | |||
|
Krásnou neděličku.U nás je 5st.Vyvenčila jsem péjska a je tam docela hezky,když nefouká vítr. | ||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 19.04.2015 07:24 hod. | |||
|
dobré ránko přeji.. Věruš, já kdybych sladké nejedla, tak ani nepeču Ale my jsme rodina mlsounů, máme sladké rádi, i můj muž diabetik si už koláč dá...rok nejedl nic sladkého,ani chleba, brambory, knedlíky.. ale pak Mudr. říkala, že kousek může, tak už jí vše i brambory a pod.![]() |
||||