Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
přeji krásnou neděli...nám nemrzlo,je 9 stupňů a hezky...Smajlík
Irenko, užij si oslavičku s rodinou...
Věruško, vidíš a já zase peču každý víkend a někdy i v týdnu...jsme všeci dost na sladké...Smajlík
Píšete o problémech se sehnáním botů, tak já zatím problémy nemám, jen noha je širší... budu potřebovat koupit nějaké sandály na léto...
Chci zajet na hřbitov a musím vařit...budou lazaně...
Děvčátka,ať se vám vydaří vše co dnes máte v plánu a mějte se pohodově...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
hezké dopoledne,jdu vás pozdravit než mi to tady vypukne.Přijdou mi všici na oběd ted skulím bramborové knedlíky a zavažím polévku knedlíčky a domácí nudle.V čera jsem pekla vepřové a zelí,abych toho neměla dnes moc.Svítí sluníčko ale je zima jen 6 stupnů snad bude tepleji půjdem odpoledne ven na procházku.Mějte hezký den.
Obrázek uživatelky
profil
u nás 10°C sluníčko občas vykukujeSmajlík
Píšete o botech,já sice nemám vybočený palec,ale zase mám vystavájicí malé klouby na prstech a na nich si dělám puchýře...Tak jsem si v loni koupila RIPERKY,jsou kožené ,stály sice 1500Kč,ale jsou jak papuče a lehounkéSmajlíkSmajlíkPřemýšlím,že na léto si asi koupím taky tam i když taky tolik stojíSmajlíkSmajlík
Mějte pěkný celý den,odpoledne asi přijede dcerkaSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás byl mrazík -4, teď je krásně sluníčkovo.
Se sháněním bot mám také problémy a projdu hodně obchodů, než najdu ty pravé. Na jedné noze mám také vbočený palec a skrčený prst. Naposled jsem sehnala boty ve zdravotních potřebách a sportovní v obchodě s pracovními potřebami. Vždy musím ještě doupravit patěnkami.
Mějte hezkou neděli.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
zase máme sluníčko, ale asi to na nás jen hraje a zase zaleze.
Píšete o vbočených palcích. Měla jsem na obou nohách, ráda jsem nosila vysoké podpatky. Byla jsem na operaci, dělali mi to vše najednou, mladý pan doktor a ještě, že prý se mi bortí klenba, tak na levé noze i zvedal klenbu.To mi rozstřihl celý nárt.Bylo to dost bolestivé a pak se zjistilo,že se levá noha nepovedla, tak příští rok se dělala znovu. Pravou nohu mám jako fík, ale na levé, jak mi zkracoval palec, tak ho mám pořád nakrčený a udělala se mi bulka nahoře, takže je s botami opět problém. Teď prý v té nemocnici už obě nohy najednou dělat nesmí.
Byla jsem v obchodě, hlavně pro polohrubou mouku, když chci něco péct. A při noťasu teprve snídám.
Ať se vám vše daří!!!SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Auta mají ledovku na oknech, bylo tu pod 0, je jasno, obloha jak vymetená.
Marcelko, stejné problémy má i moje mamina, bývaly časy, kdy pez vysockých podpatků nebyla schopná chodit, přidaly se další problémy a dnes mi ji je líto,když vidím, s jakými problémy chodí. Už mi i pochválila mokasínky,na nizoučekém klínečku, že mohou být pohodlné, pro mne do auta akorát.
Zdena vyprovodila mládež k autobusu, Anička se prošla s pejsanem.
Dnes budu plnit kotletu, řízek nivou.Snad se mi zadaří ji proříznout dobře. Mám Smajlíkchuť esperimentovat.
Obrázek uživatelky
profil
Dnes bylo bílo. Stromy kvetou, tak nevím, zda nezmrzly.

Věruško, byla jsem ochotna dát i 2000Kč, ale nebylo za co.Smajlík Moje maminka i babička měly stejné problémy. Já jsem si myslela, že bez vysokých podpatků bych nebyla "dáma" a teď? Musím se spokojit s tím, co je na trhu. Ve zdravotních potřebách je to také hrůza.Smajlík

Děvčátka, jdu pro chlebík, včera se ho nějak moc snědlo.
Mějte pěkný den, sluníčko krásně svítí, ale je zima.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Svítí sluníčko, byla jsem s kluky na autobusku, už odjeli na fotbal. Jdu snídat a pak se uvidíSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásnou neděličku.U nás je 5st.Vyvenčila jsem péjska a je tam docela hezky,když nefouká vítr.
Obrázek uživatelky
profil
dobré ránko přeji..
Věruš, já kdybych sladké nejedla, tak ani nepečuSmajlíkAle my jsme rodina mlsounů, máme sladké rádi, i můj muž diabetik si už koláč dá...rok nejedl nic sladkého,ani chleba, brambory, knedlíky.. ale pak Mudr. říkala, že kousek může, tak už jí vše i brambory a pod.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles